Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Zábava po škole

2.září 2017
Zábava po škole

Jmenuju se Radek a jsem v druháku na střední. V ten den byl první den školy a já se strašně těším až poznám ty kočičky, co nastoupily do prváku. Po škole jsem čekal na svýho kámoše, co nastoupil právě do prváku.

S Karlem se známe skoro od narození. V podstatě jsme nejlepší kámoši. Karel konečně přišel. "Čau kámo," řekl jsem a plácli jsme si. "Čau," odpověděl. "Tak co? Máte ve třídě nějaký šukatelný baby?" zeptal jsem se ho. Popravdě, byl jsem docela dost nadrženej. "Máme jich víc než dost," usmál se. "Třeba támhle Markéta." řekl Karel a ukázal směrem ke škole, kde stála fakt luxusní kočka. Měla dlouhé hnědé vlasy a ukázkový tělo. Nebyla to nějaká vychrtlina. Byla štíhlá, ale měla obrovský kozy a přenádhernou prdelku. Vedle ní stálo pár holek a ty byly taky dost jebatelný. "Hmm. Ta by stála za hřích," řekl jsem a stále jsem na ní koukal."

"Mám jí říct, aby sem přišla?" zeptal se mě Karel. "Jo, kámo," řekl jsem. Karel na Markétu zavolal a ona k nám hned přišla. "Ahoj!" Usmála se na mě. "Nechám vás o samotě," řekl Karel a kouknul na mou bouli v kalhotách. "Ahoj kotě. Máš teď čas?" zeptal jsem se jí rovnou. Dostal jsem neuvěřitelnou chuť na ochutnání její kundičky. "Jo, mám," usmála se. "Nešla bys ke mně domů?" zeptal jsem se jí opatrně. Markéta koukla na mou bouli v kalhotech a usmála se. "No, proč ne," pokrčila rameny. Vyrazili jsme tedy k nám domů.

Došli jsme k nám domů a přemístili jsme se do obýváku. Sedli jsme si na sedačku a já jsem zapnul televizi. Chvilku jsme se dívali a já jsem mlčel. "Tak slibně jsi začal. Čekala jsem, že teď už tu budem oba nahý," řekla najednou. Překvapila mě, holka jedna. Tak jsem ji tedy na začátek políbil. Měla tak krásně vlhké rty. Jednou rukou jsem jí začal mačkat její pevná prsa. Zavzdychala mi do ucha. Cítil jsem, jak se mi můj pták začíná zvedat. Druhou rukou jsem jí zajel mezi stehna. Chvilku jsem ji tam hladil. Ona se pak zvedla a svlékla ze sebe tričko a rifle. Pak se otočila zády ke mně. Pochopil jsem, že chce, abych jí sundal podprsenku.

Zábava po škole

Pak jsem se přemístil k její prdelce a začal jsem ji líbat. Rukou jsem jí přes kalhotky masíroval kundičku. Je tak vlhká. Nasával jsem tu vůni jejích promáčených kalhotek. Lízal jsem je, sál jsem je a ona vzdychala. Pak jsem jí kalhotky sundal a vykoukla na mě dokonale vyholená pička. Líbal jsem jí každý její záhyb na kundičce. Začal jsem jí do pičky strkat 2 prsty. "Oooo už budu. Rychlejš. Přidej. Vymrdej mi tu moji kundu. Pořádně!" Vzdychala a pak se udělala. Na obličej mi tekla její šťáva. Vysál jsem jí do sucha a plácl jsem jí po prdelce.

Stoupl jsem si a ona si klekla. Vzala si do ruky moje péro a začala ho honit. Pak mi dala lehkou pusinku na špičku žaludu a pak si ho dala celého do pusinky. Kouřila mi ho pořádně. Byl jsem v sedmém nebi. "Vystříkej mi pusinku. Oooo, chci ochutnat tvojí mrdku," řekla a zrychlila tempo honění a kouření. "Tak tady máš pořádnou nálož mojí mrdky, bejby." řekl jsem a začal jsem stříkat. Všechno poctivě spolykala a vylýzala. Řekl jsem jí, aby si klekla na všechny čtyři. Vzal jsem svýho ptáka a pěkně jsem jí ho tam zezadu strčil. Začala pořádná šukačka. Mrdal jsem ji jako o závod, jak nejrychleji a nejhlouběji to šlo. Vzdychala a řvala na celý byt. "Zmrdej mě pořádně." řvala.

Netrvalo to dlouho a vystříkal jsem jí její dokonalou kundičku. Pak se udělala i ona a oba jsme si lehli na zem. "No, tohle bude slušnej školní rok," řekl jsem.

Chcete zavzpomínat na svá školní léta plná sexu? Můžete, stačí se zaregistrovat na sex seznamku!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.