Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Zapůjčení manželky - 2. díl

24.duben 2021
Zapůjčení manželky - 2. díl

Máš být OK a nechat svého vedoucího pohrát si s tvojí manželkou, zvláště když potřebuješ práci a šeptanda rozebírá možné propouštění? Ne. To je špatně, říkal si v hlavě. Ale co s tím teď má dělat.

„Tvoje šarmantní krásná manželka byla tak hodná, že mě tu chvilku bavila,“ řekl nevinně. Mezitím pod jejími šaty našel její bod G. Několik jemných doteků ji přimělo vzdechnout hlasitěji, byla vzrušená, rozpálená... Představa, jak si šéf hraje s jejími vnadami a její manžel přihlíží a nezastavuje to, co probíhá, a tím dává nevysloveně svůj souhlas s pokračováním... se pro ni stala nečekaným afrodiziakem.

Vzrušení ze situace spolu s akcí zkušených prstů ji přeneslo přes bod, kdy by to chtěla ukončit. Chtěla víc. Chtěla, aby zašel ještě dále. Šéf navrhnul přesunout se do jeho pokoje, kde to bude více pohodlné. Byla to spíše instrukce ke splnění a převzal tak iniciativu plně do svých rukou, než by si to někdo z nich mohl rozmyslet. Poslechli bez otázek. Nebylo pochyb o tom, že si s ní chce užít a její manžel se bude dívat, účastnit se nebo pomáhat.

Jak vešli do místnosti, šéf řekl manželovi, aby se posadil a čekal, až přijde na řadu. Poslušně příkaz poslechl. Šéf poté objal jeho manželku a políbil ji na ústa, nejprve se lehce dotkl rtů, poté tvrdě líbal a potom pronikl jazykem to jejích úst. Hluboké vášnivé líbání. Osahávali se navzájem přes šaty. Potom šéf vyzval manžela, aby přistoupil a rozepnul jí šaty, a poté, co tento jednoduchý úkon vyplnil, přišla instrukce rozepnout jí podprsenku. Tímto způsobem si zajištoval, aby se manžel úplně podřídil jeho vůli a že se nepokusí stopnout děj, až se posunou dále.

Šéf pokračovat v objímání a líbání, zatímco její šaty volně klouzaly po těle. Hladil její mladá záda, až kam jen dosáhnul pod šaty, přitom jak ji objímal. Lehce se rozkročila a třela se klínem o jeho nohu. Šéf odstoupil kousek dozadu a požádal manžela, aby šaty sundal úplně a pověsil na ramínko, aby se nezmačkaly. Nenechal ho potom znovu sednout a nechal ho sundat její podprsenku.

Šéf postavil ženu, teď jen v kalhotkách a lodičkách, před velké zrcadlo a postavil se za ni a obdivoval její tělo. Jeho ruka se ovinula kolem jejího boku a přitiskl ji k sobě. Políbil ji na šíji a na ucho. Toužila po něčem intimnějším, ale hrála dál roli pasivní podřízené. Pomalu přesunul ruce, aby mohl chytit a laskat její krásná prsa. Její bradavky toužily po pozornosti. Konečně je začal zkušeně mnout a svírat, zatímco pokračoval v líbání její šíje.

Šéf nechal jednu ruku na prsou, ale druhou zabloudil níže a jeho prsty zanedlouho byly uvnitř jejích kalhotek, rozevíraly její pysky a zkoumaly vlhkost mezi jejíma nohama a hluboko uvnitř. Dvěma prsty do ní vnikal a dlaní se tisknul k poštěváčku, až její vrchol přišel tak náhle, že to zaskočilo i zkušeného nadřízeného jejího manžela. Ten oslovil jejího muže, který tiše seděl a fascinovaně přihlížel.

„Ty máš ale štěstí chlape, že žiješ s takovou nádhernou a sexy ženou. Je nádhernější než všechny ženy, které jsem za svůj život viděl a ještě je taková hravá. Byla mezi nohama úplně zmáčená ještě dřív, než jsem se jí dotknul. Musí být velmi náročná a ty velmi vyčerpaný, jak ji uspokojuješ. Máš kliku a já na tebe žárlím. Ještě jednou díky za to, že se se mnou o ni na pár chvil rozdělíš... A teď buď dobrý manžel a sundej jí kalhotky, ať mám k ní lepší přístup.“

Manžel přistoupil a poslušně sundal poslední kousek látky, co ještě měla. Její chloupky byly zastřižené, ale nebyla dole vyholená. Šéf byl trochu zklamaný, měl to rád a očekával, že bude krásně hlaďounká na lízání, na které se chystal, ale ne, nestěžoval si. Nebyla to ještě ani hodiny od toho, kdy začali rozhovor, a už ji má ve svém pokoji, nahou, vlhkou mezi nohama s jejím manželem nabízejícím ji svému nadřízenému. Několik chloupků nebylo důvodem pro to začít si stěžovat, ale možná příště...

Erotická povídka Zapůjčení manželky

„Moje drahá,“ oslovil ji, „myslím, že víš, co máš dělat.“ Ale ve skutečnosti byla víc nevinná, než čekal, a nevěděla, co chce. Podruhé se v ní zklamal a v podráždění ji plesknul přes prso až vyjeknula. Její manžel seděl dál bez pohybu a nesnažil se jí nijak pomoci. Pokud by se jeho šéf rozhodnul vzít na ni svůj pásek, manžel by zůstal sedět a díval se. Ale bylo to jen jedno podrážděné plesknutí.

„Máš teď klečet a rozepínal mi kalhoty.“ Došlo jí, co od ní očekává, a netrvalo dlouho a její pusa ho byla plná. Byl velký, tvrdý a přirážel do jejích úst. Moc se mu nelíbil úhel, a tak ji položil na postel, na záda, ale tak aby její hlava byla volně přes okraj. Nyní měl ničím nerušený přístup. Mohl ji šukat hluboko do pusy. A udělal to.

Dával jí instrukce jasnými výrazy, jak chce, aby se věnovala jeho ocasu. Nebyla žádnou velkou fanynkou orálního sexu, ale její úsilí po chvíli vypadlo jak od draze placené profesionálky a šéf byl v jejích ústech hlouběji, než byl jakýkoli jiný muž před ním, a o značný kus dále, než kdy byl její manžel, který to v úžasu sledoval a divil se, proč se nikdy takhle nevěnovala jemu.

Šéf, zatímco si volně užíval její pusu a hrdlo (čas od času vyvolávající dávení), znovu opakoval jejímu manželovi, jaké má jako její muž štěstí. Jak jsou její ústa delikátní a její nahé tělo je potěšením pro každého muže, který k němu má přístup. Šéf si nemohl pomoci a komentoval s jistotou, že manželka musela mít hodně mužů, co si užívali její ústa a další otvory. Je potěšením vědět, že patří mezi promiskuitní ženy a volnou morálkou... I když šéf věděl, že to není pravda, těšilo ho se jim oběma posmívat.

Potom si s ní hrál prsty a jazykem. Zatímco lízal a sál její poštěváček, jeho prsty vnikly do obou jejích dírek a protahoval je obě, než ji znovu udělal. Potom na ní vlezl, vrazil svůj ocas do ještě se svirající pičky po orgasmu a tvrdě ji mrdal. Vzdychala a prosila, ať ještě přitvrdí. Šéf přivolal manžela, aby držel její nohy u hlavy. Jak byla přepůlená, šéf ji hluboko mrdal až sténala vzrušením. Šukal ji tvrdě a náhle... bylo po všem. Stříkalo do ní šéfovo semeno.

Po chvilce klidu se šéf zeptal manžela, jestli je nadržený, když viděl tolik sexu. Manžel přiznal, že je. Šéf tedy naléhal, někdo by mohl říci, instruoval manžela, aby následoval jeho příklad a použil manželku. A on to udělal.

Užívala si pocit, že je se svým mužem a byla ráda, že může být k němu láskyplná...  Až se jeho sperma přidalo k šéfovu hluboko uvnitř ní. Něžně manžela hladila, aby ho ujistila o své lásce k němu a ukázala, jak moc ho miluje. Ale šéf vytáhnul z rukávu poslední trik, aby ukázal, kdo vládne situací.

Když se manžel přestal věnovat své ženě a začali se k sobě tulit, šéf mu řekl, aby se obléknul, a poslal ho domů s tím že si manželku nechá na zbytek noci a zařídí dopravu domů. „Až s ní budu hotový, nejspíše zítra, ale možná až pozítří, dám ji do taxi a vrátím ji.“

Bylo to druhý den, kdy přišla domů. Šéf chtěl ukázat svou vděčnost za to, že byl manžel tak sdílný a pozorný. Chtěl pro manžela překvapení, a tak zařídil, že se vrátila domů úplně holá. Holil ji osobně. Alespoň tak mohl ukázat svou vděčnost za její půjčení.

Co byste dělali vy, kdybyste se dostali do manželovy situace? Vzpomeňte si na to, až příště půjdete na firemní večírek, ať už to bude v Liberci nebo v Českých Budějovicích.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.