Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Žhavé sexuální polohy pro mnohonásobné orgasmy

20.leden 2019
Žhavé sexuální polohy pro mnohonásobné orgasmy

Někdy může být těžké dosáhnout jednoho orgasmu, jak je to s mnohonásobnými orgasmy? Jsou vůbec možné? To se dozvíte v dnešním článku, spolu s polohami, ve kterých můžete dosáhnout mnohonásobných orgasmů.

Je možné mít mnohonásobné? Odpověď zní: ano, je to možné! Podle studie od OMGYES, Indiana University School of Public Health a Kinsey Institute, hlásilo až 47 % žen, že zažily více než jeden orgasmus za sebou. Co jsou ale mnohonásobné orgasmy, jak k nim dochází?

Mnohonásobné orgasmy se vyskytují častěji u žen, které zůstávají vzrušené mezi jednotlivými orgasmy. K tém dochází většinou s menší někdy i trochu větší časovou prodlevou mezi sebou. První orgasmus bývá intenzivnější než ty následující, to však neznamená, že jsou méně uspokojující. U některých žen nemusí k mnohonásobným orgasmům docházet díky sexu. Pokud žena trpí syndromem permanentního sexuálního vzrušení (vzrušení bez stimulace, které trvá několik hodin nebo dní), může zažít několik spontánních orgasmů, nad kterými nemá vůbec žádnou kontrolu.

U mužů se předpokládá, že mnohonásobných orgasmů dosáhnout nemohou vzhledem k refrakterní fázi, což je doba odpočinku po ejakulaci. Muži na rozdíl od žen nemohou mít hned po vyvrcholení opět sex. Některým mužům stačí chvilka, u jiných může odpočinková doba trvat 12 až 24 hodin, někdy i více. Přesto však někteří muži tvrdí, že dokážou dosáhnout mnohonásobných orgasmů. Dochází k tomu ve dvacetiminutovém intervalu a to pouze u mužů do 30 let. Starší muži je nezažívají. Aby muži mohli zažít mnohonásobné orgasmy, měli by se vyhnout ejakulaci (například pomocí psychostimulantů, erotických pomůcek nebo při sexu s více partnery by měli změnit partnera).

Jestliže jste nikdy nezažili mnohonásobné orgasmy, nemějte obavy. Vaše sexuální zážitky mohou být velmi uspokojivé i bez nich. Pokud byste však chtěli zažít několik orgasmů za sebou (nebo zlepšit své současné orgasmy), měly byste spolu otevřeně komunikovat o tom, co se vám sexu líbí a co se vám naopak nelíbí. Také byste měli zvážit experimentování s různými sexuálními aktivitami. Buďte hlavně trpěliví a uvolnění. Někdy k dosažení několika orgasmů potřebujete trochu cviku.

V jakých polohách můžete zažít mnohonásobné orgasmy?

Vítězný oblouk

Chcete-li zvýšit svoje šance na dosažení mnohonásobných orgasmů, určitě byste měli vyzkoušet polohu, při které žena klečí nad obličejem svého partnera a opírá se o své ruce tak, že se prohne v zádech. Tato poloha je příjemná a pohodlná. Srovnejte si boky tak, abyste zasáhly to správné místo.

Pro dosažení mnohonásobných orgasmů je důležitá stimulace v různých úhlech

Doggy style

Tuto známou polohu zná každý. Zpříjemněte si ji tak, že se podepřete polštáři. Při sexu může žena vycházet partnerovi vstříc tím, že k němu bude přirážet pro hlubší penetraci a zároveň bude třít svůj klitoris o polštář.

Hadrová panenka

Pokud toužíte po další stimulaci ve stejné poloze, lehněte si na bok a podepřete si hlavu polštářem. Váš partner si klekne nad vaši spodní nohu a tu horní si přehodí přes stehno. Vyzkoušejte různé úhly, zjistěte, co je pro vás příjemné a jakmile budete mít orgasmus, natočte se trochu jinak a zkuste to znovu. Pro zpestření můžete stimulovat svůj klitoris o partnerovo stehno, užívat si penetraci, použít erotickou pomůcku, apod.

Držák pohárků

Pokud jste po orgasmu velmí citlivé, vhodnou volbou pro vás může být poloha vsedě. Posaďte se partnerovi na klín, zády k němu. Jakmile budete mít pocit, že už víc nezvládnete, váš partner celou rukou překryje vaši vagínu. Když se vaše tělo začne uklidňovat, začne vaše intimní místečko hladit, můžete se tedy těšit na další orgasmus.

Něžná přehlídka

Klíč k mnohonásobným orgasmům je sex z různých úhlů. K tomu budete potřebovat posilu. Začněte sólo - shromážděte si všechny své pomůcky a vlezte si s nimi do postele. Pro začátek použijte svoji ruku pro jednoduchý klitoriální orgasmus. Potom si zkuste do vagíny zasunout dildo. Zvládnete-li více, přidejte další pomůcky - mini vibrátory pro klitoris, anální kolíky nebo jiné pomůcky, které máte k dispozici. Jen si nezapomeňte zamknout dveře, pokud máte děti, spolubydlící nebo rodinnou návštěvu.

Nemáte žádného partnera, se kterým byste mohli zkusit dosáhnout mnohonásobné orgasmy? Na naší sex seznamce se můžete seznámit a vybrat sexuálního partnera, který se k vám bude hodit.

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.