Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Víte, kteří hudebníci vydali kromě alb i erotické pomůcky?

28.únor 2019
Víte, kteří hudebníci vydali kromě alb i erotické pomůcky?

Zpěváci i kapely prodávají v rámci propagace své tvorby a jména mnoho výrobků, od oblečení až po různé doplňky. Někteří však zašli až tak daleko, že vydali erotické pomůcky. O které hudebníky se jedná a co vydali?

Když někdo chce prorazit ať už na hudební nebo herecké scéně, potřebuje se lidem dostat nějakým způsobem do paměti, aby si jej při zmínce jména vybavili. Je to nelehký úkol a samotný talent někdy nestačí. Na řadu přichází propagace, rozhovory, koncerty či různé show a setkání s fanoušky, kde se mohou hvězdy prezentovat. Někteří občas doslova šokují, úmyslně i neúmyslně a i to ovlivňuje jejich reputaci. Co však u fanoušků slavných boduje nejvíce, jsou propagační výrobky, protože každý je nadšený, když může vlastnit něco s nálepkou jména svého oblíbence a koupí tohoto produktu jej podpořit. Následně se můžete dočíst o vskutku netradičních produktech hudebníků.

Marilyn Manson

Jako prvního tu máme zpěváka Marilyna Mansona, který si v hudebním světě vysloužil své zvláštní místo. Na podzim minulého roku se těsně před Halloweenem stalo součástí jeho produktů i dildo s názvem Double Cross Dildo. Tato pomůcka měří zhruba 20 cm v délce a v obvodu necelé 4 cm. Co se týče vzhledu, tak se tato hračka pyšní charakteristickou tváří Marilyna Mansona (bílá barva na obličej a každé oko jiné). Falická část je černá a propaguje jméno zpěváka. Dildo lze i díky přísavce připevnit k rovnému povrchu.

Pomůcka je vyrobená z hypoalergenního silikonu, použité barvy jsou šetrné k životnímu prostředí a bezpečné pro užívání, avšak na internetovém obchodu Marilyna Mansona se uvádí, že se po častém užívání opotřebuje. Fanoušci si erotickou hračku mohou pořídit za 125 dolarů, což se v přepočtu rovná zhruba 2818 Kč. V ceně je zahrnuté i sametové pouzdro pro úschovu s názvem Double Cross a znakem dvojitého kříže.

Rammstein

Jako další tu máme německou kapelu Rammstein, která nedlouho poté, co v říjnu 2009 vydala své 6. album s názvem Liebe ist für alle da, vydala kufřík s erotickými pomůckami, které jsou vskutku výjimečné. Jednotlivá dilda byla vyrobena podle chlouby každého z členů. Kromě 6 silikonových dild se v kufříku nacházel lubrikační gel, kovová pouta a speciální edice alba Liebe ist für alle da. Tento kufřík s pomůckami již bohužel nelze nikde sehnat.

Motörhead

I britská kapela Motörhead nezaostala a spojila se se společností Lovehoney. Erotické pomůcky byly poslední produkty vydané v roce 2015 před úmrtím zakladatele kapely Lemmyho Kilmistera. Ten kolekci erotických hraček, které se pyšní logem kapely, jejich maskotem a jinými značkami Motörhead, okomentoval takto: "Jedna z písní na našem debutovém albu se nazývá Vibrator, jednoho dne jsme tedy museli mít svůj vlastní, ne? To čekání zřejmě stálo za to!"

Spoluzakladatel společnosti Lovehoney, Neal Slateford, o pomůckách prohlásil: "Rozsah dokonale zachycuje rokenrolový styl kapely a nabízí jedinečný kontrapunkt vůči tradičně růžovým a fialovým hračkám, které v současné době dominují trh." Jak byste jistě čekali, i u pomůcek od této kapely je dominantní barvou černá. Kolekce pomůcek byla složena ze 2 vibrátorů a 2 mini vibrátorů v černé a stříbrné, černého wand vibrátoru a skleněného dilda ve tvaru torpéda (černé a průhledné).

Motörhead vibrátoryMotörhead skleněné dildo ve tvaru torpéda

KISS a U2

Kapely jezdí na turné a účastní se i různých hudebních festivalů, kde fanoušky rozpálí nejen jejich hudba. Pro takové případy je dobré mít vždy u sebe ochranu. Kapely KISS a U2 se na rozdíl od ostatních hudebníků v tomto článku ujaly propagace bezpečného sexu i svého jména. KISS na svých turné prodávali několik druhů kondomů k propagaci své tvorby (každé balení mělo název reprezentující singly a alba). Kondomy je možné sehnat na internetu jako sběratelské předměty.

Mötley Crüe

Kapela Mötley Crüe také spojila své síly s výrobci erotických pomůcek Lovehoney a tak vznikla kolekce 8 vibrátorů (4 klasické a 4 mini vibrátory). Každý z nich má na sobě typografii a snímky známé z alb Mötley Crüe.

The Vibrators

Ať už kapelu The Vibrators znáte nebo ne, můžete si všimnout té ironie, neboť i přesto, že má tato punková kapela ze 70. let takový název, vlastní erotické pomůcky vydala až v roce 2011, což je 35 let po jejím vzniku. Stejně jako pomůcky od kapel Motörhead a Mötley Crüe, i pomůcky od The Vibrators vznikly ve spolupráci se společností Lovehoney, která se zabývá výrobou erotických hraček (o některých z nich jste se mohli dozvědět v našich předchozích článcích).

Bubeník a zakladatel kapely Eddie Edwards o pomůckách prohlásil: "The Buzzin Bullets (název pomůcek) způsobují rozruch na trhu. Lidé nám už roky říkali, že bychom měli prodávat vlastní vibrátory. Bylo skvělé spojit se se společností Lovehoney, která toho ví spoustu o naší skupině a má správný a zábavný postoj k produktu."

Pomůcka je ideálním společníkem na cesty nebo festivaly, jedná se totiž o mini vibrátor, který má i vlastní pouzdro ve tvaru rakve pro úschovu. Design pouzdra kromě názvu pomůcky a kapely prezentuje i britskou vlajkou (kapela pochází z Británie). Co se týče samotného mini vibrátoru, nabízí 3 styly vibrací a je vyroben z vodotěsného a zdravotně nezávadného silikonu (bez ftalátů a latexu). Použít jej lze v kombinaci se silikonovým lubrikačním gelem nebo lubrikantem na vodní bázi.

Nemáte sex partnera a máte rádi hudbu? Zkuste se seznámit na sex seznamce a pozvat někoho na budoucí hudební festival nebo koncert, který byste mohli završit sexem.

[rox]

Zdroj: https://store.marilynmanson.comhttps://www.lovehoneygroup.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.