Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Zvládnete naši výzvu "12 sexy dní do Vánoc"?

8.prosinec 2022
Zvládnete naši výzvu "12 sexy dní do Vánoc"?

Výzva 12 sexy dní do Vánoc je ten nejodvážnější způsob, jak si o Vánocích užít pořádnou zábavu. Zapomeňte letos na adventní kalendář a dopřejte si nestydaté odpočítávání do Vánoc s naší 12denní výzvou.

Když si o Vánocích chcete pořádně zařádit, nemusíte to nazývat Vánoce (Christmas), ale Sexmas. Nastalo období, kdy stále více času trávíme doma a noci jsou pořád chladnější a chladnější, takže nikdy nebyla lepší doba na to, abyste si večery, kdy jdou děti spát, trochu okořenili.

Zahoďte svůj obvyklý adventní kalendář a místo toho se řiďte podle naší výzvy 12 sexy dní do Vánoc a užijte si Sexmas.

Možná znáte píseň Dvanáct vánočních dnů. V každé sloce se objevují různé dary. Značka Lelo, která vyrábí erotické hračky, pomůcky a zabývá se sexuálním zdravím, se podělila o verzi pro dospělé - s novou obměnou této staré koledy z 16. století. 

Pro magazín Fabulous uvedli: "Covidové roky byly roky nečekaných událostí a lockdown pro mnoho lidí znamenal útlum touhy, což je o důvod víc, proč strávit sezónu zkoušením něčeho nového v ložnici. Pokud jde o náš sexuální život, rutina může být zabijákem vášně, a tak je přidání nějaké novinky skvělým způsobem, jak zlepšit touhu. Jako vždy, když jde o to vyzkoušet spolu něco nového v sexuální oblasti, klíčová je komunikace; a pokud to nebude fungovat dokonale, neberte to příliš vážně a prostě se tomu zasmějte. Má to být zábava!"

A tak je poslechněte a užijte si 12 dní do Vánoc co nejvíc! Začněte první polohou 12 dní před Vánoci.

12 sexy dní do Vánoc

Přehled sexuálních vánočních poloh na 12 dní

 • Vycpaná koroptev
 • Dvojitá holubice
 • Líbající se slepice
 • Volání ptáka
 • Zlatý prsten
 • Konečná snůška
 • Labutí potápění
 • Dojička
 • Tančící dáma
 • Oh můj Bože
 • Dudákův sen
 • Bubeníkův rytmus

Vycpaná koroptev

Tohle je rozhodně poloha pro případ, že jste se přejedli, ale stále se cítíte rozverně. Podle společnosti Lelo je tato poloha vhodná pro všechny páry a můžete do ní dokonce zapojit několik erotických hraček, které ji posunou na vyšší úroveň.

Říkají: "Jeden z partnerů je na čtyřech a druhý do něj pomalu vstupuje zezadu. Spodní partner pak prohne záda tak, že spustí horní polovinu těla k podlaze. Tato poloha je skvělá pro hlubší pronikání, které může být intenzivnější, takže zpočátku postupujte pomalu a pak přidejte na rychlosti."

V originální písni se první den dostává koroptev na hrušni.

Dvojitá holubice

Jedná se o intimní polohu, protože jste oba tváří v tvář - takže si ji nechte na romantický večer.

Lelo říká: "Přimějte partnera, aby se posadil s rovnýma nohama, a pak se spusťte dolů tak, abyste seděli na něm. Pak pokrčte kolena tak, aby byla na obou stranách vašeho partnera. Pokud pak budete chtít trochu změny, může se jeden z vás nebo oba zaklonit. Naklonění dozadu může také zvýšit tlak na bod G."

V originální písni se druhý den dostávají 2 hrdličky.

Líbající se slepice

Tohle je ideální pro chvíle, kdy sledujete svůj oblíbený televizní pořad a nechce se vám vstát z pohovky, protože podle expertů se to nejlépe provádí na gauči nebo v křesle.

Lelo vysvětluje: "Spodní partner by měl sedět blízko přední části křesla a druhý partner by měl klečet na podlaze před ním. Tato poloha umožňuje hodně líbání a intimity a partner na křesle pak může obtočit nohy kolem klečícího partnera a přitáhnout si ho blíž. Tato poloha je skvělá pro pocit propojení a sblížení s partnerem, protože jste tváří v tvář a dochází k častému líbání, ale také funguje tak, že se můžete mírně odtáhnout a udržovat oční kontakt."

V originální písni se třetí den dostávají 3 francouzské slípky.

Volání ptáka

Toto je další poloha, která vyžaduje židli - akorát se při ní asi nebudete zvládat dívat na televizi. Experti z Lela říkají, že vše začíná tím, že muž sedí na židli s nohama mírně od sebe.

Pokračují: "Žena se na něj pak posadí (lubrikant by byl opravdu skvělý) a drží nohy u sebe, takže mu sedí na klíně, ale nohy má mezi jeho. Rychlost pak může ovládat tak, že ji bude držet v pase a mírně ji zvedat nahoru a dolů, přičemž ona se bude rukama také odstrkovat od jeho stehen."

Je to také dobrá poloha po večeři, jak dodávají: "Pokud se cítíte trochu plní ze štědrovečerní večeře, je to dobrá poloha, abyste nezatěžovali břicho."

V originální písni se čtvrtý den dostávají 4 volající ptáci.

Zlatý prsten

Pro tuto polohu si musíte najít stěnu, o kterou se opřete, a přimět partnera, aby si k ní sedl zády, rameny se dotýkal stěny, ale zadkem byl mírně předsunutý.

Lelo vysvětluje, jak tuto polohu zdokonalit: "Sedněte si na něj a obtočte kolem něho nohy, může vás podepřít rukama pod zadkem, abyste více kontrolovaly rytmus." Doporučují také přidat vibrační erotickou hračku, jako je Tor 2, aby to opravdu zvýšilo úroveň potěšení.

V originální písni se pátý den dostává 5 zlatých prstenů.

Okořeňte si čekání na Vánoce výzvou 12 sexy dní do Vánoc

Konečná snůška

Další poloha, která se hodí pro všechny páry a kterou lze vylepšit několika erotickými hračkami. Budete také potřebovat polštář.

Lelo říká: "Jeden z partnerů leží na posteli obličejem dolů, pod boky umístěte polštář tak, aby byly v mírně zvednutém úhlu. Druhý partner se pak položí nahoru a pomocí paží (představte si na loktech) se opře o sebe. Toto je další skvělá poloha pro stimulaci přední stěny pochvy, kde se nachází bod G."

V originální písni se šestý den dostává 6 snášejících hus.

Labutí potápění

Tato poloha se vrací k základům a k tomuto pohybu budete potřebovat postel. Existuje několik různých variant v závislosti na vaší náladě.

Experti vysvětlují: "Pronikající partner stojí u nohou postele a má skvělý výhled na svého partnera, který leží na posteli s roztaženýma rukama. Stojící partner pak může ležícímu partnerovi snadno poskytnout ve stejnou dobu vnější uspokojování těla, nebo může změnit polohu a v pokleku poskytnout orální sex. Přímá stimulace klitorisu je nejčastějším způsobem, jak ženy dosahují orgasmu, takže pro ně je to skutečný vánoční bonbónek."

V originální písni se sedmý den dostává 7 plovoucích labutí.

Dojička

Tato poloha je nastavena tak, abyste spálili pár kalorií, takže je vhodná, pokud na den vynecháte posilovnu. Podle společnosti Lelo musí žena stát a opírat se o dveře, zeď nebo skříň, ale třeba zrcadlo může být skvělá změna.

Prozradili, proč to tak je: "Její nohy jsou od sebe vzdáleny na šířku ramen a zezadu do ní partner pomalu proniká, zatímco si hraje s jejími prsy a stimuluje je zezadu. Před zrcadlem to může být pro oba skvělý vizuální zážitek. Prsa a bradavky mohou být pro některé ženy skutečnou erotogenní zónou, a tak je to skvělý tah pro zavedení jiného typu stimulace."

V originální písni se osmý den dostává 8 dojících služek.

Tančící dáma

Všichni si rádi zatančíme, když už jsme se trochu napili, a tento pohyb je dokonalým způsobem, jak ukončit veselou noc. Začnete tím, že se postavíte čelem k sobě - což může vždycky začít jako smyslné pohupování v kuchyni.

Lelo říká: "Partnerka zvedne jednu nohu a zahákne ji za partnerův pas. Možná se budete muset opřít o zeď / mít něco, co vám pomůže s oporou, pokud se unavíte."

Hlavně se snažte nespadnout.

V originální písni se devátý den dostává 9 tančících dam.

Oh můj Bože

Tento pohyb byste měli snadno zvládnout, protože začíná tradičním pohybem a staví ho na hlavu – doslova.

Sexperti ze společnosti Lelo radí: "Začněte v misionářské poloze a pak se horní partner pomalu posune o 90 stupňů tak, aby se vaše těla zkřížila. Je to skvělý způsob, jak změnit úhel pronikání, což vám může pomoci objevit nová citlivá místa. Lubrikant by zde byl skvělým doplňkem, který pomůže pomoci se snadným klouzáním."

V originální písni se desátý den dostává 10 skákajících pánů.

Dudákův sen

Tato poloha přináší nové pocity do ložnice, a pokud chcete, můžete ji vždy ještě trochu pozměnit.

Společnost Lelo prohlásila: "Jedná se o polohu pro orální sex, kdy muž sedí na okraji postele a partnerka si na zem položí polštář, na který si může kleknout, aby mohla pohodlně provozovat orální sex. Pokud chcete, můžete tuto polohu vždy posléze přesunout na pohlavní styk, ale je dobré jednou změnit rutinu a nekončit vždy penetračním sexem."

Dodávají, že některé hračky mohou v této poloze také dělat divy.

V originální písni se jedenáctý den dostává 11 dudajících dudáků.

Bubeníkův rytmus

Tohle určitě rozproudí rytmus v ložnici, takže se ujistěte, že nebudete budit sousedy.

Experti z Lela říkají: "Žena si sedne na muže, který leží naplocho, tedy pozice kovbojky; pak se natáhne dozadu a může ho stimulovat." Doporučili také přidat erotickou hračku, například kroužek na penis, jako je Tor 2, nebo hračku pro páry, jako je Tiani 3.

Vysvětlili proč a dodali: "Jeden z vás může mít dálkové ovládání a pak můžete synchronizovat své přírazy podle rytmu, který si sami zvolíte."

V originální písni se dvanáctý den dostává 12 bubnujících bubeníků.

Užijte si žhavé nejen Vánoce, ale i předvánoční čas! Třeba na naší online sexy seznamce.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.