Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Vylepšení orálního sexu

19.únor 2019
Vylepšení orálního sexu

Sex neznamená pouze penetraci a neustálé pohyby tam a zpět. Může to být také něžné a smyslné. Stačí chtít a vědět, jak na to. Orální sex milují muži i ženy, a proto vám dnes poradíme pár tipů, jak ho vylepšit a třeba i překvapit svého partnera.

Orální sex se u mužů a žen poměrně dost liší. Vlastně mají společné jen dvě věci - používají se ústa a jde o uspokojení (nebo alespoň pěkné pocity) dané osoby. Techniky se liší díky odlišnosti pohlaví, což je pravděpodobně každému jasné. Ale většinou se liší i celková atmosféra u jednotlivých aktů. Zatímco když žena provádí orální sex muži, atmosféra je spíše vášnivá, někdy až dominantní (někteří muži to berou tak, že jsou při něm ve velícím postavení), když muž provádí orální sex ženě, atmosféra je spíše smyslná, něžná, roztoužená a romantická. 

Orální sex u ženy

Trochu se liší, jak můžete vylepšit orální sex u ženy a u muže, proto si to rozdělíme. Orální sex u ženy představuje skoro stoprocentní jistotu orgasmu. Ale i když si myslíte, že jste mistři této techniky, vždycky jde něco zlepšit.

Příprava

Pokud chcete ženě ke klasickému orálnímu sexu přidat něco navíc, měli byste začít od začátku a ne hned od prostředka. To znamená, že byste neměli zapomenout na přípravnou fázi. Ta může zahrnovat různé věci, ale většinou jde především o navození správné atmosféry. Jestli víte, že je romantička, tak se obzvláště zaměřte na tuto fázi. Určitě se jí budou líbit svíčky, uvolněná hudba a pěkně navoněný pokoj. Ale třeba i květina, kterou jí donesete při návratu domů z práce, se počítá. Udělejte vše pro to, aby se vaše partnerka měla jako v bavlnce, ženy mají rády opečovávání a když se na nic nespěchá. Už jen díky těmto maličkostem budete na velmi dobré cestě k jejímu uspokojení.

Začátek

Soustřeďte se na to, jak celou věc začnete. Nechoďte hned na věc. Nejprve se jí dotýkejte po celém těle, pak to omezte pouze na zadek/intimní partie a poté teprve přidejte ústa. Není kam spěchat, je to o tom, aby si to užila. Líbejte intimní partie a jejich okolí a až pak teprve zkuste zajít dál.

Přidejte něco navíc

Orální sex nemusí být čistě jen o uspokojování ústy. Můžete přidat i své prsty nebo erotickou hračku. Uvažovali jste někdy i o vnitřní stimulaci, zatímco vnější části budete uspokojovat lízáním nebo sáním? Především erotické hračky, které se soustředí na bod G, což je v podstatě druhá (vnitřní) část klitorisu, toho mohou hodně změnit. Žena prožije orgasmus, jako ještě nikdy. Pojďme si o této vnitřní stimulaci při orálním sexu povědět něco víc.

Co víc dopřát při orálním sexu ženě?

Pro ženu je to skvělý pocit, protože se tím stimuluje pudendální nerv, které prochází klitorisem, konečníkem i perineem, takže v podstatě celými třísly. "Interní stimulace může poskytnout nepřímý kontakt s těmito strukturami a poslat signály do mozku, které pak uvolní chemické látky dopamin a oxytocin, které způsobí dobré pocity," říká sexuoložka Dr. Laura Deitsch. "Dopamin pomáhá mozku vytvořit si spojení s tím, že se přitom cítíte dobře, takže vás to nutí dělat to znovu a znovu, protože se vám to líbí, a to kvůli uvolňování oxytocinu."

Erotické hračky, které stimulují bod G, se dostanou až na samý vrchol klitorisu. "Některé hračky, které stimulují bod G, mohou být dobrým doplňkem k vašim ostatním erotickým hračkám a pomůckám. Jedná se rozhodně o jiný druh uspokojení a se správnou hračkou může toto uspokojování skončit i ženskou ejakulací (squirtem) a velmi intenzivním orgasmem," dodává Deitsch.

První věc, kterou musíte udělat, je zeptat se, zda má vaše partnerka ráda penetraci při sexu. A to můžete zjistit jedině tak, že se zeptáte. I když si můžete myslet, že odpověď víte, protože jste to poznali, můžete se mýlit. A i pokud vám to před několika lety řekla, tak se to mohlo změnit. Některým ženám se to líbí, zatímco jiným vůbec. Jestliže vaše partnerka nemůže s jistotou odpovědět, protože neví, zeptejte se, zda můžete trochu experimentovat a zjistit to. Občas člověk zjistí opravdu zajímavé věci, i když si myslel, že se mu líbí pouze jeden druh stimulace. Toto zkoušení a experimentování bude plné úspěchů, ale i nezdarů, s tím musíte počítat. Ne vše se může ženě líbit.

Jak na to

Začněte tak, že umístíte dva prsty do vaginálního kanálu, bříšky směrem k pupíku a tímto směrem uděláte pohyb "pojď sem" nebo zatlačíte proti pupíku. Dělejte toto, zatímco ji budete dráždit klitoris jazykem kolem dokola, popř. jiný druh vnější stimulace, který se jí líbí. Pokud bude partnerka chtít, zvyšte tlak. Dávejte pozor, jak bude reagovat její tělo. Snaží se boky přiblížit k vašemu obličeji? Je hlasitější? Nebo se odtahuje a je zticha? Mějte na paměti, že se to vaší partnerce opravdu nemusí líbit a je to v pořádku, každý jsme jiný. Až skončíte, promluvte si o tom, co se vám a jí líbilo a co ne. Jestliže se jí to líbilo, můžete se přesunout k erotickým hračkám, které jsou ke stimulaci bodu G určené.

Erotické hračky stimulující bod G

Těchto erotických hraček existuje na trhu poměrně hodně - klasické ze silikonu, vibrující i nevibrující, s hlavou s vroubky nebo s hladkou, existují dokonce i takové ze skla nebo z nerezové oceli. Každý druh vám může poskytnout jiné pocity. Nenechte se tím množstvím druhů zahltit! Jděte nakoupit s vaší partnerkou nebo si společně projeďte stránky na internetu. Pokud opravdu nevíte, začněte s nějakou jednoduchou klasikou, vyzkoušejte třeba vibrátor Gigi 2 od firmy Lelo. Pokud byste rádi spíše něco méně intenzivního, můžete vyzkoušet bullet vibrátor na bod G od značky Je Joue. Pozor si ale musíte dávat vzhledem k jeho velikosti, mohl by totiž skončit celý uvnitř a to rozhodně nechcete. Ale jeho nesporná výhoda je v tom, že je tak malý, že se dobře při orálním sexu drží a nikde nepřekáží. Až si budete chtít vyzkoušet něco méně všedního, sáhněte například po dildu z nerezové oceli Njoy Eleven. Pokud vás spíše zajímá sklo, můžete vyzkoušet skleněné dildo od Babelandu.

I orální sex pro muže můžete o něco vylepšit, čtěte dále!

Jak je zahrnout do orálního sexu

Chcete-li využívat vibrující hračku, nejprve najděte nastavení, které bude vaší partnerce vyhovovat. Tyto hračky mívají od 8 do 10 různých nastavení a různé vibrační režimy. Udělejte si na nalezení toho správného čas. Použijte lubrikant na vodní bázi (pro jistotu, obzvláště pokud je vaše hračka silikonová) a nezapomeňte nalubrikovat i hračku. Nažhavte partnerku externí stimulací za pomocí jazyku a rtů. Jakmile vidíte, že se podařilo, jemně zasuňte hračku do vagíny a zeptejte se, zda by jí chtěla hlouběji nebo ne. Hračka by měla přirozeně skončit v poloze hned u bodu G. Můžete s ní opatrně hýbat, ale klidně ji nechat celou dobu na místě. Bude to chtít trpělivost, abyste zjistili, co bude fungovat nejlépe. Pokračujte v laskání rty a jazykem

Orální sex u muže

Ne že byste se, ženy, nemusely u orálního sexu u muže moc snažit. Ale oni atmosféru zkrátka moc neřeší a je jim i celkem jedno, jestli je nejdříve budete dráždit nebo půjdete rovnou na věc. Samozřejmě můžete zkusit v podstatě vše, co jsme popsali u orálního sexu u ženy - romantická atmosféra, nažhavení i erotické pomůcky. Akorát vzhledem k tomu, že muži nemají bod G stejný jako ženy, bude se jednat o trochu jiné erotické pomůcky.

Erotické pomůcky

U muže se bavíme o erotických pomůckách, které stimulují prostatu. Stimulace prostaty totiž představuje nejvýznamější změnu, kterou muži můžete při orálním sexu nabídnout. Prostatě se mimochodem říká mužský bod G, takže vidíte, že jistou spojitost to má. Obsahuje velmi mnoho citlivých nervových zakončení, díky jejichž stimulaci může muž prožít velmi silný orgasmus. Můžete ji vyzkoušet stimulovat i prsty, na to vám bude stačit zhruba 3/4 jeho délky, ale pokud se na to necítíte, zvolte erotickou hračku. Muže na tuto penetraci ale musíte ale nejprve trochu připravit - trochu ho uvolnit, použít hodně lubrikačního gelu a vybrat správnou erotickou hračku. Jejich výběr není tak široký jako u ženských vibrátorů, ale například Loki Wave od Lela je jedním z nich. Nebudete-li si vědět rady, v kamenném sex shopu vám rádi poradí. 

Jiná možnost?

Nepozdává se vám nebo vašemu partnerovi, že byste mu měly něco zasouvat do řitního otvoru? Pak zkuste alespoň nepřímou stimulaci prostaty, která se provádí stimulací hráze. Masírujte toto místo dvěma prsty, zatímco ho budete uspokojovat ústy. Tato metoda sice nebývá tak účinná jako ta první, ale za vyzkoušení rozhodně stojí, pokud se vám do první nechce. Každopádně vám obě "ulehčí" práci, protože orgasmus u muže nastoupí rychleji, což se hodí především u mužů, kterým trvá u orálního sexu dlouho, než dosáhnou orgasmu (což je většinou pravý opak ženy). 

Zaujaly vás zmíněná vylepšení orálního sexu, ale nevíte, s kým byste tomohli vyzkoušet? Zkuste se poptat na sex seznamce, kde se nikdo o sexu mluvit nestydí. 

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.