Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

6 divných otázek, na které jste vždy chtěli znát odpovědi

15.květen 2018
6 divných otázek, na které jste vždy chtěli znát odpovědi

Každého někdy napadla nějaká otázka ohledně sexu, ale možná nebyl nikdo, koho by se mohl zeptat, nebo nebyl strýček Google zrovna po ruce. 6 odpovědí na tyto otázky se můžete dozvědět právě teď.

Žijeme sice v 21. století, ale to, že máme vyspělé technologie, ještě neznamená, že víme všechno nebo si na všechno zjistíme odpovědi. Někdy člověku může být i trapné si něco vyhledat na internetu, ještě když se všude vyskytují informace o tom, že jsme neustále sledování a špehováni. O sexuálních tématech se muži i ženy často zdráhají mluvit a nezáleží přitom na věku nebo zkušenostech. Proto se člověk některé informace z "běžného života" nemůže dozvědět. Některé odpovědi na své zvídavé otázky si ale můžete přečíst níže.

Pozor, jestliže vám chybí zásadní informace, určitě byste se je měli "doučit", ať už se stydíte jakkoliv. Co by každý měl vědět? Především to, jak se lze chránit proti pohlavně přenosným chorobám (a jak kterou rozpoznat), proti početí, jak nasadit kondom a jak na správnou hygienu intimních partií a hygienu sexu. O většině z těchto témat můžete nalézt články na naší online seznamce. A teď už se pojďme podívat na 6 nejčastějších otázek, které si lidé kladou a horko těžko se dopátrávají nějaké odpovědi.

Měli bychom druhému říkat, kolik jsme měli partnerů?

Ačkoliv je upřímnost v dlouhodobém vztahu jeden z nejdůležitějších aspektů, ne vždy je nutné být naprosto upřímný. Někteří lidé se cítí velmi nesví, když mají hovořit o tom, kolik sexuálních partnerů už měli. A je vůbec nutné se o tom bavit? Toto téma není vůbec důležité. Jste teď a tady, minulost vás nemusí zajímat. Jestli byl jen jeden nebo jich bylo sto - je to úplně jedno. Jediná důležitá věc, na kterou si musíte dávat pozor, je ta, abyste vždy měli chráněný sex s lidmi, se kterými nejste v dlouhodobém vztahu a neznáte jejich sexuální minulost. Takže se vyhýbat pohlavně přenosným nemocem. Jestliže jste promiskuitní, jednou za čas si zajděte na testy, nejen pro svůj klid v duši, ale i kdyby měl nějaký partner jakékoliv pochybnosti, máte jak dokázat, že je vše v pořádku.

Součástí této otázky bývá také to, zda muž může poznat, zda měla žena spoustu partnerů. Nemůže. Vagína je totiž velmi elastická, takže i když je hodně namáhaná třeba většími penisy, dokáže se opět "smrsknout" na původní velikost, takže to, jak moc je "volná" nenaznačuje nic o tom, kolik měla žena sexuálních partnerů.

Předstírají orgasmy i muži?

Ví se, že některé ženy předstírají orgasmy. Proč to dělají? Na to se budete muset zeptat jich. Většina z nich ale tvrdí, že nechtějí muže zklamat a pak se ocitají v začarovaném kruhu. Existuje ale i něco takového u mužů? A dokáže vůbec muž předstírat orgasmus? Budete se asi divit, ale je vědecky dokázáno, že muži čas od času orgasmus předstírají. Studie publikovaná v roce 2016 v časopise Journal of Sexual and Relationship Therapy, která shromažďovala údaje od 230 mužů, tvrdí, že 30 % mužů ve Spojených státech někdy v minulosti předstíralo orgasmus. Rozhodně to ale budou mít těžší než ženy, vzhledem k tomu, že mužský orgasmus si každý spojí s výronem semene (i když to taknemusí nutně být).

A co vy, muži, máte čisté svědomí, nebo jste už někdy své partnerce v tomto lhali?

Co vás zajímá o sexu?

Kolik masturbace je považováno za normální?

Muži i ženy používají masturbaci k tomu, aby se uvolnili. Přijdou na jiné myšlenky, uvolní se od stresu nebo od zloby, nebo zkrátka chtějí jen prožít něco pěkného. Masturbace jako taková je považována za naprosto normální a dokonce je i doporučována experty po celém světě. Říká se ale, že všeho moc škodí. Platí to i v tomto případě? Je normální uspokojovat se několikrát denně, jednou denně, týdně, nebo měsíčně? A může se vám něco stát, když to budete přehánět?

Sexual Health and Behavior provedl v roce 2009 národní studii o masturbaci na univerzitě v Indianě. Zjistil, že pouze 3 % žen masturbuje častěji než 4krát za týden. U mužů je toto procento vyšší, a to celých 17 %. Důvody, proč muži masturbují více než ženy studie nezjistila. 

Pravdou je, že neexistuje žádné správné ani špatné číslo. Každý by se měl zamyslet nad svou situací a popřemýšlet nad tím, zda mu již masturbace nezasahuje do jeho běžného života, do vztahu, zda mu nebrání se stýkat s lidmi, chodit ven, do práce apod., stejně jako se to stalo ženě, o které jsme psali ve článku Závislost na pornu a sexu. Jestliže vám do běžného života nezasahuje, pak ji můžete vykonávat tak často, jak vás to bude činit šťastnými. Nezáleží na tom, zda to bude jednou týdně nebo několikrát denně. Nestyďte se za to a neciťte se provinile. Buďte šťastní a (u)spokojení!

Měla bych jít po sexu čůrat kvůli svému zdraví?

Jít na malou po sexu má pro ženu opravdu pozitivní zdravotní efekt, protože se tím může zabránit infekci močového ústrojí, která může jinak vzniknout. Každá žena by si z tohoto tudíž měla udělat takový malý rituál. Někdy se ale nechce člověku ihned po sexu zvedat, spíše se tulit a usnout. Otřete se proto alespoň vlhčenými ubrousky určenými pro intimní partie, aby se bakterie alespoň zvenší neměly šanci množit. Navíc budete mít svěží a čistý pocit a nebudete se muset zvedat.

Ženy mají ohledně svého přirození spoustu otázek

Je normální, když vagína "prdí"?

Někdy si jen tak užíváte krásného sexu, možná zrovna zkoušíte nějakou novou polohu a najednou uslyšíte divný zvuk, který vychází... no... odtamtud. Žena začne vyšilovat, co si teď muž jen pomyslí a co by teď měla říct. Opravdu nepříjemná situace, která potká většinu žen, které se baví i jinak než misionářem. Velké množství žen, kterým se to stane, reaguje tak, že se začnou omlouvat a přestanou dělat to, co doteď. Ženy, vězte, že tyto zvuky jsou naprosto normální a není to nic, za co byste se měly stydět. Tyto "prdy" jsou pouze vzduch, který se zasekl ve vagíně a pak se uvolnil, proto ten divný zvuk, když změníte svou polohu.

Co tedy ale dělat, když se vám něco takového stane? Pokud jste žena, můžete se začít smát nebo se pousmát a dělejte to, co doposud. Jestliže jste muž a stane se to vaší partnerce, nenechte ji, aby se tím začala jakkoliv zabývat nebo se omlouvat. Když bude chtít něco vysvětlovat, raději ji umlčte dlouhým polibkem.

Může muž cítit nitroděložní tělísko?

Nitroděložní tělísko si zavádí ženy, které v následujících několika letech nechtějí otěhotnět. Vzhledem k tomu se nabízí otázka, zda ho muž při pohlavním styku dokáže cítit. Odpověď je ano. Pokud bude špatně zavedeno nebo bude partnerův penis hodně citlivý, opravdu ho může při styku cítit. Ani pro ženu, ani pro muže ale nehrozí žádné nebezpečí. Jde spíše o pohodlí. Jestliže toto pohodlí při styku bude díky tělísku výrazně narušováno, může žena požádat o upravení.

Je to divné, když se mi více líbí anální sex než ten vaginální?

Ženám i mužům se může více líbit anální sex a nemusí to mít žádnou souvislost s tím, že by muž byl homosexuál, jak si možná někdo může myslet. Každému se líbí něco jiného a při různých praktikách a polohách zažíváme různé prožitky, některé se nám líbí více, jiné méně. Jestliže muž preferuje anální styk před vaginálním, pak se mu pravděpodobně líbí, že tento otvor je mnohem užší a tudíž ho penetrace do něj více vzrušuje. Jestliže se mu líbí, když jemu samotnému partnerka vniká do análu třeba erotickou hračkou nebo prsty, bude to tím, že mu přitom dráždí prostatu, což je pro muže slastný zážitek. Jestliže stojíte o tento zážitek, přečtěte si článek Uspokojte ho stimulací prostaty, abyste věděli, jak na to. I některé ženy mohou preferovat anální sex, moc často se to ale nestává, žena většinou nejvíce ocení především stimulaci klitorisu nebo bodu G, kdy přichází ke svělým orgasmům. Může ji ale hodně vzrušovat anální sex provádět svému partnerovi pomocí hraček nebo připínacího penisu. Málokterá to ale preferuje přes vaginálním sexem.

Zajímaly by vás ještě nějaké odpovědi na otázky týkající se sexuální oblasti života, na které se stydíte jen tak zeptat? Možná se budete méně stydět přes internet! Zaregistrujte se na sex seznamku a zkuste se zeptat na to, co vás zajímá, nějaké ženy nebo muže.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.