Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

4týdenní challenge perverzního sexu: Dáte to?!

12.duben 2022
4týdenní challenge perverzního sexu: Dáte to?!

Pokud jste chtěli experimentovat s dynamikou síly a dalšími formami BDSM, nyní máte příležitost. Vyzkoušejte to díky této měsíční BDSM výzvě!

Pokud chcete vnést perverznost do ložnice, jste na správném místě. Nevadí, pokud si nejste jisti, jak se do světa BDSM pustit, protože:

 • jsme tu proto, abychom vám pomohli
 • už jen to, že chcete rozšířit svůj sexuální repertoár, je super sexy. 

V tomto průvodci budeme používat termíny "perverzní" a "BDSM" zaměnitelně. BDSM je zastřešující pojem, který se používá pro otroctví a disciplínu, dominanci a podřízení, sadismus a masochismus. Existuje spousta způsobů, jak praktikovat BDSM - v závislosti na tom, co vás zajímá, ale většinou se zaměřuje na smysly, bolest a mocenské hry (tzv. power play) mezi partnery, kteří si vzájemně důvěřují.

Také vězte, že si nemusíte kupovat tunu drahého vybavení nebo si doma dělat dungeon (sklepení), abyste si vylepšili sexuální život. BDSM je velmi dostupné. Vlastně vám nebude nic bránit začít právě teď.

Vítejte v 30denní BDSM výzvě!

Těšte se na 4 týdny cvičení, která vám pomohou vnést perverznost do vaší ložnice způsobem, který je žhavý a vzájemně uspokojující pro vás i vašeho partnera či partnery.

V průběhu příštích 4 týdnů se naučíte:

 • Jak si hrát s dynamikou moci.
 • Jak mluvit o výstřednostech a o erotických touhách se svým partnerem.
 • Jak aktivně používat perverzní hrátky, abyste zapojili všechny smysly.

Tento průvodce je o tom, jak se naučit přistupovat ke svým touhám, které jsou možná tak trochu tabu, s pochopením a vzrušením. Jde o ochotu učit se, přizpůsobit se a rozvíjet své dovednosti, ať už chcete být submisivním, nebo dominantním partnerem. Tato cvičení jsou přizpůsobitelná a měla by se používat s flexibilním myšlením.  Povzbudíme vás, abyste si vyzkoušeli být dominantním i submisivním partnerem. Pokud jedno z toho není vaše parketa a raději byste se drželi role, ve které se cítíte nejlépe (a nejžhavěji), je to v pořádku! Jde o to, abyste objevili a přiklonili se k tomu, co vám vyhovuje.

Po každém jednotlivém cvičení si udělejte čas na rozbor (10-20 minut). Co fungovalo? Co se nepovedlo? Bylo to příjemné? Co mohlo být lepší? Je důležité si uvědomit, že BDSM není pro každého. Pokud se na to necítíte, je to také v pořádku! "Nesnažte se nutit se do něčeho, co vám nedělá dobře, i když si to přeje váš partner," říká Taylor Sparks, sexuální mentorka a zakladatelka internetového obchodu s intimními pomůckami Organic Loven. "Berte to jako zábavný pokus a přejděte k tomu, co je vám příjemné."

V průběhu výzvy si ověřujte, že jste s partnerem na stejné vlně.

Tak a úvodní instrukce jsou za námi! Teď už si můžete užívat 4 týdny nových, zajímavých věcí, které obohatí váš sexuální život. Hurá na to!

Najděte rozkoš v ovládání a podřízenosti

První týden perverzní výzvy

Úkol 1: Najděte sexy video a porovnejte poznámky

Touha vyzkoušet zvrácenosti se někde vzala. Možná se vám líbilo Padesát odstínů nebo Sekretářka. Možná jste to viděli v pornu. Ať tak či onak, ukázání tohoto erotického podnětu partnerovi může být zábavný způsob, jak se s ním seznámit.

Jak na to: Měli byste najít něco neutrálního. Například pokud jste mužského pohlaví, tak byste měli partnerce ukázat něco, co není zaměřeno jen na mužské potěšení a trestání žen. Až najdete něco, co se vám líbí, nezapomeňte si předtím, než video pustíte, vyžádat souhlas partnera. Vyzvěte ho, aby si našel také nějaké perverzní video, které se mu líbí. Měla by to být zábava, která bezpečným způsobem nastartuje povídání o úchylkách.

Úkol 2: Vytvořte seznam Ano, Ne, Možná

Seznam Ano, Ne, Možná může párům pomoci najít společnou řeč o tom, na co se moc těší, až to v posteli zkusí, nebo co by alespoň zkusit chtěli. Každý z vás si udělá kopii stejného seznamu praktik a nezávisle na sobě označte "ano", "ne" nebo "možná" u každé z nich. Když si seznamy porovnáte, uvidíte, které stejné věci byste chtěli oba zkusit a které ne.
Možná zjistíte, že vás oba zajímá například spanking, bondage nebo sprosté řeči.

Jak na to: Napište si seznam všech perverzních aktivit, které vás napadnou (nebo si na internetu najděte již existující seznam nebo si stáhněte aplikaci na telefon). Pokud si vytváříte svůj vlastní, zde je několik nápadů, které do něj můžete zahrnout:

 • kousání
 • páska přes oči
 • bondage (svazování)
 • převleky
 • role play (hraní rolí)
 • dirty talk (sprosté řeči)
 • face slapping
 • kolíčky na bradavky
 • ovládání orgasmu (dovolit partnerovi ne/mít orgasmus)
 • pegging
 • výprask

Do svých BDSM hrátek můžete zapojit i různé erotické pomůcky a kostýmy

Úkol 3: Slovně prozkoumejte vaše fantazie

Teď, když už jste viděli několik perverzních videí a vytvořili si seznam činností, které byste byli ochotni vyzkoušet na vlastní kůži, máte základ k vytvoření BDSM fantazie a podělení se o ni s partnerem. Slovní fantazie - stejně jako vyprávění sexy příběhu - je dobrým začátkem, protože můžete partnera zapojit do zábavy bez rizika překročení hranic.

Jak na to: Vytvořte si klidný, pohodlný a soukromý prostor jen pro vás dva. Střídejte se ve sdílení svých fantazií. Nemusí být nijak propracované, můžete jednoduše vysvětlit, jak si představujete, že by to vypadalo, kdyby byly ve vašem životě tyto sexuální výstřednosti. Můžete například říct: "Ve své fantazii si představuji, že jsi oblečená jako sexy zdravotní sestra a děláš mi vyšetření." nebo: "Představuji si, jak mě svazuješ a dáváš mi výprask." Říkejte to jednoduše a přímo.

"Nebojte se počátečních rozpaků," říká doktorka Nazanin Moali, licencovaná sexuální terapeutka. "Prostě to berte jako zábavnou hru určenou pro dospělé."

Druhý týden perverzní výzvy

Úkol 1: Zvolte si záchranná slova

Záchranné slovo je slovo bez sexuálního významu, které zastaví všechny sexuální hry v jejich průběhu. I když se obvykle používá v BDSM rolích, kde je jedna osoba dominantní a druhá submisivní, je toto "bezpečné" slovo důležité pro všechny druhy sexu. Toto slovo v podstatě znamená: "potřebuji si dát pauzu", "je mi to nepříjemné", "tohle se mi nelíbí". Je to tvrdé STOP.

Jak na to: Volba bezpečného slova je kolektivní činnost, protože všichni zúčastnění musí být s tímto slovem srozuměni. Když jsme zmínili, že záchranná slova jsou "nesexuální", mysleli jsme to vážně, protože "ne" nemusí vždy znamenat "ne" (například pokud se budete zabývat fantazií o znásilnění, "ne" může být součástí vaší nebo partnerovy role).

Nebojte se při vymýšlení vašeho záchranného slova bavit! Může to být třeba "banán", "jabloň" nebo "loďka". Dobrým způsobem může být pro začátek také metoda "semaforu". Pokud se vám něco líbí (nebo toho chcete víc), můžete říct, "zelená." Zelená znamená jdi do toho. Pokud vás to nebaví, bolí vás to nebo pociťujete jakýkoli druh nepohodlí či úzkosti, řeknete: "červená". Červená znamená stop. Naprosto jednoduché.

Úkol 2: Vyzkoušejte hrátky s pocity/teplotou

BDSM není vždy o bolesti. Je také o prožívání nových pocitů - o zapojení těla a mysli novými způsoby. Navíc, pokud nejste ten typ, co se chce hned vrhnout na výprask, pouta, bičíky nebo jiné formy zvráceností, hraní si s různými pocity (představte si hedvábné šátky, peří) a teplotami (např. horký vosk, kostky ledu) vám pomůže usnadnit vstoupení do drsnějších věcí.

Jak na to: Oba lidé by měli mít možnost být dopřávajícím i přijímajícím. Sparks navrhuje použít hedvábnou pásku přes oči, abyste neviděli a posílili tak ostatní smysly. Pokud jste dopřávající, zaměřte se na partnerovy erotogenní zóny. Doporučujeme začít na hrudníku, břichu nebo zádech. Nikdy nevíte, jak bude váš partner reagovat na tento typ intenzivních pocitů, takže je lepší začít tam, kde je více kůže.

Prozkoumejte zcela novou stránku sexuality tím, že zavážete sobě nebo partnerovi oči

Pomocí studeného/horkého/saténového předmětu zkuste na jeho těle obkreslovat kruhy. Pak postupujte nahoru a dolů. Nechte ho hádat. Poté přejděte k jeho bradavkám. Přejíždějte studeným/horkým/saténovým předmětem kolem bradavek a pak přes každou z nich. Všímejte si, jak váš partner reaguje. Pokud se mu to očividně líbí, přejděte na další oblasti, které by se mu mohly líbit. Zaměřte se na vnitřní stranu stehen a kyčelní kosti. Pokud chcete zapojit i penis nebo vulvu, nechte tuto oblast až na konec.

Úkol 3: Vyzkoušejte instruktáž k masturbaci

Instrukce masturbace vám umožní ukázat partnerovi, jak se vás má dotýkat, ale také si budete hrát s mocí přímějším způsobem než v předchozích úkolech. Vzhledem k tomu, že velká část BDSM se týká dominantních a submisivních rolí, je to způsob, jak si procvičit Dom/sub roli tak, že budete dávat pokyny k něčemu, co dobře znáte. (Pokud vás zajímá, proč se ve slově Dom často píše "D" s velkým písmenem: je to způsob, jak označit jasně danou mocenskou dynamiku. Dokonce i to, jakým se věci ve světě BDSM píší, může být samo o sobě žhavé.) Osoba, která je uspokojována, je v dominantní roli, zatímco ta, která uspokojení dopřává, je v roli submisivní, protože se řídí pokyny. Oba partneři by měli mít možnost hrát si na dopřávajícího/přijímajícího.

Jak na to: Pro tyto hrátky si připravte teplý, pohodlný a soukromý prostor. Pokud jste příznivci erotických hraček, klidně si je přineste a vždy mějte po ruce, stejně jako lubrikant. Pokud jste v dominantní roli, dávejte jasné a jednoduché pokyny. Pokud je vám něco příjemné, povzbuzujte partnera, aby v tom pokračoval. Pokud chcete, aby změnil rychlost, přesunul se někam jinam nebo dělal něco jinak, řekněte to. Nejde o to, abyste byli kritičtí; jde o to, abyste o to, abyste zjistili, které role vám vyhovují a co vám na každé z nich připadá přitažlivé. Líbí se vám, že to celé řídíte? Nebo naopak dáváte přednost sloužení partnerovi? Nebo se vám líbí od obojího trochu? Neexistuje žádná špatná odpověď!

Třetí týden perverzní výzvy

Úkol 1: Hrátky s mocí: výprask

"Pro některé lidi je bolest příjemná. Erotický výprask je skvělý, protože je velmi snadný a nevyžaduje žádné vybavení," říká Moali. Když říkáme "erotický výprask", máme na mysli výprask pro sexuální potěšení a vzrušení. Erotický výprask může být jemný nebo bolestivý, záleží na tom, na čem se vy a váš partner předem dohodnete (výprask se také označuje jako konsensuální hra s mocí).

Jak na to: Výprask by se měl omezit na hýždě a na stehna - masité oblasti, které způsobují mírnější bolest a kde se nepoškodí žádné vnitřní orgány, například ledviny. Klíčem k úspěchu je způsobit bolest způsobem, který je příjemný pro osobu, která ji dopřává, i pro toho, kdo ji přijímá. Předem se rozhodněte, kolikrát budete dopřávat/přijímat. Pět plesknutí je dobrý začátek. Použijte přitom dlaň. Mezi jednotlivými plácnutími si ověřte, jak se partner cítí. Nebijte ho plnou silou (pokud o to nepožádá). Jde o sílu a kontrolu, ne o způsobení velkých modřin.

Úkol 2: Svazování pro začátečníky: Pouta

Pamatujete si asi tak 50 % scén z filmu 50 odstínů? Pokud ano, tak by vás nemělo překvapit, že pouta jsou přímým způsobem, jak si pohrát s dynamikou moci. "Použití pout je, jako když začínáte s plaváním na mělkém konci bazénu, protože v podstatě nejsou nijak nebezpečná," říká Moali.

Jak na to: Vyzvěte partnera, aby si pouta vybral společně s vámi. Z počátku nevybírejte kovová pouta - ty sice vypadají pěkně, ale mohou způsobit bolest. Můžete být i kreativní a pouta vůbec nekupovat. Provizorní pouta vytvoříte i kravatou. Vždy ale mějte po ruce nůžky, které ji rychle přestřihnou, kdybyste se potřebovali rychle vyprostit. Jakmile budete mít pouta, začněte tím, že partnerovi spoutáte ruce před tělem. Tímto způsobem si může dát ruce nad hlavu. Můžete ho také zkusit spoutat kolem sloupku postele. Střídejte se v roli poutající a poutaný.

Pokud teprve začínáte s pouty, vyhněte se kovovým, které by vám mohly způsobit bolest

Úkol 3: Ovládání orgasmu

Násilný orgasmus může znít jako něco z kategorie ponižování, ale v praxi je to něco jiného. V podstatě jde o to, že pokud jste přijímající, nic neděláte a jen necháte dominantního partnera, aby udělal veškerou potřebnou práci pro způsobení rozkoše.

Této činnosti se také říká "násilný orgasmus", protože submisivní partner se dobrovolně (a nadšeně) vzdává kontroly. Je to zvrhlá hra o moc, kde Dom rozhoduje a sub si užívá. "Může to být opravdu vzrušující ovládat partnerův orgasmus nebo naopak nechat partnera, aby měl váš orgasmus plně ve svých rukách," říká Sparks.

Jak na to: Sub obvykle leží nebo se o něco opírá a je svázaný (třeba pouty, která jste si právě koupili). Jde o to, aby měl Dom co největší přístup k tělu sub. Dominantní partner pak submisivního uspokojuje, dokud není "donucen" k orgasmu. Samozřejmě, že sub není ve skutečnosti k ničemu nucen; je to všechno součástí dohodnuté hry o moc. Mimochodem, k těmto hrátkám se skvěle hodí dirty talk (sprosté řeči), takže se nebojte být kreativní.

Čtvrtý týden perverzního sexu

Úkol 1: Tahání za vlasy

Tahání za vlasy je další snadný a zábavný způsob, jak si hrát s bolestí. Dominantní partner má díky držení vlasů nad submisivním partnerem naprostou moc, což může být pro submisivního velmi vzrušující - ale přesto to dělejte s opatrností. Ne každému se to ale bude líbit, takže se nejdříve se svým partnerem poraďte.

Jak na to: Vezměte partnerovy vlasy v pěst u hlavy nad krkem. Jemně za ně zatáhněte. Pokud se mu to líbí, zaberte. Vytvářejte stálý tlak, neškubejte rukou, protože to by mohlo být spíše bolestivé než příjemné.

Úkol 2: Svazování pro pokročilé: Provazy

Provazy jsou pevnou součástí světa BDSM, ale my je představujeme až ve 4. týdnu, protože hrátky s provazy mohou být zbytečně komplikované. Ale nebojte se, nemusíte z nikoho dělat lidský lustr. Tento úkol je o zkoušení svazování velmi jednoduchými uzly. Cílem je pohrát si s dynamikou síly a zvyknout si na provazy jako na nástroj. Nechoďte ho ale kupovat do obchodu s domácími potřebami. Klasický provaz je velmi drsný a může způsobit odřeniny. Pořiďte si provazy určené pro BDSM v sex shopu nebo si objednejte například některý produkt od oblíbené značky Twisted Monk Rope.

Jak na to: Vezměte partnerova zápěstí a jemně je svažte k sobě, podobně jako když svazujete zeleninu před vařením. Svázání do volného uzlu nebo do mašle je nejjednodušší a nejbezpečnější způsob. Vždy mějte po ruce nůžky, abyste mohli provaz v případě potřeby přestřihnout. V průběhu hrátek spolu komunikujte a vzájemně se kontrolujte. Jakmile je submisivní partner svázán, přejděte k některému z úkolů, které jste si již vyzkoušeli v minulých týdnech.

Úkol 3: Hrátky s mocí pro pokročilé: Plácačky a bičíky

Zvládli jste obyčejný výprask, teď je čas trochu zvýšit úroveň. Je čas vyzkoušet plácačky a bičíky. Pokud nechcete, nemusíte nic kupovat. Můžete snadno využít kuchyňskou gumovou stěrku, plastovou obracečku nebo vařečku. Jen je pak pořádně umyjte, než se další den pustíte do oběda.

Jak na to: Stejně jako při výprasku byste se měli držet horní části stehen a hýždí. Tyto tukové oblasti nabízejí větší odpružení a menší riziko. Začněte třemi údery a ověřte si, zda je u partnera vše ok. Pokud vám dá zelenou, zkuste další 3. Aby to celé správně fungovalo, je klíčová komunikace, stejně jako u každého úkolu na tomto seznamu. "Experimentujte s lehčími i drsnějšími ranami," říká Moali. "Každý je jiný. Střídejte se v rolích.

BDSM je skvělý způsob, jak prozkoumat svou sexualitu a hranice. Doufáme, že jste se toho hodně naučili a cítíte se připraveni vzít do svých rukou svůj sexuální život. Nemáte-li s kým byste tuto 4týdenní výzvu absolvovali, zaregistrujte se na erotické seznamce.

[Lil]

Zdroj: Men'sHealth

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.