Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Zakončení jedné párty

8.červen 2019
Zakončení jedné párty

Po dlouhém čase, kdy si můj přítel našel jinou a já odmítala zábavu, jsem šla ke kamarádce na letní posezení, kde se sešlo pár známých. Mezi nimi bylo i pár, který jsem neznala. Zábava byla dobrá a kolem mne se začal motat jeden z přítomných pánů. Byl příjemný a dobře se s ním povídalo.

Pak přišel někdo s nápadem, že se budem dívat na nějaký film. Seděla jsem vedle onoho uvedeného pána jménem Honza na gauči, a protože jsem něco málo vypila, začala jsem lehce podřimovat. V polospánku jsem ucítila, že se přisunul ke mně blíž a já cítila jeho teplo. Dělala jsem že usínám a on mi položil ruku na stehno. Měla jsem lehkou sukni, holé hohy a cítila přes jemnou látku, jak mne to vzrušuje. Lehce mi vyhrnul sukni, hladil po stehně a posouval se k mému klínu. Ten moment jsem se polekala, že to uvidí ostatní a trochu procitla. On přestal a já zjistila, že jsme v pokoji sami, jen s puštěnou televizí, a tak po chvíli jsem začala oddychovat, že usínám a on začal znovu. Malinko mi roztahoval moje nohy, já se zavrtěla a trochu je od sebe uvolnila. Ruka se pomalu sunula opět k mýmu rozkroku.

Vzápětí jsem cítila jak mne hladí přes kalhotky v rozkroku. Velice mne to vzrušovalo, ale pořád jsem dělala, že spím, ale cítila jak mi pička vlhne. Dlouho jsem sex neměla a každý jeho dotek mi dělal nepředstavitelně dobře. Pomalu začal odhrnovat okraj kalhotek, něžně mne hladil po povrchu mé už dost zvlhlé kundičky a projížděl moje ochlupení. Bylo to něžné, nádherné, já začala hluboce oddechovat a on poznal, že i já mám chuť se milovat. 

Přitulil se ke mně a začal mne líbat na krk a ve výstřihu. Neměla jsem podprsenku a přes lehké šatky mi líbal prsa a prsty mi dráždil moji tekoucí kundičku. Bylo mi to víc než příjemné, tak jsem jej objala, hladila ve vlasech a občas zaťala nehty do jeho ramen. Vzal mi ruku a položil si ji do svého klína, kde mu již trčel jeho ocas.

Líbal a hladil mi prsa, já mu honila jeho ztvrdlý ocas a vzpouzela se proti jeho ruce, která mi projížděla štěrbinu. Vsouval mi do kundičky postupně jeden prst, pak dva a přejížděl přes poštěváčka. Neustále mne líbal přes šaty a sjížděl až na moje cukající se břicho. Pak si klekl ke gauči, sundal mi kalhotky a zabořil se hlavou do mého klína. Jazykem mi začal rejdit po kundičce a já roztahovala nohy, abych jej víc a intenzivněji cítila. Šťávička se ze mne řinula a on jí poctivě všechnu lízal. Po chvíli se přisál na mého zduřelého poštěváčka a silně jej sál což ve mně vzbuzovalo velkou touhu. 

Vzpřímil se a v kleče mezi mýma nohama mi jeho ocasem přejížděl přes vlhké pysky. Já si jej pak vzala do obou rukou a občas přejela přes svou kundičku. Pak mi začal do dírky vsunovat ocas. Zprvu pomalu a já cítila, jak je velký. Zajíždějní jeho ocasu do mé roztoužené pičky nemělo konce a já se snažila rozevírat nohy, aby se mohl zabořit co nejhlouběji. Pak jej zas pomalu vytahoval a zase pomalu dovnitř. Moje kundička byla pořádně vlhká a rozevřená a já cítila jak mi jej boří do pičky hodně hluboko. Chvíli mi dřel dírku pomalu a pak chvíli prudce a já se svíjela slastí

Zničehonic vstal a začal mi svlékat šaty. Musela jsem mu pomoci, abych dostala jeho ocas do kundičky co nejrychleji zpět. On mne ale položil na gauč, klekl si nad můj obličej a začal jeho trčící ocas strkat do mých úst. Nemusel se ani moc snažit, já po něm toužila a jeho velký žalud rychle zmizel v mých ústech. Když jsem jej začala prudce sát, začal vzdychat a vrážet mi jej až na mandle. Rukou mi honil pičku, napřed jedním prstem a pak mi tam vrážel celou ruku, kroutil s ní a já se blahem svíjela a nedočkavě čekala, kdy do mne zpět zaboří ocas, který mi v puse významně rostl. 

Po chvíli zaútočil na moji dírku a postupně mi vrážel jeho už mohutný ocas zprvu jen na krajíček a postupně se bořil do mé vlhké kundičky až po kořen. Držel mne za ramena a pral do mé kundičky jeho tvrdý ocas. Bořil ho do mne neuvěřitelnou razancí, těla o sebe pleskala a já se ještě snažila jeho tempu přirážet. Prsa mi lítaly z jedné strany na druhou a já úpěla slastí. Hladila jsem mu ramena, bořila prsty do vlasů a když přitlačil, zaryla mu nehty do zad a jeho mrskající se prdélky.

Ve chvíli, kdy se vzepřel na rukou jsem sledovala, jak nádherně klouže jeho ocas do mé dírky. Bylo vidět, jak je mokrý od mé šťávičky a přitom byl tak slastně těsný. Bylo nádherné sledovat, jak jeho tvrdý ocas klouže do mé pičky a mne to vzrušovalo ještě víc. Chytla jsem si nohy, zvedala je a roztahovala jsem je, aby se dostal ještě hlouběji. Ze spodu jsem si roztahovala půlky a chytala jej za koule aby se bořil ještě hlouběji.

Erotická povídka Zakončení jedné párty

Pral ho do mě, že jsme se posunovali až na okraj postele a já pak měla hlavu zvrácenou až za okrajem a divoce jsem sténala. Měla jsem tak velký orgasmus, že jsem jej mojí šťávičkou celého postříkala. Pak jsem cítila, jak jeho ocas mohutní, on začal hekat a začal do mne stříkat jeho semeno. Cukání a stříkání semene nebralo konce a já měla zároveň s ním další nádherný orgasmus. Na chvíli přestal a povytáhnul jej, ale pak se pustil do zběsilé šukačky, aby vytékající semeno zatlačil co nejhlouběji.

Ustal a chvíli byl ve mně zabořený a oba jsme hluboce oddechovali. Pak jej chtěl vytáhnout, ale já jej nepustila. Svírala jsem jej nohama a pevně držela za prdélku. Pochopil, že chci ještě a otočil mne, že jsem se ocitla nahoře. Seděla jsem napíchnutá na jeho ocase a chvíli si vychutnávala tu slast, jak je hluboko ve mně. Začala jsem se malinko nadzvedávat a on se přidával do mého pomalého rytmu. Cítila jsem, jak se opět víc ztopořil a začala jsem na něm rejdit zepředu dozadu a pak kroužila a chvílemi cítila, jak mi ztvrdlým ocasem bortí vaječníky. Při mé divoké jízdě na jeho ocasu mne mnul prsa a když jsem mu silněji vcucávala kundičkou jeho nádherný ocas, chytl mne za zadek, mocně s ním kýval a já cítila jak do mne znovu hrne jeho teplé semeno. Nastříkal mi plnou kundičku, pak jej pomalu vytáh chytl mne za prdélku a roztáhnul mi půlky, aby ze mne jeho semeno vytékalo na jeho břicho. 

Po nádherným prožitku jsem se skulila vedle něj a vnímala jeho teplý semeno, kterého zas bylo tolik, že ze mne vytékalo ven. Chvíli jsme usnuli a když jsem se probudila měla jsem touhu se milovat znovu. 
Začala jsem jej hladit po břiše a pak jsem se sklonila a začala olizovala jeho ocas. Hrála jsem si s jeho ocasem, který se mi po chvíli sotva vlezl do rukou, stahovala kůžičku a laskala jazykem jeho žalud. On mi začal rukou hladit prdélku, roztahoval ji a prsty dráždil kundičku. Masíroval ji něžně a přitom strkal prsty dovnitř. Já se přetočila klínem nad jeho hlavu a v ten moment se on přisál na moji už znovu roztouženou pičku a do dírky vrazil svůj nos až jsem vyjekla. Začal mi ocasem do úst přirážet, já cítila, jak mu jeho už tak tvrdý ocas víc a víc tvrdne, začíná se cukat a stříkat teplé semeno. Sála jsem jeho cukající se ocas, polykala teplý semeno a mačkala jeho koule, abych ho z něj dostala do poslední kapky. 

Bylo vidět jak mu to dělá dobře a že jeho chtíč je pořád. Vymanil se z mé nadvlády, chytnul mne zezadu za pičku, strčil do ní několik prstů a vytáhnul mi zadek nahoru a začal mi do dírky vsunovat ocas. Zprvu pomalu a já cítila jak mohutní. Jeho pomalé zajíždění do mé kundičky nemělo konce a já se snažila vystrkovat prdélku, aby mohl ještě hlouběji a aby mne začal šukat rychle. On ale nedbal a zasouval jej jen pomalu na krajíček, jen občas jej prudce vrazil až po kořen. Hrozně mne to vzrušovalo a cítila jsem silnou slast, což bylo znát na mé hlučnosti.

Pak začala jeho divoká jízda. Šukal mne zezadu, vrážel ho do mne celičký, jen občas vytáhnul a pleskal mne s ním po zadku. Já se prohýbala v bocích, vystrkovala k němu prdélku, aby se do mne dostával hlouběji a prsa mi lítaly na všechny strany v rytmu jeho bušení. Zasouval ho do mne pomalu a pak rychle, na krajíček a na doraz… Bylo to neskutečně nádherný a já u toho hlasitě kvílela. On se bořil zezadu do mé roztoužené dírky a já si jej přidržovala za jeho koule. On mi mačkal mi můj zadek a úžasným tempem do mne vrážel jeho tvrdý ocas. 

Po chvíli mne otočil na bok, zvedl jednu nohu a tím se dostával ještě hlouběji a já křičela ještě, ještě. Jeho rytmus byl tak divoký, že jsem měla jeden orgasmus za druhým a každý následující byl víc a víc intenzivnější. Myslela jsem si, že už bude konec, ale on nepřestával a já čím dál víc křičela a vůbec se neovládala. Pak se důrazně zabořil a já opět cítila řinoucí se teplé semeno v mé kundičce. Byl to nádherný pocit se kterým jsem usnula. K ránu jsem se probudila a po skvělém zážitku mi zbyla jen jeho vizitka se vzkazem, abych mu zas někdy zavolala. 

Takový divoký sex může zažít naprosto každý z vás. Díky erotické seznamce se můžete seznámit s kamarádem nebo kamarádkou na sex!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.