Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Zapůjčení manželky - 1. díl

17.duben 2021
Zapůjčení manželky - 1. díl

Předvánoční podnikový večírek se pomalu chýlil ke konci, muzikanti vyklidili pódium a zbytky hostů se trousili k baru. Rozhlédla se a seznala, že je mezi dvěma skupinami.

Její manžel se příležitostně hlasitě zasmál spolu s jednou skupinou, jak se snažil zapadnout. Ve druhé skupině převažovaly manželky a moc dobře se s nimi neznala. Vypadaly, že se baví spolu dobře, ale dělaly dojem takové uzavřené kliky, a tak se moc necítila na to přidat se k nim.

Vedoucí oddělení jejího manžela dorazil na bar pro drink a jako vždy gentleman se vydal zachránit osamělou ženu. Zapletli se do příjemného rozhovoru a jí se zjevně ulevilo z toho, že se jí věnuje. Skupina žen se přesunula od baru k vzdálenějšímu stolu a muži jen prošli okolo, protože moc netoužili po tom být příliš blízko svého šéfa.

Její manžel si všimnul svého vedoucího a manželky a byl potěšen z toho, že se spolu baví. Lehce ho ale znepokojovalo, že mu konverzace připadala trochu příliš důvěrná s četnými úsměvy a náznaky flirtování. Nebyl v podniku moc dlouho a celkem se mu dařilo, ale už i on zaslechl šeptandu o možném propouštění, tak se rozhodl, že nejlepší bude nechat je flirtovat, aby byl šéf spokojený.

Šéf mluvil o tom, jak moc se mu zamlouvá její manžel a jak velký je jeho budoucí potenciál ve firmě. Vyptával se jí na ni a potom probírali obyčejné věci jako dovolené, zahradničení, zkrátka běžné věci. Připadlo jí, že šéf se trochu tlačí do jejího osobního prostoru a staví se tak, aby byl mezi ní a mužskou skupinou, nebo spíše mezi ní a jejím manželem.

Bar byl prázdný až na ně, ale dokud byli muži v dohledu, byla v bezpečíPoté se ale skupina přesunula do vedlejší místnosti hrát kulečník a manžela stáhnula s sebou. Zůstala na baru sama s vedoucím a barmanem, který mizel v pozadí baru.

Šéf byl starší než ona, relativně nedávno vdaná. Krásná a v očích vedoucího značně atraktivní. Ještě více zmenšil vzdálenost mezi nimi a namáčknul ji do rohu baru, kde byli více skryti. Mluvil o tom, jak je teď sám, poté jak se rozvedl před rokem se ženou. Říkal jí, jak si cení společnosti mladé krásné ženy, i když jde jen o pár vypůjčených okamžiků. Povídal, jak je rád za její laskavost, že zůstala s ním a neutekla za manželem, kterého, jak vidí, ona moc miluje, když odešel hrát kulečník.

Jak poslouchala o jeho osamělosti a zranitelnosti, uvolnila se a dotkla se jeho ruky a řekla, jak ji těší strávit nějaký čas s „velkým šéfem“. Udělala u toho pukrle a oba se usmáli. Využil toho momentu a znovu jí děkoval. Jak jí děkoval, tak ji obejmul rukou okolo jejího pasu. Ztuhnula. To byl projev důvěry, který nečekala. Nezastavila ho, ale ani ho nijak nepovzbuzovala. Lehce přejížděl po křivce jejího pasu, jemně ji chytal a řekl jí, že ví, že se možná cítí trochu nepříjemně, ale že je to už hrozně dlouho, co držel ženu tak blízko, a jak je od ní velkorysé, že mu to dovolí.

Znovu vnitřně roztála a uvolnila se v jeho dotecíchJeho doteky začaly být odvážnější. Jeho ruka stoupala výše po jejím boku, dotýkala se ze strany jejího poprsí. Sjela dolů po křivce jejího zadku. Nebyla si jistá, jak má reagovat, a ač jí hlava říkala, že by to měla zastavit, něco mezi jejíma nohama začalo svědit a říkalo jí, jak se jeho pozornost stává příjemnou, aby to nechala pokračovat. Šéf mluvil dále, zatímco se jí dotýkal, a její reflexivní signály vnímal jako souhlas k pokračování.

A přesně to také udělal - pokračoval.

Erotická povídka Zapůjčení manželky
Pokračoval tím, že nechal svou ruku sklouznout na její zadek a lehce zmáčknul jednu půlku. A potom pokračoval v mačkání silněji a více se nořil do mezery na jejím krásném pozadíJako by se probrala z transu a začala se od něj odtahovat…. „Můj bože, ty jsi pěkně nezbedný.“ „Jsem,“ odpověděl a přitiskl ji k sobě silněji aby nemohla uniknout...

...tedy pokud by se nerozhodla to udělat.

Šeptal jí: „Když tě nechám odejít, nedostaneš pozvání na druhou šanci.“ Pak se odmlčel. Co tím myslel? přemýšlela. Nevypadal špatně, byl mocný a držel ve svých rukou jejich budoucnost, možná není tak špatný nápad dovolit mu trochu více, uvažovala. A touha mezi jejíma nohama jí připomínala, jak moc si užívá jeho pozornost. Znovu se podvolila jeho nátlaku.

Jeho ruka sklouznula trochu níže a ona náhle zjistila, že jeho ruka se dostala pod okraj jejích šatů a pak ucítila jeho dlaň zezadu na noze. Ztuhnula. Pokud by to nebyl vedoucí jejího manžela, dovolila by mu strčit ruku pod šaty a stoupat nahoru? Náhle se probrala, vnímala, jak je vlhká, jak jí vzrušila tato nečekaná, a nevítaná pozornost, které se jí dostalo.

Ale to, co se dělo, bylo rozhodně špatné, měla by ho zastavit. Ale zatímco se divila, co se děje, jeho ruka dovršila svou cestu a nyní se dotýkal jejích intimních partií jen přes tenkou vrstvu látky prádla, co mu bránila v plném přístupu k tomu, co mělo výhradně náležet jejímu manželovi. A navíc k tomu - ztrácela sebe, svou nevinnost ve veřejném baru v hotelu.

Přes látku dráždil její klitoris svým zkušeným prstem způsobem, o němž nevěřila, že je možný. Pohnul rukou a prsty jí vmáčknul látku do mokré díry co jen látka dovolila. Mohl cítit, jak byla horká a zmáčená. Jako by jí mohl číst myšlenky, šéf řekl: „Tvůj manžel je velmi štastný muž, má tě celý čas jen pro sebe, tohle je jen dočasné, já si tě jen na chvilku půjčím, vím, že to je vše, co mohu, a já budu velmi vděčný, pokud mě to dopřeješ.“ Naklonil se k její tváři a políbil ji zlehka.

Cítila se bezmocná, nemohla to zastavit. Jeho drzé prsty vnikly pod látku jejích kalhotek a měl tak volný přístup k jejím intimním partiím. Lehce rozkročila nohy od sebe a on hned vniknul prsty dovnitř a palcem dráždil poštěváček, až se celá chvěla a hlasitě dýchala. Barman mohl vidět, co se odehrává, a snažil se dívat, zatímco předstíral že nic nevidí.

Znenadání, zatímco měl své prsty zasunuty hluboko do ní, se na baru objevil její manžel, který přišel zkontrolovat, jestli je OK, a přivlastnit si ji zpět. Okamžitě viděl její výraz a jak blízko je k šéfovi, jak se jí dotýká... nebo ne? Určitě se jí nemůže dotýkat. Z větší vzdálenosti si nebyl jistý.

Šéf jí tiše, ale rozhodně přikázal, aby zůstala, jak je, a neupravovala se, pokračoval v prstění její kundy, zatímco se blížil její manžel. On je přeci šéf! Manžel nyní přesně viděl, co se odehrává, a byl totálně zmatený, jak na to má zareagovat. Tu stála jeho milovaná mladá manželka, ale byl to jeho vedoucí a ten si teď hrál s něčím, co nebylo jeho, bez nijakého omezování, a navíc k manželově nevíře to vypadalo, že ona s tím souhlasí.

Jak to bude dál? To se dozvíte za týden! Sledujte kategorii Erotické povídky.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.