Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Víte, že existuje spoustu druhů penisů?

19.leden 2021
Víte, že existuje spoustu druhů penisů?

Dalo by se říct, že penisy jsou jako sněhové vločky - nenajdete dva stejné! O tom by ženy rozhodně mohly vyprávět. Neznamená to ale, že by některé byly špatné - všechny jsou svým způsobem dokonalé. Možná jste si už někdy položili otázku, kolik druhů penisů vůbec existuje... A dnes vám na ni dáme odpověď!

"Byl bych rád, kdyby lidé věděli, že nemusí porovnávat penis člověka s nějakým ideálním tvarem penisu, protože existuje velké množství druhů penisů," vysvětluje Dr. Joshua Gonzalez, certifikovaný urolog z Los Angeles. "S každým penisem, bez ohledu na tvar nebo velikost, se to dá zařídit tak, aby to v posteli fungovalo a užili si to oba."

K tomuto tématu se vyjadřuje i další odborník, sexuální koučka a výzkumnice Dr. Wendasha Jenkins-Hall: "Mužská přirození jsou na tom stejně jako ta ženská, všechna jsou trochu jiná. Nenajdete dva muže se stejným vzhledem penisu, protože mají různé tvary, délky i křivky. Když přijde na sex, je to jen o tom, abychom našli s partnerem to, co bude pro nás oba fungovat, a komunikovali o tom."

Odborníci zúžili rozsáhlý seznam druhů penisů na 20, které si dnes představíme. Nebudou chybět ani rady, jak s nimi zažít co nejpříjemnější sex. Občas budou trochu netradičně pojmenovány podle toho, čemu se nejvíc podobají, abyste si je dovedli co nejlépe představit.

20 nejčastějších druhů penisů

Dopravní kužel

Popis: Hovorově se penis, který je úzký u žaludu, ale širší u kořene, označuje jako dopravní kužel. 

Jaká je skutečnost: Protože je penis vpředu užší, začátek penetrace je velmi snadný. Jakmile se ale zasune více, mohou nastat problémy.

Co udělat: Určitě používejte dostatek lubrikantu, abyste si mohli užívat i hlubší penetraci bez bolesti. Nejlepší polohou pro tento typ přirození je misionář, protože žena může hodně roztáhnout nohy a umožnit tak muži vstoupit do ní pomalu, ale celou délkou.

Houba

Popis: Existují i penisy, které to mají naopak - jsou užší u kořene a postupně se rozšiřují. Představte si to jako obrácený dopravní kužel nebo houbu. 

Jaká je skutečnost: Mohou nastat počáteční problémy, ale když na to půjdete pomalu, vše bude v pořádku.

Co udělat: I u tohoto penisu platí, že misionář je vhodnou polohou. Žena má dostatek možností se uvolnit a nechat penis protáhnout vaginálním nebo rektálním kanálem. Široká špička navíc po hlubším zásunu může poskytovat další stimulaci. I zde byste neměli zapomínat na lubrikační gel.

Tlustý

Popis: Některé penisy jsou širší než ostatní, dokonce se můžete setkat i s tím, že jsou širší než delší!

Jaká je skutečnost: Pro některé ženy to může představovat problém, ale jiné to zase uvítají, protože mají rády plný objem po celé délce.

Co udělat: Opět při sexu nesmíte zapomenout na lubrikant, protože při takové šířce vzniká velké tření. Ženám by to bylo nejen nepříjemné, ale při rozedření to může být i nebezpečné, jelikož do ranek mohou vniknout bakterie.

Jaký druh penisu máte vy/váš partner?

Hubený

Popis: Penisy na druhou stranu mohou být i velmi hubené...

Jaká je skutečnost: Mnoho žen neví, jak se s hubeným penisem vypořádat, obzvláště jedná-li se o ženy, které mají rády pořádný obvod. Musíte se tedy zaměřit především na správnou polohu a ujistit se, že penis je v plné erekci.

Co udělat: Jednou z poloh, které jsou pro tento typ penisu ideální, je poloha lžiček - oba partneři leží za sebou na boku a muž do ženy vchází zezadu. Muži trochu překáží zadeček ženy, navíc má většinou žena nohy těsně u sebe. To jí dá pocit, že je obvod větší.

Obřezaný

Popis: Předkožka (kůže běžně pokrývající žalud) byla odstraněna a vznikl obřezaný penis.

Jaká je skutečnost: Ve Spojených státech je 90 procent mužů starších 20 let obřezáno. Pro nás naprosto neskutečné číslo, protože u nás nemá obřízka takovou tradici. 

Co udělat: Neexistuje žádný konkrétní tip, co se týká sexu s obřezaným penisem. Někdo radí, že je pro muže příjemné dát lubrikant jak na vnější, tak i na vnitřní stranu kondomu. Nemusíte se bát, nezklouzne!

Neobřezaný

Popis: Většina mužů v České republice má neobřezaný penis, takže je to ten, se kterým se nejčastěji setkáte.

Jaká je skutečnost: Muži s neobřezaným penisem se musí při udržování hygieny o trochu víc snažit, protože se za předkožkou mohou držet bakterie.

Co udělat: Když se penis mění do stavu erekce, předkožka by se měla stáhnout dozadu, protože žalud je pak mnohem citlivější.

Zvětšující se

Popis: Když se tento typ penisu mění z ochablého na ten v erekci, výrazně změní svou velikost.

Jaká je skutečnost: Je to celkem běžné a pro mnoho žen i mužů výhodné.

Co udělat: Když se chystáte na intimní chvilky, muž by měl mít dostatek času na to, aby se plně vzrušil.

Pro některé typy penisů byste měli zvolit určité sexuální polohy

Pořád stejné velikosti

Popis: Tyto penisy zůstávají zhruba stejné velikosti, ať už jsou ochablé, či v erekci.

Jaká je skutečnost: Nikdo neví, proč některé mužské pohlavní orgány fungují takto a jiné se výrazně zvětšují.

Co udělat: Určitě neuděláte špatně, když se podíváte do sexshopu a koupíte si kroužek na penis, který pomáhá udržet erekci o něco déle. Pokud si žena přeje hlubší penetraci, může si lehnout na záda, dát nohy nahoru a muž do ní poté může vstoupit celou svou délkou.

Zahnutý

Popis: Když se tento penis nachází ve stavu erekce, zahne se mírně (ale může významně) na jednu stranu.

Jaká je skutečnost: V klidovém stavu se penis jeví naprosto rovný, tato zvláštnost se objeví pouze v "tvrdém" stavu.

Co udělat: Udělejte ze zakřivení výhodu! Experimentujte a komunikujte se svým partnerem. Jestliže je penis zakřivený směrem vzhůru, může stimulovat bod G. Vyzkoušejte polohu na koníčka. Je-li zakřivený do strany, oba se přizpůsobte tak, aby vám to bylo oběma příjemné.

Malý

Popis: Aby byl penis považován za malý, musí být zhruba o 5 cm menší než průměr (12,7 cm), což znamená, že malý penis je velký něco málo přes 7,5 cm, když je v erekci.

Jaká je skutečnost: Každý se zajímá o délku, ale vědci i ženy se shodují na tom, že i obvod je velmi důležitý, ne-li dokonce důležitější. Pro obvod neexistují žádná oficiální čísla, která by udávala průměrnou velikost.

Co udělat: Jestliže si chcete užívat i s malým penisem, zkuste "coital alignment technique" (CAT) aneb techniku koitálního zarovnání nebo sblížení: Během penetrace by měly mužské pánevní kosti tlačit na klitoris.

Velký

Popis: Mužské chlouby, které jsou v erekci větší než 17,8 cm, jsou brány jako velké. V emoji světě se takový penis znázorní jako lilek, malý jako mrkev.

Jaká je skutečnost: Je velmi nepravděpodobné, že by žena někdy narazila na penis, který by se do ní vyloženě nevešel.

Co udělat: V tomto případě je všechno o lubrikantu. Není třeba s takovým penisem přirazit naplno na první dobrou, ale raději se chvíli věnujte předehře, aby žena měla čas se co nejvíc uvolnit. Pokud se na to žena necítí, může se vyhnout polohám, při kterých je nahoře.

Užívejte si krom penetrace i jiné intimnosti - líbání, orální sex, experimenty s erotickými hračkami,...

Nepředvídatelný

Popis: Tyto penisy ne vždy ztvrdnou nebo zůstanou tvrdé, i když by měly.

Jaká je skutečnost: Asi 40 procent penisů nefunguje vždy tak, jak by měly. Někdy to může být i indikátorem většího zdravotního problému.

Co udělat: Nejideálněší bude, když si muž naplánuje návštěvu lékaře. Partnerka by ho měla podporovat. V ložnici byste si měli udělat čas na jiné věci - líbání, dotýkání, orální sex. Nehroťte nijak situaci, kdy se erekce nevrátí. Nezapomínejte ani na hraní s bradavkami, mazlení nebo třeba využití erotických hraček. Všechny tyto věci vám dopomohou k orgasmu.

Emočně citlivý

Popis: Emočně citlivý penis ztrácí erekci v důsledku rozpaků, zavrženíhodných představ, sociální úzkosti, úzkosti ohledně sexu nebo jiných duševních komplexů.

Jaká je skutečnost: Muž s tímto druhem penisu většinou není v dobrém psychickém rozpoložení. Případně je do ženy tak zamilovaný, že cítí příliš velký tlak na svůj výkon.

Co udělat: Mimo ložnici si promluvte, abyste se ujistili, že jste oba na stejné vlně ohledně vašeho vztahu a v tom, co od sebe fyzicky chcete.

Další typy penisů

Hladký: Naprosto hladký penis bez jakýchkoliv výstupků - oceňují to především ženy u orálního sexu.

Žilnatý: Většinou se vyskytuje u mužů, kteří aktivně cvičí. Žíly jsou nejenom viditelné, ale také je žena cítí ve vagíně, což přidává na stimulaci.

Tmavý: I ženám se stává, že jsou jejich intimní partie tmavší než zbytek těla. Nezáleží přitom vůbec na rase, je to jen věc pigmentu a melaninu.

Tečkatý: Takový penis může být posetý buď pihami nebo mateřskými znaménky (méně časté). Opět je to jen věc čistě estetická. Některé ženy to může ale prvně vystrašit a mohou si myslet, že se jedná o nějakou sexuálně přenosnou nemoc. Muž by tak vždy měl vše uvést na pravou míru, ideálně ještě před sexem.

Chlupatý: Pubické ochlupení má svůj význam! Udržuje bakterie, nečistoty a také pach, který má přitáhnout partnera (feromony).

Oholený: Ženy si užívají dokonalý pohled na celou tuto intimní oblast - penis, varlata, perineum (hráz) i anální oblast.

Hrudkovitý: V takovém případě byste měli zpozornět, protože se může jednat o rakovinu penisu. Ta většinou začíná na předkožce. Místa mohou být zčervenalá, bolestivá. Rozhodně doporučujeme návštěvu lékaře! U obřezaných penisů se vyskytuje jen výjimečně.

Ať už se potýkáte s jakýmkoliv druhem penisu, vždy je cesta, jak dopřát uspokojení sobě i druhému. Chcete se svými intimními partiemi pochlubit? Nahrajte na naši erotické seznamku svá sexy fota!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.