Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Zaučení

29.srpen 2016
Zaučení

Bylo mi sedmnáct a byla jsem panna. Kluci mého věku mne vůbec nepřitahovali, jejich oplzlinky mě víc štvaly, než aby mne donutily jít s některým z nich. Toužila jsem po opravdové lásce a jemnosti...

Jednou mne otec seznámil se svým kolegou. Bylo mu čtyřicet, byl to pěkný chlap a ohleduplnost z něho jen čišela. Když se odvážil mne pozvat na kávu, okamžitě jsem přijala. Bylo to velmi hezké odpoledne, uměl krásně povídat a naše setkání se od té doby opětovala ještě několikrát. Zamilovala jsem se do něj a cítila, že se jím nechám připravit o panenstvíNa našich schůzkách jsem jej nechávala líbat a hladit mne, kde chtěl. Využíval toho, ale až úzkostně se vyhýbal mému klínu. Jako by pro něho existovala jen má ústa a prsa. Dokonce jsem zašla tak daleko, že jsem mu řekla, že bych chtěla, aby byl mým prvním. Zatvářil se tak strašně zvláštně, přešel mé rozpaky a řekl: "A nevadí ti ten věkový rozdíl?" "Ne, snad právě proto…" špitla jsem celá červená.

Ten den už jsme o tom nemluvili, ale příští odpoledne mne posadil do auta a odvezl k sobě. Tak jako on, působil i jeho byt. Uklidňující a tichý"Měli bychom se vykoupat…" řekl a zmizel v koupelně. Mezi tím jsem si prohlížela jeho domácnost a vše potvrzovalo mé úmysly. Když se vrátil, vystřídala jsem ho a pořádně se vydrhla, jako bych chtěla ze sebe dostat pryč všechnu bázeň z první chvíle. Potom jsem se oblečená vrátila k němu. "Naučím tě všemu, ale nejprve musíš skutečně poznat jak chlap vypadá…" řekl a shodil ze sebe šaty.

Stál přede mnou nahý, jeho tmavé ochlupení mu zakrývalo hrud a plynule přecházelo až k přirozeníViděla jsem silný penis krytý tmavou předkožkou a připomněl mi jakýsi tropický květ. Svlékla jsem rovněž šaty a když mne viděl, jeho penis sebou zaškubal a mírně se zvětšil. Opřel se o zeď a řekl mi: "Seznam se s ním. Hraj si s ním, líbej ho, neboj se ho. Jen tak si na něho zvykneš..." Klekla jsem si před něho a vzala jeho penis do ruky. Byl měkký a poddajný a já začala pomalu přetahovat předkožku přes jeho žalud. Políbila jsem mu špičku a jazykem slízla kapku čehosi, co se na něm objevilo.

Penis mu narostl a téměř stál. Vzal mne za hlavu a jemně třel mé ušní lalůčky a hladil mé vlasy. Otevřela jsem rty a vzápětí mi do úst pronikl jeho penis. Pohybovala jsem pomalu hlavou a přidržovala jeho pytel, který jsem něžně promačkávala. Zaslechla jsem jeho vzdychání. "Bolí to..?" zeptal jsem se naivně. "Ne, hlupáčku, je to krásné. Dělej to rychleji, prosím…" zašeptal. Obejmula jsem rukou jeho penis a začala s jeho předkožkou jezdit přes žaludCelý se chvěl a napínal v křeči a tiskl si mou hlavu na sebe. "Miláčku, ještě… ještě… polykej…" ozvalo se vzrušeně nade mnou, a než jsem si stačila uvědomit o co jde, vyrazil z jeho penisu proud semene a vnikl mi do úst. Ucítila jsem podivnou nasládlou chuť spermatu a poslušně polykala jeho vystřikující semeno, kterým častoval vydatně má ústa. Cítila jsem, jak jeho penis ochabuje a i on se uklidňoval. Ještě chvíli jsem líbala a olizovala jeho žalud, připomínající opět povadlý květ.

Sklonil se ke mně. "Bylo to hezké, moc hezké. Tak ses s ním seznámila. A teď se postarám já o tebe…" řekl a zvedl mne do náruče. Opatrně mne položil na širokou postelZačal mne jemně líbat po celém těle a hladil mne přitom něžně rukama. I když jsem viděla jeho přirození v plné velikosti, nedokázala jsem si představit, že to nějak musí do mne dostat. Trochu jsem se bála bolesti a začala se chvět. Poznal to a ještě více zjemnil své doteky. Jeho ústa teď dráždila mé bradavky. Rukou sjel opatrně do mého panenského klína a čechral mé chloupky, přičemž občas zlehka přejel po mé sevřené štěrbince.

Bylo to velmi příjemné a já se teď již chvěla nedočkavostí. Přetočil se přirozením k mému obličeji. "Hraj si…" řekl a začal mi líbat kundičku. Zatímco jeho jazyk otvíral závojíčky a přejížděl dráždivě po mém poštěváčku, vsunul mi penis opět do úst. V roztoužení vyvolaném novými pocity nechala jsem se šoustat do pusy a tiskla jeho hýždě na sebe. Jeho jazyk mi zatím pronikal opatrně a bezbolestně do kundičkyOtvíral mne jak vzácnou mušli a já ucítila jeho prsty klouzající pochvou dovnitř. Neustále dráždil můj poštěváček a šoustal mi prsty kundičku. Byl to krásný pocit a moje bříško se vzpínalo proti jeho ruce. Chtěla jsem už jeho klacek v sobě, nejen ruku.

"Pojď, prosím, udělej to, chci tě v sobě…" sténala jsem. Vytáhl penis z mých úst a rychle se otočil. Jeho ústa se přisála na mé rty a v tom okamžiku jsem ucítila jak jeho penis tvrdě proniká do mé kundičky. I když si mne připravil, nečekala jsem přece jen takovou velikost a vykřikla jsem. "Neboj, maličká… to přejde…" zašeptal mi do ucha. Cítila jsem, jak se ve mně pohybuje, jeho pyj mi roztahoval svatyňku a přizpůsoboval ji svojí velikosti. Už mne nic nebolelo, naopak. Má stehna se otvírala pod jeho tlakem a já si přála, aby do mne pronikl úplně celýSnažil se mi to zřejmě vyplnit, protože do mne teď narážel jako bucharem. Slastí jsem začala sténat a on ještě více vystupňoval tempo. Zatímco jeho pyj útočil na moje vnitřnosti, jeho ruce zpracovávaly mé prsy a bradavky.

zaučení

Bylo to k zešílení, křičela jsem slastí a zmítala se pod jeho vášnivými útoky. Kousala jsem ho do ramen a krku, a když se zvedl, aby do mne několika prudkými údery nastříkal svoji dávku semene, vydala jsem táhlý výkřik a na chvíli snad i omdlela. Když jsem se probrala, ležela jsem celá zpocená s roztaženýma nohama na posteli a on těžce oddychoval vedle mne. "Jsi dobrá. napoprvé se to málokteré podaří prožít si to naplno…" řekl mi tiše a položil mi ruku na oddechující prs. "Bylo to tak hezké… asi jsem vyváděla…" špitla jsem a ještě se trochu červenala. "To je v pořádku. Takhle to budeme dělat ještě v jiných obměnách. Určitě se ti to bude líbit," poučoval mne.

Zavrtala jsem se mu spokojeně do chlupů na prsou. "Bude. Když mi to tak hezky uděláš…" pípla jsem. "No, jestli se ti to líbí a nemáš strach, chtěl bych tě ještě jinak. A příště taky spolu můžeme být, když budeš mít své dny…" nejistě a velmi tiše řekl. "Proč bych se bála, je to hezké. A jak jinak myslíš?" zeptala jsem se, i když mi už začalo docházet jak. Přece jsem o milování už něco přečetla a věděla, že muži to chtějí i jinak. "Otoč se, budu se s tebou chvíli mazlit…" řekl a přetočil mne na břicho. Začal mě líbat a hladit záda a rukou pomalu sjížděl k vlahé oblině mezi stehny. Trochu jsem roztáhla nohy, aby se dostal lépe k mé kundičce, ale on si jí nevšímal a prstem začal kroužit a tlačit kolem mého malého otvůrku.

Klekl si za mne a přizvedl mne na kolena. Začal líbat mé hýždě a jazykem objížděl moji druhou dírku. Chvěla jsem se trochu bázní z nepoznaného a snažila se trochu unikat. Poznal to a jednou rukou mi zajel pod břicho a přitiskl si mne k sobě. Cítila jsem, jak mi pomalu proniká prstem do prdelky. Nebolelo to a tělem mi projel zvláštní pocit. Vyšla jsem mu vstříc a sama se nabodla na jeho prst. Zakroužil s ním v prdelce, povolil sevření pod břichem a začal mi otvůrek roztahovat i ukazováčkem druhé ruky.

Chvěla jsem se žádostí a očekáváním. Bylo to zvláštní, mísil se ve mně pocit chtíče i odporu a chtěla jsem v sobě jeho klacek, ne prsty. Rozvíral mne a já se tiskla žádostí k němu. Cítila jsem mezi svými závojíčky jeho bouřící penis, připravený vniknout do mých útrob. Dokonce jednu chvíli zajel do mé kundičky a zvýšil tak mou žádostivost. Sténala jsem vzrušením a dychtivě očekávala jeho samce.

Najednou prudce vyjel pyjem z mé pochvy a nasadil jej k mé prdelce. Když se začal tlačit do mého otvůrku a pronikal žaludem přes hráz prdelky, cítila jsem směs bolesti a lásky, bylo to něco úplně jiného než předtím, něco nadpřirozeně krásného. Na chvíli se zastavil a nechal přizpůsobil moji prdelku svému penisu. Bolest ustoupila a já se na něho začala sama tlačit. Jeho ruce mne pevně sevřely v bocích a jeho pyj do mne zajel až na doraz. Moje střeva se rozestupovala před tím tlakem a přes slabou stěnu jsem cítila vzrušení i v mé kundičce. Pravidelnými tahy mne šoustal a dostával mne pozvolna, ale jistě k dalšímu orgasmu.

Pokojem se neslo pleskání našich stehen o sebe překrývané mými výkřiky a jeho vzrušeným dechemJeho pytel mi teď v rychlejším tempu útočil na kundičku a dráždil mé pysky a poštěváček. Smáčela jsem jej šťávou dalšího orgasmu a cítila, že i on dochází k cíli. V zápětí mi až bolestivě sevřel boky a naplno mi ho vrazil do střev. 

Ucítila jsem již známé cukání v tom nádherném kusu a teplo semene mi prorazilo do vnitřnostíZůstala jsem mu viset na rukou. Pomalu mne položil na prostěradlo a hrál si s mými prsy, aby nechal doznít ty krásné pocity. 

Až po značné době ze mne vyjel a odešel se umýt do koupelny. Cítila jsem se nanejvýš šťastně a blaženěKdyž se vrátil, přilehl ke mně a jen mne jemně hladil. Přetočila jsem se a sklonila svou hlavu nad jeho klín. Když jsem vzala jeho ocas mezi rty, vzdychl: "Počkej chvíli, zničila bys mne…" Políbila jsem špičku jeho žaludu… "Neboj se, budu si tě šetřit…" řekla jsem.

Potřebujete zaučit v sexu? Najděte si tu nejlepší učitelku nebo učitele na sex seznamce, ať už jste z Jihlavy, ze Zlína nebo z Pradubic!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.