Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Zlepšete svůj sexuální život díky Vánocům

20.prosinec 2022
Zlepšete svůj sexuální život díky Vánocům

Během Vánoc můžete udělat mnoho pro zlepšení svého sexuálního zdraví a užít si příjemné smyslné aktivity. Vánoční sex je jednou z těch věcí, na které byste měli při příchodu svátků na konci roku myslet nejvíce.

Vánoce si můžete zpříjemnit některými z těchto úžasných tipů na vánoční sex:

Co můžete udělat pro svůj sexuální život o Vánocích:

  • Jedním z nejlepších způsobů, jak si zpříjemnit Vánoce sexem, je společné sledování oblíbeného filmu v posteli.
  • Uvařte společně oblíbené jídlo a večeři pro rodinu.
  • Jděte večer na procházku a koukejte na vánoční světla.
  • Vyměňte si v předvečer Vánoc sexy vánoční dárky.
  • Dejte si studenou sprchu a následnou masáž, která vás naladí na skvělý vánoční sex.
  • Nakonec se připravte na kvalitní vánoční sex tím, že si připravíte bar s horkým kakaem, schoulíte se na pohovce a budete si společně užívat.

Vánoce jsou tím obdobím v roce, kdy se všichni scházíme, abychom jedli, pili a užívali si společnosti přátel. Je to nejlepší čas na projevení lásky k rodině a přátelům. Pro některé páry to může být příležitost prozkoumat některé nápady na vánoční sex. Během svátků si většina párů najde dostatek času, aby se zklidnila od nabitého pracovního programu. Toto období je ideální k tomu, aby se páry naučily jednu nebo dvě věci, které je mohou vzájemně sblížit, například mohou prozkoumat nejlepší nápady na vánoční sex.

Kromě toho umožňuje párům ctít rodinné tradice a hlavně si vytvořit čas na vzájemné rozhovory, upřednostnit svůj vztah a žít stranou od náročné pracovní rutiny. Je to také ta část roku, kdy můžete své milované osobě koupit sexy vánoční dárky, abyste obnovili svou lásku. Vzhledem k tomu, že se jedná o svátek blízký Silvestru, mohou páry využít tento nejvhodnější čas k tomu, aby si stanovily své cíle a předsevzetí na konci roku.

V tomto článku se podíváme na několik úžasných způsobů, jak okořenit svůj intimní vztah s partnerem a vytěžit z něj maximum. Čtěte dále a zjistěte několik nejlepších způsobů, jak si zpříjemnit Vánoce a vytvořit sexy vzpomínky, které si budete pamatovat ještě dlouho.

Tipy na ten nejlepší vánoční sex

Vytvořte seznam nemravností

Zatímco se vaše děti v obývacím pokoji dívají na tradiční vánoční pohádky, vy si můžete okořenit sexuální život v ložnici. Zavřete se v ložnici a při čekání na Ježíška si dopřejte předehru. Můžete vyzkoušet některé jedinečné vánoční sexuální polohy, jen tak na rychlo.

Zachumlejte se do sebe a odreagujte své myšlenky nějakou rozsáhlou předehrou. Předehra je jedním z podceňovaných sexy vánočních dárků, které můžete svému partnerovi dát. Můžete si vymyslet seznam položek, které chcete oba na tento svátek vyzkoušet. Připravte si seznam věcí, včetně vánočních sexuálních poloh, dejte je do sklenice a každý den si vyberte alespoň jednu položku, kterou vyzkoušíte.

Hrajte si s tematickým spodním prádlem

Určitě chcete, aby byl váš partner šťastný a nadšený, že vás vezme na "projížďku", až zhasnou světla, s některými skvělými vánočními sexuálními tipy. Okořeňte romantiku v ložnici nákupem vánočního tematického spodního prádla, abyste získali trochu sebevědomí.

Při nošení nějakého skvělého spodního prádla je vaším cílem, aby se vaše druhá polovička cítila oceněná, až ji obdarujete nějakým sexy vánočním dárkem. Dodejte svému partnerovi vzrušující náladu. Můžete mu do uší pošeptat pár slov, která ho vzruší a přimějí ho připravit se a těšit se na noc v očekávání.

Sledujte v posteli film

Snídaně v posteli je sice jedním z nejromantičtějších způsobů, jak si okořenit sexuální život, ale existují i další aktivity, které byste měli vyzkoušet. Podívejte se s partnerem na svůj oblíbený vánoční film (ideálně nějaký s erotickými scénami), zatímco se budete choulit v posteli.

Jedním z nejlepších způsobů, jak si sexem zpříjemnit Vánoce, je přinést si nejlepší šampaňské a horkou čokoládu, aby tato chvíle stála za to. Při sledování filmu v posteli získáte čas na to, abyste si s partnerem popovídali a zároveň si užili některé z romantických scén ve filmu.

Svlékněte se

A tady vám nabízíme jeden z nejlepších tipů na vánoční sex, který můžete vyzkoušet. Pošlete svého partnera nakoupit nějaké věci na vánoční přípravy. Zatímco bude na pochůzce, svlékněte se. Až se vrátí z obchodu, nevysvětlujte mu, proč jste nahá, ani mu nedovolte, aby se vás dotýkal, dokud nedokončíte, co děláte.

Zní to trochu šíleně, pokud máte kolem sebe děti, že? Platí to samozřejmě jen v případě, že jste doma jen dva. Zatímco vás váš partner pozoruje nahou, bude pravděpodobně přemýšlet o nejlepších způsobech, jak si o Vánocích užít sex, až se mu konečně podvolíte.

Rozhoupejte se pod vánočním stromečkem

Vánoční stromeček, který jste si právě koupili, neslouží jen k výzdobě vašeho obývacího pokoje. Je to také sexuální nástroj pro letošní Vánoce. Ano, slyšeli jste správně. Až zaklepe na dveře, můžete ho překvapit trochou romantiky. Je to jeden ze skvělých nápadů na vánoční sex, které můžete během těchto svátků spojit.

Přitáhněte svého partnera k vánočnímu stromečku, dejte mu hluboký polibek a dopřejte si sex právě pod stromečkem. Můžete si vybrat své oblíbené vánoční sexuální polohy, jako je misionář a kovbojka, a užít si chvíle v blízkosti vánočního stromku. Bude vám to připadat jako sex v divočině! Na tento okamžik už v životě nezapomenete.

Okořeňte svůj sexuální život během vánočních svátků

Zabijte stres trochou masáže

Pokud se váš partner cítí trochu unavený a vyždímaný, můžete ho zbavit stresu rychlou masáží. Pořiďte si kvalitní vonný masážní olej a vytvořte si čas na masáž svého partnera. Často po uvolňující masáži následuje rychlý a žhavý vánoční sex, díky němuž se tato chvíle počítá pro vás oba.

Udělejte si na tento Štědrý den masáž výjimečnou, zkuste ji jako nikdy předtím. Pokud máte pocit, že nejste v masáži nejlepší, můžete se podívat na nějaké návody na internetu a překvapit svého partnera některými pohyby. Je to tak úžasný zážitek, když si můžete užít vánoční sex a jste při tom pěkně uvolnění a nevystresovaní.

Probuďte v sobě vánoční atmosféru

Ano, jsou svátky a váš partner by je měl cítit se vším všudy. Často je ale člověk podrážděný a bez nálady z mnoha důvodů. Naplňte si vanu olejem s vůní skořice, dejte do ní plovoucí svíčku a mějte kolem sebe nadýchané ručníky. Vydrhněte partnerovi záda a naservírujte sklenku vychlazeného vína, zatímco v pozadí budete pouštět tichou hudbu. No nezní to jako jeden ze skvělých nápadů na vánoční sex, který si o letošních svátcích nechcete nechat ujít?

Doprovoďte partnera do ložnice, kterou jste uklidili a deky i polštáře povlékli čerstvým a voňavým ložním prádlem. Ujistěte se, že jsou zapálené svíčky, které navodí romantickou náladu. Klidně můžete přidat předchozí bod a udělat partnerovi masáž, a pokud "musíte", nezapomeňte ji okořenit pomocí některých vánočních sexuálních poloh. Jen se ujistěte, že partner udělá první krok. Nedopusťte, aby měl pocit, že to byla past, která ho má připravit na sex.

Vydejte se na procházku do města

Dalším úžasným trikem, který můžete s partnerem vyzkoušet, je procházka po městě. Vezměte ho na procházku pozdě večer, zatímco si budete povídat o vánočních sexuálních tipech, které jste nikdy neprozkoumali. Procházejte se po rušných ulicích a zírejte přitom na vánoční světla, která barví město.

Jedná se o levnou vánoční tradici, kterou můžete praktikovat jako pár. Stejně tak se můžete projet po městě, spatřit nějaké místo s vánočním osvětlením a jen se kochat tou nádherou. Krátký výlet vás zbaví úzkosti při čekání na Ježíška. Také toto je jeden z nejlepších tipů na vánoční sex, který byste měli vzít na vědomí, i když se to tak na první pohled nemusí zdát.

Zpívejte si společně koledy

Každý má svůj hlas a Vánoce jsou tím pravým časem, kdy mu může dát průchod. Na zpěvu je něco jedinečného a můžete to zjistit, když si společně s partnerem zazpíváte vánoční koledy v obývacím pokoji nebo klidně někde na chodníku.

Nejde zrovna o vánoční sexuální polohy; ale při zpívání vánoční koledy se budete cítit šťastní a zapomenete na starosti. Každá rodina má nějakou sváteční tradici a vy si můžete udělat tu svou. Vypadá sice trochu staromódně, ale i tak stojí za to, pokud si chcete zpestřit vánoční den.

Rozbalte si společně nějaké sexy vánoční dárky

Otevírání sexy vánočních dárků s partnerem je jednou z nejzajímavějších věcí, které můžete na Štědrý den udělat. Nakoupili jste nějaké speciální vánoční dárky, že? Ale pokud máte děti, může se otevírání dárků na Štědrý večer trochu zkomplikovat. Tak proč si některé nenechat na rozbalení až na druhý den večer a nepocítit vzrušení, které to přináší? Společné otevírání dárků druhý den jim dodá na výjimečnosti. Je to jeden z nejlepších způsobů, jak si zpříjemnit Vánoce.

Můžete se zavřít v ložnici a získat soukromí mimo dosah dětí. Pokud jedna z dárkových krabic může obsahovat třeba spodní prádlo, další erotickou hračku, jiný třeba stolní hru pro dospělé. Fantazii se meze nekladou. Určitě u rozbalování ale budete chtít být sami.

Rada na závěr

Vánoce jsou ideálním časem pro dávání a přijímání. Existuje spousta věcí, které můžete partnerovi nabídnout, například úžasný vánoční sex. Tento článek by měl změnit váš pohled na tento svátek, pokud budete praktikovat tipy, o které jsme se zde podělili.

Je důležité si uvědomit, že vánoční sex může být vzrušující. Pokud se s partnerem těšíte na skvělý sexuální život o těchto svátcích, měli byste vymyslet nějaké lepší způsoby, jak si ulevit od starostí a vytvořit atmosféru pro romantiku. Těchto deset nejlepších způsobů, jak si zpříjemnit sex o Vánocích, by vám mělo pomoci, aby vaše Vánoce měly smysl. Zůstaňte svému partnerovi nablízku a dopřejte své rodině v tomto období pohodu.

Mohl by to být jeden z momentů, který oživí a okoření váš vztah a příští rok začnete od čistého stolu. A jestli partnera na vánoční sex nemáte, najdete ho u nás na erotické seznamce.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.