Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Všechno, co byste rádi věděli o piercingu bradavek

20.leden 2017
Všechno, co byste rádi věděli o piercingu bradavek

Někteří lidé piercingy odsuzují, jiným nevadí a další je milují. Je to stejné asi jako skoro se vším. V našem dvoudílném článku se zaměříme na piercingy, o kterých budou vědět ale jen vyvolení - dnes na piercing bradavek a příště na piercing klitorisu. Bolí to? Jaké to je při sexu? Vyplatí se to vůbec? Na všechny tyto otázky vám odpoví hrdá nositelka těchto piercingů.

Co se týče mého těla, vnímám ho jako hřiště. Moje hřiště a pak těch, kterých chci, aby bylo. Na všech hřištích můžete vidět různé hrací prvky, nějaké dekorace... Nejčastěji jsou naše těla zdobena piercingy a tetováním. Sice mám jenom malé tetování, které ze mě nedělá sexy potetovanou ženu, ale za to mám pár super piercingů.

V tomto článku a příštím článku bych se s vámi chtěla podělit o mé zkušenosti s nimi, ať už v sexu nebo v každodenním životě. Snad se pak budete moci lépe rozhodnout, zda si tyto piercingy pořídit, jestliže nad nimi uvažujete. Bolest obou piercingů ohodnotím škálou od 0 do 10, přičemž 10 znamená tu nejhorší bolest. Jsem žena, takže to vše beru ze ženského pohledu, to ale neznamená, že by si mé zkušenosti nemohl přečíst muž, navíc, piercingy bradavek u mužů jsou děsně sexy. Tak hurá do toho!

Piercing v bradavce

Jinak nazýván nipple piercing. Jedná se o horizontální, nebo méně často vertikální, piercing jedné nebo obou bradavek.

Bolest

10/10

Bohužel vám nemohu přesně říct, jak moc to bolelo, protože jsem si výjimečně vzala před aplikací silný lék na bolest. Ale co můžu jednoznačně říct - pociťovala jsem jakousi psychickou bolest. Seděla jsem tam, koukla jsem se dolů na svá prsa, měla jsem jehlu zapíchlou v bradavce, a přestože jsem necítila fyzickou bolest, hluboko v mém mozku jsem pociťovala bolest z toho, že tak důležitá část ženy, jako jsou prsa, je propíchnutá. Jedna moje kamarádka zakřičela na piercerku během propíchávání její druhé bradavky "Tvoje matka je děvka!", takže bez léků to rozhodně není nic příjemného. Což vlastně dokazují i všechny dojmy na internetu, co jsem měla za svůj život tu čest číst. Proto jsem si také vzala ten prášek, i když je to možná zbabělé a mnoho lidí podotkne, že piercingy jsou právě o té bolesti.

Hojení

Bradavky jsou všeobecně velmi známé tím, že se špatně hojí, tudíž počítejte s delší dobou hojení a se stroupky. Platí, stejně jako u piercingu pupíku, že si musíte dávat velký pozor, aby se vám piercing o něco nezatrhnul a vyhnout se některým produktům (krémy apod.). Hojení je také zhoršené díky hormonálnímu cyklu ženy. Tento piercing se musí čistit první měsíc každý den v roztoku antibakteriálního (ale ne vysušujícího) mýdla nebo v solném roztoku (zeptejte se piercera, kterou metodu vám doporučuje). Po dobu dalších 6 měsíců se piercing musí čistit 2x - 3x týdně. 

Návrh na typ podprsenky

Prvních pár dní bych doporučovala podprsenku nenosit a nejlépe se obléknout do volného trička, jestliže vám to okolnosti dovolují. Pokud máte hodně velká prsa jako já, doporučuji podprsenku z měkkého materiálu, která vám zakryje celá prsa, něco na styl sportovní podprsenky. Hlavně, aby zakryla celé bradavky, protože košíčky, které jsou malé vám mohou piercing vytrhnout nebo s ním neustále hýbat, což zhoršuje hojení. Chcete přece tyhle vaše nové děti chovat v bezpečí, že ano? Muži tohle naštěstí nemusí řešit, vezmou si volné tričko a hotovo.

Materiál podprsenky

Hlavně myslete na to, aby byl měkký! Celá podprsenka, kromě krajky, by měla být ze stejného materiálu. Nesmí být ale vyrobená celá z krajky, jelikož by se kulička piercingu mohla dostat do mezer, a to může způsobit opravdovou katastrofu. Samy nejlépe poznáte, kdy nastal ten vhodný čas se vrátit ke svému sexy prádlu.

nipple piercing

Spaní

Osobně si nepamatuji, že by mi spaní dělalo nějaký problém, ale internet říká, že byste se spaní na břiše měli na nějakou dobu vyhnout. Zkuste tedy spát raději na boku nebo na zádech.

Sex

A teď to, na co všichni určitě čekáte. Sex s propíchlými bradavkami není žádný problém od první chvíle. Váš partner si ale musí plně uvědomit, že máte na sobě novou dekoraci. Tudíž žádné štípání, olizování, sání nebo kousání! Po zahojení sami nejlépe poznáte, jaký druh stimulace se vám bude nejvíce líbit. Není žádné oficiální pravidlo, kdy by se mohlo začít s drážděním nebo olizováním, tak se toho na pár týdnů raději vzdejte. A pokud už se stalo, tak následovat důkladným očištěním. Po sexu byste je měli stejně řádně omýt, protože znáte to... pot, sperma a tak dále...

Cvičení

Ani u cvičení jsem nezaznamenala žádný problém, pokud jsem piercingy ihned po docvičení šla očistit. Zvolte správný druh podprsenky, jak je již uvedeno výše.

Bolest při hojení

Mírná. Buďte velmi opatrní a nenechte oblečení nebo cokoliv jiného, aby se zachytilo a piercing vám vytrhlo. Nesmí na něj ani nic tlačit. Nejhorší moje příhoda byla, když se mi do něj nějak zamotaly vlasy. Jestliže si toho všimnete včas, za žádných okolností nepoužívejte sílu. V klidu prozkoumejte problém a vyřeště ho tak jemně, jak to jen půjde. Za každou cenu se snažte si šperk udržet v bradavce bez vyndavání - nemuselo by se vám už podařit ho tam vrátit zpátky, dokud není rána úplně zahojená, zacelí se velmi (!) rychle. Jestliže potřebujete jen vyšroubovat kuličku, udělejte to s maximální opatrností a s celým piercingem moc nehýbejte a udržujte ho ve správné pozici (tudíž ve většině případů horizontálně).

Čas na zahojení

Celkové zahojení trvá u každého individuálně dlouho, většinou v rozmezí 3-6 měsíců. Můj piercer mi říkal, že čím větší prsa jsou, tím delší dobu to bude trvat (gratulujeme, pánové). Jestliže nastane nějaký problém (piercing si zatrhnete), budete muset ránu čistit stejně jako na začátku. 

Vyplatí se?

Piercing bradavek u někoho jednoznačně zlepšuje stimulaci bradavek, obzvláště pak v případě, že i bez nich se vám líbí a vzrušuje vás, když si někdo s vašimi prsy hraje. Ale u někoho se může naopak stát, že piercing stimulaci naopak sníží. Já naštěstí patřím k té první skupině. A jaké to je? Já bych to popsala jako zvláštnější šimrání na bradavce, oproti těm běžným pocitům, které při laskání máte. Navíc si s nimi (něžně) vyhraje i váš partner...

Podle mě se tedy piercing bradavky vyplatí. Pokud se bojíte, že by se vám nakonec nelíbil ten pocit, začněte u propíchnutí jedné bradavky, zjistěte, jaké to je a druhou si v případě zájmu nechte propíchnout dodatečně. A jen pár slov na závěr. Můj největší zlozvyk - ať už jsem kdekoliv, ve třídě, v obchodě nebo kdekoliv jinde, neustále si musím sahat na prsa a hrát si s těmi piercingy! Tak vám přeji hodně štěstí, abyste si takovýto zlozvyk nepřivodili také.

Vzrušují vás piercingy v bradavkách? Koukněte se erotickou seznamku a určitě tam najdete někoho, komu tyto šperky zdobí jeho bradavky...

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.