Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Zahrňte rimming do svého sexuálního života, budete nadšení!

25.červenec 2019
Zahrňte rimming do svého sexuálního života, budete nadšení!

Stejně jako děláte určité věci pro svou rodinu nebo pro svou kariéru, měli byste nějakou snahu investovat i do svého sexuálního života. Znamená to nejen snažit se porozumět partnerovi v jeho sexuálních potřebách, ale také spolu zkoušet nové věci, abyste se nikdy neocitli v nekonečném kruhu stereotypu.

Pro někoho stereotyp může znamenat jistotu, ale věřte, že druhého to může neskutečně ubíjet a bude toužit po něčem víc. Pokud v takovém případě mezi partnery nebude probíhat dostatečná komunikace, není možnost, že by se situace nějak sama napravila. Jeden bude spokojený a druhý bude trpět kvůli neuspokojivému sexuálnímu životu. Časem to může přerůst i do takové situace, že si frustrovaný partner najde někoho, kdo se jeho potřebám v sexu bude věnovat o něco více. 

Nenechte to zajít tak daleko, raději se odhodlejte zkusit nové věci v sexu hned. Nemusíte jít hned do extrému. Nejprve bude stačit změnit třeba polohu, pokud si užíváte stále jen v jedné. Stejně tak pokud vždy oddře všechnu práci jen muž, tak by se měla občas zapojit i žena. Můžete do svého sexuálního života zapojit i erotické hračky, kterých najdete tolik různých druhů, že se tím zabavíte na hodně dlouhou dobu. Ale samozřejmě je to i o různých praktikách. Dnes vám představíme jednu, kterou si váš partner rozhodně zamiluje!

Rimming se stává populární

Možná jste si všimli, možná ne. Ale pokud máte přehled v tom, co se právě řeší na sociálních sítích, především Instagramu, a co je in, možná víte, že se začal oslavovat zadek, anální otvor a vše, co se toho týká (třeba právě rimming, ale i anální sex). Přijde vám to ujeté? Možná je to ale dobře. Jen ať se lidé trochu odvážou a užijí si trochu zábavy. Pravdou tak je, že se rimming - lízání prostoru okolo análu a análu samotného - stává mainstreamem. A to z mnoha různých důvodů!

"V análním otvoru je spousta erotických nervových zakončení, takže lidé mohou díky rimmingu prožívat úplně jiné a lepší orgasmy," říká Joe Kort, PhD, certifikovaný sexuální terapeut v Royal Oak v Michiganu. Navíc se při tom můžete ještě více vzrušit, protože obvykle tato oblast bývá neprozkoumaná. "Pro mnoho lidí je to určitě zdroj rozkoše," říká Kimberly McBride, PhD, docentka veřejného zdraví na Toledoské univerzitě, která intenzivně zkoumala anální sex. Ve skutečnosti dokonce vybízí lidi, aby zahodili stud a rimming vyzkoušeli, protože to může být velmi příjemné.

Možná budete překvapeni touto informací, ale většinu z vás jistě potěší a možná vás to i donutí tuto praktiku zkusit: díky rimmingu můžete dosáhnout orgasmu a nebudete k tomu potřebovat žádné jiné dráždění včetně penetrace! Ale i pokud by se vám to nepodařilo, tak to alespoň může zvýšit intenzitu vaginálního orgasmu

Takže, jste připraveni se do toho pustit? V následujících řádcích najdete vše, co byste měli vědět, než to budete poprvé zkoušet. A nezáleží na tom, zda ho budete přijímat nebo ho budete dopřávat někomu jinému.

Vyzkoušejte rimming, je to velmi příjemná praktika

Jak na svůj první rimming?

Promluvte si o tom

Překvapení mohou být i v sexuální rovině zábavné, ale jestliže jste si doposud svých análních otvorů navzájem vůbec nevšímali, není nejlepší nápad dělat z rimmingu překvapení. Takže ať už chcete tuto praktiku někomu dopřávat nebo ji sami přijímat, potřebujete k tomu souhlas svého partnera (předpokládáme, že vy to chcete dělat z vlastní svobodné vůle). 

Jak často zmiňujeme, nikdo nedokáže číst vaši mysl, proto i McBride říká: "Sexuální partneři musí jasně komunikovat o svých potřebách." Jestliže byste rádi zkusili rimming, navrhuje, abyste byli při konverzaci upřímní a úplně oblečení. "Vždycky je lepší se bavit o sexuálních věcech ve chvíli, která není sexuální," doplňuje. McBride říká, abyste tuto konverzaci měli dostatečně dopředu před tím, než se svléknete, aby váš partner měl dostatek času a prostoru, aby si to mohl rozmyslet a připravit se na to. 

Jakmile najdete vhodnou příležitost, je jen na vás, jak toto téma začnete. Vy svého partnera znáte nejlépe a víte, co na něj platí. Někteří lidé jen narovinu řeknou, že by to chtěli vyzkoušet, ale pokud by vám to nebylo takto narovinu příjemné, udělejte to po svém. Třeba něco ve smyslu: "Zahlídl/a jsem článek o rimmingu, vypadalo to docela zajímavě, nechtěl/a bys to zkusit?"

Počítejte s tím, že možná budete odmítnuti

Kdykoliv se budete chtít trochu odvázat a pozměnit svou sexuální rutinu, vždy můžete mít strach z odmítnutí. Abyste tento strach zmírnili, promluvte si o něm s partnerem také. Požádejte ho, aby vás neodsoudil, až svůj nápad vyslovíte, dokud mu nevysvětlíte, proč vás to zajímá a proč byste to chtěli zkusit.

"Nepodporuji, když se konverzace utne jen proto, že to jeden z nich nechce dělat," říká Kort. Místo toho navrhuje, abyste se partnera zeptali: "Jak to uděláme, abychom oba respektovali navzájem své hranice a zároveň si vyhověli?" Možná, že se mu opravdu nebude chtít do rimmingu, ale třeba s vámi bude chtít sledovat porno nebo erotický film, který bude rimming zahrnovat, nebo si o něm budete moci spolu popovídat.

"Ať už to uděláte cokoli, cílem není přimět toho druhého, aby se nakonec uchýlil k vašim touhám. Cílem je umožnit vám sdílet vaše sexuální zájmy se svým partnerem," říká Kort.

Rimming se líbí jak mužům, tak ženám

Jedno slovo: sprcha

Co si budeme povídat, zadek je zkrátka zadek a na konci dne byste z takových hrátek mohli mít husí kůži (oprávněně). Pokud se bojíte čistoty nebo zápachu, měli byste se vždy před rimmingem důkladně osprchovatMůžete jít navíc do sprchy spolu a dostat se do nálady. Když se ale opravdu rozhodnete, že po této sprše bude rimming nebo jiné anální hrátky, měli byste si zadnici umýt teplou vodou a mýdlem.

Také byste se měli vyhnout všem čistícím přípravkům, které by mohly být až moc agresivní na citlivou pokožku konečníku, protože by to mohlo odvádět vlhkost od konečníku a způsobit, že tkáň bude náchylnější k nakažení se pohlavně přenosnou chorobou. Hledejte sprchové gely, na kterých bude napsáno, že jsou bez mýdla, protože mýdlo samo o sobě je velmi agresivní. Nejlépe by měly fungovat intimní gely, ale ani u těch si nemůžete být stoprocentně jistí, zkontrolujte složení.

Buďte připravení

Okolí análního otvoru je zamořené bakteriemi. "Může se stát, že se člověk i při orálním uspokojování nakazí pohlavně přenosnými nemocmi, například kapavkou, chlamýdiemi, HIV nebo HPV," upozorňuje McBride. "Když přidáte další faktory, jako například použití lubrikantu, sníženou imunitu, mikrooděrku kůže nebo sliznice nebo již existující pohlavně přenosnou nemoc, riziko se zvyšuje." 

Abyste toto riziko snížili, měli byste vždy používal dental dam neboli kofferdam. Je to latexový čtvereček, který se běžně používá v zubních ordinacích, přes který provádíte orální sex bez rizika nákazy. Jestliže jste na latex alergičtí, existují i náhrady z polyuretanu. Jestliže ji doma nemáte nebo se vám nechce shánět, můžete si udělat domácí dental dam. Stačí odstřihnout horní a dolní konec kondomu a rosztřihnout přední díl podél a vznikne vám čtverec, případně obdélník. Pořád lepší možnost než nic.

Není to sice moc sexy, ale je to bezpečné. Jestliže chcete, aby váš partner měl ještě lepší prožitky, dejte pod dental dam lubrikant na vodní bázi. Tímto jednoduchým trikem zvýšíte jeho potěšení.

Pozor na čištění zubů

I když možná budete mít nutkání si zuby před, ale především po vyčistit hodně a co nejvíce, nepřehánějte to. Na dásních mohou vzniknout trhliny, díky kterým by se vám do nich mohla dostat infekce nebo pohlavně přenosná choroba. To samé platí i pro klasický orální sex!

Při rimmingu musíte dodržovat hygienické zásady

Nelízejte zezadu dopředu

Pokud máte vagínu, určitě znáte pravidlo, že se nesmíte utírat zezadu dopředu. Takže upozornění pro muže. Také byste po této praktice neměli ihned přejít na klasický orální sex, to by vám mohlo způsobit velké zdravotní nepříjemnosti. Vyhněte se jim, stačí dodržet toto jedno pravidlo.

Buďte připraveni na "pokus - omyl"

Je dost pravděpodobné, že váš úplně první sex nebyl takový, jaký jste si představovali, protože jste nebyli dostatečně zkušení. Stejně to je i s rimmingem. Pomůžete si, když budete navzájem komunikovat, ať už slovy nebo zvuky. Osoba, která rimming přijímá, by si měla říct, co vše chce dělat. Oba byste se měli vzájemně respektovat.

Můžete se vzrušit už jen při pomyšlení na rimming

Sex je často víc než jen fyzická věc. A rimming není výjimkou: Protože je to tak intimní, zažít ho s vaším partnerem může výrazně prohloubit vaše spojení. Jako příklad může sloužit výzkum: Výzkum McBride odhalil, že mnoho účastníků ve více studiích si myslí, že "porušování" tabu je sexy a zvyšuje erotický prožitek. Tak se nebojte navrhnout rimming ve vaší ložnici, když si myslíte, že by vás to mohlo vzrušovat. 

Využijte naplno tohoto trendu ohledně oslavování pozadí a zkuste do svého sexuálního života přivést něco nového. A pokud doma nemáte nikoho, s kým byste tuto praktiku mohli vyzkoušet, najděte si někoho takového na erotické seznamce.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.