Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Zpestřete hrátky v ložnici díky tipům od sexuálně spokojených párů

4.listopad 2020
Zpestřete hrátky v ložnici díky tipům od sexuálně spokojených párů

V dlouhodobém vztahu může být těžké udržet si spokojený sexuální život. Motýlci z břicha, které jste cítili při každém pohlazení nebo třeba i jen doteku, už dávno zmizeli a váš sex se stal nezáživný, ničím zajímavý a možná dokonce i nudný. Ale záleží jen na vás, jestli to tak necháte, nebo zda se to pokusíte alespoň trochu napravit...

Jenni Skyler, PhD, certifikovaná sexuální terapeutka, sexuoložka a licencovaná manželská a rodinná terapeutka, radí: "Ujistěte se, že si spolu promluvíte o tom, co si myslíte, že nefunguje. Kde jste se zasekli. Pak se dohodněte na několika různých věcech, například sex v různých místnostech nebo zkoušení nových poloh nebo hraček. Společné sledování erotiky může být sexy." Do začátku opravdu hodně cenných rad, co myslíte?

Nezapomeňte si všechny poznamenat a nejlépe i vyzkoušet. Takové obecné rady ale nejsou pro každého. Někteří si nedokáží představit, jak by to vypadalo v reálu. Proto přinášíme ještě zkušenosti opravdových lidí, kteří si takovou fází prošli v reálném životě, napravili ji a teď tvoří spokojený pár. Chtěli byste tvoři také spokojený pár s uspokojujícím sexuálním životem? Zkuste se tedy inspirovat z následujících příběhů.

Zlepšete a oživte ve svém vztahu sex!

Měli jsme sex na veřejnosti

"Když jsme s přítelem byli na návštěvě u rodičů doma, rozhodli jsme se, že sex v mé ložnici z dětství provozovat nebudeme. Přišlo mi to divné. Takže jsme nakonec využili skvělého venkovního prostředí, jenom tak jsme totiž mohli dosáhnout potřebného soukromí. Využili jsme malé kopečky, za které jsme se schovali a také kmeny stromů. Nalezli jsme díky tomu nové polohy i úhly, které se nám oběma moc líbily. Tentokrát nás to také donutilo více komunikovat během sexu, dávat pokyny, říkat, co fungovalo a co ne. To vše v reálném čase a bez pocitu studu. Teď už se zase nacházíme doma a snažíme se z našich nově nabytých zkušeností co nejvíce poučit a využít všechno, co jsme se o nás a svých tělech dozvěděli."

Zkoušeli jsme různé penetrační techniky

"Identifikuji se jako žena, ale začala jsem během sexu zpochybňovat svůj rodový výraz. Ve svém vztahu jsem váhala s použitím předmětů, jako jsou strap-on dilda a obyčejná dilda k proniknutí do mé přítelkyně a okořenění našeho sexuálního života. Nechtěla jsem čelit aspektu mužskosti, do kterého jsem vždy byla zaškatulkována kvůli mému typu svalnatého těla, způsobům, jak se oblékám a jak se chovám. Moje přítelkyně naštěstí velmi dobře chápe moje předchozí váhání a já podnikám konkrétnější kroky k přijetí svého nejautentičtějšího já v sexu i v životě."

Věnujte při sexu pozornost i zadečku

Naplácal mi

"Vzpomínám si, když se mi partner poprvé snažil naplácat. Byl to takový druh plesknutí přes zadek, že jsem přemýšlela, jestli jsem na něm neměla pavouka. Takže pokud chcete začít s plácáním, měli byste na to jít trochu jinak. Nejprve musí u obou přijít správná nálada, ale především to platí u toho, kdo rány přijímá. Druhý zase musí dobře znát svou sílu. Také se nesmíte zapomenout domluvit na záchranném slovu. Roky po našem prvním plácáním po něm toužím stejně jako po jakémkoliv jiném sexuálním aktu. Je v tom adrenalin z fyzické bolesti dohromady s naprostou důvěrou, kterou v něj mám, takže mě to vlastně nakonec nebolí. Nejvíc sexy část plácání je právě ta důvěra."

Zarezervovali jsme si pokoj v hotelu

"Jednou z výhod života ve společné domácnosti je to, že vlastně šetřím peníze, a to poprvé v mém dospělém životě. Nevýhoda: S mým přítelem už nemáme čas na sex, což způsobilo, že jsme se dostali do sexuální rutiny. Proto jsem zarezervovala hotelový pokoj. Myslím, že mít důvod si jen tak užít společnost toho druhého, aniž by vás cokoliv nebo kdokoliv rušil, je opravdu skvělé. Ideální je, když si při tom ještě vypneme telefon a jsme tam jen sami pro sebe. Připomíná nám to, co na sobě fyzicky milujeme, a těšíme se díky tomu na budoucí chvilky intimity."

Zkusili jsme anální hrátky

"Kdyby se mě před rokem někdo zeptal, jestli bych zkusila anální hrátky, důrazně bych řekla, že nikdy. Ale se svým novým přítelem jsem chtěla víc experimentovat a říkala jsem si, že by to mohla být sranda. Taky proč ne? Podívejte se na mě teď! Miluji to."

Přiznala jsem se ke své úzkosti ze sexu

"Už měsíce jsem trpěla úzkostí ze sexu, protože jsem měla vždycky opravdu velké bolesti, a to až do dalšího dne. Musela jsem se na sex psychicky připravit, což mi z toho vzalo veškerou spontánnost a zábavu. Partner z toho navíc nebyl zrovna nadšený, což ve mně vyvolalo pocit, že celá ta bolest je v hlavě. Poté, co jsem vyhledala radu od profesionála, jsem se svému partnerovi více otevřela. Začal mě uklidňovat, dělal mi to příjemnější a do sexu jsme se pustili až ve chvíli, kdy jsem na to byla já připravena."

Krásné spodní prádlo dokáže partnera rozrajcovat

Dělali jsme to na zadních sedačkách mého auta

"Když jsme byli na návštěvě za mou rodinou, moje matka nás donutila zůstat v různých pokojích. To znamenalo, že jsme na sebe měli hodně málo času, nebyli jsme skoro vůbec sami. Abychom si to trochu zpestřili, našli jsme parkoviště a užili jsme si to tam."

Užili jsme si sex na usmířenou

"S partnerem jsme se rozešli velmi náhle po jedné hádce, protože se situace ve vztahu začala vyostřovat a napětí stoupalo. Ale jednoho dne jsem ho náhodou zahlédla na ulici a rozhodli jsme se, že si o tom popovídáme. A to včetně některých problémů, které jsme měli v sexuálním životě. A potom se to stalo - prožili jsme první anál v našich životech. Do té doby jsme vůbec neuměli komunikovat o tom, co ve vztahu nebo sexu chceme, ale od té doby se to otočilo o 180 stupňů! Posílali jsme si sexy zprávy, používali jsme erotické hračky a pouto mezi námi je asi tak desetkrát silnější, než jsem si myslela, že kdy bude."

Dopřála jsem svému partnerovi orál vzhůru nohama

"Abychom si sex v našem dlouhodobém vztahu trochu zpestřili, začali jsme v posteli provozovat takovou srandovní polohu. Vypadá to nějak takhle: lehnu si na záda tak, aby mi hlava visela z postele. Potom si přede mě stoupne partner a já mu ho vykouřím. Miluje to a já zase miluju pohled na to, jak ho to vzrušuje."

Zahráli jsme si sex hru

"Chtěli jsme si sex trochu ozvláštnit, a tak jsme si zahráli zajímavou hru. Očíslovali jsme si jednotlivá místa v našem domě a hodili kostkou. Cokoliv na kostce padlo, museli jsme si to tam rozdat. Také jsme si oba zkoušeli udělat online BDSM test a pak jsme si ukázali výsledky. Už se těším, až něco z toho zkusíme."

Vysvětlila jsem mu moje spouštěče

"Jako oběť napadení mám některé spouštěče, které si opravdu zahrávají s mým životem. Například jsem nemohla vystát, když mi chtěl partner sundat podprsenku, musela jsem to udělat já. Můj partner to samozřejmě nevěděl a já jsem se moc styděla, takže jsem mu to nechtěla říct. Pak jsem to ale jednou dokázala, a i když to bylo hrozně těžké, bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem pro nás oba udělala.

Erotické pomůcky už dávno nejsou tabu!

Převzala jsem nad ním kontrolu

"Když mě začne sex nudit, ráda převezmu kontrolu. A to tak, že můj partner nemůže dělat vůbec nic. Nesmí se mě dotýkat ani mě líbat, nic takového. Zato já se ho mohu dotýkat kdekoliv se mi zachce, můžu ho líbat a v podstatě uvidíme, jak dlouho to tak vydržíme. Pak si třeba vyměníme role nebo úplně změníme pravidla hry, že se sebe navzájem nesmíme dotýkat, ale můžeme se jen líbat."

Děláme spolu jógu

"Když chceme mít silnější prožitek ze sexu, užijeme si před ním jógu. Sice se to nezdá jako nějaká sexuální záležitost, ale po tom, co endorfiny odstraní naši úzkost, prožíváme naprosto fantastický sex s naprosto čistou hlavou."

Koupila jsem si pěkné spodní prádlo

"S partnerem jsme chtěli trochu změnit rutinu, tak jsem se rozhodla, že ho překvapím. Ukázala jsem se mu v novém pěkném spodním prádle a náš sex byl hned mnohem vášnivější než obvykle."

Vysvětlila jsem mu přesně to, co jsem chtěla

"Nedávno jsem dala svému partnerovi instruktáž o tom, jak přesně se mi líbí orální sex. Použila jsem prostředek jeho ruky, abych mu to ukázala, a opravdu to fungovalo! Pochopil to!"

Nenuďte se ve stereotypu, když nemusíte! Stačí, když zkusíte něco trochu změnit a hned to zažehne novou sexy jiskru. Pokud nechcete, ani o tom nemusíte partnerovi říkat (i když vždycky doporučujeme s partnerem o sexu otevřeně komunikovat). Vystačíte si s tím, když mu uděláte překvapení (například nové spodní prádlo, svázání rukou nebo šátek přes oči, nová erotická pomůcka). Nemusíte ani utrácet peníze, taková erotická masáž nebo pouhá změna místa sexu udělají také svoje. Nechte plynout svou fantazii a určitě vás napadne něco, co by váš sexuální život ocenil. Můžete se těšit na nezapomenutelné chvilky.

Nemáte partnera na sex a opravdu po nějakém moc toužíte? Můžete ho najít díky erotické seznamceVytvoření profilu je jednoduché a rychlé.

[Lil]

Zdroj:

https://www.womenshealthmag.com/

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.