Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Ženy, naučte se uspokojovat muže rukou tak dobře, že budou šílet!

16.červenec 2019
Ženy, naučte se uspokojovat muže rukou tak dobře, že budou šílet!

Všechno nemusí být pouze o penetraci, pěkné intimní chvilky můžete prožít i jinak. Naučte se, jak uspokojit svého partnera rukou, protože i když se to může zdát jako úplně obyčejná technika, nikdo neřekne, že není příjemná. Může být velmi vzrušující, jen musíte vědět, jak na to...

Když je člověk v pubertě a začne se zajímat o sex a své intimní partie, většinou jako prvni vyzkouší masturbaci. Nekteří ví, co právě dělají, jiní na ni přijdou úplnou náhodou. V dnešní době, kdy je ale sexu plný internet, televize a vlastně všechno okolo, se setkáme ale spíše s první možností. Většina lidí se pak v masturbaci zdokonaluje v průběhu času. Jsou schopni říct, co se jim líbí, ví, co je "dostane" a to je pro jejich sexuální život zásadní.

Sebeuspokojování ale samozřejmě nevede pouze ke zlepšení sexuálního života, ale také ke zmírnění stresu a údajně dokonce může pomoci i při bolesti hlavy. Lidem se často stává, že když jsou single, masturbaci věnují dostatek času, ale jakmile jsou ve vztahu, odsunou ji na druhou kolej a jen málokdy se k ní vracejí. A není se čemu divit, když máte partnera a nejste spolu zrovna už deset let (když si to vezmeme reálně, tak zkrátka za 10 let společného soužití nebudete mít tolik sexu jako první rok), tak vám partner velmi rád vypomůže. Ale jak už asi tušíte, její odsunutí je špatně. Uspokojovat sami byste se měli, ať už jste ve vztahu nebo ne.

Uspokojujete svého partnera rukou?

No a pak tu mámte ještě jedno ruční uspokojování, a to je to vzájemné. Není totiž vůbec od věci, když rukou uspokojíte svého partnera nebo partnerku. Velmi důležitá je v tom komunikace, protože právě teď se ukáží výhody pravidelné masturbace u partnera - dokáže vám říct, jak na to máte jít, co k tomu přidat, kdy zrychlit a kdy naopak zpomalit a mnoho dalších věcí! 

Každý ale není tak sdílný, že by vás naváděl a musíte se tak toho dopátrat sami, protože nikoho přece nebudete nutit do toho, aby vám to řekl. A protože se v této otázce často cítí méně sebejisté ženy, pomůžeme jim, jak muže nejlépe uspokojit rukou. Nebojte, ženy, uvidíte, že to zas taková věda není!

Ženy se k uspokojování mužů rukou nedostanou zas tak často, jako je to naopak. Právě proto, že nenasbírají tolik zkušeností, si v tom moc nevěří a někdy to dokonce odmítají. Ale také to mnoha ženám přijde nesmyslné, protože muž se přece nejlépe uspokojí při sexu, nebo ne? Zaprvé to nemusí být tak docela pravda a zadruhé nikoho nebaví pořád to samé dokola a malá změna určitě neuškodí. 

"Na uspokojování muže rukou rozhodně nenarazíme v ložnicích dospělých lidí tak často," říká Vanessa Marin, licencovaná sexuální terapeutka v Los Angeles. "Je to obrovská škoda, protože se jedná o skvělý způsob, jak uspokojit svého partnera." Mužům se líbí, když žena převezme iniciativu a ženy ocení, když jednou za čas nemají pocit, že všechnu práci oddře jen partner. Navíc Marin doplňuje: "Náš mozek touží po něčem novém." Což můžete z různých rovin vašeho života potvrdit, že to je pravda. Vždycky novinky oživí něco stávajícího. I když tohle vlastně žádná novinka není, zkrátka se jen v průběhu času z našeho života jaksi vytratí.

Ženy, naučte se muže uspokojit rukou

Jak muže uspokojit rukou? Tady máte návod krok za krokem

Nejprve si o tom promluvte

Již na začátku jsme zmínili, že komunikace je velmi důležitá a s ní se všechno dělá mnohem lépe. Dobrý sex začíná tak, že víte, co se vám líbí a jste schopni si o tom spolu promluvit. "Nejjednodušší způsob, jak zjistit, co se mu líbí, je zeptat se ho, jak se rád dotýká sám sebe," říká Holly Richmond, PhD, certifikovaná terapeutka sexu a licencovaná manželská terapeutka s praxí v L.A., New Jersey a Portlandu v Oregonu. "Ať vám ukáže, jak si to dělá, když je sám a pozorně se koukejte."

Nesledujte pouze to, jakou rychlostí to dělá a jaké pohyby používá, ale třeba i to, jakým způsobem se vzrušuje. Například pokud si přitom rád pouští porno, můžete mu ho poté také pustit. Celé toto sledování svého partnera vás pravděpodobně vzruší a perfektně vás to navnadí a budete se těšit, až ho budete moci uspokojit vy.

Uvědomte si, s čím budete pracovat

Asi vám je jasné, že každý muž a každý penis je jiný, ale když se budeme bavit o uspokojování rukou, můžeme je rozdělit do dvou skupin - na ty obřezané a neobřezané. Obřezané penisy jsou zvyklé na to, že se neustále něčeho dotýkají, tudíž citlivost není tak vysoká a vy můžete (a možná i budete muset) vyvinout větší tlak. Žalud neobřezaného penisu oproti tomu je skoro neustále schovaný, takže je velmi citlivý na jakýkoliv dotek. Což vám může jak usnadnit dopřávání hezkých pocitů, tak vás ale i dostat do nepříjemných situací. Dejte si pozor na to, jak velký tlak budete vytvářet. Pozorujte, jak moc agresivně na to váš partner jde, ale také i to, jak daleko si stahuje předkožku.

Uspokojení nemusí být pouze o penetrativním sexu

Použijte lubrikační gel

Jestliže jste do této doby nepřišli na to, že lubrikant dělá všechno ohledně sexuálního života lepší, tak teď na to přijdete. "Když používáte ústa nebo vagínu, jsou přirozeně vlhké, takže není tak moc potřeba tomu dopomáhat (alespoň co se mužského potěšení týká), ale ruce jsou suché, tudíž se vytváří velké tření. Uspokojování rukou s lubrikantem bude mnohem, mnohem hladší, snazší pro vás a bude partnera více uspokojovat," vysvětluje Marin. Můžete to udělat také trochu jinak: "Není důvod, proč byste nemohly použít trochu slin," říká Marin. Měly byste ale mít na vědomí, že sliny velmi rychle ztratí svou schopnost snižovat tření, proto je přeci jen trochu lepší použít kvalitní lubrikační gel.

Nebojte se tlaku

"Muži si často stěžují na to, že jsou ženy k penisu až příliš jemné," říká Marin. Není to ale tak úplně jejich chyba: "Klitoris je velmi citlivá oblast a jsou tak zvyklé přistupovat k penisu stejně. Přitom ale mohou vyvinout mnohem větší tlak, než si myslí." Samozřejmě ale zase nechcete penis svého partnera stlačit tak moc, až mu zfialoví, tak jak poznat správnou hranici? "Až bude penis tvrdý, obejměte ho rukou a pomalu zvyšujte tlak. Řekněte partnerovi, aby vás zastavil, až to bude na něj příliš." Pravděpodobně budete překvapené, jak velký tlak ve skutečnosti chce.

Zkombinujte více technik

Je dost pravděpodobné, že se váš partner již od mládí uspokojuje stejným způsobem, takže klasický pohyb nahoru a dolů. Takže když ho budete uspokojovat vy, myslete na to, že vsadit na jednoduchost se vyplatí. "Mnoho žen to s různými technikami přehání a pro muže už to pak může být zkrátka příliš." Její rada zní: "Změňte trochu techniku zhruba každou minutu. To neznamená, že zastavíte to, co jste dělaly doposud, a naprosto změníte styl dotýkání, ale spíše že něco jen trochu pozměníte, například tlak nebo rychlost. Vymyslete si dvě nebo tři různé změny, které můžete obměňovat." 

V sexu to chce změny, abyste se nezačali nudit a neupadli do stereotypu

Používejte obě ruce

Když už se bavíme o technice, je dobré zmínit jednu, kterou použijete, když chcete, aby partner rychle dosáhl ejakulace (což je to, co přesně potřebujete, když se vám unaví ruce). V takovém případě nebudete používat pouze jednu ruku, ale obě. "Pravděpodobně je při masturbaci zvyklý používat pouze jednu ruku, takže když použijete dvě, zvýšíte jeho vzrušení a stimulaci," doporučuje Richmond. Navíc se mu pak bude zdát, že do toho dáváte opravdu vše a baví vás to: "Bude se mu to mnohem víc líbit, když pozná, že se vám to také líbí," říká Marin.

Experimentujte s různými oblastmi

Tímto se myslí především varlata. "Nevynechávejte z těchto hrátek varlata - to udělejte pouze v případě, že víte, že se mu to nelíbí.  Buď je jemně držte v jedné ruce, třete o ně prsty, nebo lehce pohlaďte oblast mezi oběma varlaty, která je supercitlivá," říká Marin. Můžete také zkusit roztáhnout svou ruku tak, abyste uchopily jeho varlata mezi prsty (nemačkejte je!). A nezastavujte se tam: "Oblast mezi jeho penisem a análním otvorem, hráz, má spoustu nervových zakončení, takže se tam můžete také dotknout," říká Richmond. Mohlo by se mu také líbit trochu hrátek se zadkem, ale nejprve se na to zeptejte.

Věnujte pozornost náznakům

Když už jste oba nazí a chcete říct, že se vám něco nelíbí, je většinou těžké to říct slovně. Na druhou stranu je ale komunikace o tom, co se vám nelíbí, velmi důležitá, a to obzvláště v tomto případě, kdy můžete druhému způsobit bolest. Ideální je, když vám váš partner jakkoliv naznačí, že se mu daná věc nelíbí, sledujte jeho řeč těla, ale také výraz tváře, rychlost dechu, vzdechy a sílu erekce.

Uspokojování partnera rukou nemusíte použít pouze jako předehru, ale i jako hlavní akt. Všichni máme rádi, když se nás někdo dotýká, a toto může být úplně nová úroveň intimity ve vašem vztahu. Chcete také vytvářet intimitu? Zaregistrujte se na erotické seznamce a najděte si partnera, se kterým se budete vzájemně uspokojovat jakýmikoliv technikami.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.