Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

pro účely poskytování služeb erotického zábavního a seznamovacího portálu

Kliknutím níže na pole Souhlasím udělujete společnosti INTERNET PORTAL s.r.o., se sídlem Bílá – Vlčetín 44, PSČ 463 43, identifikační číslo 227 96 304, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 31862 (dále jen „správce“) VÝSLOVNÝ SOUHLAS se zpracováním Vašich osobních údajů v rozsahu a za podmínek uvedených v tomto dokumentu.

Na základě tohoto souhlasu bude správce zpracovávat údaje o Vašem sexuálním životě, údaje o Vaší sexuální orientaci a Vaše erotické fotografie.

Informace o Vás bude správce zpracovávat za účelem plnění služeb erotického zabavního a seznamovacího portálu, tedy zejména za účelem provozování Vašeho uživatelského účtu na webové stránce https://flirtkontakt.cz/. Tento účel zahrnuje také evidenci Vašich osobních údajů v databázi zákazníků správce. Tento souhlas poskytujete správci na dobu trvání smluvního vztahu se správcem, nejdéle však do doby odvolání Vašeho souhlasu se zpracováním osobních údajů.

Jakékoliv zpracování Vašich shora uvedených osobních údajů k uvedenému účelu je možné jen na základě dobrovolného poskytnutí výslovného souhlasu z Vaší strany. Nemáte povinnost osobní údaje ani výslovný souhlas s jejich zpracováním poskytnout.

Udělený souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů je možné kdykoliv odvolat emailem na adrese podpora@internet-portal.cz, písemně doručením na adresu INTERNET PORTAL s.r.o., Bílá – Vlčetín 44, PSČ 463 43 nebo v sekci nastavit účet.

Pokud souhlas neposkytnete nebo odeberete, tak nemůžete vyplnit praktiky, informace o sobě, vložit erotickou fotografii a vyplnit, o co se zajímáte.

Erotická seznamka - flirtkontakt.cz Erotický magazín Žhavé čtení pro dospělé
Sarah Vandella

Sarah Vandella

18.03.2019 V pornoprůmyslu se Sarah Vandella pohybuje už mnoho let a je především známá za své umění orálního sexu, deep throat má v malíčku. Více se o této dámě dozvíte v následujícím článku. čtěte více >>
Fetiš: Čím víc jídla, tím lépe

Fetiš: Čím víc jídla, tím lépe

17.03.2019 Máte rádi jídlo? Jestli ano, není to žádná ostuda, většina lidí má ráda jídlo. Někteří trochu víc a… čtěte více >>
Sexy kolega si dal říct

Sexy kolega si dal říct

16.03.2019 Můj kolega z práce, Jirka, 27 let, kluk s rozumem mladého fracka. Typ kluka: frajírek vysoký… čtěte více >>
Co je endometrióza a jak ovlivňuje sexuální život?

Co je endometrióza a jak ovlivňuje sexuální život?

15.03.2019 Endometrióza je onemocnění, které může značně znepříjemnit život, včetně toho sexuálního. Jak se… čtěte více >>
Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.