Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Výlet autobusem

14.leden 2017
Výlet autobusem

Ráno pospíchám na autobus, jedu za kamarádkou na Moravu, autobus je poloprázdný, sedám si dozadu, jsem na zadním sedadle úplně sama. Klimbám, pospávám. Nejsem zvyklá jezdit autobusem, ale auto je v servisu, a já jsem kamarádce slíbila, že se tento víkend zastavím.

Najednou cítím, jak se kolem mne někdo dere na volná místa, ani nezvedám hlavu a podřimuji dál, po chvíli cítím něčí ruku na stehně myslím, že se mi to zdá, když ji ale cítím v rozkroku, otvírám oči a vidím dva kluky, jeden z nich se mi dobývá rukou pod kalhotky, ucukávám říkám "Co to děláš, co si to dovoluješ," on se usmívá a říká: "Tobě se to nelíbí?". Mlčím, jen se culím při představě, jaké by to s nimi bylo... Představují se - ten drzejší, co mně osahával, je Honza, ten druhý se jmenuje Jarda. Bavíme se o všem možném, když řeč sklouzává na sex. V tom mně Jarda obejme a políbí, nebráním se tomu, rukou mi přes tričko prozkoumává prsíčka, Honza mi zajíždí pod sukýnku, stahuje mi tanga a hladí moji na čárku vyholenou kundičku, rukou zajedu Honzovi do rozkroku, cítím, jak mu roste penis, rozepnu mu zip u kalhot osvobodím jeho nástroj ze sevření slipů, valím oči na toho obra.

Lehce po něm rukou přejedu, on ještě roste a ztvrdne, lehám si s hlavou k Jardovi, roztahuji nohy a Honza se snaží svého obra dostat do mojí lasturky, ale nejde to. Sklání k ní hlavu, a jazykem přejíždí po kundičce, dráždí mi poštěváček, zajíždí jazykem do kundičky. Líže mi ji, vzdychám, zrychluje se mi tep kundička se chvěje. Jsem celá mokrá, beru do ruky Honzovo obra říkám "Dej mi ho tam, teď to už půjde." Opatrně mi ho dává na krajíček a pomalu zasunuje do lasturky. Jarda mi mezitím sundal tričko a masíruje moje pevná prsíčka a jazykem jezdí po bradavkách. Je to krásné, nahmatávám jeho penis a hladím ho. Stoupá a tvrdne, je to taky pořádný macík. Honza se zatím dostal celý do mojí kundičky, a pomalými pohyby mne šoustá. Cítím, jak mi naráží na zadní stěnu kundičky, až zasyknu bolestí, trochu zmírní přírazy, ale za chvíli jede zase na doraz. Cítím, jak jeho penis ve mně ještě roste. Přichází to na mně. V tom Honza stříká horké semeno do mojí lasturky, ta se plní, ale Honza pokračuje dál.

Co říkáte na sex v autobuse?

Sperma mi teče ven po zadečku, mám ho i na stehnech, když Honza přidává další dávku spermíí do mojí kundičky a vytahuje svůj oštěp ven a vydechuje. Na tu příležitost čekal Jarda, klekám si na kolena a špulím na něj roztouženou kundičku. Zezadu mi tam zasouvá svoje kopí, má snad ještě větší než Honza. Zkušeně ale vklouzne do nitra mojí lasturky a šoustá mně, koulemi pleská o moje bříško a přiráží tvrdě do mojí kundičky. Honza mi nastavuje před obličej svůj penis, beru ho do pusinky a kouřím mu ho. Je na vrcholu blaha, vzdychá a heká slastí. Zabrána do Honzova ocasu jsem si ani neuvědomila, že mne Jarda šoustá do zadečku, ohromným ohonem a celý mi ho vyplňuje. Jeho koule plaskají o mojí kundičku, zpomaluje pohyby, vrací penis zpátky do kundičky, po pár přírazech vzdychne a z dírky na jeho žaludu se do mně řine proud horké lávy. V tom i Honza stříká svoji dávku do mojí pusy. Sperma je všude, teče mi po bradě a nestačím polykat. Teče i z kundičky, takové množství nemůže pobrat.

Semeno z kundičky teče na sedadlo, Jarda se snaží ucpat kundičku ocasem, aby semeno nevytékalo ven, ale hned začne přirážet a šoustá moji lasturku dál. Přidává další dávku semene, stříká do mně, vytahuje ocas ven, lehám si na záda a Jarda mi vylizuje semeno z kundičky. Jazykem mi dráždí poštěváček. Honza si mi sedá před obličej, zasouvá kopí do pusy a šoustá mně do pusinky. Jarda zatím očistil kundičku a oddechuje. Cítím, jak Honza roste a stříká semeno do mojí pusinky. Všechno polykám, saji mu ho do poslední kapičky, očistím ho a Honza vyndá ocas ven. Už se hrne na mojí kundičku, vjíždí tam a projíždí ji celou. Svírám ho, aby to bylo těsnější a on přidává na rychlosti. Vzdychám, cítím to, už je tady zase orgasmus. Honza stříká, semeno teče do kundičky, ale on přiráží dál. Zase tvrdne a vzápětí pouští další semeno, bylo to rychlé, ale moc krásné.

Blíží se konec mojí cesty, budu vystupovat. Oblékám se. Ještě, že mám náhradní oblečení. Na rozloučenou jim ještě vykouřím jejich nástroje lásky, polknu poslední kapičky jejich spermatu a vystupuji. Jdu zeširoka, nemůžu dát nohy k sobě. Řidič se na mně culí, ví svoje. Ještě mávám za odjíždějícím autobusem. To byla jízda, škoda že příště pojedu autem. Nebo ho dám zase do servisu a počkám si na ty dva hřebečky?

Tak kdy budete mít cestu na Moravu vy? Třeba výlet do Zlína nebo do Brna, mohl by se vyplatit, no ne?

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.