Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Vyzkoušejte erotické hry na počítače a konzole

31.srpen 2018
Vyzkoušejte erotické hry na počítače a konzole

Videohry nejsou jen pro děti, ale víceméně pro každého. Některé hry mají dokonce i štítek od 18 let, ať už kvůli násilí nebo erotickým scénám. U mnoho dalších her je minimální věková hranice nižší. Nás však zajímají ty od 18 let, konkrétněji hry se sexuálním tématem, kterých je nespočet. Znáte některé?

V dnešní době si člověk může vybrat nejen co bude hrát, ale také na jakém zařízení bude hrát, existují tak tisíce her nejen pro počítač, ale také různé konzole, kterých je mnoho. Vybírat si také lze z několika žánrů, z toho jeden žánr je erotický. Pokud máte chuť, můžete si zahrát různé simulace sexu či nějakou hru s příběhem, ve kterém figuruje sex nebo cokoliv, co vás jen napadne. Jsou také populární hry, ve kterých se objevují sexuální scény, vy však nad nimi nemáte kontrolu. V některých hrách máte například možnost zvolit sex, následně však opět sledujete scénu, popřípadě hledíte na explicitní obrázek (vizuální novely). Jestliže chcete skutečně ovládat, co se bude během takovýchto scén odehrávat, měli byste zvolit interaktivní erotickou hru či simulátor. Máte-li rádi hry s příběhem, pak můžete sáhnout po některé z vizuálních novel či jiných her s příběhem. To záleží pouze na vás.

Jaké erotické hry existují, si následně představíme. Bohužel nemůžeme vypsat úplně všechny, protože existují opravdu tisíce her tohoto žánru. Vybrali jsme proto ty nejlepší z nich. Znáte je?

Leisure Suit Larry

Nejprve začneme jednou klasikou. Pokud jste někdy o této hře slyšeli nebo jste ji dokonce hráli, pak určitě budete souhlasit, že tato hra na seznam nejlepších erotických her prostě patří. Už od svých skromných počátků v 80. letech šílené eskapády Larryho Laffera potěšily mnoho hráčů. Cílem této klikací adventury je setkat se a svést přitažlivé ženy, než je představíte svému penisu. Úkol však není zcela jednoduchý, kromě odmítnutí vám také na každém rohu hrozí nějaké nebezpečí. Například hned v úvodu originální hry bylo možné zemřít velmi jednoduše a to tím, že jste vešli na silnici a přejelo vás auto.

Leisure Suit Larry je série několika her, vybrat si může být proto těžké. Na druhou stranu si nemusíte zahrát jen jednu, ale třeba všechny. Hry jsou velmi zábavné a nabízejí dostatek výzev, překvapení a skvělých scén, které vás budou bavit celé hodiny. Všechny tituly jsou k dispozici za nízkou cenu na Steamu a GOG. Letos na podzim, konkrétněji tedy v listopadu, by měl vyjít nový přírůstek v sérii, můžete si klidně počkat na něj. Zatím se plánuje pouze verze pro počítače a již v současné době si ji můžete zakoupit na Steamu s menší slevou.

Foto Flash

Zkuste si představit, že jste fotografem pro sexy časopis, jako je například Playboy nebo Maxim, a zítřejší vydání je zcela bez fotografií. Jak se to mohlo stát? Jak to mohl editor nechat dopustit? A co distributoři, jak dopraví zásilku časopisů různých prodejen včas? Toto jednoznačně není účinný způsob, jak řídit redaktorskou společnost. Naštěstí pro ně jste mistři svého oboru a dokážete svým šarmem přesvědčit dívky k tomu, aby se svlékly. Ve hře vyrazíte do ulic Sala City, připraveni odvést skvělou práci.

Erotická hra Foto Flash

Ve Foto Flash budete plnit sérii úkolů a vést nepředvídatelné konverzace s prsatými dívkami. Hru lze dokončit během pár hodin, pokud víte, co děláte. Samotná hra se nebere vážně, je veselá a výborná na oddechnutí a styl umění je fantastický - všechny dívky jsou zcela jedinečné a plné elánu. U tohoto žánru her se často můžete setkat s tím, že veškeré postavy jsou jako přes "kopírák", nejsou vůbec originální. Vývojáři Foto Flash se tomuto trendu vyhnuli a ve hře vskutku poznáte spoustu roztomilých dívek s různými vlastnostmi. Tuto hru také naleznete na Steamu.

Ladykiller in a Bind

Ladykiller in a Bind trochu více zahrnuje sex, než jiné hry tohoto typu. Tato hra se točí kolem homosexuální ženy, která se převlékla za své dvojče (jako muž) a na lodi se setkává a flirtuje se ženami. U této hry se nemusíte bát, že budete zklamáni nedostatkem skutečného sexu, naopak budete potěšeni, že tato pokorná hrdinka se zúčastní mnoho zvrácených aktivit. Pokud hádáte, že hra je zaměřená na BDSM, máte pravdu. Zaujala vás tato hra? Pak se podívejte na Steam. Mrknout se můžete i na ocenění, které hra dosud obdržela. Skutečnost, že se jedná o erotickou hru, neznamená, že hra není dobrá.

Genital Jousting

Pokud jste ještě neslyšeli o této hře, pak možná nebudete věřit vlastním očím. Možná se pobavíte anebo vám naopak budou vlasy vstávat na hlavě, neboť v této hře nehrajete žádnou lidskou postavu. Nejedná se ani o žádnou vizuální novelu, ve které byste sledovali obrázky a četli text. V této hře hrajete jako penis s varlaty, které zároveň slouží jako zadek. Není to však ledajaká hra, váže se k ní totiž i příběh. V roli Johna se snažíte získat rande na sraz se spolužáky ze střední. A ne, vaší spřízněnou duší není vagína, nýbrž další penis. Vesměs všechny postavy ve hře jsou reprezentovány mužskými genitáliemi.

Příběh je úsměvný, v roli Johna se vydáte na cestu určení vlastní identity a hledání lásky, zatímco budete čelit úskalím každodenního života a rizikům, ze kterých bude mužským hráčům běhat mráz po zádech. Jedná se o symbolismus nebo absurdismus? Kdo ví. Nicméně příběh je opravdu půvabný a pouhý pohled na Johna, který se pokouší dokončit svoji typickou denní rutinu, dokáže pobavit a někdy i zhrozit. Po odehrání této hry pravděpodobně nebudete schopni se podívat na kaktus bez toho, abyste si představili, jak se vám jeho jednotlivé bodlinky zapíchávají do nesprávných míst.

Erotická hra Genital Jousting

Nezajímá vás příběh? Není problém! K dispozici je také režim pro více hráčů, můžete si tak zahrát s přáteli nebo s lidmi online. V tomto režimu máte jednoduchý a jasný cíl. Jak jsme již zmínili, varlata penisu také slouží jako zadek, mají totiž anální vstup, vaším cílem tedy je proniknout do análu svým protivníkům a prosadit svou dominanci. Pokud si hru pořídíte, nudit se určitě nebudete.

Wolf Tails

Hra Wolf Tails už patří mezi trochu zvrhlejší hry, neboť sex s vlkem už spíše zapadá do kategorie úchylek. V japonském hentai a také hrách to není zcela neobvyklé. Wolf Tails je hra, ve které se staráte o dvě roztomilé dívky s vlčíma učima a ocásky, které jsou velmi ostražité a zaujaté vaším tajemným půvabem. Poté, co jim poskytnete útočiště ve své odlehlé chatě v lese, se s nimi sblížíte, a než se nadějete, dojde i na intimnosti. Příběh je však mnohem složitější a překvapí vás srdceryvnými okamžiky. Navíc si v této vizualní novele můžete vybrat mezi mužským a ženským protagonistou, dialog tedy bude zobrazovat rozdíly v závislosti na tom, jak si vyberete. Existuje mnoho scénářů, jak příběh skončí, hru si tedy můžete zahrát víckrát, abyste zjistili každý z nich.

Pokud si hru chcete vychutnat v necenzurované verzi, existuje patch, který vám tuto zkušenost umožní. Hru opět naleznete na Steamu.

VR Kanojo

Máte-li chuť na něco trochu realističtějšího, sáhněte po brýlích pro virtuální realitu a zkuste si zahrát hru VR Kanojo. Jedná se o simulační hru, ve které trávíte čas s dívkou od vedle, která vám sdělí, že ještě nikdy neměla chlapce u sebe v pokoji, a koketně se bude snažit být dobrou hostitelkou. Společně budete dělat věci, které sousedi spolu běžně nedělají, například jí budete pomáhat rozepnout podprsenku, líbat se s ní a nemilosrdně ji lechtat, když je ve vaně.

Jste-li zvědaví, jak tahle simulační hra ve virtuální realitě probíhá, můžete si ji zakoupit na Steamu. I tato hra má k dispozici patch, který vám umožní se s dívkou sblížit mnohem víc.

Zaujaly vás některé hry? Pak neváhejte a vyzkoušejte je! Nemusíte ani hrát sami, jednu ze zmíněných her můžete hrát i s dalšími lidmi online. Anebo si na sex seznamce zkuste najít parťáka, se kterým si můžete zahrát a kdo ví, možná nezůstanete jen u virtuálních hrách a užijete si i reálný sex.

[rox]

Zdroj: https://store.steampowered.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.