Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Zlepšete své libido cvičením jógy a zpestřete si sex jógovými polohami

9.leden 2019
Zlepšete své libido cvičením jógy a zpestřete si sex jógovými polohami

Se cvičením jógy je spojeno mnoho výhod. Pomáhá zlepšit kondici a podporuje relaxaci a celkové uzdravení vašeho těla i mysli. I když původně pochází z Indie, v dnešní době je velmi populární a rozšířená po celém světě. Jaké jsou ale její další výhody? Jak se dá využít při sexu?

Kromě relaxace, zlepšení kondice a celkového uzdravení těla i mysli, existuje několik dalších přínosů jógy pro zdraví, které zahrnují optimalizaci krevního tlaku, zlepšení postoje a rovnováhy, podporu flexibility, pozitivní náladu a dokonce i hubnutí. Ale co mnoho lidí neví, je skutečnost, že jóga může skutečně zlepšit i sexuální zdraví, funkci a potěšení. Pokud vás tedy zajímá, jak si můžete zlepšit své libido (neboli touhu po sexu) a zároveň i svůj sexuální život, pokračujte ve čtení, neboť vám prozradíme, jak vám s tím jóga může pomoci.

Jóga zapojuje všechny svaly ve vašem těle

To zahrnuje i vaše svaly pánevního dna. Balanční polohy a Bojovník vyžadují podporu vaší tělesné hmotnosti. V těchto polohách se procvičují stejné svaly, které procvičujete při kegelových cvičeních. Vaše orgasmy a sexuální uspokojení budou po tomto cvičení intenzivnější.

Zlepšuje váš vzhled a s tím zvyšuje i sebevědomí

Když budete pohodlně sedět a sledovat někoho, jak cvičí jógu, může se vám zdát, že je to jednoduché. Nicméně opak je bohužel pravdou. Je to stále cvičení a stejně jako každé jiné cvičení vyžaduje soustředění a zapojení vašeho jádra a všech svalů. Může se to zdát jednoduché především proto, že kromě rohože (a ani to nemusíte mít) nepotřebujete žádné další načiní, a také proto, že to vypadá, že se jen protahujete. Když budete pravidelně cvičit jógu, zpevní se vám svalstvo, přebytečné tuky ubydou a vy budete vypadat sexy. Což vám zvýší sebevědomí a to následně může zlepšit kvalitu vašeho sexuálního vztahu.

Některé jógové polohy lze využít i při sexu

Chtěli byste si trochu zpestřit sex? Jóga vám může pomoci zlepšit vaši flexibilitu, kterou můžete využít i během sexuálních aktivit. Vše však záleží na vás a na tom, jak moc jste ochotní experimentovat. Dostat své nohy za hlavu se vám může zdát nemožné, s pravidelným cvičením jógy toho však můžete dosáhnout. A jakmile budete více flexibilní, nabídne se vám spoustu možností, jak oživit svůj sexuální život. Pokud budete chtít, můžete si troufnout na trochu složitější polohy uvedené v Kamasútře.

Je však také možné zapojit i některé pozice, které používáte při cvičení. Které to jsou?

  • pozice dítěte - muž může přirážet zezadu
  • pozice střechy (pes hlavou dolů) - alternativní poloha doggy style "ve stoje"
  • předklon v širokém stoji rozkročném - ideální pro sex zezadu, ale i orálek
  • pozice motýla - pro tuto polohu je dobré obklopit se polštáři, při sexu se díky očnímu kontaktu zvýší intimita
  • pozice svíčky - poloha je ideální pro dráždění bodu G
  • pozice stromu - tato pozice je velmi intimní, sexy a vhodná pro sex ve sprše
  • pozice mostu (lze upravit pro začátečníky) - u této polohy záleží na tom, jakou mají partneři sílu, kterýkoliv z nich může být nahoře nebo dole

Některé jógové pozice můžete využít i při sexu

Jóga může zvýšit vaši energii

Pokud se neustále cítíte unaveni a chce se vám spát, pravděpodobně nebudete jediní. V dnešní době mnoho lidí vyčerpává uspěchaný, špatný životní styl, který dnes žijí, špatná výživa a stres tomu také nepomáhají. Chcete-li změnit svůj životní styl, jóga je ideální volbou, jak začít. Nejenže vám pomůže cítit se energičtější, ale také podporuje správný spánkový režim, což znamená, že vám umožní si dobře odpočinout na další den. To vše má pozitivní vliv na vaše zdraví, energii. Vaše sexuální touha se také zvýší.

Může také pomoci zmírnit menstruační potíže

Nikdo vám nemůže vyčítat, že nemáte chuť na sex, když vás zatěžují menstruační bolesti. A pokud vás zrovna čeká hodina placené jógy, pravděpodobně se na ni nebudete těšit. Pravdou však je, že vám s tím může pomoci. Po procvičení se budete cítit mnohem lépe, než tedy hodinu jógy zavrhnete, vzpomeňte si, že vám to může prospět. Pokud si hodiny neplatíte a pravidelně cvičíte doma, zvedněte se a procvičte se aspoň na chvíli. Obzvlášť v případě, že máte silnou menstruaci a trápí vás křeče. Mějte však na paměti, že to platí v případě, že pravidelně cvičíte jógu alespoň několik měsíců. Jóga může zmírnit symptomy, budou méně závažné, což také povzbudí vaši sexuální touhu.

Díky józe si budete více užívat sex

Znáte ten pocit, kdy se při sexu nemůžete soustředit na nic jiného než na to, zda například nejste příliš hlasití či nevypadáte divně z nějakého úhlu, tudíž si vůbec nevychutnáváte tu chvíli? Zbytečná rozptýlení, ať už jsou to vaše myšlenky nebo něco ve vašem okolí, vám zabraňují soustředit se na sexuální potěšení, což je to nejdůležitější a nejkrásnější na pohlavním styku. Nemluvě o tom, že přemýšlení o jiných věcech vám zrovna neusnadňuje dosažení orgasmu.

Jóga podporuje soustředění a vnímání vašeho vlastního těla. Během cvičení budete mít spoustu času spojit se se svým tělem a seznámit se s každou jeho částí. To by mělo podpořit vaše sebevědomí a pomoci vám zaměřit se na požitek ze sexuálního styku.

Jak vidíte, jóga má pozitivní vliv na sexuální život v mnoha směrech. Když to vezmeme obecně, cílem jógy je podpora relaxace, pozitivní nálady a součinnosti těla a mysli. Díky tomu budete mít větší chuť na sex.

Rádi byste zlepšili své libido pomocí jógy, ale nechcete cvičit sami? Najděte si na sex seznamce parťáka, se kterým můžete vyzkoušet jógové pozice pro dva. A možná dojde i na intimní chvilky.

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.