Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Zajímavá sázka

2.leden 2017
Zajímavá sázka

Je to už spousta let, co mi bývalý podnik nabídl odborářskou rekreaci v Mariánských Lázních. No proč ne, řekl jsem si a jel. Společnost mi dělal kolega z práce, takovej správnej dědula, s nímž byla docela pěkná sranda. Dostali jsme se spolu i na jeden pokoj. Byl třílůžkový a tak, aby nám to nebylo líto, přidali k nám ještě jednoho mužského.

Už první večer jsme si užili legrace. Po večeři následoval seznamovací večírek s tancem. Můj děda měl rád pivo a náležitě si ho vychutnával. Taky měl rád karty. Protože vyhrával a piv už měl víc než dost, začínal být rozverný. To samozřejmě přilákalo pozornost. 

Přisedly si k nám tři dívky a bylo nás šest. Dvě byly tak kolem dvaceti, třetí byla starší a podle prstýnku dávno vdaná. Odhadoval jsem ji tak na třicet.  Byly milé, hodně povídaly a rády tančily. Všechny jsem prohnal po parketu. Nejvíc jsem si rozuměl s paničkou, byť jí bylo skoro o deset let víc než mně. Tančila hezky a zrovna tak se i tiskla. Tenkrát letěla písnička Kávu si osladím s Karlem Gottem a ona pořád mlela o tom, jak má ráda sladké a zvláště pak, když to může lízat. Nebyl jsem zrovna velký suverén, ale tohle mne dráždilo. Ke své velké lítosti jsem se ale dozvěděl, že je na rekreaci s manželem. I když zrovna nebyl k zahlédnutí, velice se ho bála a o nějakém pozvání do ústraní, natož na pokoj, s ní nebyla řeč. Tak se aspoň snažila být všude, kde byl chumel lidí a pak si tiskla moje ruce na ňadra a občas je vmáčkla i do klína. "Nebudeš mě to věřit, ale mám to strašně ráda." říkala a jemně se přitom červenala.

Na druhý den jsme se po obědě sešli už jenom v pěti. Paninka se objevila pouze s manželem a nenápadně vysílala k našemu stolu omluvné a zároveň zoufalé pohledy, hledající záchranu před zničujícím dozorem. My jsme jen rozpačitě krčili rameny. I když nám jí bylo líto, bavili jsme se bez ní. Mluvilo se o všem možném, říkali vtipy, dávaly se hádanky a jak už to bývá, na řadu se dostal i sex a erotika. Holky na sebe prozradily, že jsou sestry a ta mladší a hezčí právě očekává svého milého v zeleném sukně. 

"Tak to asi nebudeš mít kde spát?" obrátil jsem se ke starší Šárce. "Jestli chceš, vezmu tě do postele k sobě. Nebo si to budete rozdávat ve třech?" 
"To jste chlapi celí vy." ohradila se rozhořčeně. "Myslíte si, že každá ženská se dá lehko svést." 
"A mužský jo?" pinknul jsem zpátky otázku. 
"To si piš, že jo!" 
"Tak to bych rád viděl. Vsaď se, že mne ne," odpověděl jsem provokativně. 
"Levou rukou." dělala ramena.

Všichni na nás koukali jak na blázny

"Tak vsadíš se?" opakoval jsem otázku a napřáhnul ruku k plácnutí. 
"Klidně. O co?" "O stovku?"
"To máš tolik peněz? Já o prachy nejdu." bránila se. 
"No dobře, tak tedy o co? Nebo se z toho chceš vyvlíknout?" posmíval jsem se jí. 
"Jen aby ses z toho nakonec nechtěl vyvlíknou ty!" řekla uštěpačně. "Protože vyhraju, tak si s tebou pak udělám co chci. A třikrát! Aby ses z toho poučil." 

Byla sebevědomá až hrůza. Dělal jsem, že váhám. 

"No a co když vyhraju já?" 
"Tak to nevím. Vymysli si něco." nechávala Šárka protipól sázky na mně. 
"Obě sázky by měly bejt rovnocenný, přece na jedný straně nemůže bejt koruna a na druhý dolar. Takže když vyhraju - udělám si s tebou zase já co chci. A samozřejmě taky třikrát. Seš pro?" 
"A za jakých podmínek?" zeptala se opatrně. 

Za výhru sex

Podíval jsem se na hodinky.

"Dáme si na to tři hodiny od chvíle, kdy odtud odejdem. Prohrává ten, kdo řekne že končí sázku. Já navíc tehdy, když ti ho tam o své vlastní vůli vsunu, ne, když si ho tam strčíš sama. To prohraješ ty. Bude to fér?"  
Přemýšlela dlouho, až to vypadalo, že si to rozmyslí. "Souhlasím." řekla konečně a hned dodala "Aby sis nemyslel, že bys mohl mít pravdu."  Páni! Tak tomu tedy říkám sázka! Slovo dalo slovo a plácli jsme si. Chlapi to rozsekli a slíbili, že na pokoj nepřijdou dokud se my neobjevíme. 

Šárka nemarnila čas. Tak tak jsem za námi stačil zamknout dveře. "Tak ty si myslíš, že vyhraješ." řekla a hrábla mi rukou do rozkroku. Ucuknul jsem. 
"To se chceš přesvědčit, jestli tam vůbec něco mám, nebo takhle sváděj ženský?" pobaveně jsem se zeptal a udělal krok dozadu. "Možná toho tam moc není, ale k radosti a potěšení je toho dostatečně. Tebe by asi nedalo moc práce dostat do postele, že?" 
"To ne." přiznala docela rozpačitě. "Mám to opravdu moc ráda, jinak bych s tebou tu sázku nevzala. A ten začátek jsem zvorala, promiň." omlouvala se. 
"Vždyť se nic neděje." uklidňoval jsem ji. "Dělej to, co je ti vlastní." dal jsem jí radu a lehl si do postele. 

Svlékla se. Ukázala mi slušně velká prsa s velkými hnědými dvorci a červenými jahůdkami bradavek a mezi stehny vypouklou, řídce obrostlou buchtičku. Potom vysvlékla mne. Dělal jsem, že se bráním, tak jí to chvíli trvalo. Když se jí to konečně podařilo, okamžitě se ke mně přitiskla. Tvrdé hroty bradavek se opřely o mou hruď a na stehně mne zalechtaly chloupky kundičky. Živočišné teplo přispělo k postavení ptáka do pozoru. Rychle se ho chytla a začala masírovat. 
"Když budeš takhle spěchat, vystříkne a budeš mít po žížalkách." varoval jsem ji.
"To je fakt." zarazila se. "Tož zvolníme tempo." uznala a začala se se mnou mazlit. 

Musím říct, že to skutečně uměla. I když jsem schválně ležel jako dřevo a nechal ji dělat co chce, moje vzrušení nebezpečně stoupalo přesto, že jsem se snažil nedávat to nijak najevo. Moje netečnost ji začala dělat starosti. Zaměřila se víc na mého ptáka. Hrála si s ním, hladila, onanovala, nicméně pečlivě kontrolovala, abych předčasně nevystříknul. Začínalo to být se mnou vážné, ale zatím jsem se stále držel. Když stále nic nepomáhalo, nasadila rafinovanější způsoby svádění, než pouhé honění ptáka. Pokládala mé ruce na ňadra, vkládala je do klína, strkala bradavky do úst a kundičku k nosu, masturbovala se, zkrátka dělala všechno možné i nemožné, jen aby vyhrála. Měl jsem kolikrát namále, ale vždy jsem se nějak udržel a tak i po dvou hodinách jsme byli tam, kde na začátku. 

"Tak jo. Vyhráls!" řekla po další půlhodině marného snažení. "Už mi ho tam konečně vraž, já už to nevydržím." 
"Na podrazy nehraju." řekl jsem ledabyle, ačkoliv jsem byl nabuzený jako parní kotel. 
"To není podraz. Končím! Vzdávám to, já už nemůžu. Jen mi ho tam rychle dej, výhru si vybereš potom." zaúpěla a svalila se na postel. 
"Tak jo." souhlasil jsem a překulil se na ni abych zaplnil dírku svým tuhým kořínkem. Jenže jsem netušil, jak moc jsem nabuzený. Sotva jsem se jen přiblížil k řídkému ochlupení, vyhrklo ze mne semeno a mohutným výstřikem skončilo na Šárčině břiše. Svezl jsem se na ni a nechal ptáka pulzovat mezi těly. Naštvalo mě to. 

"Měla jsem ti říct, že se chráním. Mohls ho tam dát." řekla vyčítavě, ale už bylo pozdě. "Honem do koupelny!" převzala otěže děje, "Umejem se a do večeře to ještě stihnem." 
Naházeli jsme na sebe jen to nejnutnější a mazali do koupelny, jediné na celém patře. Tam jsme se rychle omyli a honem se vrátili zpátky, abychom nezmeškali jedinou vteřinu ze zbývajícího času. 
Ačkoliv jsem to nečekal, ocas mi k životu probudila velice rychle. Její hbité prstíky se uměly vroucně mazlit. Na oplátku, a abych ji vynahradil svůj předčasný výstřik, jsem Šárce pečlivě vylízal škatulku. Přijala to s velkým uspokojením a dvěma orgasmy. Třetí proběhl již za asistence mého ptáka. Když jej mlaskavá kundička sevřela, zatřepetal křidélky a naplnil ji bílou smetanou. 

Byl jsem svobodný a kolegové spolubydlící měli vzácné pochopení. Do konce pobytu jsem si výhru vybral několikrát a dokonce jednou, když nás její sestra překvapila na pokoji, tak i s ní.

Udělejte si výlet do krásných českých měst - Karlových Varů, Českých Budějovic nebo Plzně a prožijte podobná dobrodružství.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.