Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Bláznivé příběhy o podvádění podle soukromé vyšetřovatelky

16.prosinec 2018
Bláznivé příběhy o podvádění podle soukromé vyšetřovatelky

Způsobů, jak někoho nachytat při podvádění, existuje opravdu mnoho. Je možné někoho přistihnout čirou náhodou. Někteří lidé si však dokonce najmou soukromého vyšetřovatele, když mají podezření. V dnešním článku si můžete přečíst příběhy z běžných pracovních dnů jednoho z nich.

Kdykoli se nějaká celebrita dostane do takovéto situace, je to díky paparazzi a novinářům všude v bulvárních časopisech, televizi a na internetu. Ale pro soukromého vyšetřovatele je odhalení těchto situací způsobem obživy a součástí běžného pracovního dne. A na rozdíl od celebrit, které si mohou dovolit luxusní drahé hotely a určitou míru diskrétnosti, musí být obyčejní lidé kreativní, aby udrželi své mimomanželské závazky tajemstvím, čímž nevyhnutelně vzniknou různé příběhy.

Které incidenty nejvíce vyčnívají pro někoho, kdo se tím žíví již několik let a viděl téměř vše? Whitney Joy Smith, předsedkyně kanadské společnosti Smith Investigation Agency, se s vámi následně podělí o 7 věcí, které její tým odhalil a které jí utkvěly v paměti. Následující část článku bude napsaná z pohledu vyšetřovatelky.

Nebezpečná manželka

Manžel této ženy si jako zástěrku vymyslel, že si najednou našel nové přátele, kteři rádi chodili do posilovny a to velmi často, aby měli dobře vypracovaná těla. To byla jeho výmluva, jeho tělo se přitom vůbec nezměnilo. Jeho manželce to samozřejmě přišlo podezřelé, proto nám zavolala a zařídila si dohled na svého manžela, což nebylo jednoduché. Bylo nemožné ho sledovat. Byl tak podezíravý a při řízení se choval nevypočítavě. Vedl nás různými trasami, náhle zatáčel a tak dále.

Jedné věci jsme si však všimli: sousedka vždy odcházela ve stejnou dobu jako manžel naší klientky. Když jsme se zeptali naší klientky, zda jejich sousedka někdy flirtovala s jejím manželem, řekla, že ano. Takže jsme se rozhodli sledovat místo jejího manžela jejich sousedku. Během jízdy byla také podezíravá a vyhýbavá, my jsme na to však byli připraveni a měli v záloze další vyšetřovatele. Celkem jsme na to byli 3. Poté, co jsme ji krátce ztratili, jsme její vozidlo našli v uzavřeněm prostoru v průmyslové oblasti, která byla večer uzavřena.

O chvíli později se na stejném parkovišti objevilo vozidlo manžela naší klientky. Vyzvedla jsem naší klientku svým autem a vyrazily jsme na místo. Své klienty s sebou nikdy nebereme, bylo to poprvé a naposledy, protože by se na místě objevila tak nebo tak, až bychom jí dali vědět, co jsme zjistili. Usoudili jsme, že bude pro všechny bezpečnější, když bude v mém vozidle.

Když jsme vjely do oblasti a sotva zaparkovaly, doslova vyskočila z mého auta a zamířila k vozidlu svého muže. Otevřela zadní dveře a našla ho s kalhotami dole a druhou ženu svlečenou. Vzteky skákala nahoru a dolů, křičela a snažila se dostat k sousedce, její manžel ale stál mezi nimi. Zablokoval jí cestu tak, aby se druhá žena mohla dostat ke svému autu a my jsme jí uvolnili prostor, aby mohla bezpečně odjet.

Pár spolu nakonec zůstal, pravděpodobně se pokusili svou situaci vyřešit a manžel se přestal vídat se sousedkou. Jeho manželka nám o několik měsíců později zavolala a chtěla, abychom mu prošli telefon a zjistili, jestli se sousedkou stále komunikuje, my však tuto službu neposkytujeme.

Vášnivá dovolená

Jednou jsme měli klienta, který chtěl, abychom sledovali jeho ženu, která mu sdělila, že jede na dámský výlet na tropický ostrov. Vyprávěla mu vše, co má se svými kamarádkami naplánováno, že se zúčastní rozlučky se svobodou, na které bude asi 7 až 10 žen. Klient znal manžela jedné z žen a jednou mu říkal: "Musí to být zábava, když odjedou z města." Ten muž však vůbec netušil, o čem mluví.

Nevěra schovaná pod rouškou dovolené a rozlučky se svobodou s kamarádkami

Sledovali jsme manželku našeho klienta na ostrov. Žena částečně svému manželovi pověděla pravdu, jedna z jejích kamarádek tu vskutku byla, ale pouze po dobu 3 dnů ze 14. Když jeden z našich vyšetřovatelů seděl v lobby a čekal, až kamarádka odjede taxíkem, spatřil ji, jak se loučí s manželkou našeho klienta. Pak do lobby vstoupil mladý, sexy zaměstnanec hotelu, který k ní přistoupil, zvedl ji do náruče a začali se líbat.

Bylo zřejmé, že se oba cítili příjemně. Nebylo to poprvé, co se spolu líbali a objímali (pravděpodobně i víc než jen to). Celý další týden strávili v nedalekém hotelu, kde si užívali společný čas, opalovali se, líbali se a mnoho dalšího u bazénu. Žena po celou dobu posílala svému manželovi fotografie sebe a své kamarádky v různých plavkách, aby svůj románek udržela tajemstvím a nevyvolala v něm podezření. My jsme mezitím klientovi posílali skutečné fotografie jeho ženy s mladým mužem.

Později po předání všech materiálů klient po prohlédnutí usoudil, že jeho manželka na ostrově poznala svého milence na jednom ze svých předchozích výletů. Klient byl nejprve rozrušen, ale v té době měl trochu času na to, aby se s tím smířil. Myslím, že to věděl a otázkou bylo, zda jeho domněnky byly správné. Potřeboval to potvrdit.

Výměna rodinného života za mladou studentku

V jiném případě si naše služby objednala žena, které se narodilo dítě pár týdnů předtím, než nás kontaktovala. Dítě samozřejmě často hodně plakalo, což byl důvod, proč se manžel naší klientky vymluvil na to, že si potřebuje pročistit hlavu. Zpočátku nad tím nepřemýšlela a nepřišlo jí to divné, později mu však řekla: "Co to děláš? Musíš mi pomáhat!" A on jí odpověděl, že se musí jít projet autem. Žena se proto rozhodla, že si nás najme.

Za normálních okolností to trvá pár dní, než zjistíme, co se vlastně děje. Tentokrát jsme manžela naší klientky následovali až k oblíbené univerzitě v Torontu už v první den, kdy jsme ho začali sledovat. Muž zde vyzvedl mladou ženu, která navštěvovala univerzitu - muži bylo přes 30 let a studentka byla stará mezi 18 a 22 lety. Následně spolu šli do hezké restaurace, kde se celou dobu drželi za ruce a líbali. Pak se po večeři vydali zpět k vozidlu a bez okolků si to v autě začali spolu rozdávat.

Nevím, jestli manželé zůstali spolu. Když jsem ženě předala veškeré informace o tom, co jsme zjistili, byla rozrušená, plakala do telefonu a ptala se, co má dělat. Bohužel neposkytujeme žádné manželské poradenství, proto jsme jí poskytli veškeré důkazy a poté jsem o ní nikdy neslyšela.

Služební cesty, neukojitelná touha a pohlavní nemoc

Další případ je také docela bláznivý. Žena, která si nás najala, od svého partnera chytila pohlavní nemoc, což pro ni bylo znamením, že něco není v pořádku. Jejího manžela jsme sledovali poté, co odletěl na služební cestu a následovali jsme ho až do hotelu, kde se ubytoval.

Od naší klientky jsme se předem dozvěděli, že její velmi často pije alkohol a že ho pravděpodobně najdeme v hotelovém baru. Případ byl udělen vyšetřovatelce, se kterou se muž po neúspěšném flirtování s ostatními ženami v baru pokusil flirtovat také. Po několika pokusech, kdy se vyšetřovatelka snažila ho odpálkovat, to vzdal a zanechal jí pokojový klíč pro případ, že by změnila názor.

Muž flirtoval se soukromou vyšetřovatelkou, které nakonec nechal klíč od pokoje

Odhalení nevěry a krádeže

Další muž, který si objednal naše služby, měl vztah na dálku s jednou ženou a přemýšlel o tom, že by se s ní chtěl oženit. Měl nějaké peníze a nechtěl se ženit s někým, kdo by ho mohl využívat. Jeho partnerku jsme sledovali do nákupního střediska, kam šla nakupovat se svými kamarádkami, nebo někdy jenom s jednou kamarádkou se jen tak poflakovat. Nic zvláštního. Ale na jednom ze záběrů, které jsme pořídili, jsme si všimli, že se drží za ruce a líbá s jedním mužem. Když jsme zpracovávali video pro klienta, dodatečně jsme si ještě všimli, že ve stejném obchodě zároveň ukradla pár věcí z regálu s kosmetikou a dala si je do batohu.

Sex zadarmo na parkovišti

Jednou jsme sledovali ženu, abychom zjistili, co dělá, když její manžel odjede na služební cestu - něco se mu nezdálo. Jeho manželka se věnovala nákupům a trávila čas s kamarádkami, ale při dvou různých příležitostech jsme zaregistrovali, že tato žena jezdí do několika motelů a hotelů, kde hledala nějaký pokoj. Zpočátku jsme si nebyli jistí, proč to dělá. Později jsme se zeptali v hotelech, na co se žena ptala a zjistili jsme, že hodinová sazba za pokoj byla pro ni příliš vysoká. Takže po 5 různých hotelech své hledání žena vzdala, zastavila na parkovišti a se svým milencem si užila sex na zadním sedadle. Myslím, že jim přišlo zbytečné utrácet spoustu peněz za pohodlný pokoj na takovou krátkou dobu.

Muž, který nemohl zůstat věrný

V jiném případě si nás najala žena, abychom zjistili, zda ji její manžel podvádí. Všimla si nějakých nesrovnalostí v jeho chování - říkal, že chodí do sportovního baru, kde sleduje hokej nebo fotbal, že musí pracovat dlouho nebo že se rozbilo auto. Dokonce i když s ním chtěla někam jen na prodloužený víkend, vždycky si našel nějaký důvod, proč nemůže.

Po několika týdnech sledování jsme ho přistihli s jinou ženou a měli všechno, co jsme potřebovali. Pár se nakonec rozešel a asi o 6 měsíců později nás chtěl někdo najmout. Byla to mužova milenka, která po nás chtěla, abychom zjistili, zda ji nepodvádí. Případ jsme nevzali, ale podle jejího popisu se jednalo o stejného muže.

Hledáte nějaké bláznivé erotické dobrodružství? Seznamte se s někým na sex seznamce a domluvte se na setkání!

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.