Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Život kandaulisty

2.březen 2018
Život kandaulisty

Jsem kandaulista a vždycky jsem byl. Bylo mě 16 let, bylo léto roku 76 a naše parta, která ochutnávala rokec a pivo, měla pravidelný mejdan v chatařské kolonii. Seděli jsme ve stínu, srkali zrzavou vodu a přemlouvali holky, aby ukázaly kozy.

Pak si jeden kámoš odvedl jednu z nich do chaty a když se s ní po půl hodině vrátil, věděl jsem, že ji strašně chci. Zeptal jsem se z legrace, jestli by mě taky nedala a ona řekla, že klidně, ale napřed se napije. Kouknul jsem se na kámoše, pak na ní a když jsem neviděl žádný náznak odporu, sáhl jsem jí na prsa. No a v tu chvíli jsem se udělal. Jak nadržený pako, co nikdy nemělo ženskou. Všichni se chechtali jak blázni a zatímco jsem si stahoval trencle, slyšel jsem hlášky jako: "To nemůžeš říct, já bych ti Marcelu půjčil!" nebo "Miláčku, já jí mám pořád mokrou, sáhni si!"

Za pár měsíců už se nad tím nikdo nepozastavoval. Byl jsem prostě ten, co má rád čerstvě oprcaný holky. Obráželi jsme rokáče, dělali bordel na čajích, jak se tehdy říkalo vesnickým zábavám, a chlastali a šukaliByly to krásný časy, ale rychle skončily. Holky si většinou nechali udělat sviště a vzali si nějaký krásně ostříhaný blbečky. Kluci se po vojně taky brzy usadili a měli půjčky a cizí oči.

Bylo mě třiadvacet seděl jsem po šichtě na peróně a pil pivo z kelímku. Díval jsem se po lidech, jak se pachtí sem a tam a svět byl příjemný. Na tom nádraží byla taky jedna holka s velkou taškou, který už ujeli všechny vlaky. Vypadala tak nějak smutně. Sedl jsem si před ní a zeptal se: "Nemáš kam jít co?" Přikývla. "No, když mně trochu uklidíš, můžeš jít ke mně," nabídl jsem jí. Šla za mnou jako puťka. Doma mně pak vyčistila lednici, vysprchovala se a spokojeně se ke mně posadila k televizi.

"Vylili mě z intru," řekla. "A proč?" zeptal jsem se. "Pustila jsem k sobě na pokoj kluka a chytli ho, když se oblíkal." "No alespoň sis užila, ne?" řekl jsem s úsměvem. "Moc ne, za minutu byl hotovej," sdělila mě klidně. "A co bys chtěl za to, kdybych tu chvíli bydlela?" zeptala se. "Hele," řekl jsem, "ukrást tu není co a jak jsem řekl, když tu trochu uklidíš, tak si tu klidně buď." Dívala se na mě divně a jak mě pak, už jako moje žena, řekla, pořad čekala kdy se na ní začnu sápat. Jenže pro mě nebyl problém zasunout, na to jsem vždycky nějakou pipku sehnal, já sem se prostě cítil sám.

Bydleli jsme tak už skoro měsíc. Jana chodila do školy, jezdila domů, kde ovšem nic neřekla a opravdu uklízela, no uklízela, co se dá v 1+kk uklidit, že. Spali jsme spolu na letišti a nic jsme spolu neměli, jako by to, že jsem jí hned nepřeříz, z nás udělalo něco jako bratra a sestru. Já jsem občas nebyl v noci doma a ona se neptala. V koupelně se objevil kartáček, antikoncepční pilule a vložky. Jinak jsme každý večer prokecali a už jsem na pivo nechodil na nádraží, ale do lednice.

Život kandaulisty

A tehdy, asi po tom měsíci, jsem se ulil z práce. Tedy ulil, dělal jsem na byťáku a byl jsem hotovej dřív, tak jsem šel domů. Odemkl jsem dveře a slyšel Dalibora Jandu, kterej se evidentně snažil přehlušit parádní soulož. Slyšel jsem, jak letiště dostává zabrat, jak oba dva funí a šukaj. co to dá. Pták mě stál k prasknutí a jen jsem čekal, až to skončí. Jakmile se rozhostilo ticho vešel jsem dovnitř a bavil se, jak jsou Jana a nějaký mlíčňák vyvalení. Ten mladej hned vyskočil a bleskově zmizel. Jana schovaná pod peřinou přešla do útoku.

"No co, potřebuju to a když ty se k ničemu nemáš!" Odkryl jsem jí a díval se na loužičku u jejího zadku a na ulepené chloupky. Pohladil jsem jí prsa a sjel rukou mezi nohy. Byla krásně lepkavá a otevřená. "Měla jsi už dva kluky po sobě?" Zeptal jsem se. Jen zavrtěla hlavou. Svléknul jsem se, ještě jednou prozkoumal její ulepenou a oteklou díru a napíchnul jí. Bylo to neskutečný, už půl roku jsem neměl čerstvě oprcanou holku a i když jsem ten den už šukal, cítil jsem, že dlouho nevydržím. Dívala se na mě překvapeným pohledem a vůbec se nehýbala, jenom držela. V okamžiku, kdy jsem to do ní pustil, ode mě dostala první pusu.

Ten den jsme celý prošukali. Už mě bolely koule a čurák nechtěl stát, ale pořád mě hučelo v klacku. Janu jsem udělal snad šestkrát, i když většinou rukou. Usínali jsme a probouzeli se, jako by jen proto, aby se znova a znova udělala.

Druhý den byl pátek. "Moc se mně to líbilo, řekla mně u snídaně, víš že jsem myslela, že jsi teplej a když nejsi v noci doma, že jsi někde u chlapa. Proč jsi mě nevojel už dávno?" Když jsme v noci šukali, byl jsem pěkně sprostej a Jana se rychle přizpůsobila a líbilo se jí to. "Nemáš jedinou kundu na světě," řekl jsem. Dívala se na mě vykulenýma očima a po chvíli řekla smutně: "Včera v noci to bylo tak pěkný,že jsem myslela, že by jsme spolu mohli mít něco víc." "Nemám nic proti," řekl jsem "ale mám dvě podmínky." Upřela na mě své oči a čekala, co řeknu. "Za prvé si vyholíš píču." "To myslíš vážně?" Znovu vykulila oči, protože v té době to bylo něco opravdu zvláštního. "Jo, a za druhé se budeš kurvit, protože můj čurák miluje holky, které mají kundu plnou semene." 

Neřekla už nic. Dojedla snídani, vzala si tašku a šla do školy a pak odjezd domů. Podíval jsem se do skříně a viděl jsem, že si vzala všechny věci. Bylo mně smutno, protože mně s ní bylo opravdu dobře. Ale co, já měl čisté svědomíOdjel jsem do práce a při opravě kuchyňské linky jsem se zapomněl u macaté třicátnice. Od ní jsem šel v sobotu na svůj opuštěný perón, pil jsem jedno pivo za druhým a vzpomínal na Janu. Neděli jsem prospal.

Večer, když jsem klimbal u televize, jsem ucítil ruku na rameni. Zvedl jsem hlavu a viděl Janu, jak se usmívá. "Ahoj, víš, já jsem o tobě mluvila s mámou a ona mně řekla, že by to jako máma říkat neměla, ale jestli jsem po ní a mám to tak ráda jako ona, tak ať to zkusím. Ale to si piš, že se budu kurvit, co to půjde." Usmála se a zvedla sukni. Neměla kalhotky, po stehně jí stékalo semeno a měla hladce vyholenou kundu. "Jela jsem stopem a zajeli jsme dole do dvora," sdělila mi. Sáhl jsem jí mezi nohy, vrazil jí dva prsty do mokré díry a užíval si nádherného a dlouhého francouzáka.

Jste kandaulista? I pro vás je místo na sex seznamce!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.