Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Zákeřná poloha 69: Ať vás nic nepřekvapí!

9.září 2021
Zákeřná poloha 69: Ať vás nic nepřekvapí!

Poloha 69 je jednou z nejtěžších sexuálních poloh vůbec. Každý proto jistě ocení pár tipů, jak tuto polohu lépe zvládnout a co byste dělat rozhodně neměli. Poučit se můžete i díky příběhům ze života, ve kterých se to trapnými chvilkami jen hemží.

Co dělat a nedělat při "šedesátdevítce"

Pozor na zadek

Nestrkejte partnerce nos do zadku, jako byste v něm kopali zlato. Neříkáme, že je to špatný pocit nebo že je to ta nejhorší věc, kterou můžete udělat, pokud se to stane náhodou, ale ne každý si přeje mít nos v zadku, takže se nejdřív zeptejte, abyste se ujistili, že to partnerce nebude vadit.

Naučte se multitasking

Snažte se tolik nesoustředit na to, jak je váš výstřik naprosto úžasný, že zapomenete na její vagínu. Čelit tomuto problému je těžce předvídatelné, ale pokud se můžete snažit soustředit na svou partnerku na 100 procent a budete předpokládat, že to samé dělá i ona, bude to fungovat téměř dokonale.

Synchronizujte se

Pokud jeden z vás bude druhého uspokojovat velmi rychle a druhý prvního velmi pomalu, budete úplně nesynchronizovaní a bude to spíše vtipné, než vzrušující. Nebudete se pak moci ani jeden soustředit a dopadne to katastrofálně. Zkuste se synchronizovat a uvidíte, že to hned bude o něčem jiném.

Nepřemýšlejte o zbytečnostech

Nesmíte strávit celou dobu přemýšlením, jestli mu svou (pomyslně) těžkou vulvou nerozbijete obličej. Sex nebude v žádném případě dobrý pro vás ani pro vašeho partnera, pokud celou dobu strávíte pocitem, že je váš zadek příliš těžký a "co když ho udusím celým svým tělem a on pak zemře a já budu muset plánovat pohřeb". Tudy rozhodně cesta nevede.

Nezapomínejte na komunikaci

Nesmiřte se s tím, že váš partner dělá něco, co se vám nelíbí, jen proto, že jste momentálně tak trochu "zaneprázdnění". Pokud bude dělat něco a vám se to nebude líbit, ale máte pocit, že mu nebo jí to nemůžete říct, protože se pracně soustředíte na svůj "úkol", tak se na chvilku zastavte. To, že jste oba zaneprázdnění, neznamená, že zde není prostor na komunikaci.

Poloha 69 je náročná avšak velmi zábavná, proto neopomínejte partnerovo potěšení, abyste si zábavu užili oba

Změňte polohu

Je mýtus, že při 69 musí být vždycky žena nahoře (a samozřejmě žádná nahoře být nechce, protože se pak musí potýkat s nepříjemnými křečemi). Proto můžete zkusit naše rady: Můžete zkusit ležet na boku, což funguje stejně dobře a nebude to mít za následek neustálé přestávky"Au, au, křeč" na pojídání banánů (banány jsou skvělé proti křečím), zatímco si budete masírovat vlastní nohu.

Orgasmus není nutný

Nedivte se, proč se nemůžete udělat během polohy, která je pravděpodobně jednou z nejobtížnějších. Neříkáme, že to není pěkný cíl, kterého rozhodně můžete dosáhnout, ale také to není úplně hlavním smyslem této polohy. Poloha 69 je spíš jen zábava, kterou si spolu užíváte, a jde hlavně o to, abyste se soustředili na potěšení partnera, a ne na své vlastní. Takže svým způsobem vaše obavy z toho, že jste se ještě neudělali, zatímco váš partner ano, znamenají, že to děláte správně! Což se o jiných případech, kdy se při sexu něčeho obáváte nebo jste úzkostliví, říct nedá.

Pozor na překvapení

Nikdy nikam unáhleně nestrkejte prst. Vlastně nikdy nikoho tímto způsobem nepřekvapujte. Vypracujte si plán a do puntíku se jím řiďte. Jakákoli odchylka od původního plánu by mohla mít za následek nadávání. Je to ale sex zábavný a bezstarostný, že? Ale teď vážně, zkrátka si o tom nejdříve promluvte, jestli by to bylo vašemu partnerovi příjemné.

Co trapného se dá zažít při poloze 69?

Ať už to děláte jakkoli, většina 69 je nepříjemná. Různé výšky, podivné úhly a přílišné zaujetí tím, jak dobře se cítíte, až zapomenete, že se máte vlastně taky účastnit - to se stává každému. A že to může být i horší vám připomene šest žen, které se podělí o své mimořádně trapné příběhy.

Pokud v této poloze nedosáhnete orgasmu, nedělejte si z toho těžkou hlavu, je to vskutku jen poloha pro zábavu či předehru

Stříkala jsem mu do pusy a on mi řekl, že jsem ho málem utopila

"Dala jsem se dohromady s jedním klukem a on chtěl 69 a já si řekla: 'Ehm, dobře, jasně, proč ne?' Tak jsme se do toho začali pořádně pouštět... Někdy mám při orgasmu tendenci stříkat. Tenhle kluk očividně nebyl ve squirtingu moc zběhlý, začal prskat a ptal se, jestli jsem mu 'právě načůrala do pusy', a vykřikoval, že jsem ho 'málem utopila'. Super trapas." - Carrie

Zírala jsem mu do zadku a všimla jsem si, že z něj něco vylézá

"Když mi bylo 20, líbala jsem se se svým přítelem, a když jsme se pořádně rozvášnili, začali jsme se čím dál tím víc přibližovat poloze 69. Nakonec jsme v ní skončili. Zírala jsem mu do zadku a všimla si, že z něj něco vystupuje. Nic jsem neřekla, protože se nedá slušně říct: 'Hej, něco se ti děje se zadkem'. Později, po usilovném googlování, jsem zjistila, že to byly hemoroidy. Jako že jich bylo hodně. Bylo to, jako kdyby jeho zadek byl videoklip z 80. let, kde v něm Nena stojí a drží v ruce 99 naštvaných červených balónků. Chodili jsme spolu mnohem déle, než jsme měli, a nakonec jsme se rozešli, protože dostal vzácnou kožní infekci z toho, že se koupal jen jednou týdně jako průzkumník z 15. století. Opravdu super." - Cassie, 32 let

Myslela jsem si, že 69 je to, o čem jsem se později dozvěděla, že to je obrácená kovbojka

"Když jsem byla na střední škole, rozhodla jsem se, že si počkám na dokonalého kluka, se kterým přijdu o panenství, ale orální sex byl jiný příběh. Jednou mě jeden kluk požádal o 69, přičemž jsem byla nahoře. Věděla jsem, že 69 je sexuální termín, ale nevěděla jsem, co to znamená. Viděla jsem film Body of Evidence s Madonnou, takže jsem si myslela, že se v sexu vyznám lépe, než jsem se ve skutečnosti vyznala. Myslela jsem si, že 69 je to, o čem jsem se později dozvěděla, že to je Reverse Cowgirl neboli obrácená kovbojka, a řekla jsem: "Ne, na to nejsem připravená. To přece víš.' A on na to: 'Nevadí ti to, co jsme dělali, pokud to neděláme najednou, jo?' Odmlčela jsem se a pak jsem požádala o vysvětlení. Řekl mi, že chce, abych mu seděla na obličeji a přitom mu ho vykouřila a já na to: 'Nejblíže k tomu měla Madonna ve chvíli, když stála na autě, zatímco ji Willem Dafoe lízal'. A on na to: 'Megan, musíš přestat srovnávat svůj sexuální život s Madonniným z filmu Body of Evidence'." - Megan, 34 let

Chcete vyzkoušet polohu 69? Snažte se vyvarovat trapným momentům

Konečně jsem ho obemkla ústy, ale ve stejnou chvíli narazil na opravdu citlivé místo tam dole a zakousla jsem se do něj. Tvrdě.

"Tak si to s přítelem rozdáváme, líbáme se a dotýkáme se všude možně, když vtom mě začne lízat. Mně se to samozřejmě líbí, ale asi trochu žárlil, protože mi navrhl, abychom zkusili 69. Řekla jsem, že určitě, protože jsem o tom slyšela a připadalo mi to dost sexy, ale ani jeden z nás to nikdy nedělal doopravdy. Tak jsme se přesunuli do této polohy, já byla nahoře a on se do toho pustil. No, rychle jsem si uvědomila, že to chce hodně síly v krku, aby se dokázal zvedat a spouštět pod tímhle úhlem, takže po nějaké době, kdy jsem se do pusy snažila vzít jeho penis, který se mezitím houpal u mého obličeje, jsem se konečně dostala k tomu, že jsem sevřela ústa kolem jeho přirození. Bylo to ale ve stejnou dobu, kdy on zasáhl opravdu citlivé místo tam dole, a já jsem se do něj zakousla. Tvrdě. Kolem hlavičky jeho penisu. Od té doby už jsme 69 nikdy nedělali." - Hannah

Kdykoli jsme si to rozdávali v 69, najednou se ze mě stal 'D-Money'

"Několik let jsem chodila s jedním klukem, který byl náhodou hráčem NBA (a kterého jsem znala roky). Začali jsme spolu chodit a bylo to jako kouzlo. Všechno bylo perfektní, dokud nepřišel čas, ehm, podělit se o míč. Kdykoli jsme byli v poloze 69, začal se ke mně chovat jako ke spoluhráči a najednou se ze mě stal 'D-Money'. Říkal například: 'Jo, D-Money!' nebo: 'Tak jdeme na to, D-Money'. Jako bychom byli na hřišti během finále a snažili se to dotáhnout do vítězného konce. Ale vtipné bylo, že to dělal jen během téhle polohy. Jo, a jestli někdy zkusil si se mnou potom plácnout? Samozřejmě. Vždyť přeci práce týmu tvoří práci snů." - DJ, 28 let

Zapomněli jsme, že okno vedle vchodových dveří směřuje přímo do obýváku a uvnitř se svítí, takže jeho rodiče mají dokonalý výhled

"Užívala jsem si 69 se svým přítelem v obýváku v domě jeho rodičů (mysleli jsme si, že jsou na večeři). Zrovna když jsme se do toho oba konečně pustili, uslyšeli jsme, jak se začaly otevírat vchodové dveře, a šíleně jsme se snažili zakrýt náš hříšný čin. Zapomněli jsme však, že okno vedle vchodových dveří směřuje přímo do obývacího pokoje a světla uvnitř jsou rozsvícená, takže je na nás perfektně vidět. Táta mu později řekl, že to vypadalo, že jsme měli opravdu napilno!" - Lane, 23 let

Dostali jste chuť si to s někým v poloze 69 rozdat? Najděte partnera na sex na online erotické seznamce.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.