Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Vydařená služební cesta na sever - 2. díl

3.duben 2021
Vydařená služební cesta na sever - 2. díl

Byl to nekonečný okamžik, než se mě dotkla. V tu chvíli jsem z úst vypustil otázku, na co má teď chuť. Myšleno to bylo slušně. Jenže ten dvojsmysl byl tak jasný, že její odpověď mě vlastně ani nepřekvapila. Opět dlouze, ale tak sladce vyslovila "You".

Bylo mi jasné, že večeře je u konce a desert se bude podávat již na pokoji. Ačkoliv by se to nemělo, začal jsem mávat na vrchního, jako bych měl v pití bůhví co. Ale chtěl jsem jen rychle zaplatit a odkráčet po červeném koberci k výtahu do ráje. Trochu mě zchladila výše částky na vystaveném účtu, tolik éček jsem neměl v hotovosti, a tak jsem letěl platit k pokladně. Neustále se ujišťujíc, že slečna nehodlá po tak drahé večeři, odepřít mi desert. Ani se nehla. Vzrušením jsem si oddychl a zároveň udělal takové to "hhmmmm", že zpozorněl personál i pár hostů. Vrátil jsem se ke stolu, slečně opět pomohl ze židle a vykročili jsme směrem kde, kdyby byly cedule, bylo napsáno "Pozor hrozí výbuch" (rozuměj orgasmický výbuch lidského chtíče).

Jen se zavřely za námi dveře restaurace vrhla se na mě tak, že jsme povalili na zem nějakou květinu a obraz ze stěny. Byla rychlejší. Nečekal jsem a vzal ji do náruče a odnášejíc ji k výtahu, jsme ochutnávali svá ústa jazykem a co to šlo se tlačili k sobě. Na výtah se čekat nemuselo. Byly jsme v něm během dvou vteřin. Chvíle napětí, kam se pojede. Už jsem natahoval ruku k mému patru, když mě lehce přes ní plácla a stiskla číslo patra svého. Jaký to blažený pocit. V životě jsem necítil takovou bouři hormonů od hlavy až k patám. Odpočítával jsem příjezd výtahu v euforii jako při konci roku. Ani nevím, jak jsme se najednou ocitli v jejím pokoji. Vybavily se mi emoce z první návštěvy dívčího pokoje v pubertě. Byl to ten pocit, kdy se vám sevře hrdlo a říkáte si, tak tady si ta holka užívá, co nám příroda nabídla. Teď však aktérém té představy i budu.

Stojíme u postele ve spojení tak těsném, že vteřinové lepidlo je toho slabým odvarem. Jazyky zamotané jako hadi. Ruce neví, kam dřív šáhnout z toho, co dřív oči ochutnaly. Hrábl jsem jí do vlasů a sjel rukou ke krku. Vymanil se z jejích úst. Svůj nos přiložil jsem k jejímu krku a nasával tu vůni nažhavené ženy. Cítil jsem záchvěvy, jež polibkem jsem klidnil a horkým dechem zahříval. Když z levé na pravou stranu jsem se přes krční lalůček dostal. Mé zuby jak vlčí se vrhly na ramínko jejích šatů, div, že jsem ho neroztrhl. Bylo volné, že ruce třeba nebylo. Jen odhalená paže způsobila pumpování neskutečného množství krve do mého penisu, že komár po přísátí by pukl tím tlakem.

Obě ramínka šla dolů v prudkém sledu a šaty něměly šanci se udržet. Padly dolů ke kotníkům. Byl to krásný pohled, přímo nečekaný. Podprsenka s kalhotkami snad samy odletěly již před večeří do kouta. Její ňadra byla holá, jemně oblá. Dvorce vypadaly jak z čokolády nebo karamelu, že by je člověk nejraději hned olízl. Stála tam v ten okamžik téměř náhá, mi již plně odevzdána. Nezůstal jsem pozadu a strhal, ze sebe košili i kalhoty, boty letěly kamsi pryč. Chvíli váhal jsem, zda trenky sundat hned, trochu studu ještě ve mně zbylo. Ona však jen prstem pokynula směrem dolů a já cítil, jako by její ruce moje držely a poslední kousek prádla dolů stahovaly. Byl to výstřel jako z praku, když můj penis se z trenek vynořil.

Erotická povídka Vydařená služební cesta na sever

Pocit jsem měl jak v soutěži krásy, kdy očkem hodnotila každý kousek mého nedočkavého těla. Tvářila se přitom důležitě. Pak zvedla ruku a ukázováčkem mě vybídla k startu letu do výšin. Nečekal jsem, přitiskl ji k sobě a spolu jsme pádem lehli do postele. Líbali jsme se vášnivě. Každou chvíli jsem svými rty laskal její tělo níž a níž. Pak vracel jsem se jinou cestou k ústům. Její ňadra byla pevná, bradavky byly tak napnuté, že jsem každou chvíli čekal, že jak knoflík odstřelí. Lízal jsem je jako šlehačku z dortu. Napětí jak z vysokého vedení jsem v krátkých okamžicích cítil a měl jsem pocit, že mě každou chvilku zažehne. Otočil jsem ji na bříško a hladil ji, až škrabkal po zádech. Vrněla blahem a já si na okamžik uvědomil, o co bych přišel, kdybych nikam neletěl.

Svým tělem jsem zalehnout ji chtěl. Chtěl jsem ji líbat od šíje až po kotníčky. Na zadeček jsem si na chvíli položil hlavu jako na polštář. Nepopsatelný okamžik, kdy jsem cítil, jak její celé tělo je jako struny napnuté. Stačilo se jen dotknout a rozezněly se tóny slastného "Aaaachhhh". Na stehýnkach jsem ji hladil svými vlasy. Hned na to je kousek rozevřela jako nůžky. Pak nožku v kolenou jsem ji ohnul. Měl jsem před sebou krásný kotníček, jako sladkou kuličku, co okusit jsem chtěl. Přisál jsem se na něj ústy jako pijavice, pak jazýčkem jsem ho obkroužil. Její střevíček jsem za podpatek chytil a v tu chvíli se její ladná nožka vylodila v přístavu mého zrychleného dechu. Políbil jsem ji na nožce a ochutnal jazykem letmo její paleček. Měla radost, že se mi líbí celá. Když dokončil jsem misi k jejím nožkám, sama lehla si na záda a pohybem pánve naznačila, jak její kundička čeká na to, co jí patří.

Dal jsem obě její nohy stranou a zabořil svůj obličej do víru vášně. Ucítil jsem, že vír není vírem, ale pramenem. Její štávička vytékala vzrušením. Musel jsem ji ochutnat. Jazykem jsem zajel dovnitř, nabral trochu nektaru a vyjel zase nahoře. Ta chuť rozhýbala mou pánev a už jsem se těšil, jak budu brázdit cesty neprobádané. Ještě hrál jsem si s jejím poštěváčkem. Ten kousek těla byl v tu chvíli středobodem celého vesmíru. Prstíčky jsem do kundičky zasunul a čekal jsem, kde jiskru ještě větší touhy zažehnou. V harmonii prstu vně i uvnitř masíroval jsem ji strašně rád. Její tělo se tak rychle propínalo a stahovalo, že bylo zřejmé, že nezabloudil jsem a našel cíl. Už nevydržela se jen oddávat mým choutkám a přitahovala mě výš a výš, až můj meč ke své pochvě se přiblížl.

Ten moment lákal k podráždění její mysli. A než jsem se vevnitř uvelebil, dráždil jsem její poštěváček svým pyjem. Pak mě plácla, přitáhla přes zadek a v tu chvíli byla mnou plná. Začal jsem svým mečem plenit vše, co by ji bránilo prožít bouři v těle. Tiskla mě k sobě a já chtěl ji líbat znovu. Cítil jsem její horký dech na svém krku a dodávalo mi to pocit dobře odváděné práce. Najednou mě odhazovala jako kus použitého hadru. Ale to jen dostala chuť osedlat si mě jako hřebce. Osedlala si mě opravdu hezky. Jízda byla chvíli krokem, chvíli klusem. Nechal jsem ji ať si jezdí sama. Čekal jsem na stisk stehnen, kdy bude chtít přejít do cvalu nebo trysku. Byl to nádherný pocit být jejím koněm a vedět, že tenhle závod neskončí jinak než vítězstvím.

Když stáhla mě svýma nohama, já věděl, že jdeme do závěrečné fáze. V jejím klíně cítil jsem, že je to tam jak před protržením hráze a proud či vlna opojení vyplaví se. Naše rychlé přírazy přípomínaly dva magnety, které při oddálení se zase k sobě rychle vrací. Rychlost byla čím dál větší. Musel jsem ji chytit na zadečku, abychom se sobě nevzdálili moc. Pak na chvíli se musel zastavit i čas. Její stahy ždímaly mě jako mokré prádlo a co nevyplnily její šťávičky, dokonalo mé semeno. Já jen stihl zvolat její jméno "Leeeenaaaaaa!" Tak krásně to mezi námi ještě chvíli čvachtalo. Pak svalili jsme se k sobě čelem. Přitiskla svou ruku na své rty a hned nato položila je na mé. Ta pusa byla krásnou odměnou. Chvíli ještě koukali jsme na sebe, prohodili pár libých slov. Pochvalovali jsem si dnešní desert a smáli, že byl téměř zadarmo. Tak skončil první den mé první služební cesty. No řekněte, kdo pak by to čekal...

Třeba až pojedete na služební cestu do Prahy nebo Brna, poštěstí se vám a stane se něco podobného.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.