Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Zvyšte si sebevědomí v posteli

22.prosinec 2020
Zvyšte si sebevědomí v posteli

Při milování můžete být božsky uvolnění, a tím pádem si ho víc vychutnat. Třeba jako Samantha v seriálu Sex ve městě. Jak se ale k erotické sebejistotě dopracovat? To vám dnes prozradíme. A nebojte, dokáže to opravdu každý!

Sebevědomí je v posteli důležité. Protějšek dokáže vycítit, že něco není v pořádku, stejně tak vy si sex neužijete tak, jak byste mohli. Samozřejmě to, že je při sexu sebedůvěra důležitá, platí u mužů i u žen. Ale mnohem častěji se její nedostatek v sexuální rovině vyskytuje u žen, proto předvším jim bude tento článek věnovaný. To nejpodstatnější by si z něho ale měli vzít i muži. 

Jak to dělají sebevědomé ženy?

Několik žen se svěřilo s tím, jak v posteli nabraly dostatek sebevědomí. Podařit se to může i vám!

Soustřeďte se na to, co vás vzrušuje

Petra, 36 let, účetní, má přítele půl roku

"Dřív jsem se styděla v posteli experimentovat. A tak mě dlouho tiše lákala představa, že mi přítel spoutá zápěstí a potom mě začne orálně laskat, jenže jsem se její uskutečnění bála navrhnout. 'Co když mu budu připadat divná?' děsila jsem sama sebe. A když jsem při sexu provedla něco jinak než obvykle, hned mi běželo hlavou 'Dělám to dobře? Co když se mu to ve skutečnosti nelíbí?'"

"Pak jsem si ale přečetla rozhovor s Beyoncé, která zkusila zahnat trému pomocí svého alter ega jménem Sasha Fierce. V Sashině kůži proto zpěvačka vystupuje na pódiu. A já se rozhodla vyzkoušet její taktiku: Prostě jsem se při milování začala chovat jako jiná žena, který si hodně věří. Kdykoliv mě přepadla negativní myšlenka, zahnala jsem ji a soustředila jsem se jenom na věci, které mě vzrušují. Za pár měsíců mi došlo, že už nic nehraju! Prostě se ze mě postupem času stala ta sebejistá a živočišná milenka, na kterou jsem si zpočátku hrála."

Tip navíc: Když si vymyslíte ložnicové alter ego, vlastně nebudete nic hrát ani předstírat. Jen povolíte uzdu sexualitě, odhodíte zábrany a vychutnáte si svou smyslnost. Sebevědomí naberete už jen proto, že jste se odhodlala zariskovat.

Objevte, jaký sex chcete

Sára, 38 let, produkční, žije s přítelem čtyři roky

"Ve dvaceti jsem chodila s bývalým spolužákem. Jenže mě podvedl se ženou, která mě ve škole šikanovala (a on tohle věděl). Po tomhle fiasku jsem si přestala úplně věřit. Trvalo rok, než jsem se s někým dalším vyspala. A spoustu let jsem o sobě strašně pochybovala. Při milování jsem byla v křeči, nedokázala si sex užít. Dělala jsem automaticky věci, o kterých jsem si myslela, že je ode mě protějšek očekává. A místo abych se muži přiznala, že mě nepřivádí k orgasmu, jen jsem vyvrcholení předstírala. Nedošlo mi, že chyba není ve mně a že jejím maskováním škodím jen sobě."

Zvyšte si sebevědomí a oblečte se do takových oblečků, ve kterých se budete cítit sexy!

"Všechno se změnilo až ve třiceti, kdy jsem začala pracovat jako produkční. Najednou jsem potkávala spoustu zajímavých lidí, a tak jsem začala experimentovat s oblečením, líčením i účesy. Naučila jsem se soustředit víc na sebe než na své partnery. Zjistila jsem, že mě vzrušuje, když na sebe natáhnu oblečení z umělé hmoty nebo latexu. Můj současný přítel Lukáš zbožňuje, když se pro něj takhle obléknu. Ovšem jen já rozhoduju o tom, co si vezmu na sebe. Baví mě ho překvapovat."

"Když se Lukášovi nějaký můj kostým náhodou nelíbí, neurazím se. V prosinci se nám narodilo první dítě, ale erotické oblečky si užívám dál. Přibrala jsem, a tak jsem to vzala jako záminku k velkému nakupování. Udělaly se mi strie - a co má být? Nemám se za co stydět."

Tip navíc: Sexy prádlo a oblečení nenoste jenom pro něj, ale především pro sebe. To vy byste se měla chtít cítit svůdně, to vás by měly hadříky vzrušovat. Když si děláte starosti, jestli se milému v novém prádle budete líbit, jste zranitelná a hned znejistíte. Místo toho si stoupněte před zrcadlo a vychutnávejte si pocity, které vás při pohledu na vlastní tělo zaplaví.

Sexy zprávy pomohou

Monika, 32 let, úřednice, zadaná rok a půl

"Zamilovala jsem se do muže z jiného města, ale ani jeden z nás se zatím stěhovat nechce. Vzdálenost nevnímáme jako překážku. Vídáme se jednou za tři týdny o víkendu. Mezitím si užíváme spoustu sexu po Skypu nebo žhavých esemesek. Občas přijdou v nevhodnou dobu (třeba jsem mu poslala svoji nahou dotku ve chvíli, kdy byl na oslavě babiččiných narozenin), ale nevadí nám to. Jestli vás někdo přitahuje, neměla byste potlačovat svoje pocity. Navíc když se mu chystám napsat pořádně dráždivou textovku, vzruší mě už jenom představa, jak ji Honza čte."

"Vždycky jsem ráda při sexu mluvila sprostě, takže mě rozpaluje i chlípné psaní. Aspoň vím, že na mě Honza myslí, i když jsme od sebe daleko. Samozřejmě bych to nedělala, kdybych mu maximálně nedůvěřovala. Předem jsme se domluvili, že všechno, co si předáme, zůstane jenom mezi námi. Vím, že svůj slib neporuší. To mi dodává sebejistotu. Navíc jsem se v našem vztahu naučila vyjadřovat, co doopravdy cítím a co mě rozpaluje."

Sebevědomé ženy jsou pro muže nesmírně přitažlivé

Tip navíc: Jestli vás láká erotické esemeskování, ale ještě jste ho s přítelem nevyzkoušeli, nemusíte hned psát přímo o sexu. I nevinná zpráva může odstartovat žhavou výměnu. Pro začátek zkuste třeba návrh: "Večer si chci dát vanu. Připojíš se?"

Zapomeňte na tabu

Eliška, 29 let, překladatelka, rok je sama

"Od osmnácti jsem šla ze vztahu do vztahu. Ale po posledním rozchodu jsem poprvé v životě zažila nezávazný sex. A bylo to skvělé! Fakt mě to překvapilo. Do té doby jsem totiž věřila, že dokážu spát jedině s partnerem, kterého miluju. O ženách, které nezávazně pospávají s cizimí muži, jsem tvrdila, že si samy sebe neváží a vlastně jsou k politování. Jenže současně jsem celou dobu tak trochu záviděla kamarádkám, které byly nezadané a chlubily se zážitky s úžasnými chlápky, se kterými se seznámily na večírku a odjely s nimi rovnou k sobě domů..."

"Až nedávno mi došlo, že tyhle ženy se nemají vůbec špatně. Jsou silné, sebevědomé a dělají to, po čem touží. Navíc jsem i já poznala muže, který se nechce vázat, ale úžasně se s ním sexuje. A pochopila jsem, že přesně tohle teď potřebuju! Líbí se mi, přitahuje mě, nikdo jiný na obzoru není, tak proč bych mu měla odolávat? Vídáme se jen občas, přitom si střihneme číslo a nic dalšího neřešíme. Nic k němu necítím, takže se před ním nestydím a je mi jedno, co si o mně pomyslí. V posteli jsem uvolněná. Došlo mi, že můžu být šťastná, i když s nikým nechodím. Těsně po rozchodu jsem si hodlala okamžitě někoho dalšího najít, ale teď jsem spokojená sama se sebou. Vím, co potřebuju. A taky jsem zjistila, co ve vztahu (ne)chci. Už se nespokojím jen s podprůměrným mužem jen proto, že mám strach ze samoty."

Tip navíc: Trpíte-li také nedostatkem sebevědomí, že nemůžete být sama a po rozchodu si okamžitě hledáte dalšího partnera na vztah, zakročte, než vám to zničí celý život. Naučte se, jak být sama, a věřte, že není nic špatného na nezávazném sexu.

Jaké další rady na zvýšení sebevědomí v posteli vám můžeme nabídnout?

Dejte sebe na první místo

Když jste se s ním ocitla v posteli, lze předpokládat, že ho i sexuálně přitahujete. Ale aby vás vyhodnotil jako nejlepší milenku, je třeba, abyste si užívala a prožila s ním orgasmus. Doporučení, jak si v posteli věříit a být dobrá milenka, zní: Užívat si, věnovat se sobě a svým prožitkům.

Začněte mít rádi sebe a vlastní tělo! Pak teprve můžete dosáhnout kvalitnějšího sexu

Milujte své tělo

Díky masáži mohou ženy začít své tělo milovat. Protože jim dává radost, která přichází zevnitř. Nemusí kvůli tomu cvičit, hubnout, zlepšovat se. Najednou je láska k tělu prožitkem. A takto spokojená bytost dokáže rozkoš i rozdávat. Protože se za své tělo a projevy nestydí. Ví, co jí dělá dobře.

Uvolnění a občas něco nového

Úsměv je vstupenkou ke každému srdci. Neberte se příliš vážně, protože pak se nedokážete uvolnit a při milování je sexy, když žena působí přirozeně. Účinkuje i pravidelný erotický update: smyslný parfém, extravagantní lodičky, luxusní spodní prádlo.

Dejte šanci hračkám

Základní podmínkou je, aby se žena měla ráda. K lepší kondici mohou pomoci také venušiny kuličky, které posilují pánevní dno a prokrvují sliznici. Což může způsobovat větší chuť na sex. Pak už chybí jenom krůček k tomu, abyste si pořídila nějakou erotickou hračku.

Přelstěte svou mysl

Sebevědomí byste měly získat ještě před tím, než vkročíte do postele, protože pak už bude pozdě. Zkuste tedy během dne nacvičovat tento rituál: Ukradněte si někde chvíli soukromí, třeba se zavřete na toaletě. Stoupněte si s mírně rozkročenýma nohama, rukama založenýma v bok a zvednutou bradou. Vydržte v téhle pozici dvě minuty a uvolněně dýchejte. Řečí těla si přeprogramujete mysl a zvedne se vám i hladina testosteronu, abyste byla průbojnější, a klesne hladina kortizolu (hormonu stresu).

Milujte sebe a své tělo, navyšte co nejvíc své sebevědomí a užijte si skvělý (třeba nezávazný) sex s někým z online erotické seznamky

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.