Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Zážitek v nemocnici

16.prosinec 2017
Zážitek v nemocnici

Jmenuji se Matěj. Bylo mi 17 let, 180 cm vysoký, s krátkými hnědočernými vlasy. Příběh, který teď budete číst, se mi opravdu stal. A to v noci z 22. na 23. ledna. Jména a místa jsou upravená. Nechci riskovat.

Jel jsem se školou, na kterou chodím už 2 a půl roku, na zimní výlet do Německa. Jelikož jsme se měli vrátit pozdě v noci, domluvila mi moje matka přespání u ní v práci. Pracovala jako zdravotní sestra v místní nemocnici. Pro mě nebyl problém dojít od nádraží do nemocnice. Sídlilo to téměř vedle sebe. V tuto chvíli jsem ještě nevěděl, že službu na oddělení, kde matka pracovala, má překrásná, štíhlá, vysoká, kudrnatá blondýnka Katka s překrásně tvarovanýma prsama a sexy zadečkem.

Po příjezdu jsem se rozloučil s přáteli a společně s mojí spolužačkou Radkou jsme vyrazili směr nemocnice (měli jsme společnou cestu a nenechám ji jít v noci samotnou po městě). Doprovodil jsem ji až k jejímu domu, kde jí za plotem už netrpělivě vyhlížel její rotvajler Dan. Za to, že jsem ji doprovodil, i když jsem si dle jejího názoru zašel, jsem dostal pusu, která se změnila v líbání asi 5 minut. Jejímu psovi se to zřejmě nelíbilo. Neustále štěkal. 

Konečně jsem dorazil do areálu nemocnice. Na vrátnici jsem řekl, že jdu na pohotovost. Jinak by mě asi nepustili. Došel jsem až k budově, kde pracovala matka a dle jejích instrukcí, které jsem dostal včera, jsem zavolal na telefon na oddělení. Vzala to Katka. Podle hlasu jsem poznal, že je rozespalá. "REHABILITACE..." ozvalo se z telefonu. "Dobrý večer, neruším?" Zeptal jsem se nesměle. "Nerušíte, ale kdo volá?" Odpověděl jsem: "To jsem já, Matěj. Mamka mi tu domluvila spaní." "Ano, vím o tom. Pojď nahoru." Vyrazil jsem po schodech do pátého patra, výtah touto dobou nejezdil. Dveře byly odemčené a z druhé strany klíč. Tak jsem automaticky zamknul a pokračoval v cestě do sesterny.

Zaklepal jsem na otevřené dveře a zpoza nich na mě vykoukla ona překrásná, modrooká, kudrnatá blondýna. Řekla mi: "Ahoj, pojď dál a posaď se." Neměl jsem slov, je prostě překrásná. V hlavě mi proběhlo spoustu myšlenek. Někde tam vzadu mi ale něco říkalo, tuhle nikdy nedostaneš, kope jinou ligu. Postupně jsem se okopal a dostal jsem se z myšlenek na ni. Udělal jsem hloupost a zeptal jsem se: "Tak kde budem spát?" Myslel jsem to ve vtipu. Zřejmě to nepochopila. Vražedně se na mě podívala a řekla mi, že jsem nějakej drzej na to, kolik mi je. Snažil jsem se to ukecat, jako že to byl jen pubertáckej vtip, a že jsem to tak nemyslel. Odvedla mě na Denní pokoj sester ukázala na gauč: "Támhle budeš spát. Spacák máš prý ve skříni." Otočila se a odešla. Svlékl jsem se a zalezl do spacáku jen v trenkách. Přemýšlel jsem nad tím, co se stalo. Dodal jsem si odvahy, oblékl jsem si tričko a džíny vklouzl do bot a vyrazil za ní. 

Dveře do sesterny byly přivřené. Akorát, když jsem chtěl zaklepat, ozval se lehký sten. Pootevřel jsem dveře a viděl Katku, jak sedí na židli zády ke mně. Měla roztažené nohy a jednou rukou si dráždila svoje překrásné trojky a tou druhou šmátrala v rozkroku. Když jsem to viděl, nemohl jsem jinak. Vytáhl jsem si svoje péro, které mělo dobrejch 17 cm. Fakt jsem nemohl, musel jsem si ho začít honit. Pořád jsem na ní koukal. Najednou se ozval zvonek nějakého pacienta. Rychle jsem vklouzl do spojovací chodby, která byla hned naproti sesterně a nesvítilo tam světlo. Katka celá zrudlá vyběhla na chobu a zmizela na nějakém pokoji. Vklouzl jsem do sesterny a postavil jsem se za dveře. Na to místo ze kterého na mě předtím vybafla. Když se vrátila, tak si sedla jako před tím a pokračovala.

Nevydržel jsem to a zeptal jsem se: "Nepotřebuješ pomoct?" Rychle se otočila, zrudla jak rajče. Mimochodem jí to tak strašně slušelo. Začala se vyptávat: "Kde ses tu tak náhle vzal, co jsi viděl? Jsi snad nějaký úchyl, který pozoruje lidi?" Najednou se zklidnila. Povídá mi: "Víš, Matěji, dlouho jsem neměla žádnýho chlapa. Nemám ani náladu nějakého hledat, poslední mi ublížil. Ale pořád myslím na to, jak si se zeptal, kde budeme spát." "Já,..." zakoktal jsem "promiň já to nemyslel, jak to vyznělo. Nejsem typ kluka, který chce dostat holku a pak ji nechat. Nechtěl jsem na tebe nic zku..." "Pšššt... Nemluv už!" Přerušila mě Katka a dala mi pusu. Zasekl jsem se a polibek jsem opětoval. Najedou jsme se asi 10 minut líbali. A to dost vášnivě

Zážitek v nemocnici

Zazvonil znovu zvonek. "Sakra!!" Řekla a odběhla. Čekal jsem, co se bude dít dál, a tak jsem se pro jistotu ujistil, že mám v kapse u džín krabičku kondomů. Měl jsem tam už jen 2, jeden jsem použil v Německu s jednou "Lepší spolužačkou" (bejvalou přítelkyní z prváku). Vrátila se zpět na sesternu a spatřila krabičku, kterou jsem nechal na stole. "To můžeš klidně schovat. I když nemám momentálně přítele, tak prášky beru pořád dál." "Fajn" odpověděl jsem přiblížil jsem se k ní. Naše ústa se znovu spojila a jazyky se vášnivě začali proplétat. Postupně jsem si dodával odvahu a rukou začal sjíždět z jejího boku na tu její SEXY prdelku. "Pomalu, pomalu..." Začala mi vyhrnovat tričko. Naše rty se opět spojili. Rekuma mi nahmatala pásek a pomalu ho vytáhla. Začala mi rozepínat knoflíky na džínách. V tomto okamžiku jsem se už ani nerozmýšlel a přetáhl jsem jí její sesterské šaty přes hlavu. Nemohl jsem uvěřit vlasntím očím. Stála tam jen v krajkovaných kalhotkách, které toho moc nezakrývali a bylo vydět že jsou promočené, a krajkované podprsence. Z té na mě vykouli na mě překrásně tvarované trojky.

"Páni....wow..." Nezmohl jsem se na nic jiného. "Tos nikdy neviděl ženu?" zeptala se. "Ale jo viděl, spoustu. Nikdy né ale takhle překrásnou jako jsi ty!" "Děkuji." Klekla si na své šaty, které skončily na zemi stejně jako všechno moje oblečení, a začala mi osvobozovat klacka z trenek. Začala ho honit a pak pomalu kouřit. Úplně mě to bralo. Uměla to vážně bezvadně. Chtěl jsem, aby ten okamžik nikdy neskončil. Nejdříve mi začla pomalu kroužit po žaludu jazykem, oblízla mi ho až ke kulkám a zase zpátky. Kroužila a sjela. Nedalo se to už vydržet. Začalo mi škubat v klacku. Upozornil jsem jí na to, že už to dlouho nevydržím. Přestala kroužit a věnovala se jen žaludu a části pod ním. Její rtíky objímaly mé stojící péro byla to paráda. Najednou jsem jí začal dávat celou dávku mého semene rovnou do pusinky. Začala to polykat. Nezvládala to všechno, byla toho fakt dávka. Něco málo jí začalo stékat po bradě.

Dopolykala, co měla na jazyku a zvedla se. "Teď jsem na řadě já," řekla. Chytil jsem jí za boky a povysadil ji na pracovní stůl. Začal jsem jí sát jedno prso a pak druhé, bylo to překrásné. Postupně jsem se přesouval dolů na její pupík na dokonale plochém bříšku. Párkrát ho obkroužil a pokračoval dál. Byla naprosto vzrušená. Přejel jsem jí rukou po vlhkých kalhotkách, až hlasitě vydechla. Nohou jsem přiklepl dveře a zašeptal jí do uška: "Pšššt!!! Někdo tě uslyší!" Kousl jsem jí lehce do onoho ucha. Vrátil jsem se mezi její nohy a začal stahovat dost promočené krajkované kalhotky. Začal jsem jí lehce lízat tu její hlaďounce vyholenou kundičku. Mezi jejími závojíčky na mě vykoukl její pahorek slasti. Poštěváček jako hrášek. Slast!

Začala pořádně vzdychat, zrychloval se jí dech. K jazyku jsem přidal ještě dva prsty, kterými jsem jí mrdal, aby se jí roztáhla ta je jí překrásná dírečka. Její kunda se mi začínala stahovat kolem prstů. Musela být strašně nadržená. Vzdychla, že se to nedalo poslouchat: "Jóóó, dělej, udělej mě, jóóó! Už to nevydržím, jóóó!!!" Prohla se jako luk. Udělala se nádherně. Paráda, v životě jsem neviděl, aby žena měla takhle velký orgasmus. Vychrlila se na mě pořádná dávka dobré štávy. Vylízal jsem ji do sucha. "Rychle, vraž mi ho tam, už ať tam je, dělej!" Poslechl jsem ji a přitáhli ji k okraji stolu, nasadil jsem ho na okraj její kundičky a pomalu přirazil. Lahoda. Začal jsem jí mrdat jak jinou nikdy. Muselo se jí to líbit, nebo musela být pořádně nadržená. Za našeho najednou tvrdýho mrdání se udělala dvakrát. Při jejím druhém orgasmu jsem se udělal i já a přímo do její nadržený kundy. Padl jsem unaveně na ní.

Začala mi šeptat do ucha: "No páni, to bylo něco. Takhle mě neudělal ani můj bejvalej přítel. Luxus. musíme to někdy zopakovat." Koukl jsem nenápadně na hodiny a zjistil jsem, že jsme si to to rozdávali hodinu a půl. Vzali jsme si věci a rychle jsme vběhli do služební sprchy na konci chodby. Tam jsme si dali jestě trochu mazlení. Je to kus ženský. Když jsme vylezli ze sprchy, tak Káťa zaslechla zvonek. Dala mi pusu a zmizela na chodbě. Šel jsem si lehnout do spacáku a ihned usnul.

Po půl hodině spánku mi zazvonil budík na vlak domů. Rychle jsem si sbalil věci a šel se rozloučit s Káťou. "Ahoj, já už jdu," řekl jsem smutně. "Tak se měj pěkně." Dali jsme si vášnivý polibek. Ucítil jsem, jak mi najednou její ruka vjela do kapsy a něco tam zanechala. Když jsme skončili, tak jsem se podíval. "To je tvoje číslo?" V kapse byl papírek s telefonním čislem a u něho srdíčko. "Ano. Nevěděla jsem, jak jinak ti ho dát a říct si o tvoje mi přišlo blbý." odpověděla hbytě. "Děkuju. Děkuju za vše. Pa!" "Pa!!!" 

Rychle jsem seběhl schody a upaloval na nádraží. Katka mi z okna mávala. Hned druhý den jsem jí zavolal, že by jsme se mohli někdy sejít. Odpověděla, že ano. Ale o tom až někdy jindy.

Lákají vás také zdravotní sestřičky? Možná nějakou najdete na sex seznamce.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.