Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Zamilované léto

27.listopad 2021
Zamilované léto

Jako už pravidelně každý rok začaly velké letní prázdniny. Začaly naprosto normálně, rozlučka se třídou na ty dva měsíce, sliby, že se o prázdninách uvidíme, no však to znáte. Slzy v očích, díky odchodu našeho Lukáška byly snad v každém holčičím očíčku. Ale zas až tak hrozné to nebylo.

Prázdniny začaly dobře. Počasí nám přálo a taky bylo plně obsazené koupaliště a všechny možné rybníky. Kluků mnoho. Dalo se klidně vybírat, ale taky jsme s holkami brzy přišly na to, že většina z těch šikovných chlapců je zadaných a já ostatně taky. No, ale tak nevadí. Sebraly jsme se a odešly do bufetu. Tam se nic zvláštního nedělo. Tak jsem valila domů. Doma na mne čekal vzkaz. Byl od Honzíka, s kterým jsem chodila. Bylo na něm napsané, že mě očekává doma, protože je doma sám a mocinky se na mne těší. Já se samozřejmě taky moc těšila.

Doma jsme se nachystala a vyrazila jsem. Honzík mě už čekal. Takže jsem ani nemusela zvonit, neboť mě vyhlížel z okna. Říkala jsem si: „Jak já ho jenom miluji!“ Otevřel mi dveře a vtáhl mě dovnitř. S úsměvem jsem mu dala pusu , kterou mi hnedka vzápětí vrátil a ještě mi k ní přial krásnou růžičku. Nechala jsem se vzít do náruče a odnést do kuchyně. Tam si mě posadil ke stolu a naservíroval mi snad to nejbáječnější jídlo, které jsem kdy jedla. Bylo vážně úžasné a jelikož jsem měla po celodenním koupání a povídání s holkama docela hlad, tak jsem všechno snědla. Honzíkovi to udělalo evidentně radost. Vzal mi talíř a já se zvedala, že mu pomůžu, ale byla jsem zaražena jeho sladkým polibkem.

Talíře nakonec zůstaly ležet na stole a v jeho rukách jsem zase byla já. Nesl si mě pěkně k němu do pokojíčku. Při každém jeho kroku jsem mu „platila“ polibkem za to, že mě nesl. V pokojíčku si mě postavil a odstoupil asi dva kroky ode mne a začal si mě prohlížet. Asi mi to i slušelo, neboť se na mne začal usmívat jeho šibalskýma očima. Pomalu jsem udělala ty dva kroky k němu a políbila ho. Musela jsem si při tom stoupnout na špičky, protože se ke mně ani trošičku nenaklonil. Líbilo se mu, že se musím namáhat. Dál stál jakoby se nic nestalo. Věděla jsem, že si se mnou hraje. Usmála jsem se na něho a znovu ho políbila a při tom jsem mu pomalu začala rozepínat jeho letní košili.

Nechápu, jak to dokázal, ale pořád stál jakoby se vůbec nic nedělo. Při dalším polibku z něho jeho košile spadla a já konečně měla možnost se podívat na jeho krásně opálenou hruď. A taky záminku mu zajet rukou trošku někam jinam. Pomalu jsem začala také rozepínat kalhoty. To už mi najednou ožil a přitáhl si mě k sobě. Opět jsem se na něho usmála a bylo mi krásně. Najednou jsme se zase cítila tak bezpečně, tak jako vždycky, když si mě vzal do náruče. On moc dobře věděl že se mi to líbí, ale i přesto mě trošku odstrčil, protože na mne chtěl vidět, až ze mne bude všechno pomalinku sundávat.

Erotická povídka Zamilované léto

Sklonil se a políbil mě na krk. Poté mi začal sundavat tričko. Když ze mě tričko sundal, tak jsem se k němu naklonila a moc moc jsem chtěla pusinku, ale Honzík mě šibalsky políbil do vlásků. A najednou jsem byla i bez podprsenky. Pomalu mě posunul ke stolu a posadil mě na něj. Zaklonila jsem hlavu a nechala se jeho horkými rty líbat na krku. Zase jsem mu zajela rukou k poklopci. Tentokrát byl plnější než předtím. Honzík se na mě usmál a nechal si je sundat. Jak jsem zjistila byl bez trenýrek. Moje sukýnka najednou taky byla výš, než kde měla být. Sklouzla jsem ze stolu a nechala si ji sundat. Poté i ty malilinkaté kalhotky, které zakrývaly poslední část mého těla.

Ani jsem se nenadála a byli jsme společně v koupelně, která byla ozdobena svíčkami a k vaně vedla cestička z lístků růží. Žasla jsem nad tím, co můj miláček všechno dokáže. Opravdu jsem se divila a jenom hádala, kde k tomuhle nápadu přišel, ale tyhle myšlenky byly okamžitě pryč, protože si mě vzal nejprve do sprchového koutu. Kde mě začal umývat nádherně vonícím sprchovým gelem. Připojila jsem se k němu a začala jsem ho taky umývat. Potom mě pořádně opláchl vodou a vzal k sobě do náruče. Ten pocit bezpečí bych přála každé holce zažít. Tak krásně mi bylo.

Položil mě do vany, ve které byla napuštěná krásně teploučká vodička… Pomalu mě hladil a líbal. Posunula jsem se a on si vlezl za mě a zase si mě položil na sebe. Masíroval mi má prsa a pomalinku sjížděl dolů. Až se mi dostal k mé jeskyňce. Poroztáhla jsem malinko nohy a on si se mnou začal pohrávat. Když už jsem byla hodně vzrušená, tak jsem se pomalinku chtěla vysmeknout, ale jak sem udělala pohyb, tak jsem ucítila i vzrušení mého Honzíka. Když už mě dalšími zkušenými pohyby dovedl až k mému vrcholu, tak jsem se pootočila a vyzvala ho k tomu, aby se postavil… Klekla jsem si a jeho „nástroj“ jsem vzala do pusinky a začala kouřit.

Když už skoro byl, tak jsem přidala i ruku a pak nechala jeho sperma stékat po mojí tváři. Nakonec, když se Honza trochu vzpamatoval mě vzal zase do náruče a odnesl do postýlky, kde mě položil. Já se pootočila na bok a dívala se,jak se ke mně přibližuje. Když se ke mně přiblížil úplně, tak jsem mu dala pusinku a pomalinku sjela níž až jsem došla k jeho penisu. Opět jsem ho vzala do ruky a pomaličku oblízla, když byl připravený, tak jsem na něho pomalinku nasedla a začala jsem se pohybovat. Dokud se do mě celý nevyprázdnil. Až jsem v sobě ucítila i tu nejposlednější teplučkou kapičku, tak jsem teprve lehla na něho a políbila ho. Za několik okamžiků byl připraven znovu a pěkně si mě k sobě přitáhl a...

Ráno jsem se probudila v jeho náruči straně příjemně unavená. Potichu jsem vstala, pouklízela, aby se s tím můj miláček nemusel štvat a nechala mu zamilovaný vzkaz na stole: „Miláčku dnešní noc byla krásná, moc ti děkuji, takové překvapení jsem nečekala. Miluji Tě, tvoje Sluníčko.“

Vzrušující příběhy nemusíte jen číst, ale můžete je i prožívat! Nenechte si takové okamžiky ujít a zaregistrujte se na naší online sex seznamce.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.