Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

20 faktů o masturbaci, které jste rozhodně nevěděli!

31.červenec 2017
20 faktů o masturbaci, které jste rozhodně nevěděli!

A tím nemyslíme nějaká ohraná fakta, která se můžete dočíst leckde. Přinášíme vám opravdové zajímavosti ze světa masturbace. Držte si klobouky, protože tohle bude jízda!

Budeme teď na chvilku dělat, že masturbace není žádné tabu a že je to úplně běžná a normální věc (což mimochodem je... jen to mnoho lidí zkrátka považuje za tabu). 

Mnohokrát jste již určitě slyšeli, že abyste mohli někoho milovat, musíte se nejprve naučit milovat sami sebe. No samozřejmě, že je to pravda! A nejlépe se to naučíte, když jste sami doma a máte čas jen pro sebe. Každý přistupuje k masturbaci jiným způsobem a pro každého znamená něco jiného. Nicméně rozhodně byste se o ni neměli ochuzovat. Ať už jste mistr v milionech různých technikách, jak se co nejlépe udělat, používáte různé erotické hračky a pomůcky, experimentujete nebo ať už preferujete spíše jednoduchost, určitě se rádi dozvíte pár (konkrétně 20) zajímavostí o této skvělé činnosti. Budou obecné, o mužské i ženské masturbaci. Nezapomeňte se na konci odměnit! 

1.

Bill Clinton byl pod tlakem republikánů, aby vyhodil generálmajorku Joycelyn Elders, kvůli jejímu názoru podporujícímu masturbaci pro sexuální zdraví (prohlašovala, že masturbace může pomoci s krizí AIDS) a také ji chtěla zahrnout do výuky sexuální výchovy. Teď na její počest slaví Amerika Národní den masturbace, který je 28. května, a očividně to nestačilo, tak se slaví rovnou Národní měsíc masturbace, což zahrnuje již celý květen. Jaký pěkný odkaz nám po ní zůstane!

2.

Ukázalo se, že masturbace pomáhá efektivněji zvládat stres, posiluje svaly pánevního dna, vyplňuje krevní oběh endorfiny a je oficiální formou kardiovaskulárního cvičení. No kdo by nechtěl udělat něco pro své zdraví, že ano?! Tak šup, kardio je potřeba!

3.

V Connecticutu v 17. století mohli být lidé, kteří masturbovali, za své činy usmrceni. Vzhedem k předchozímu bodu to muselo být v Connecticutu asi docela depresivní.

4.

Už doma nemusíte mít spoustu léků proti nachlazení. Přišlo se totiž na to, že pokud masturbujete až do vyvrcholení, posilujete si tím imunitní systém. Což samozřejmě platí i o sexu. Mimochodem, zmiňovali jsme se o tom již ve článku "Jaké následky má sexuální abstinence?", tak pokud vás to zajímá, neváhejte si ho přečíst.

5.

Ti, kteří pravidelně masturbují, hlásí, že mají silnější a šťastnější manželství... A lepší život! No kdo by si to nepřál? Co je lepšího, než mít dobrý a spokojený život? Tak masturbujte, jenom nezapomínejte na své drahé polovičky, ty si chtějí s vámi také užívat.

6.

Věděli jste, že Mark Twain přednesl přednášku v roce 1874 pouze na téma masturbace? Vsadíme se, že to vás na češtině na základní, ani střední škole neučili, že? 

7.

Je prokázáno, že každodenní dojíždění do práce metrem je mnohem více riskantní než masturbace. Takže z toho plyne, že místo cesty do práce byste si to měli radši udělat... Nebo snad ne?

8.

Jednou existovala aplikace, kterou jste si mohli stáhnout, a ta učila ženy, jak masturbovat. Nazývala se "Happy Playtime" a představoval ji kreslená vulva... No a zbytek si raději domyslete sami. Nicméně ji bohužel Apple zakázal, takže dnes už si ji nestáhnete. Ale to nevadí, protože jsem trochu zapátrala a zjistila jsem, že si ji můžete zahrát online! Akorát by to chtělo spíše nějaký tablet nebo notebook s dotykovou obrazovkou, protože usokojovat myší je docela divné... Tak snad se něco málo přiučíte a budete se bavit!

9.

Zatímco 99 % mužů může zažít orgasmus dříve, než skončí tato věta, pouze 46 % žen může zažít orgasmus díky masturbaci do tří minut. V tomto tvrzení bych řekla, že je něco lehce zvláštní. Nebo by si ženy měly opravdu sehnat výše zmíněnou aplikaci a něco se přiučit.

10.

Většina žen přiznává, že masturbuje minimálně jednou týdně. A co takhle jednou denně? Kolik by to bylo žen tentokrát?

Tak co, jak často si to děláte vy?

11.

Když vědci z Arizonské univerzity oslovili skupinu 20 žen a zeptali se jich na jejich návyky týkající se sebelásky, žádná z nich neoznačila masturbaci jako romantickou záležitost. Jedna z nich to dokonce přirovnala k čištění zubů! Noo... Raději asi ani nechceme vědět, jak její masturbace ve skutečnosti vypadá.

12.

Ženská masturbace je opravdu starodávná praktika. Nejstarším zobrazením ženy, která masturbuje, je malovaná figurka z Malty, pocházející ze 4. tisíciletí před naším letopočtem. 

13.

Orgasmus je přírodní lék proti bolesti, a to díky endorfinům, které se uvolňují do krevního oběhu. Rozhodně by stálo za popřemýšlení, že si příště místo ibalginů trochu užijete, no ne? Jednoznačné plus pro vás!

14.

Masturbace může také pomoci vytvořit odolnost proti kvasinkovým infekcím! No není to naprostý zázrak přírody

15.

Vibrátor, nejlepší přítel žen, byl vynalezen lékařem, který léčil hysterii. Hysterie byla v podstatě viktoriánským způsobem, jak dát ženy do různých lékařských institucí za to, že jsou přecitlivělé. O tomto zajímavém příběhu se dozvíte více, když shlédnete film Vrtěti ženou (Hysteria).

16.

Více faktů o vibrátoru: v Japonsku je opravdu nelegální vyrábět sexuální hračky, které připomínají penis. Tak... Vynalezli tvar králíka. Ano, jedná se o Japonsko, nic nás nepřekvapuje...

17.

Muži mohou opravdu zažít orgasmus ještě před fyzickou ejakulací.

18.

A teď pořádně čtěte: Masturbace může pomoci posílit váš svalový tonus a zabránit tomu, abyste se stali inkontinentními. Což se popravdě bude za pár (desítek) let docela hodit...

19.

Zapomeňte na vše, co víte o tradiční masturbaci. Teď se totiž dozvíte něco opravdu suprového. Díky cvičení můžete zažít coregasmus, což je orgasmus ze cvičení (většinou z takového, které posiluje břišní svaly), a to jak u mužů, tak u žen! Stačí nalézt ty správné cviky a polohy a už to jede. Tak že bych se konečně odhodlala k nějakému tomu workoutu? Zkusit se má vše!

20.

Jestliže nemasturbujete, tak nejste frigidní! Nejste nějak divní, ani s vámi není nic špatně a i tak můžete opravdu hodně milovat sex. Dělejte jen to, co chcete a užívejte si sami sebe, ať už je to jakkoliv. 

V mnoha bodech bylo zmíněno, jak masturbace prospívá vašemu životu. Určitě byste si tedy neměli odpírat něco, co máte rádi a dělá vám to dobře. Někdy ale člověk cítí potřebu nebýt sám, chce se spíše intimně sblížit s někým jiným. Abyste měli takové sbližování jednodušší, je tu erotická seznamka, která vám v tom pomůže.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.