Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

11 největších zabijáků chuti na sex

9.říjen 2018
11 největších zabijáků chuti na sex

Určitě jste si všimli, že na sex nemáte chuť každý den. To je naprosto přirozené a nemusí vás to trápit. Jsou ale i věci, které vám chuť na sex mohou zkazit i v případě, že už ji oba máte a začínáte to sobě navzájem dávat najevo. Co to může být a dá se jim nějak vyvarovat?

Ne vždy jsou věci tak, jak bychom chtěli. A to platí u všeho. Řeknete si, že dnes ráno rozhodně vstanete dřív, abyste udělali nějakou práci navíc, ale ráno zjistíte, že je v posteli tak krásně teploučko a venku už začíná skoro mrznout, a tak se na tu hodinku nebo dvě zase raději zachumláte do peřiny. Někdy může být na vině i někdo jiný, třeba že se vám nechce, protože se k vám zrovna partner pěkně přitulil a vám je líto jen tak vstát a odejít. No ale dost už o vstávání, pointu jste určitě pochopili - najde se mnoho příčin, které ovlivní naše plány i naši náladu. Dnes si představíme 11 takových, které vám rozhodně zkazí chuť na sex. Bohužel několika z nich se nemůžete ani sami vyvarovat, protože je neovlivníte, takže se musíte smířit s tím, že se to "může stát". Většinu ale ovlivníte celkem jednoduše.

Zavolá vaše máma

Ne vždy si vypínáte zvuky na telefonu, když se zrovna začnete mazlit. To samo o sobě je dost vyrušující z této pěkné chvilky. A navíc, koho by napadlo, že vám bude někdo volat v půl 11 večer a později? No a tak je necháte zapnuté. Mobil se rozezvoní vždy zrovna v tu chvíli, kdy to začne být opravdu zajímavé. A vy si říkáte: "Proč by sakra volala takhle pozdě, kdyby to nebylo něco důležitého? Co se asi tak mohlo stát?" A i když jí to opravdu nechcete zvednout, tak svědomí vás nakonec přemůže a vy to zvednete. A co zjistíte? Pravděpodobně něco ve smyslu, že by si ráda vytiskla nějaký úplně zbytečný recept, ale nefunguje jí tiskárna a potřebuje poradit, co má dělat. Anebo nefunguje jakýkoliv jiný spotřebič. No a tak jí to musíte minimálně 20 minut vysvětlovat, většinou se ke kloudnému výsledku stejně nedoberete a tím rozhovor končí. Kdo by po tomhle měl ještě chuť na sex? Oba jdete spát s ne moc dobrou náladou a ještě neuspokojení

Slyšeli jste divný zvuk z jiné místnosti

Co vám říká váš mozek? Že byste to rozhodně neměli brát na lehkou váhu, protože v hororech jsou první mrtví vždy ti, kteří tyto zvuky ignorují! Takže rychle vlézt z postele a jít zkontrolovat, co se děje. Stejně tak poběžíte situaci překontrolovat, pokud máte dítě, psa, kočku nebo jiné domácí zvíře, které by mohlo dělat nějakou nežádoucí neplechu a vaše hlava si samozřejmě domyslí i to, že ho tato činnost jistě ohrožuje na životě nebo něco podobného. Většinou jen zjistíte, že dítěti spadla věž z kostek, pes se drbal opřený o zavřené dveře nebo že kočka něco převrhla. Proč ale riskovat něco horšího, že? Takže se raději zvednete, než abyste pak celou dobu při sexu mysleli na to, co to asi mohlo být (což taky tu správnou náladu určitě zabije). Když se vrátíte do postele, často se jen těžko navazuje na předchozí vlnu vášně.

Náhlá a vysilující nevolnost

Může se to stát z mnoha důvodů - nesedla vám večeře nebo jiné jídlo během dne, přehnali jste to s alkoholem nebo vám může být příčina neznámá, ale důležité je, že vás to přepadne přesně ve chvíli, kdy vaše tělo touží po něčem víc. Ale zároveň váš mozek říká, že to není dobrý nápad a místo toho byste se měli odklidit buď do koupelny nebo do kuchyně si uvařit čaj. Je to nepříjemné jak pro vás, tak pro vašeho partnera... Můžete mu alespoň dovolit, aby si svůj orgasmus užil i bez vás. A jestli jste měli k jídlu oba něco zkaženého, tak pak jen doufejme, že máte dvě koupelny.

Jste při chuti, váš partner nebo partnerka vás svádí a najednou...

Jeden z vás spadne z postele a dostanete záchvat smíchu

Může se stát i jiná věc, která ve vás vyvolá nesnesitelnou touhu se smát, která nejde potlačit. Ostatně, člověk si život má užívat s humorem a smát se je naprosto správně. Ale zkazí to tu náladu, která tu byla před smíchem. Navíc, pokud jste spadli vy, je dost velká šance, že vám to připadat směšné nebude, protože vás třeba bolí zadek nebo záda. Což může být také důvod, proč nepokračovat tam, kde jste skončili...

Začnete se během předehry hádat

Ačkoliv vám to možná přijde takto napsané nemožné, věřte, že se to stává docela často. Vede k tomu většinou nějaká úplně neškodná věta, to se ale nějak zvrtne a hádka je na světě. A pak už nikdo z vás mít sex nechce, naštvaně se otočíte každý na svou stranu a doufáte, že co nejdříve usnete. Co dělat, aby se vám to nestalo? Jedinou radou asi je nemluvit. Pro jistotu. 

Došly vám kondomy

Jste v nejlepším, sáhnete automaticky do šuplíku a zjistíte, že jste nahmatali pouze prázdný balíček. Hrůza! Co teď? Risknout to bez něj? To bychom neradili. Jestliže žijete ve městě, kde i v noci seženete bez problémů obchod, kde je prodávají, dá se říct, že máte vyhráno (pokud na sex budete mít chuť ještě po návratu). Ale jestliže žijete na vesnici, daleko od civilizace, se sexem pro ten večer bychom už nepočítali. A taky by se ty kondomy pěkně prodražily... Raději si udělejte pořádnou zásobu, kterou pravidelně kontrolujte, nebo mějte nějaké "záložní" schované někde jinde, které budou určené opravdu jen pro tyto případy.

Nešťastné zranění

Nejen, že můžete spadnout z postele, jak jsme zmínili výše, ale může se vám stát mnoho dalších věcí, které bychom mohli nazvat sexuálními zraněními. Můžete dostat nepříjemnou křeč, můžete uklouznout, "zlomit" si penis a mnoho, mnoho dalšího... Pokud je bolest velká, hned přestanete myslet na sex, ale spíše na to, jak se jí co nejrychleji zbavit a zda jít do nemocnice. Jaká jsou nejčastější zranění při sexu a na co si dávat pozor? To se můžete dozvědět v našem článku 9 nejčastějších zranění při sexu.

Kontrolujete, jestli máte doma dostatečnou zásobu kondomů?

Zaseknete se u seriálu

Říkáte si, že si uděláte pohodový večer, zkouknete díl nebo dva nějakého méně zajímavého seriálu a přitom se budete mazlit a časem dojde až na sex. A tak vyberete schválně nějaký, který nevypadá zajímavě. Najednou zjistíte, že jsou 3 hodiny ráno, stihli jste zkouknout celou sérii a k mazlení jste se vůbec nedostali. Poslední dobou často přemýšlím - dělají ty seriály tak dobré, nebo se jen snížily mé požadavky a očekávání? Je těžké dávat si pozor na čas, když se oba do seriálu "zažerete", takže se asi budete muset spokojit s tím, že ten večer prostě žádný sex nebude.

Co jste měli k večeři?

Z večeře vám může být špatně, to už zmíněno bylo, ale také se vám může stát něco jiného, trochu trapného... Aneb nedávejte si k večeři fazolky, brokolici a podobné mňamky, po kterých budete vypouštět smrduté plyny. Prdění se sice v dlouhodobém vztahu toleruje u většiny párů (doufám, že u všech, ale těžko říct), ale tyto jsou časté a většinou opravdu nevábně voní. Takže v takový večer pravděpodobně sex opravdu vynecháte. Rada? Nedávejte si takové jídlo, pokud očekáváte nějakou sexuální dohru.

Zbláznil se vám playlist

Sestavíte-li si playlist sami ve svém telefonu z vlastních písniček, asi se nic neočekávaného nestane, ale kdo by chtěl poslouchat pořád ty samé písničky dokola? Tak vás napadne nechat hrát nějaké romantické skladby na Youtube, kde se přepínají samy. Nebo si vyhledat nějaký takový playlist na Spotify. Skvělé, užíváte si pěkné chvilky a najednou se vaše ložnice otřásá metalem a vy máte co dělat, abyste rychle našli svůj telefon nebo počítač a přepnuli to, aby to nezkazilo vaši super romantickou náladu. Samozřejmě to může být i naopak - krásné milování při metalu vám může narušit třeba Justin Bieber. Z toho by člověk mohl mít i doživotní trauma. 

Partnerova čistota je na bodu mrazu

Představte si situaci, kdy se začnete pěkně mazlit, líbat, vše jde skvěle. Chcete partnerovi provést orální sex, je jedno, jestli muži nebo ženě. Začnete partnera svlékat a najednou cítíte celkem nepříjemný zápach a jen doufáte, že to není odtud, odkud si myslíte. No ale neustává, a tak přemýšlíte, co dělat. Překousnout to? (ne doslova) Říct narovinu, co je za problém? Nebo se na něco vymluvit? Poslední možnost asi bude nejlepší a následně nasměrovat partnera do sprchy, že si ji třeba místo toho užijete pěkně spolu. A až bude vykoupaný a voňavý, tak třeba ještě hned ve vaně se můžete pustit do práce.

Zabijákům nálady se pravděpodobně úplně nevyhnete nikdy, ale určitě jim můžete ve velké míře zamezit. Vezměte si z výše uvedených příkladů ponaučení pro příště. A pokud se chcete seznámit s mužem nebo se ženou na erotické hrátky, které budou probíhat bez problémů, zaregistrujte se na naší online erotické seznamce a najděte je podle sympatií díky profilové nebo erotické fotce, ale třeba i podle bydliště nebo věku.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.