Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

5 nejlepších poloh pro ženský orgasmus

21.únor 2018
5 nejlepších poloh pro ženský orgasmus

Každá žena si při sexu přeje prožívat nádherné orgasmy, ale jen málokteré se to opravdu povede. Příčin může být mnoho, jednou z nich jsou nesprávné polohy. Existují totiž i takové, díky kterým bude pravděpodobnost krásného a uspokojivého konce pro ženy mnohem vyšší.

Ženského orgasmu může být někdy opravdu těžké dosáhnout. V tom vám ale může pomoci několik poloh, které vám dnes představíme a které byste měly vyzkoušet v případě, že se orgasmu snažíte při sexu dosáhnout, ale vždy se vám nedaří. Nemusíte kvůli tomu propadat panice, bude to ale chtít od vás nějakou akci. 

Nejprve poznejte své tělo

Podle webové stránky Planned Parenthood (Plánované rodičovství) má 1 ze 3 žen problém dosáhnout orgasmu během sexu. Dále pak 80 % žen nedosáhne vaginálního orgasmu při penetrativním styku, ale pouze klitoridálního orgasmu (stimulací klitorisu). Každá žena je jiná, a proto je na čase, abyste zjistily, co vyhovuje právě vám, kde chcete, aby se vás partner dotýkal a jak vás nejlépe uspokojí. Na tyto věci přijdete nejjednodušeji tak, že si budete hrát samy se sebou. V neděli jsme zveřejnili článek Jaké chyby děláte při masturbaci a jak je napravit?, tam najdete užitečné informace, jak správné masturbovat a čemu se vyvarovat. Další možností je experimentování se svým partnerem. To bude chtít možná trochu víc odvahy a také mít trpělivého partnera. Jestliže vám ani jedno nechybí, tak hurá do toho. Vše, co se během těchto chvilek naučíte, využijte v pozdějších hrátkách.

Ani to vám ale nemusí stoprocentně zaručit, že budete mít orgasmus při sexu, ačkoliv jste již tak vaše šance zvýšily. Bude to chtít do ložnice přivést ještě něco nového - polohy. Polohy, které jsou přímo stvořené k tomu, aby si žena mohla užívat krásný orgasmus přímo při penetraci.

5 nejlepších poloh pro orgasmický sex

Některé z následujících poloh jste pravděpodobně už zkoušely, ale nezaměřovaly jste se na to, abyste dosáhly orgasmu. A to je škoda. Proč si odpírat něco tak krásného? Naučte se, jak tyto polohy praktikovat tak, abyste z nich "vytřískaly" co nejvíc pro své potěšení.

Doggy style (na pejska)

Jedna z klasik, o které má většina lidí v podvědomí, že se jedná spíše o polohu milovanou muži, protože při ní schází oční kontakt, těla se také víceméně nedotýkají a je to poloha především o zasouvání tam a zpět, maximálně pak ještě o držení ženských prsou. Proto může být překvapující, že právě tato poloha může ženu uspokojit, ale pouze v případě, kdy ji provedete správně. 

Oba byste měli svá těla nastavovat tak dlouho, dokud se vám nepodaří nalézt váš bod G. Navíc má tato poloha ještě jednu skvělou výhodu - poskytuje muži totiž dobrý přístup k vašemu klitorisu, což může významně zrychlit nástup vašeho orgasmu. Zkuste také ohnout lokty a dát hlavu dolů na postel, abyste dosáhly hlubší penetrace. Ujistěte se, že jsou vaše záda prohnutá, to zajistí maximální požitek.

Tuto tradiční polohu můžete trochu pozměnit, abyste vyzkoušely opět něco nového a neupnuly se (v případě úspěšného dosahování orgasmů) pouze na klasickou variantu. Klekněte si na okraj postele. Váš partner bude u tohoto okraje stát a můžete si užívat. Stání mu dodá lepší stabilitu a kontrolu nad svým tělem, což může mít za pozitivní následek rychlejší, tvrdší a hlubší penetraci. Pokud se vám takový sex líbí, určitě si tuto polohu budete užívat.

Je libo polohu na pejska?

Reverse cowgirl (na koníčka obráceně)

Ženy, jak asi víte, v této pozici jste ve vedení vy a nikdo jiný. Muž pouze leží, užívá si (pohled na váš zadek) a čeká, co předvedete. Nemusíte někam spěchat, aby hned ejakuloval, můžete si to užívat v takové rychlosti, jaká vám bude příjemná a potkat se až v cílové rovince...

V podstatě má tahle poloha hodně společného s twerkováním. Pokud twerking umíte, asi to budete mít o něco jednodušší. Jestli se vám tahle poloha nepozdává, pravděpodobně to děláte špatně nebo máte malé sebevědomí, že máte malý zadek. Podstatou je ale rotace a rychlost, kterou vytvářejí vaše boky. Když se na to zaměříte, uvidíte obrovský rozdíl v tom, jak vám tato poloha bude příjemná. A také je to dobré cvičení. Místo hodiny ve fitku si můžete dát hodinku cvičení doma a oceníte to oba. On si bude vaše řádění užívat - každého muže tento pohled vzruší.

I klasická poloha na koníčka pro vás může být přínosem. Měli byste ale dodržovat jedno pravidlo: zůstaňte vzpřímeně a nenaklánějte se dopředu. Zprvu to může být trochu nepříjemné, protože možná nebudete vědět, na co se koukat nebo nechcete, aby vám partner koukal do obličeje, když budete prožívat orgasmus, ale jakmile se dostanete přes tyto malé problémy, pocítíte vlnu uspokojení. To si nemůžete nechat ujít. 

A obměna této polohy? Jakákoliv, protože vy jste ve vedení! Náš tip: neklečte, ale sedněte si "na bobek", vaše nohy vám za takovou změnu budou vděčné. Ještě si neodpustíme ale jedno upozornění. Buďte při této poloze ve střehu, protože při ní hrozí riziko "zlomení" penisu, o které váš partner rozhodně nestojí.

Na pejska naplacato

A další obměna polohy na pejska, která si ale zaslouží svůj vlastní nadpis. Stejně jako všechny ostatní polohy, i tato zintenzivňuje vaginální potěšení a stimulaci bodu G. Vypadá tak, že žena leží na břiše na posteli a muž do ní vstupuje zezadu. Žena si pod břicho může dát polštář, aby měl muž snažší vstup a méně ženu bolela záda, nicméně není to podmínkou. 

Tato poloha je skvělá z několika důvodů. Můžete si jí užívat v jakékoliv náladě, pokud chcete něco intimního, protože muž může být ženě opravdu blízko, může vás hladit a i to zvyšuje pravděpodobnost vašeho orgasmu. Pokud chcete rychlovku nebo i drsnější sex, stačí, aby se partner narovnal, popř. vám i může držet ruku přes pusu nebo vás tahat za vlasy. Taháním za vlasy se mimochodem vaše záda ještě více prohnou, a tím se zvyšuje stimulace bodu G.

Až budete po této poloze odpočívat, partner si na vás může lehnout a zahrnout vás polibky nebo vám šeptat do ucha.

Misionář

Nejzákladnější poloha všech nejzákladnějších poloh. Ale to neznamená, že je nudná nebo bezvýznamná! Naopak se vám bude náramně hodit. Stačí, abyste trochu přehodily polohu vašich nohou a máte skvělou polohu pro dosahování orgasmu, kterou předčí jen málokterá.

Čím více rozevřete nohy, tím hlouběji se váš partner dostane. Další variantou je to, že ohnete nohy v koleni, pokud vám to nestačí, můžete je i nadzvednout. Tím se partnerův penis dostane snadněji k bodu G. Pokud máte raději těsnější sex, zatněte nohy co nejvíc k sobě. Když se dobře nasměrujete, třeba trochu nadzvednete zadek, může vám partner tělem třít i klitoris. Stačí trochu snahy a pátrání po tom, co vám dělá dobře.

Misionářská poloha

G-Whiz

Toto je poloha, která nejedné ženě pořádně rozproudí krev v žilách, protože se při ní muž dostane opravdu hluboko. Jak jsme v předchozím odstavci mluvili o tom, že můžete své nohy nadzvednout, tak to můžete udělat až do takové výše, že je budete mít opřené o partnerova ramena. Tím zatnete vaše vaginální svaly, zvýšíte vzrušení a dáte partnerovi nádherný přístup k vašemu bodu G. Navíc, zatnutá vagína pro něj představuje také velké plus. 

Říkáte si, že ale nežijete v těle roztleskávačky a že byste takovou polohu nezvládly? Můžete si ji i ulehčit a ulevit tak trochu svalům nohou. Stačí, když ohnete nohy v kolenou, vaginální svaly sice nebudou tak stažené, ale i tak to bude mít skvělý efekt

Čím níže bude trup vašeho partnera, tím hlubší penetrace bude. Krom toho, že bude drážděn váš bod G, tak můžete dosáhnout i cervikálního orgasmu. Pokud dosáhnete obou, nazývá se to kombinovaným orgasmem, která žena by to nechtěla zažít?

Teď už vám nezbývá nic jiného, než skočit do postele (nebo kamkoliv jinam, kde se budete cítit příjemně) a začít zkoumat, co vás dovede k dokonalému orgasmu. Pamatujte, že masturbace je klíčem k úspěchu. Může vám v tom pomoci i pořízení vibrátoru, existuje jich spoustu, stačí si vybrat. Pokud budete chtít poradit, sledujte naši rubriku Erotické pomůcky a tam jistě narazíte na nějaký, který by se vám líbil. A pokud vám kromě vibrátoru schází i partner, navštivte erotickou seznamku a seznamte se s nějakým! Poté můžete všechny své poznatky uvést do praxe a těšit se někončícím orgasmům, které se rozhodně nikdy nestanou všedními...

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.