Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Zpestřete si předehru

26.duben 2019
Zpestřete si předehru

Předehra je pro váš intimní život velmi důležitá a to stejnou mírou, jako předehra v hudbě, která vždy vyvrcholí dechberoucí symfonií tónů. Víte, jak na kvalitní předehru? Pokud ne, můžete se nechat inspirovat dnešními tipy.

Z milostné předehry těží nejvíce ženy. Předehra je samozřejmě pro každého, nicméně při vzrušení je to tak, že ženy jsou jako trouba, která se před pečením musí vždy předehřát, aby byla připravena k použití. Muži jsou naopak na úrovni mikrovlnné trouby, ti se mohou vrhnout rovnou na sex. A podobně jako máte u trouby několik způsobů, jak ji používat (péct, grilovat, opékat a udržovat jídlo teplé), i u ženy můžete vyzkoušet několik způsobů, jak ji naladit na sex. Proč byste se měli držet pouze jednoho osvědčeného způsobu, když můžete experimentovat a zpestřit si erotickou předehru?

Sex je hra, nedovolte, abyste při svých milostných hrátkách upadli do stereotypu. Začít můžete právě s milostnou předehrou (přeci jen je to začátek). Narozdíl od hlavní části sexu, kterou je penetrace, se vám nabízí spoustu možností, jak si užít vzrušující předehru. Jediné, co vás může brzdit, je vaše představivost a nedostatek komunikace s partnerem, která je, jak jistě víte, velmi důležitá. Promluvte si s partnerem o tom, co byste chtěli vyzkoušet nebo co vám chybí. Zaměřte se na splnění svých fantazií a odstranění nedostatků. Jakmile budete mít za sebou tuto konverzaci, držte se toho, co jste probrali.

Pokud si nejste jistí nebo si nevíte rady, jak byste měli některé aspekty svého sexuálního života napravit, můžete si vyhledat a přečíst různé tipy. Například na naší stránce najdete několik článků, které jsou zaměřené na různá sexuální témata, včetně problémů, na které můžete při sexu narazit. Jak jste si již všimli, tento článek je věnovaný milostné předehře a nyní se dostáváme k tipům, jak ji zlepšit.

Předehra po telefonu

Předehra nemusí nutně začít v posteli. Sexting je skvělý způsob, jak se vzájemně naladit na sex. Zároveň jsme opět u komunikace. Svému partnerovi můžete poslat vzrušující zprávy o tom, co byste s ním chtěli v posteli (nebo mimo ni) dělat. A nebojte se popsat vše do detailů, abyste svého partnera parádně navnadili a trochu ho potrápili. Nejste si přesně jistí, jak správně na sexting? Více si o této formě předehry můžete přečíst v tomto samostatném článku.

Vytvořte si správnou atmosféru a škádlete se u toho

Kamasútra hovoří o vyytvoření správné atmosféry, to znamená, že si uděláte pohodlí na určitém místě, dáte si tam spoustu polštářů, a když budete chtít, můžete si pro zpestření pustit hudbu, zapálit svíčky, obléct si sexy spodní prádlo, a jakmile si lehnete, tak se vzájemně krmit šťavnatým ovocem a svlékat se při tom. Je to mnohem víc vzrušující, než kdybyste se partnera znuděně zeptali, zda náhodou nemá náladu na sex.

Zahrajte si erotickou hru

Když se lidé připravují na milostné hrátky, často se stává, že se rovnou vrhnou na intimní partie. Přitom existuje několik dalších erotogenních zón, kterým by se mohli věnovat. Když se budete líbat, hlaďte partnera po vnitřní straně stehen, po břiše a pažích. Zjistěte, jak dlouho vydržíte, než přejdete k sexu. Tyto hrátky můžete okořenit erotickou hrou. V obchodech se takových her prodává mnoho druhů - deskové hry, hra s kostkami nebo kartami, apod. Zahrnete-li do svého sexuálního života některou ze společenských erotických her, nepochybně ho tím osvěžíte a vyhnete se stereotypu.

Okořeňte svou milostnou předehru nějakou erotickou společenskou hrou

Vyzkoušejte erotické pomůcky pro BDSM

V sex shopech se dají sehnat začátečnické sady, sloužící jako úvod do BDSM. Většinou zahrnují pásku přes oči, pouta, bičík či plácačku a mnoho jiných předmětů. Pouta mohou být obyčejná nebo plyšová (často bývají růžová) a je mnohem jednodušší je zahrnout do svého milostného života, než složitá smlouva o několika stránkách, kterou v erotickém filmu Padesát odstínů šedi musela Anastasia Steele (Dakota Johnson) podepsat.

Sledujte jeden druhého při masturbaci

Pro vašeho partnera může být poučné, když mu předvedete, jak masturbujete. Ukáže mu to, co se vám líbí, jaký používáte tlak a rychlost. Zároveň vás zážitek bude mít voyeurský aspekt, což je pro spoustu lidí velmi vzrušující. Když budete masturbovat, dáte partnerovi najevo, že ho nepotřebujete, ale dychtivě po něm toužíte. Vašeho partnera trochu potrápíte tím, že se na vás bude moci pouze dívat a dotýkat se pouze sebe a ne vás. Jeho chtíč tímto vystoupá do nebeských výšin.

Svlékací hra při sledování seriálu či filmu

Již jsme zmínili erotické společenské hry, můžete se však obejít i bez nich a zkusit něco jiného. Sledujete rádi filmy a seriály? Máte nějaké oblíbené? Navrhněte partnerovi svlékací hru, která se může zvrtnout v něco víc. Pusťte si něco, co důvěrně znáte, aby vás nemrzelo, že prošvihnete nějakou důležitou událost pro děj. Dále si budete muset ujasnit pravidla pro svlékání. Máte dvě možnosti. Pokud si pustíte seriál, jako je například Hra o trůny nebo jiný, ve kterém se lidé hodně svlékají, můžete si jednotlivé kusy oblečení svléknout vždy, když se někdo začne svlékat nebo se už jako nahý objeví na obrazovce.

Další možnost, kterou můžete zvolit, je, že si vypíšete hlášky, které se v seriálu často objevují (v seriálu Hra o trůny se často jedná o tituly postav a hesla rodů) a budete se svlékat, když zazní. Nemusí to být ani hlášky, můžete vybrat i určité události (například tasení mečů, zranění) nebo významné vlastnosti některých postav, které se projeví v některých scénách. Samozřejmě nemusíte zůstat pouze u svlékání, není to ani možné, protože dříve či později budete zcela nazí a nebudete mít co svlékat. Vypište si co nejvíce hlášek a událostí, které pak spojíte se sexuálními praktikami - například 30 vteřin orálního sexu, když nějaká postava pronese monolog, apod. Pravidla pro svou sexuální předehru si můžete určit přesně podle svých představ.

Zahrajte si svlékací hru při sledování filmu či seriálu

Erotické hrátky s ledem

Nyní se dostáváme k pomůcce, která nevyžaduje trapný výlet do sex shopu, ani žádné náročné čištění. Postavte si na noční stolek sklenici nebo misku s kostkami ledu a předtím, než se s partnerem začnete líbat nebu mu dopřejete orální sex, si jednu kostku vložte do úst. Můžete si ji vzít také do ruky a cestovat po všech erotogenních zónách vašeho partnera a stékájící vodu olíznout jazykem.

Vezměte si k ruce erotickou knihu a čtěte nahlas

Dirty talk nemusí být pro všechny. Některým lidem chybí sebevědomí na to, aby partnerovi říkali, co chtějí dělat s jeho tělem, nebo jim to není zrovna příjemné, protože se cítí pod tlakem. Naštěstí existuje varianta, kdy můžete svého partnera verbálně nažhavit bez nepříjemných pocitů a nátlaku. Erotické knihy nejsou pouze pro samostatné čtení. Přečtěte nahlas některé žhavé pasáže, nastíníte si tak vzrušující atmosféru. A nebojte se měnit svůj hlas a například při dialogu znít trochu svůdněji. Monotónní četba by vaší chuť na sex zahnala rychlostí blesku. V případě, že žádnou erotickou knihu nevlastníte, můžete si na internetu vyhledat erotické příběhy či navštívit kategorii Erotické povídky na naší stránce a vybrat si, co byste si chtěli přečíst. Povídky nebývají moc dlouhé, po jejich přečtení budete mít možnost užít si sex. Ale než se tak stane, může ten z vás, který bude poslouchat, toho druhého mezitím masírovat nebo líbat na krku. 

Užijte si sex před zrcadlem

Při sexu může být těžké udržet oči otevřené, a když je zavřete, přijdete o náramnou podívanou. Vlastníte-li velké zrcadlo, postavte se k němu a vzájemně se osahávejte. Pokud máte menší zrcadlo, dejte si ho k posteli a sledujte ruce, které prozkoumávají vaše těla. Pro vás bude vzrušující sledovat, jak se každou vteřinou víc a víc přibližujete orgasmu. Zároveň lépe oceníte pohyby svého partnera, když je pouze nepocítíte, ale také uvidíte.

Milostná předehra s medem

Jelikož se jedná o lepkavou potravinu, zacházejte s ní šetrně. Ponořte do sklenice s medem lžičku a naneste na místa, která hned olíznete. Jestliže nechcete použít med, můžete zvolit šlehačku, čokoládu nebo sirup. Pamatujte však na to, že potraviny by měly být pouze sexuálním doplňkem, ne "hlavním chodem".

Chcete prožívat vzrušující noci plné sexu, ale nemáte s kým? Zkuste si na naší erotické seznamce najít partnera nebo kamaráda na sex.

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.