Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Zvláštní druhy speed datingu

22.květen 2018
Zvláštní druhy speed datingu

Speed dating se stal v minulých letech velmi populární, ale dnes ho trochu přebíjí různé aplikace a online seznamky. Proto se někteří lidé rozhodli, že si tento druh seznamování trochu zpestří. Přesvědčte se sami.

O co u speed datingu neboli rychlého rande jde, tuší asi skoro každý. Pro ty, kteří neví, tu máme vysvětlení: jedná se o druh rande, kdy kromě vás přijde na schůzku dalších několik lidí, dohromady třeba 10 nebo 20. Měl by být vyrovnaný počet mužů a žen. Polovina z nich sedí každý sám u nějakého stolku (většinou ženy) a přisedne si k nim jedinec opačné pohlaví. Tito dva lidé mají určitý časový limit na to, aby si o sobě navzájem něco řekli a ujasnili si, zda by s touto osobou chtěli další schůzku, nebo ne. Jedno pohlaví se poté přesouvá k dalšímu stolečku, až se všichni prostřídají. Své výsledky pak všichni předají pořadateli a těm, kteří měli stejný názor na další schůzku či bližší seznámení, předají kontakty na druhou osobu.

Jak jsme ale naznačili v úvodu, takové seznamovací akce odešly do ústraní, protože internet je zkrátka silnější. Proto si jejich organizátoři musí vymyslet něco originálního. A co originálního se dá vyvořit na speed datingu? Třeba to, že se budete seznamovat nazí. Ano, čtete dobře. Šli byste do toho? To můžete posoudit, až se dozvíte, jaké to je a jak to probíhá. Almara Abgarian byla odvážná a takového speed datingu se zúčastnila. Vydala se na privátní akci v The Exhibit ve městě Balham v Anglii.

Návštěva nahého speed datingu

Jak to celé začlo?

V místnosti bylo celkem asi 30 žen a mužů bez partnera, kteří vystavovali svá nahá těla ostatním. Nebyl to žádný klasický čtvrteční večer. Zprvu se mohlo zdát, že se jedná o nějaký sraz nudistů, ale bylo to první nahé rychlé rande v Anglii, s jehož nápadem přišel 33letý Rob Ryall. Ten sám má přítelkyni, ale i tak se nabízí otázka, zda to nedělá jen kvůli tomu, aby mohl okukovat nahá ženská těla. K tomu se vyjádřil takto: "Pro mě je nahý speed dating zvláštní a zábavný způsob, jak se setkat s lidmi. Nápad vzešel z populární televizní show Naked Attraction. Do té doby jsme dělali speed dating 7 let a měli jsme s tím velké úspěchy, ale fyzická atraktivita je také důležitá. Je to základ každého vztahu."

"Lidé, kteří se rozhodnou zúčastnit této události, jsou velmi podobní, myslím tím v pohledu na svět a v zájmech, často jsou to zdravě sebevědomí lidé. Abyste přišli, musíte být hrdí na své tělo. Zájem po mužských lístcích byl opravdu neuvěřitelný, bylo to nejrychleji rozprodané rychlé rande, které jsem kdy udělal. Prodaly se během týdne. Většinou mám opačný problém, že nemohu sehnat lidi, aby přišli."

A teď k tomu, co vás určitě hodně zajímá - jak tento nahý speed dating probíhal?

Takto podobně vypadá nahý speed dating, ale s tím rozdílem, že sedíte nazí...

Průběh nahého speed datingu

Jednalo se o dobře osvětlenou místnost a dokonce i barmanka se rozhodla si sundat tričko, aby se také trochu pobavila. Hosté přijížděli, každý obdržel modrý vzorkovaný plášť a byl požádán, aby se svlékl na příslušných mužských/ženských intimních oblastech. Nejednalo se o žádné modely a modelky, ale ani o žádné opravdu neatraktivní lidi. Zkrátka klasický mix normálních zaměstnání, tváří, lidí ve věku od 23 do 35 let. A tak se Almara s dvojitým burbonem v ruce a pod pláštěm úplně nahá vydala hledat svého budoucího manžela.

Většina žen i mužů si zpočátku nechala na sobě spodní prádlo, na konci to už byl ale pouze jeden muž a tři ženy. Panovala skvělá atmosféra a ne proto, že všude bylo nepřeberné množství vagín a penisů, ale proto, že to nikoho nezajímalo. Nikdo necivěl a nikdo se ničemu nedivil. Byly tu všechny možné typy lidí: hubení, baculatí, s malými prsy, s velkými prsy, s malými, střední i velkými penisy, s celulitidou i chlupatými zadky. A nikomu na tom nezáleželo. Jde z toho cítit taková zvláštní atmosféra, jako kamarádství, díky tomu, že jsou tam všichni stejně nazí a stejně zranitelní. 

Názory návštěvníků

Kamarádky Sam (26) a Gemma (27) přišly na tuto akci spolu a během pauzy se svěřily Almaře se svým názorem: "Je to opravdu sranda. Myslela jsem, že to bude trapné a divné, protože všichni mohou vidět všechno, ale není to perverzní nebo odporné. Nejdřív nikdo neví, kam s očima, ale pak se to změní na normální konverzaci jako na obyčejném rande," míní Sam. Gemma souhlasí: "Kluci byli hodně ohleduplní. Každý se snaží toho druhého poznat. Konverzace se vůbec netočila okolo toho, že jsme nazí. Nebylo to vůbec nějak slizké." 

Někdo musel sbírat odvahu k tomu, aby dorazil a jiní už zkoušeli obyčejný speed dating, tak si řekli, proč to nezkusit. "Je to skvělý způsob, jak potkat lidi," myslí si Tom (28), doktor v zácviku. "Každý je na stejné úrovni a jako doktora mě nahota opravdu nějak netrápí. Ženy také více flirtují, když na sobě nic nemají, nikdo necítí pocit trapnosti. Určitě do toho půjdu znovu." Lidé, kteří tento nahý speed dating navštívili, byli normální muži a ženy, kteří měli dobrý smysl pro humor a dychtili po tom zkusit něco nového. Kromě muže s kroužkem na penisu.

"Zatímco se většina mužů vyhýbala, aby mi zírali na prsa, tento byl více než šťastný, že mohl vyjádit své myšlenky ohledně mého těla. Jak jsme se bavili, tak mě také informoval, že se rozhodl si vzít kroužek na penis, protože ten jeho penis omezuje, aby mu ztvrdnul z pohledů na tolik krásných ženských těl. Byl opravdu těžký, dotkla jsem se ho. Toho kroužku, ne penisu," vyjadřuje svůj zážitek Almara.

Další muž nebyl žádným nováčkem ve vystavování svého těla veřejnosti, je totiž členem World Naked Bike Ride v Londýně. "Rozhodl jsem se do toho jít, protože je to novinka," říká.

Z nahého speed datingu může vzniknout láska, ale i jen sex na jednu noc

Pokračování a ukončení

Během druhého kola pokračovala konverzace a všichni už naprosto zapomněli na to, že jsou nazí. Lidé si sebevědomě objednávali pití nahnutí přes bar se svými zadky vystrčenými do vzduchu, stáli s pohupujícími se penisy a prsy. Orgie, kterou předpokládal dokonce i pořadatel Ryall, se nekonala. "Už jsem viděl při akcích, které pořádám, snad všechno. Lidi mající sex na toaletách, lidi, kteří vtrhli na setkání, protože tam byl jejich partner, soupeřící ženy i bitku opilých lidí. Myslel jsem, že dneska to všechno předčíme," udivuje se Ryall. 

Když pak zapískal a říkal, že už je čas, aby si lidé oblékli zpět své oblečení, bylo vidět mnoho zklamaných obličejů. Jakmile byli všichni zase oblečení zpátky dole u hlavního baru, najednou začali někteří být stydliví. Skoro jako by všichni před pár minutami neviděli initmní partie všech ostatních. 

Co vám může taková akce přinést do života?

Možná se ptáte, proč lidé vůbec na nějaké takové akce chodí. Má to mnoho důvodů, protože - i když se to nezdá - z takovéto akce můžete mnoho získat. Zaprvé partnera. Pokud ne na dlouhodobý vztah, tak alespoň na obohacení vašeho sexuálního života nebo na sex na jednu noc. Zadruhé se člověk skvěle pobaví v přítomnosti sympatických lidí. Zatřetí získá velkou sebedůvěru ohledně svého těla. Řekněte, kdy vás naposled viděl někdo nahý a nebyl to váš partner? Asi byste v paměti museli hodně pátrat, někteří by se dokonce dopátrali dětského věku, kdy je ještě koupali rodiče. Chce to sice trochu odvahy, ale za ten osvobozující pocit to pravděpodobně stojí. 

Další zvláštní druh speed datingu

Ještě jeden zajímavý druh speed datingu se v poslední době narodil. Jmenuje se joga speed dating a jedná se v podstatě o lekci jogy, která se cvičí v párech a vyměňujete si partnery. Zakladatelka Cassie Aurora říká, že stačí pár minut na stejné matraci s partnerem a hned zjistíte, jestli je mezi vámi nějaké spojení. Dotýkání různými částmi těla, které je v tomto případě nevyhnutelné, není nic pro lidi, kteří preferují čistotu, protože se dotýkají všichni všech a všichni jsou cizí a možná i zpocení. Nicméně některé lidi to určitě zaujme.

Jestliže se vám do zvláštních druhů speed datingu zrovna nechce (a že se nedivíme), tak zůstaňte doma a najděte si někoho pohodlně přes internet na erotické seznamce.

[Lil]

Zdroj:

http://metro.co.uk/

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.