Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Vneste vánoční atmosféru i do postele

21.prosinec 2021
Vneste vánoční atmosféru i do postele

Už jste přemýšleli, jak uděláte letos radost svému partnerovi, ale třeba i svým nejlepším kamarádům? Představíme vám sexy dárky, které do vašeho domu vnesou vánoční atmosféru, svůdné oblečení, ale i žertovné předměty. Jako bonus se dozvíte, jak si užívat s partnerem o vánočních svátcích.

Svátky jsou za rohem, a tak je nejvyšší čas se sebrat a vymyslet, co letos všem dáte (za předpokladu, že jste otáleli stejně jako my). Pokud jste ve vztahu a chcete dát svému vyvolenému dárek, který opravdu ocení, nehledejte nic jiného než vlastní ložnici. Sex sice nemůžete tak úplně zabalit a vložit do krabice, ale sexuální pomůcky s vánoční tematikou sváteční období rozhodně zpestří.

Erotické pomůcky s vánoční tematikou

Sexy vánoční tanga

Chcete svému partnerovi vzrušujícím způsobem ukázat, že máte chuť na sexuální hrátky? Pořiďte si tanga bez rozkroku se zajímavými nápisy "Naplácej mi, tento rok jsem zlobila!" nebo "Rozpaluješ mě jako vánoční hvězda". Pokud nejste zastánkyně titěrných bezrozkrokových kalhotek, můžete si objednat stejný nápis i na tangách klasického střihu, klasických nebo stretchových kalhotkách a na sexy tílku.

Překvapte partnera sexy spodním prádlem

Dildo candy cane

Vánoční uspokojení vám může přinést toto dildo, které je ve tvaru tradičního vánočního lízátka. Koupíte ho v barvě průhledné s červenými proužky a můžete si vybrat ze dvou velikostí M - 18 cm, L - 22 cm.

Užijte si skvělý vánoční sex s dildem ve tvaru vánoční cukrovinky

Vánočně laděný set erotických pomůcek

Chcete-li si užít mnoho zábavy na několik dlouhých zimních večerů, můžete si pořídit tento zajímavý set, který je laděný do vánoční červené barvy. Najdete v něm šedočervenou plácačku s nápisem Slut (tento název se při používání zobrazí na těle), bezrozkrokové kalhotky s mašlí, červená chlupatá pouta, červené nálepky na bradavky s třásničkami, 6 hracích kostek pro sexy hrátky. To celé je zabalené v sametovém pytlíčku.

Zkraťte si dlouhé zimní večery s tímto setem erotických pomůcek

Vtipná krabice

Chcete-li si trochu vystřelit ze svých kolegů, nejlepšího kamaráda nebo třeba i svého partnera, zabalte jim dárek do krabice, která je stylizovaná do krabice z erotického obchodu. Všichni okolo, včetně obdarovaného, si tak budou myslet, že se uvnitř skrývá něco neslušného. Ale pozor, aby nebyl obdarovaný opravdu zklamaný, že se v tom nic erotického nenalézá!

Chcete-li si z někoho vystřelit, zabalte dárek do této vtipné krabice

Sexy přáníčka

Vánoční přáníčka a různé kartičky nemusí být jen nudnými klasikami se Santa Clausem nebo zasněženou krajinou. Tyto jsou speciální a můžete se na nich dočíst například věty: "I dospělí chtějí pod stromečkem najít hračky", "Pokud bychom o Vánocích museli do karantény, potřebujeme zásoby", "Veselé Análoce" a podobné.

Věnujte partnerovi netradiční vánoční přání

Žhavá mašle

Díky této mašli si vás váš partner může rozbalit jako dáreček pod stromeček. Drží díky dvěma ramínkům a části mezi nohama. Barvu si můžete vybrat podle svého vkusu: žhavou červenou, svůdnou růžovou, sexy černou nebo nevinnou bílou.

Nechte partnera, ať si vás rozbalí jako vánoční dáreček

Čepička na penis

Pokud máte rádi takové ty malé hlouposti, které vlastně k ničemu nejsou, ale jsou strašně roztomilé, bude se vám líbit tato čepička na penis. Je samozřejmě s vánočním motivem, jedna je ve tvaru sobí hlavy - s červeným nosem a parohy, druhá ve tvaru čepičky Santa Clause - klasická červená s bílým okrajem a bílou bambulkou (ta se dá sehnat dokonce i se šálou!). A pokud milujete skvělou dnes už vánoční klasiku Tim Burton's The Nightmare Before Christmas (Ukradené Vánoce Tima Burtona), najdete i čepičky s tímto motivem. No a jestliže vám nestačí čepička, můžete si koupit celý vánoční pletený návlek, který se vám bude perfektně hodit k obleku Santa Clause.

Dejte partnerovi čepičku na penis

Perverzní adventní kalendář

Tento kalendář je od ostatních sexy adventních kalendářů velmi úsporný. Jedná se o skleničku, ve které najdete papírky - na každý den jeden vzrušující úkol. Obsahuje 25 úkolů. Určitě se nemusí využít jen o Vánocích...

Zpestřete si vánoční atmosféru tímto netradičním adventním kalendářem

Vánoční kolíčky na bradavky

Jedná se o úplně obyčejné kolíčky na bradavky, které fungují na principu utáhnutí šňůrky. Samozřejmě nesmí chybět vánoční motiv, a tak si můžete vybrat zelenočervené s rolničkami, zelenočervené se Santa Clausem, modrobílé se sněhulákem a rukavicemi, červenozelené ve tvaru vánočních ozdob, červenozelené ve tvaru stromečku s hvězdičkou, ale i zlaté s krásnou 3D hvězdičkou.

Vyzkoušejte tyto kolíčky na bradavky

Ručně vyráběné dřevěné ozdoby

Přijde vám to jako klasika, kterou si dáte na stromeček? No ne tak úplně. Na těchto speciálních ozdobách z kolečka dřeva najdete ručně dělané malůvky Santa Clause dělajícího různé bizarnosti. Tak například bude ležet s vystrčenou zadnicí a v ní mít koktejl, předvádět se (opět s vystrčeným zadkem) s análním kolíkem s liščím ocáskem, bude tam pověšený na sex houpačce s pomůckami na BDSM v pozadí s nápisem "Radši neplač" nebo bude celý ve tvaru análního kolíku. Ale to samozřejmě není všechno, motivů jsou desítky, některé ještě sprostější než námi vyjmenované.

BDSM sada

Červená zkrátka k Vánocům patří, a tak si tyto svátky můžete zpestřit touto BDSM sadou, ve které je všechno v červené barvě. Najdete v ní pouta na ruce a kotníky (uvnitř chlupaté), obojek s vodítkem (taktéž chlupatý uvnitř), pásek na svázání do kozelce, kolíčky na bradavky, roubík, masku na oči, lano, peříčka a důtky.

Užijte si trochu netradiční vánoční sex s touto červenou BDSM sadou

Vánoční dilda a anální kolíky

Pokud jste fanoušci jednoduchosti, budou vám vyhovovat tato dilda a anální kolíky, které vypadají trochu jako stromečky, jsou v pěkných vánočních barevných kombinacích (červená a zelená, červená a bílá a odstíny modré) a jsou k dispozici v různých délkách, šířkách i tvarech.

Užijte si sexy vánoce s erotickými hračkami, ať už o samotě nebo s partnerem

Vibrátor Go F*ck yourself

Úžasný vánoční dáreček pro ty, který mají smysl pro humor a umí anglicky. Nápis na tomto vodotěsném vibrátoru s 10 vibračními režimy zní: Merry Christmas, Go Fuck Yourself. Dvojsmyslnost v tomto textu je geniální. Nechcete-li mít tento text přímo na vibrátoru (je totiž i na krabičce), můžete ho vyměnit za fotku, a to jakoukoliv, kterou si vyberete. Můžete si tak udělat srandu z kamarádů, ale třeba i udělat radost autofilovi.

Tento vibrátor je skvělým dárkem pro lidi, kteří umí anglicky a mají smysl pro humor

7 dárků, které můžete dát svému partnerovi v posteli

Pokud jste na rozdávání dárků stejně hrozní jako já, znáte ten boj, kdy s nákupem dárků čekáte do poslední chvíle a pak se cítíte naprosto příšerně, když vaše maminka otevře další svíčku Yankee. A kupovat dárky pro přítele nebo přítelkyni je možná ještě horší. Říkejte si, že jsem staromódní, ale myslím si, že sexuální služby jsou zábavnější než jakýkoli materialistický dárek, takže bych řekla, že úžasný sex se rozhodně počítá jako dárek. I když chcete svému partnerovi pořídit i "opravdový" dárek, neznamená to, že nemůžete vyzkoušet i nějaké zábavné sexuální praktiky inspirované svátky, pokud máte super obdarovávací náladu.

Ať už se chcete o svátcích doma pořádně vyřádit, nebo hrát na jistotu a počkat, až se oba vrátíte do svého bytu, tady je sedm sexuálních aktů s vánoční tematikou, které můžete tyto Vánoce darovat svému partnerovi. 

Jedeme k babičce

Nejméně oblíbená část svátků každého z nás? Všechno to cestování, zvlášť když je sníh a silnice jsou příšerné. Pokud vás čeká dlouhá cesta s vaším partnerem za rodinou na svátky, je orál během cesty perfektním způsobem, jak rozbít monotónnost. Nedoporučujeme skutečný orální sex na cestě, protože to je dost nebezpečné. Prostě zastavte a udělejte si během cesty zábavnou, sexy pauzu.

Ať sněží!

Nechte partnera, aby se vám udělal na obličej (pokud vám to samozřejmě nevadí). Je to zábavný dárek, zvlášť pokud to neděláte často.

Santův striptýz

Oblečte se do spodního prádla se santovskou tématikou (možná ale bez bílých vousů) a ohromte svého partnera. Propuknout během striptýzu ve strhující refrén vánoční koledy je nepovinné, ale doporučené. Všichni na palubu polárního sexpressu!

Bude-li o Vánocích vhodná chvíle, překvapte partnera sexy striptýzem

Jízda na saních

Během ostatních 11 měsíců v roce byste tomu mohli říkat "holka nahoře". Ale jsou Vánoce, takže se nalaďte na tuto atmosféru a nabídněte partnerovi "jízdu na saních". Bezpochyby vám i v zimě bude za chvíli pěkně horko.

Ostrov nevhodných (sexuálních) hraček

Tento nápad je dvojnásob úžasný, protože vibrátor nebo jinou sexuální hračku můžete jak darovat, tak ji následně použít k potěšení partnera. Zabalte nový elegantní vibrátor, navrch dejte velkou mašli a dejte ho pod stromeček. Tip: Přiložte vzkaz, ve kterém přesně napíšete, jak chcete, aby partner hračku později večer použil.

Mrazivý orál

Pravděpodobně jste už slyšeli o zázracích triku s kostkou ledu - neboli o cucání kostky ledu předtím, než začnete orální sex. Pokud vaší drahé polovičce nevadí trocha chladu v jejích intimních partiích, je to zábavná variace na orál, která vás může naladit na sváteční atmosféru. Navíc se po předehře můžete hned zahřát.

Lžičky u ohně

Existuje nějaká část Vánoc, která je příjemnější než mazlení u otevřeného ohně? Pokud máte to štěstí, že máte krb, pozvěte svou drahou polovičku, abyste se po společném popíjení svařeného vína rozvášnili před plameny. Pro intimní polohu se doporučuje poloha lžiček, ale klidně vyzkoušejte i jiné svátečně polohy, například "na soba".

Koneckonců, ať už svému partnerovi věnujete erotické pomůcky nebo jiné překvapení, tím nejlepším vánočním dárkem je společně strávený čas.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.