Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Vyzkoušejte nový diskrétní mini vibrátor Palma

25.duben 2019
Vyzkoušejte nový diskrétní mini vibrátor Palma

Je to prstýnek, nebo mini vibrátor? Obojí! Máte-li rádi diskrétní erotické pomůcky nebo byste chtěli vyzkoušet malý vibrátor, pak si přečtěte dnešní článek a zjistěte více.

Mini vibrátory jsou tak malé, že se vejdou do kabelky a lze je vzít kamkoliv půjdete. Nový Palma vibrátor od společnosti Unbound je však výjimečný tím, že jej můžete nosit jako šperk, podobně jako jinou nenápadnou erotickou pomůcku - náhrdelník Crave Vesper. Posuďte sami, není to vzrušující představa, že večer vyrazíte někam do baru, pěkně se oblečete a jako doplněk si vezmete s sebou diskrétní erotickou hračku, o které nikdo nebude vědět, co to ve skutečnosti je, dokud si nenajdete někoho, s kým strávíte noc? A pokud se vám nepodaří někoho najít, můžete se kdykoliv zavřit na záchodcích a užít si intimní chvilku. Své potěšení máte ve svých rukou.

Přestože je vibrátor tak malý, že se vejde na prst, je šikovný a zcela uspokojující. Jak ale vlastně funguje? Co můžete očekávat?

Proč si mini vibrátor Palma zamilujete?

Palma vibrátor není pouze pěkný a k dostání ve dvou barvách (zlatý, stříbrný), slouží také jako módní prohlašení o vás a o tom, jak vnímáte své tělo a sexualitu. Kromě toho je tato erotická pomůcka velmi silná. Na svoji velikost má vskutku mocný motor, což většina pomůcek, které vypadají jako něco jiného (například rtěnka), nemá. Mini vibrátor Palma nabízí podobný výkon jako jiné vibrační patrony a zároveň tím dokazuje, že se skvělý výkon může ukrývat i v krásném designu.

Co se týče použití, tak je Palma ideální pro předehru, kdy si užíváte orální sex a své ruce necháte prozkoumávat různé erotogenní zóny. S pomůckou můžete stimulovat klitoris, bradavky, ale i jiná místa. Lidé, kteří mini vibrátor již vyzkoušeli, doporučují hračku použít i na spánky při bolestech hlavy nebo při svalových křečích. Zda opravdu pomáhá proti těmto bolestem budete muset posoudit sami.

Jaké jsou nevýhody?

Všechno má nějaké nevýhody, tato pomůcka není výjimkou. Není jich moc, ale pár se jich najde. Jako první zmíníme skutečnost, že má nevýhody jako pravé prstýnky. Mini vibrátor není vhodný pro aktivity, při kterých by se vám mohl o něco zachytit a vy byste se vzápětí zranili. Pokud byste plánovali sport nebo jinou náročnou aktivitu, měli byste si pomůcku schovat do tašky v případě, že byste si ji chtěli vzít s sebou. Přestože je to logické, občas se najdou lidé, kteří na opatrnost moc nedbají a nosí šperky při aktivitách, ke kterým se vůbec nehodí.

Mini vibrátor Palma balený v krabičce

Další nevýhodou mini vibrátoru Palma je to, že nemá nastavení zámku, aby se v nevhodnou dobu sám od sebe omylem nespustil. Je tedy možné, i když ne zcela pravděpodobné, že byste se ocitli v trapné situaci. Jen si zkuste představit, jak si v restauraci objednáváte jídlo a najednou vám zničehonic začne vibrovat prst. Jak to vysvětlíte číšníkovi a svému společníkovi?

Na jaké funkce této vibrační patrony se můžete těšit?

Pomůcka Palma od společnosti Unbound má všechny funkce, které byste očekávali od malého externího vibrátoru - tlačítko pro jeho zapnutí a vypnutí a 5 vibračních vzorů. Čtvrté a paté nastavení vás jistě nadchne, jedná se totiž o režimy poklepání a naklánění. Pro režim naklánění stačí stisknout tlačítko na spodní straně pomůcky čtyřikrát a vibrátor bude reagovat na vaše pohyby. Intenzivita vibrací se bude měnit v závislosti na tom, jak budete mít nakloněnou ruku. Režim poklepání vyžaduje 5 stisknutí tlačítka. Poté budete mít možnost nastavit si vibrace přesně podle sebe. Poklepáním si můžete nastavit svůj oblíbený rytmus a pomůcka jej napodobí.

Než tyto dva režimy ale vyzkoušíte, měli byste si s pomůckou trochu víc pohrát a seznámit se s ostatními režimy. Jen si představte, jak blízko máte k orgasmu a najednou vibrátor přestane vibrovat, protože jste zapomněli, že máte zapnutý režim naklánění a pohnuli rukou. Místo blaženého pocitu uspokojení byste v tomto případě mohli pocítit frustraci a to při sexu není dobré.

Jako další plus, která má mini vibrátor Palma, je otočná funkce. Prsten můžete nosit horizontálně (přes několik prstů) i vertikálně (od kloubu ke kloubu přes jeden prst). Tato drobná změna, kterou můžete provést není pouze vizuální, při sexu ji také pocítíte.

V českých sex shopech tato pomůcka zatím není k dostání, můžete si ji ale objednat na stránkách výrobce (odkaz je uvedený ve zdroji pod článkem). Cena, kterou za vibrační patronu zaplatíte, je 2560 Kč. Při objednávání dbejte na to, abyste si vybrali správnou velikost prstýnku. K dispozici jsou 4 velikosti - číslo 5 (4,8 cm), číslo 6 (5,4 cm), číslo 7 (5,7 cm) a číslo 8 (6 cm). Jednotlivé velikosti jsou dále nastavitelné, pokud vám po změření vyjde nějaké číslo, které se nachází mezí zmíněnými velikostmi, kupte si tu větší a prsten přizpůsobte velikosti prstu.

Po zakoupení můžete pomůcku rovnou vyzkoušet a vzít s sebou na rande s někým ze sex seznamky.

[rox]

Zdroj: https://unboundbabes.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.