Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Vše, co potřebujete vědět o orálním uspokojení muže

10.říjen 2018
Vše, co potřebujete vědět o orálním uspokojení muže

Máte rádi orální sex? Pokud ano, patříte mezi většinu obyvatel Země. Proto dnes dáme pár rad ženám, které chtějí svého partnera orálně uspokojit. A nejen to, v závěru se dozvíte i tipy na různé polohy, protože ani orální sex nemusí být stereotypní a nudný a praktikovaný v jedné poloze.

Provádět orální sex muži může být někdy pro ženu děsivé až nervydrásající. Některé nevědí, jak to správně udělat, aby co nejlépe uspokojily svého partnera, a bojí se, že by se mohly ztrapnit. Ale víte, jak se to říká - učení dělá mistra. Takže se musíte pouze odhodlat a využít naše rady, která vám poskytneme v tomto článku. Když vám partner provádí orální sex, pravděpodobně se vám to také líbí, tak proč svému partnerovi nedopřát to samé? Věřte, že i pro muže je to něco jiného, než klasický sex, a proto se to tolika mužům líbí. Někteří to po svých partnerkách dokonce vyžadují, to je ale špatně, nikdy nemůžete nikoho do orálního sexu (ani jiné sexuální praktiky) nutit. Nepřinese vám to nic kromě toho, že se to druhému bude čím dál tím víc znechucovat. Podstatou totiž je, abyste si to užívali oba a ani jeden z vás nebral nic jako povinnost

Jaké jsou tedy ty nejlepší triky a techniky, kterými vašeho partnera oslníte?

Milujte to

Začneme tím, co už jsme trochu nakousli v úvodním odstavci. Jestliže se vám to nelíbí, rozhodně to půjde poznat. Každý se chce cítit žádaný a tím, že to budete dělat jen proto, že byste měly, tento pocit v partnerovi rozhodně nezpůsobíte. Ukažte mu, jak moc toužíte po tom ho uspokojit. To přidává na celkovém prožitku. Občas to může být opravdu obtížné, to bezpochyby - mohou se vám v puse objevit chlupy nebo se vám třeba nebude líbit zápach... Ale většina z těchto problémů se dá vyřešit správnou hygienou a stravou. Než s tím začnete, dejte si spolu sprchu, nebo začněte rovnou ve sprše. To je pravděpodobně to nejlepší, co můžete udělat, abyste se cítily dobře. Můžete ho samy namydlit, abyste měly dostatečnou jistotu. 

Pokud to bude nezbytné, upřímně si s ním promluvte, ale nezapomeňte na to, že i muži jsou citliví a obzvláště na vše, co se týká jejich přirození. Nekritizujte ho, ale spíše zmiňte vaše preference, co se týče ochlupení nebo hygieny. Můžete zmínit výhody jak pro sebe, tak pro něj. Určitě bude rád, když ho bude čekat více orálního sexu, a pokud bude rozumný, pak splní vaše podmínky i proto, že mu bude záležet na tom, abyste se i vy přitom cítily pohodlně.

Ať to klouže

Celá tato akce musí být mokrá a kluzká, jinak to děláte špatně. Ať už si to zařídíte jakkoliv (citronem, který způsobí produkci slin, pitnou vodou nebo oblíbeným lubrikantem), lubrikace je základním kamenem felace a na to byste neměly nikdy zapomenout. Nebojte se u toho trochu víc slintat, určitě to nebude na škodu!

Změna je důležitá

Měňte rychlost, styl, směr a hloubku. Kývání hlavou sem a tam vám poměrně rychle unaví krk, který vás začne bolet, proto byste neměly používat jen hlavu. Zkuste penis stimulovat pouze jazykem, kterým budete kroužit dokola okolo žaludu i celého penisu. Střídejte krouživé pohyby a sání, můžete i vyzkoušet dát penis pod jazyk, aby zažíval různé pocity (pozor na zuby). Nezapomeňte ani na dlouhé lízání od kořene až po žalud a střídejte ho s polibky. Nezapomeňte na deep throat, pokud nevíte, jak na něj, tak si přečtěte náš článek, kde si můžete přečíst užitečné rady. Jestliže i přesto tuto techniku chcete raději vynechat, můžete ji nahradit sáním proti hornímu patru, které může dep throat částečně nahradit.

Při orálním sexu nezapomeňte ani na polibky

Používejte ruce

Jen proto, že se to jmenuje orální sex, neznamená to, že by se měla používat pouze ústa. Nesmíte zapomenout ani na ruce. Ruce přijdou na scénu, když už jsou ústa od všeho sání, lízání a líbání unavená. Můžete si buď vybrat pouze chvíli manuální práce, nebo můžete žalud lehce nasávat. Pomocí ukazováčku a palce udělejte kroužek a jezděte s ním nahoru a dolů po celé délce penisu. Další možností je držet ho celou rukou, pevně ho chytit za kořen, zatímco budete špičku nasávat. Jemné promačkávání horní části penisu (jako byste mačkali citron), zatímco budete sát nebo lízat varlata, může také přinést pěkné výsledky. Pokud se mu to bude líbit, můžete ho hladit rukama po hrudníku nebo ho lehce štípat do bradavek. Bříško prstu můžete využít i pro masáž perinea, které se nachází mezi análním otvorem a genitáliemi. A samozřejmě nesmíme zapomenout zmínit ani použití obou rukou společně s ústy.

Překvapte ho

Udělejte něco, co normálně během orálního sexu neděláte. Mohou to být techniky zmíněné výše, ale třeba trocha pozornosti věnovaná varlatům, na které se bohužel velmi často zapomíná, ačkoliv se to mnoha mužům líbí. Nebo to zkuste celé udělat pěkně pomalé. Tak, aby nevěděl, co přijde dál. Chtěly byste další ještě něco, ale nic vás nenapadá? Pak tady pro vás nějaké návrhy máme: říkejte prasárničky, zahrňte erotické hračky, stimulujte prostatu, experimentujte se zvuky, když je penis ve vašich ústech (tyto vibrace mu budou velmi příjemné).

A co takhle ho přivést skoro k orgasmu a pak přestat? Tím ho naučíte být ve stavu absolutního vzrušení po delší dobu. Vedlejším efektem bude to, že při sexu vydrží delší dobu. Ale nečekejte výsledky po jednom vyzkoušení.

Požádejte ho o zpětnou vazbu

Zeptejte se ho, co se mu líbí. Řekněte mu, aby vám dal vědět, až uděláte nějaký pohyb nebo cokoliv, co se mu bude líbit nebo ho to vzruší. Opravdu nemusíte znát stovky různých technik, možná vám budou stačit 3 nebo 5, které budete různě střídat. Když vám potvrdí, co se mu líbí, zvedne vám to sebevědomí. Věřte svým schopnostem.

Pamatujte, že nemusíte polykat pokaždé, když dosáhne orgasmu, dokonce neexistuje žádné pravidlo, že byste vůbec někdy musely polykat, stejně tak, jako že nikdy nemusíte svou práci dokončit, pokračovat se může třeba sexem, nebo klidně vůbec, určitě to není vaše povinnost. Nemusíte ani klečet na kolenou, pokud se díky tomu cítíte poníženě, řekněte mu, aby si lehnul na postel a tam si budete moci vybrat polohu, která vám bude vyhovovat... Čímž se dostáváme k polohám, které se hodí pro orální sex. 

Zajímá vás, které polohy jsou pro orální sex dobré?

Které polohy jsou na orální sex nejlepší?

Dokonalý přístup

Nechte svého partnera, aby si klekl na zem a rukama se opřel buď o zeď nebo o čelo postele. Vy mezitím budete ležet na zádech na zemi pod ním mezi jeho nohama. To vám dá dostatečnou variabilitu ho uspokojit třemi různými způsoby. Můžete se totiž krom jeho penisu věnovat i jeho varlatům, prostatě nebo análnímu otvoru.

Odvážný dokonalý přístup

Udělejte něco nečekaného, ale opravdu velmi erotického a vášnivého, zároveň také orgasmického a vzrušujícího. Jednou rukou rychle pohybujte po celé délce penisu (ale opravdu po celé) a mezitím budete koncem svého ukazováčku druhé ruky zajíždět pomaličku do jeho análního otvoru (nebo ho můžete jen jemně promačkávat). Pokud by vám ani tohle nestačilo, tak můžete přidat ještě nasávání a/nebo lízání šourku.

Modlím se za tebe

Nechte ho stát vedle postele a poté si klekněte (podle velikosti jeho, vaší a postele) buď na postel nebo na zem. Požádejte ho, aby roztáhl nohy, abyste měly dobrý přístup k penisu, varlatům i análnímu otvoru. Dopřejte jim péči, kterou si zaslouží, i když se jim třeba normálně nevěnujete. Když vyvrcholí, bude si připadat, že opravdu zažil něco skvělého.

69 na stranu

Chcete oba zažít něco nevšedního? Pak zkuste známou polohu 69 ale tak, že budete oba ležet na boku. Rozhodně to nebude tak unavující jako klasická verze, obzvláště pro váš krk. Na této poloze je nelepší asi to, že se budete uspokojovat oba navzájem a tak to bude výhra na obou stranách. Představte si tu skvělou možnost mít orgasmus oba ve stejnou chvíli! Takže tuto polohu rozhodně musíte vyzkoušet, až budete mít příště chuť na orální sex. Můžete ji využít, i když nejste zrovna moc "velikostně kompatibilní", určitě vám to půjde lépe, než klasická 69.

Ani jeden se nebude nudit

Další poloha, ve které muž stojí vedle postele, ale tentokrát vy na ní budete ležet na boku. Používat budete jak ústa, tak ruce, ústy se budete starat pouze o žalud. Zatímco vy se budete starat o jeho genitálie, on vás může prsty obšťastňovat, kdekoliv budete chtít. To znamená, že se opět oběma dostane náhderných pocitů. Je to skvělý způsob, jak si orální sex zpříjemnit, pokud jste ho doteď neměly rády. 

Už se těšíte, až příště svému partnerovi budete moci poskytnout orální sex? Že nemáte partnera na sexuální hrátky? Pak se mrkněte na sex seznamku a seznamte se s mužem, kterého budete moci uspokojit! 

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.