Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Vůbec ne nudné ráno

22.červen 2019
Vůbec ne nudné ráno

Pomalu vstala z postele a rozhrnula světle modré závěsy v celé ložnici. Otevřela okno nejblíže k posteli a nechala celé své nahé tělo ozářit teplými slunečními paprsky. Nadechla se zhluboka příjemného čerstvého vzduchu a nahá hruď s pevným poprsím se vzedmula vzhůru s přívalem kyslíku.

Přivřela víčka a mžourala skrze sluneční svit kamsi do dálky. Vzdáleně si uvědomovala, že slyší šumivý zvuk a došlo jí, že v koupelně teče voda. Otočila se směrem k přicházejícímu ševelu. Zlehka otevřela dveře a kráčela přes chladné dlaždice směrem ke sprchovému koutu. Přes závěs uviděla nezřetelně vysokou siluetu. Odhrnula mokrou plentu a uviděla krásný široký úsměv a jiskřivý pohled v modrých mužských očích. Podvědomě pohnula koutky a vytvořila na svém něžném obličeji úsměv na oplátku. Tekla nad ním voda ze sprchy a přece byl celý od pěny, která mu stékala od ramen přes hruď a bříško do mužných partií, aby odtekla přes nohy dolů a našla si cíl ve výlevce…

Najednou ji nadzvedl a postavil k sobě. Otočil si k sobě její svůdné křivky zad a zadečku a omýval jí příjemně jablečným sprchovým gelem. Jeho ruce bloudily všude a ona vnímala jeho doteky a oddávala se příjemnému pocitu v teplých proudech vody. Hladil jí boky a prozkoumával svými něžnými prsty celé tělo. Zavřela oči, vydechla ústy a nechala stékat horkou vodu od hlavy dolů po zádech. Pramínky čiré vody stékaly po vlasech a tvořili jí před obličejem clonu. Uchopila do obou rukou ňadra a lehce si je mnula a masírovala. Bradavky se jí změnily v nateklé hroty. Cítila, jak jí s přehnanou péčí mydlí a vzrušivě se jí dotýká... Přesně věděla, co bude následovat a co oba chtějí...

Nenápadně se dotkl jejích ramen a nasměroval si jí obličejem k sobě. Dlouze políbil svěží růžové rty a celým tělem se přitiskl k jejímu. Ucítila dole vzrůstat jeho vzrušení a sama pro sebe se lehce usmála. Pohlédla mu do zářivých očí a uviděla ten pohled, který uměl dát jenom jí a nikomu jinému... Pevně jí stiskl pod zadečkem, opřel o chladné dlaždičky sprchového koutu a nadzvedl. Její nohy se zaklínily podél jeho boků a držela se ho kolem krku. Byla v jeho rukách tak drobná a zranitelná. Nechala se líbat na učních lalůčcích a vzdychala do páry z horké vody. Mokré prameny vlasů se jí cuchaly do sebe, jak se třela o mokrou stěnu. Nepřestával jí líbat a sjížděl od krčku k ňadrům. Celý se prohýbal a nenápadně si ji směroval na svůj připravený tvrdý úd. Neskutečně vlhla a ucítila, jak do ní pomalu a něžně vniká.

Erotická povídka Vůbec ne nudné ráno

Na stejně vydechli s pocitem souznění a spojení. Neohrabaně vypnul tekoucí vodu a po obou tělech se rozlila husí kůže z chladu spojená s vzrušením. Stále ve stejné pozici, kdy byl v celé své kráse v ní, jí pomalu přenesl do ložnice. Ani se neosušili a celí mokří spadli do rozestlané postele ozařované letními paprsky slunce. Kapky vody z jejich těl zůstávali na prostěradle, peřinách i polštářích. Její dlouhé mokré vlasy zanechávaly vlhké stopy, na kterých se spolu převalovaly a vášnivě se líbali. Podívala se mu zpříma do očí a špičkou svého jazyka přejela přes jeho navlhlé rty. Zaujal standardní polohu a lehl si mezi její roztažené nohy. Ležela na zádech a pevně chytla jeho půlky a přisouvala si ho víc do sebe. Prozářeným pokojem se šířily smíšené vzdechy.

Nadzvedl se a klekl naproti ní. Uchopil snadně její natažené dlouhé nohy a opřel si je o ramena. Usmívala se na něj a odhalovala svoje krásné bílé zuby. Neodolal a musel jí políbit. Hned se ale začal věnovat tomu, co započal, a v kleče začal rychle přirážet a hladit jí hebké nohy. Její vlhkost stékala na bílé prostěradlo a ztrácela se v mokrých skvrnách od jejích vlasů. Měla natažené ruce a svoje prsty zatínala do peřin. Pomáhala mu přirážet a nadzvedávala zadeček, aby se do ní lépe dostal. Když se začala zmítat v orgasmu, nepřestával přirážet a po chvíli byla jeho ejakulace roztřísněna po jejím obnaženém bříšku. Položil se lehce na ní a mezi oddechováním jí letmo políbil. Jeho sperma je slepovalo k sobě a teprve teď si uvědomili, že jsou v mokrém povlečení. Začalo jim být chladno a tak se znova přesunuli do koupelny, kde si dali horkou sprchu. Omyli ze sebe pozůstatky ranního sexu a hladili se v příjemně tekoucím teplu.

Tentokrát se celí osušili ručníkem a vysušili si vlasy. Vešla do ložnice a posbírala zvlhlé peřiny aby je dala na balkón na slunce. Byla stále nahá, ale nevadilo jí to... Bydleli v nejvyšším poschodí a na terasu nebylo jen tak lehce vidět. Navíc před sebou nesla přece polštáře. Nahnula se a začala je rovnat na silné kamenné zábradlí. Ucítila za sebou jeho dech. Přitulil se k ní obnaženým tělem. Obrátila se k němu a něžně se políbili. Rukou mu projela hustými tmavými vlasy a nechala se posadit do měkkých polštářů na zábradlí. Podívala se dolů a mírně se jí zatočila hlava z výšky. Pevně se ho chytla kolem krku a pomohla mu do sebe zasunou jeho naběhlý penis.

Tlumeně vzdychala, aby ji sousedi moc neslyšeli. Za chvíli však své výdechy neovládala a nechávala se unášet jeho něžností. Držel jí za boky a střídavě hladil po páteři a mnul lopatky. Pevně se ho držela, aby nespadla a celá se svěřila jen do jeho rukou. Bylo to nebezpečné a zároveň hrozně vzrušující. Líbilo se jí to a přitom se trochu bála. Když najednou zrychlil tempo, zapomněla na strach a začala ho líbat na krčku a na hrudi, kde to měl moc rád. Těsně před vyvrcholením vyndal svůj nateklý pyj a postříkal jí nejen bříško, ale i stehna. Mléčná tekutina stékala po přikrývkách. Objímal ji stále sedící na zábradlí. Hladili se všude po těle a líbali se na obličej. Obratně ji sundal a odešel se obléci do práce. Těm peřinám už sluníčko nepomůže, pomyslela si. Otřela chladnoucí sperma ze svého těla do přikrývky a začala sundávat povlečení, aby ho odnesla vyprat...

Zaregistrujte se na erotickou seznamku a ranní sex si budete moci dopřávat klidně každé ráno...

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.