Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Vyzkoušejte tyto polohy a zažijte skvělý orgasmus

19.říjen 2018
Vyzkoušejte tyto polohy a zažijte skvělý orgasmus

Sexuálních poloh existuje mnoho, v samotné kamasútře se jich uvádí celkem 245. V dnešním článku si můžete přečíst o 9 sexuálních polohách, které jsou ideální pro ženský orgasmus.

Polohy, které si následně uvedeme, můžete vyzkoušet, když se vám při sexu nedaří dosáhnout vyvrcholení a rádi byste zlepšili své šance na uspokojení. O některých polohách jste už možná někdy slyšeli, vězšina z nich pro vás však může být úplnou novinkou.

Pro začátek pro vás však máme pár upozornění. Přestože možná budete zcela nedočkaví a budete chtít okamžitě vyzkoušet všechny polohy, je důležité dopřát si trochu času s každou jednotlivou polohou, abyste si celý zážitek a experimentování se svou drahou polovičkou náramně užili. Také vězte, že následující sexuální polohy nemusí být vhodné pro každého, ostatním mohou třeba vyhovovat, ale to nutně neznamená, že budou automaticky vyhovovat i vám. Takže se nebojte, pokud se vám naopak budou líbit jiné polohy. Koneckonců vše záleží na osobní preferenci.

Žena nahoře trochu jinak

Tato poloha patří mezi ty, které jste při sexu s partnerem možná nikdy nevyzkoušeli. Při této poloze muž leží na zádech s jednou nohou pokrčenou, zatímco jeho partnerka se posadí na jeho klín čelem od něj a obkročí své nohy okolo jeho pokrčené nohy. Žena tedy bude klečet na kolenou se svým tělem nasměrovaným k jeho noze a přitom se bude pohybovat na jeho klíně a proti mužovu stehnu. Výhodné je, že se žena při této poloze může opřít o mužovo koleno, aby při sexu získala lepší stabilitu.

Želva

Želva je další úžasnou alternativou pro polohu doggy style (na pejska), která na tomto seznamu sexuálních poloh nesmí chybět. Je jednoduchá a velmi podobná jiné poloze, kterou si dnes ještě uvedeme. Žena si nejprve musí kleknout a opřít se o ruce. Muž si mezitím klekne za ní. Jeho partnerka se poté chytne za stehna a přitáhne své tělo co nejblíž ke svým nohám. Tímto způsobem její tělo bude ve tvaru želvy. Poloha je velmi idealní pro hlubokou penetraci.

Sex na pračce

Mnoho lidí zbožňuje sex na pračce, protože může vést k opravdu intenzivním orgasmům. Polohu, kterou využijete při sexu na pračce nebo případně na myčce, můžete alternativně využít při sexu na stole. Jednoduše naskládejte prádlo do pračky, zapněte a pak si zkraťte čekání sexem. Můžete si vybrat ze dvou poloh. Při jedné z nich se žena předkloní, aby se mohle opřít o pračku a muž při penetraci stojí za ní. U druhé polohy se žena může posadit na pračku čelem ke svému partnerovi. Výhodou těchto poloh je, že si můžete užívat vibrace.

Bodyguard

Poloha bodyguard je velmi snadno proveditelná. Jedná se o polohu ve stoje, kdy muž stojí za ženou a při penetraci si ji drží blízko u sebe. V mnoha ohledech se poloha podobá poloze lžiček s tím rozdílem, že se při té druhé leží. Pro zpestření se žena může při poloze bodyguarda postavit na špičky, zatímco muž bude přirážet.

Vyzkoušejte polohu bodyguard

Doggy style trochu jinak

Tato poloha si vysloužila mnoho pozitivních ohlasů od lidí, kteří ji vyzkoušeli. Jelikož se jedná o alternativu polohy doggy style, žena si klekne na kolena, opře se o ruce a dále se hrudí přitiskne k posteli, zatímco zadek bude mít vystrčený do vzduchu. Výhoda této poloha spočívá v tom, že vaše ruce nepocítí takovou zátěž, kterou by pocítily při klasické poloze doggy style.

Akrobat

Poloha akrobat se hodí, když při sexu chcete zasáhnout bod G. U této polohy je potřeba, aby muž seděl na zádech, jelikož se žena nejprve nad ním rozkročí tak, že bude mít nohy podél obou stran jeho pasu a bude otočená čelem k jeho nohám. Poté si klekne a muž do ní vstoupí, když bude dosedat na jeho klín. Následně se žena zakloní dozadu a prohne záda. Jestliže se rozhodnete zkusit tuto polohu, bude potřeba vyzkoušet, jaký záklon vám připadá nejlepší.

Kovadlina

Máte rádi drsnější sex? Pak možná oceníte tuto polohu. Žena v této poloze leží na zádech s nohama ve vzduchu. Muž si klekne a vstoupí do ní. Poté se musí nad svou partnerku nadklonit. Tímto způsobem bude tlačit její nohy stále více dozadu, čímž vytváří prostor pro dominanci.

Poloha lžiček

Poloha lžiček je jednoduchá a neuvěřitelně intimní. Partneři leží vedle sebe bok po boku (muž leží za ženou). V této poloze budete mít příležitost zažít vskutku smyslné a vzrušující chvilky se svým partnerem. Poloha však není dobrá pro rychlý a drsný sex.

Alternativní misionářská poloha

Poslední poloha na tomto seznamu poloh pro skvělý orgasmus je alternativní misionářská poloha, která se od klasické misionářské polohy liší tím, že žena na posteli leží hlavou dolů. Tato poloha sice není ta nejúžasnější pod sluncem, nicméně díky této drobné modifikaci klasické misionářské polohy docílíte příjemné změny.

Nemáte partnera, se kterým byste tyto polohy vyzkoušeli? Zkuste se zaregistrovat na naší sex seznamce a najděte si ho!

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.