Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Vlny vzrušení

13.květen 2023
Vlny vzrušení

Hluk otevírajících se dveří výtahu vyruší naše roztoužená těla. U výtahových dveří stojí starší pár a s úsměvem pozoruje, jak stojíme v koutě a tiskneme se k sobě. Uchopíme se za ruce, upravíš si šaty a projdeme kolem nich s pohledem upřeným jeden na druhého.

Je to naše patro, pokoje jsou nedaleko, ale je to jako celá věčnost se dostat ke dveřím, najít klíč ve své kapse a otevřít, vzít tě za ruku a vtáhnou dovnitř.

Nevzpouzíš se, ani trošku odporu není cítit ve tvém pohybu. Vpluješ do předsíně mého pokoje jako královna v černém, jen zaklapnu dveře nohou a přitáhnu tě k sobě... můj dech je rychlý... stejně jako Tvůj. Díváme se vzájemně do očí a vidím jiskřičky, jiskřičky touhy, odlesk stropního světla a mých očí... Dívám se do Tvých ocelově modrých očí a cítím, jak se vysmekáš a kráčíš přede mnou. Sleduji tvá nahé záda, křivku tvých boků, Tvé šíje jak se vlní při Tvé chůzi, kotníky, jenž se při každém kroku vysmeknou z pod dlouhých šatů. Zastavíš se před koupelnou, pohlédneš na mne přes rameno, takový koketný a neodolatelný pohled, rozepneš zip na šatech a ty spadnou na zem. Chviličku tam stojíš jen tak v kalhotkách, silonkách a s pohledem upřeným na mne.

Vykračuji k tobě, ale hned vstupuješ do koupelny. Zavíráš dveře. Zastavím se za dveřmi a vidím , že nejsou zavřeny docela. Jsou jen přivřené a za nimi a slyším šustot svlékaného prádla, klapnutí podpatků a šum puštěné vody ve sprše. Svlékám se také, pomalu otevírám dveře koupelny, stojíš bokem ke dveřím, profil tváře, prsou, bříška, šíje, zad, zadečku, stehen se rýsuje na pozadí bledě modrých obkladaček. Stojíš pod sprchou bez pohnutí a voda stéká přes tvůj obličej, na vlasy, na Tvá ramena, ruce a prsa. Hladí každý kousek tvého těla a já bych v ten moment chtěl být každou kapičkou, která skane ze sprchy a omyje Tvé tělo.

Vím, že mne vnímáš, cítíš, víš, že jsem zde. Vstoupím za Tebou do sprchy, stojím za tebou a mé ruce Tě uchopí za boky. Jen trošičku se zachvěješ, přitisknu tě blíž na své tělo a Tvůj zadeček cítím ve svém klíně. Mé rty líbají Tvá ramena a šíji a mé ruce objímají a tisknou Tvá prsa. Mé vzrušení a přirození roste s dotykem našich těl, při dotyku tvého zadečku v mém klíně. Cítím Tvé ruce na svém zadku, cítím, jak se tiskneš ke mně a jak Tvé ruce tisknou silou Tvé tělo k mému. Otáčím Tě, stojíš přede mnou, omývaná vodou ze sprchy, proudy vody padají a stékají po tvém těle.

Přitisknu Tě k sobě, jsi tak blízko. Mé ruce na Tvých bocích, stehna v těsném objetí, přirození napnuté jako oštěp, tlačí na Tvůj klín, prsa se dotýkají mého hrudníku, tvé ruce na krku a na zadku. Mé ruce bloudí po tvém těle, po Tvých stehnech, po zadečku, po prsou, po zádech, ve vlasech. Cítím se jako skoro jako voda stékající po Tvém těle. Slyším Tvůj vzrušený dech. Cítím Tvoje chvějící se vzrušené tělo a napřímené bradavky, které se propichují můj hrudník. Vnímám tvůj klín, jak se opírá o moji vztyčenou mužnost, která je plná touhy a dychtí do Tebe vstoupit. Uchopím Tě pevně za boky, přitlačím ke stěně a jedna ruka vjíždí mezi stehna a nadzvedne pravé stehno výš. Nahoru, aby se uvolnila vrátka tvé zahrádky.

Pomalu do Tebe vstupuji, vychutnávám si, jak prostupuji brankou, jak prostupuji ještě hlouběji. Tělem a pažemi cítím, jak se tvé tělo napnulo, vnímám, jak Tvé ruce objaly můj pas a zasouvají můj šíp do tvého toulce. Je to vzrušující, strašně vzrušující pocit být uvězněný v Tobě, cítit jak Tvá jeskyňka objímá moje přirození a každým pohybem mé se vzrušení stupňuje. Chci být ještě hlouběji, jak jen to nejvíce jde, cítit Tě všude, cítit, jak každý pohyb ve tvém těle vyvolává zachvění. Nevnímám nic, jen Tebe a dotyk našich těl, vzájemné tření se v Tobě. Nemluvíme, nešeptáme, oba víme, co cítíme.

Erotická povídka Vlny vzrušení

Volná ruka Tě přitiskne ještě silněji ke mně, pronikám do Tebe stále a stále, zprvu pomaleji, avšak se zvětšujícím vzrušením stále rychleji. Střídám krátké rychlé průniky s dlouhými a pomalejšími, každý pomalejší cítím, jak se Tvé tělo přitiskne ještě více, jako by se samo chtělo nabodnout na můj oštěp. Vystoupím z Tebe a oba víme, co chci, otáčíš a předkláníš. Uchopím tě za boky a znovu do Tebe vstupuji. Pocit je ještě silnější. Moje přirození je v zajetí Tvého pevného sevření, nakláním se nad Tebe, vnikám do Tebe hluboko a cítím tvé pevné sevření, které je neustale silnější.

Tam a zpět, hlouběji a zpět, mé ruce hladí tvoje bříško, drží tvá prsa, tvé boky a napichují Tě na můj oštěp. Cítím, jak se Tvé vzrušení stupňuje, dech je krátký, každé hluboké vniknutí přeruší Tvůj dech, každý pohyb mého přirození v Tobě je nepopsatelně vzrušující, napětí cítím všude, objetí Tvé jeskyňky se rozlévá po celém mém těle, cítím jak se Tvé ruce nehty zarývají do mé kůže. Vzrušení je neudržitelné a veškeré napětí a všechna energie se uvolní v jednou krátkém okamžiku.

Vnímám, jak Tvým tělem prochází vlny uvolnění, vlny, které cítím do konečků prstů, vlny stahů, které tisknou můj penis do silného sevření, uvolňují a tisknou opět a zase. Tvůj dech se zastavil, jen cítím, jak voda stále proudí po našich tělech, jak se Tvé tělo napíná jako luk při výstřelu mého šípu. Tvé vyvrcholení, stahy, uvolní brány mé slasti, pronikám do tebe s ještě větší silou, vzrušení mého přirození roste tvým pevným objetím a mocnými stisky. Nemohu se ovládnout a vše se soustředí jen do jednoho bodu v čase.

Ještě, ještě jednou a vlna orgasmu prochází mým tělem spolu s tebou. Vlny stahů prochází mým tělem a chvěji se jako strom ve větru. Cítíš, jak se mé tělo napíná při každém pohybu, při každém průniku a ještě mne více přitlačíš. Pocit je nepopsatelný a slast nepředstavitelná. Chci zůstat v Tobě snad navěky a opakovat ten okamžik zase a zase. Cítit tvé tělo při společném vyvrcholení, cítit, jak společně propadáme touze uspokojení.

Stále ještě jsme zaklínění, stále tě objímám a oba se chvějeme po prožitém vyvrcholení. Ještě chvilku a napřimuješ se. Otáčíš se, přitisknu Tě k sobě a líbám na tvář, na líce, na rty. Chci vyjádřit svoje pocity, moje štěstí, moji vášeň. Hledám Tvoje oči, hledám, co v nich najdu. Hezké, ocelově modré studánky, a co říkají? Smějí se, jsou spokojené, uvolněné a veselé – tak jako naše těla.

Uvolňujeme se a na řadu přijde mýdlo. Pomáháme stékající vodě umýt naše rozechvělá a slasti lačná těla. Proudy pěny smíšené s kapkami teplé vody ještě více umocňují naše pocity. Necháme se ještě chvíli laskat proudem sprchy. Ručníky, pomáhám Ti a opět si prohlížím ladné křivky Tvého těla, kterých se nemohu nasytit.

Uvolnění, uspokojení a v těsném objetí odcházíme do ložnice. Uleháme pod pokrývku a tiskneme se v těsném objetí...

„Dnes bude ještě dlouhá noc!“ mi bleskne hlavou...

Muži, seznamte se také s takovou ženou a prožijte noci plné vášně, slasti a uspokojení.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.