Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Zlepšete svůj intimní život erotickou hypnózou

12.březen 2018
Zlepšete svůj intimní život erotickou hypnózou

Sexuální život je vždy čím zlepšovat, vždy můžete zkoušet nové věci, které vás mohou pozitivně ovlivnit, ačkoliv si zprvu myslíte, že se vám to líbit nebude nebo že "to není nic pro vás". Co takhle erotická hypnóza? Zní to zajímavě, že?

Představíme vám dva druhy erotické hypnózy. Jedna z nich může vám sexuální život zpestřit a druhá zlepšit. Vyzkoušet samozřejmě můžete oba dva, protože váš intimní život obohatí obě.

Erotická hypnóza pro zpestření sexuálního života

Hypnóza se vyskytuje především v odvětví lékařství, popř. duchovních oblastech. Poslední dobou ale začala být popuární erotická hypnóza, která zaručuje orgasmy bez použití rukou, ani žádného jiného nástroje, pouze posloucháte, co vám druhý říká, a tím budujete své vzrušení. Každá taková hypnóza má své magické slovo, které když je řečeno, vy máte vyvrcholit. Má to jít automaticky, bez toho, aniž byste se v tu chvíli do toho nějak nutili. Na YouTube najdete mnoho takových videí, na kterých to můžete vyzkoušet, bohužel v češtině jsme nenašli ani jedno, ale pokud rozumíte angličtině, máte vyhráno. A pokud nerozumíte, stejně si to můžete zkusit poslechnout. Tato videa jsou zameřena především na muže, takže text vypráví ženy. Původní "hands-free" orgasmus (orgasmus bez použití rukou) byl praktikován v oblasti BDSM. Teď je ho plný internet a skoro nikdo si to s ním nespojuje. 

Abyste vyzkoušeli erotickou hypnózu, nemusíte nikam chodit. Stačí vám zadat "erotic hypnosis" na YouTube nebo si to můžete vyzkoušet na vlastní kůži se svým partnerem. Jeden z vás se položí na postel, udělá si pohodlí a druhý začne vyprávět. Vyprávějící musí druhého přivést do stavu naprostého komfortu až hypnózy, musí co nejvíce zapojit svou fantazii a volit správná slova. Také hlas musí být svůdný, lascivní, vyprávějící si musí dát opravdu záležet. Stejnou techniku musí vyprávějící udržet i v případě, že to chce druhému darovat jako dárek a nahraje pouze zvukovou stopu.

Věci, které uslyšíte, budou velmi žhavé...

Erotická hypnóza pro zlepšení sexuálního života

Začneme trochu netradičně. Když se Miranda v Sexu ve městě rozhodne, že se na chvíli vzdá sexu, protože měla spoustu špatných schůzek, začne si aférku s čokoládovým dortem. Pak jí ale dojde, jak absurdní to je a hodí ho vzteky do koše. Jen, co zajde za roh, jí to ale nedá a jde si vzít alespoň malý kousek z koše... Nebyla sice v tomto seriálu pod erotickou hypnózou, ale existuje racionální vysvětlení jejího iracionálního chování. Receptory uspokojení v jejím mozku požadovaly... uspokojení. A když ne z vášnivého sexu a sexuální intimity, tak z jiného zdroje, které vám poskytne uspokojení - čokoláda.

Vše, co my jako lidi děláme, ať už se jedná o jídlo, cestování, nakupování, randění nebo skvělý sex, má svůj mocný systém, který je hnací silou našeho chování: zaměřujeme se na emocionální podstatu odvozenou z těchto zkušeností. Nejčastější emocionální potřeby, které chtějí být uspokojeny při erotice, jsou sexuální intimita, bezpečnost, vzrušení, vášeň a pocit sounáležitosti. Tyto pocity nás dělají šťastné a štěstí je konečný pocit, po kterém jsme toužili. To je důvod, proč je být sexuálně aktivní dobré pro naši emocionální a v důsledku také (podle vědy spojení těla a duše) i tělesou pohodu. 

Takže pokud chcete váš vztah nebo sexuální život trochu rozpálit, pak můžete. Pomůže vám v tom erotická hypnóza, díky ní se totiž budete cítit ve svém těle mnohem lépe.

Poznejte, co chcete

Buďte konkrétní. Napište si to na papír. Možná to bude obtížné, protože stres, přepracovanost a únava mohou ovlivnit naši mysl. Dejte si na tom záležet. Bude to chtít pravděpodobně trochu praxe, ale časem začnete vidět, co opravdu chcete. Teď, když už jste to udělali, pojďme z toho získat emocionální podstatu toho, co jste napsali. Nezapomeňte, že to je to, o co vám jde. Dáme si nějaké příklady, první část věty je to, co chcete a druhá emocionální podstata.

 • Chci v posteli vydržet déle, protože se díky tomu budu cítit sebevědomější.
 • Chci zažít orgasmus, protože to pro mě znamená radost z toho, že žiju.
 • Chci zkoumat svou sexualitu, protože to pro mě znamená svobodu a sebevyjádření.
 • Chci potkat toho pravého partnera, protože se chci cítit milovaný, respektovaný, žádaný a oceňovaný.

Teď to zkuste vy s vašimi větami. Je to jednodušší, než se na první pohled zdá.

Dávejte pozor

Ihned po tom, co napíšete, co chcete, vstoupíte do mezery mezi tím, kde se nacházíte právě teď a co chcete. Může vás to znepokojovat, ale nebojte, je to normální. Protože to, co je v té mezeře, jsou všechna přesvědčení, názory a úsudky, které vám bránily celou dobu dosáhnout vašich cílů. Až doposud. Tady je několik častých blokád, které jste si v sobě vytvořili sami nebo jste je převzali od svých rodičů:

 • Nejsem dostatečně dobrý; něco je se mnou špatně
 • Nic nemám pod kontrolou
 • Jsem odpudivý; nikdo mě nechce
 • Život je těžký; neumím si užívat života
 • Jsem vinen a nezasloužím si potěšení

Máte to? Skvělé, a co teď?

Jste zvědaví, jak díky hypnóze změníte svůj sexuální život?

Přetransformujte svou duši

Přestože může být bolestivé vidět váš negativní a nezaujatý způsob myšlení (je to podobné šikanování), přesto je to zároveň osvobozující. Protože si to nyní můžete vyladit podle sebe, svobodně se posunout dopředu, uzavřít propast mezi vašimi přáními a přesvědčeními, a tím se ujistit, že dosáhnete svých cílů. To lze snadno udělat tak, že si uvědomíte, že tyto negativní úvahy byly vytvořeny již dávno, v dětství, nevědomě a automaticky, zatímco jste pozorovali své prostředí. Nicméně už to nepředstavuje, kdo jste dnes: zralý dospělý; a už to nepatří do vaší mysli, do vašeho srdce a určitě ne do vašeho života.

Udělejte si chvilku, zavřete oči a představte si ta stará prohlášení napsaná křídou na tabuli. Teď nechte vaše dospělé já, vaše sexy a sebevědomé já (to, které je na druhé straně vaší mezery), aby přišlo a obří mokrou houbou tato prolášení smazalo. Už navždy!

Dokážete dát tomuto vašemu skvělému, sexy já nějakou přezdívku? Teď nechte toto své sexy já napsat, co cítíte uvnitř. Například:

 • Jsem sebevědomý
 • Jsem šťastný
 • Raduji se
 • Cítím se naplněný
 • Jsem napojen na všechno dobro a na vše krásné
 • Život je čisté potěšení a radost
 • Jsem milý a žádaný

Napiště podobné věty, co cítíte, svými vlastními slovy, aby vám to dávalo smysl a odrážely se v tom pocity vašeho srdce. Nemusíte se strachovat, že byste to dělali špatně. Vaše mysl vám pomůže, protože ta je na vaší straně a chce, abyste dosáhli svých cílů.

Trénujte každý den

Další krok se vám může zdát zábavný, protože budete vědomě přetvářet svůj mozek prostřednictvím přírodního jevu nazvaného sebe-hypnóza, který lze identifikovat jako aktivitu mozkových vln alfa. Pokaždé, když usínáte a ráno se probouzíte, váš mozek podstoupí hypnotický stav, protože se posune z vědomí do bezvědomí a naopak. Tento stav podobný tranzu je velmi mocný, protože kritická mysl je stále ospalá. Umožňuje vám "nainstalovat" své nové příkazy (ta prohlášení, která vaše sexy já napsalo na tabuli) hluboko do vašeho podvědomého softwaru, bez jakýchkoliv překážek. A navrhuji, abyste to udělali přesně takto: nainstalujte tuto schopnost mentality do mysli těsně před spaním. Přečtěte si svá prohlášení, opakujte je v mysli a poté, co budou celou noc cirkulovat vaší myslí, musí být to první, co ráno po probuzení vyslovíte, čímž posílíte svou zlepšenou mentalitu.

Vidíte? Bylo to jednoduché.

Buďte důslední

Když jste měli svému sexy já dát přezdívku, nebylo to jen tak. Měli byste se takto sami často nazývat a opakovat psaní prohlášení a stejně tak i celý proces, protože se vaše touhy a cíle neustále mění a některých mezitím určitě dosáhnete. Opakujte to po dobu dvou týdnů, než se z vás stane právě ta osoba, kterou jste chtěli být - sebevědomá, schopná, silná, úspěšná a hluboce (u)spokojená - nejen v posteli, ale v celém svém životě. Bylo by skvělé, kdyby existovala kouzelná hůlka, která by vás udržela v takovémto stavu po celý zbytek života, taková ale bohužel neexistuje. Jen vy máte svůj osud v rukou, jen vy můžete udělat nějakou změnu. Změna nejdříve musí být ve vaší mysli a pak teprve v posteli a v životě.

Do této změny se nemusíte pouštět sami, naopak bude skvělé, když to zkusíte s partnerem společně. Uvidíte, jaké obrovské pozitivní změny to může ve vašem vztahu udělat, a co pak teprve v sexu! Budete se přitom bavit, budete spolu trávit čas a budete oba pracovat na posílení vašeho vztahu. A mimo to to bude také velmi žhavé. 

Pokud jste v současné době bez partnera, zapracujte nejdříve na sobě a poté si najdětě nějakého třeba na sex seznamce.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.