Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Víte, kde se nachází mužský bod G? Dáme vám rady, jak ho stimulovat!

16.srpen 2022
Víte, kde se nachází mužský bod G? Dáme vám rady, jak ho stimulovat!

Možná jste slyšeli o ženském bodu G. Jedná se o oblast uvnitř vagíny, která má vést k velmi intenzivnímu orgasmu. Věděli jste, že existuje také mužský bod G? Kde se nachází, jak ho najít a především: jak ho stimulovat?

"Mužský bod G je skutečný. Jen se mu říká prostata," říká doktorka Donna Oriowo, certifikovaná sexuální a vztahová terapeutka z Washingtonu a zakladatelka společnosti AnnodRight. "Toto místo známe spíše jako prostatu a méně často jako mužský bod G."

"Z tohoto důvodu je mužský bod G známý také jako 'bod P'," vysvětluje Bobby Box, certifikovaný sexuální pedagog pro Lovehoney. Prostata, která se nachází mezi kořenem penisu a konečníkem, je žláza velikosti vlašského ořechu, která se podle Nadace pro rakovinu prostaty podílí na produkci spermatu.

Bod G (nebo také bod P) je oblast, která je hustě osídlena nervovými zakončeními, což znamená, že je to místo pro mysl ohromující rozkoš. Přesto o něm mnoho lidí neví a jiní se bojí prozkoumat prostatu kvůli kulturním stigmatům obklopujícím anální sex. Pro vaši informaci: Pokud jste cis heterosexuální muž, který má sex se ženou, anální hrátky z vás gaye neudělají. Tato představa má kořeny v heterosexismu a homofobii. Nemluvě o tom, že je to špatné pro sexualitu a objevování nových oblastí sexuálního potěšení. Pomyslete na všechny ty pocity, při kterých se vám kroutí prsty, o které možná přicházíte.

Podle studie z roku 2015, kterou zveřejnila Americká společnost reprodukční medicíny, orgasmus prostaty vyvolává 12 svalových kontrakcí, zatímco orgasmus penisu jen čtyři až osm. Jinými slovy: mužské orgasmy v bodě G mohou být až třikrát silnější!

Pokud jste připraveni prozkoumat vše, co mužský bod G nabízí, čtěte dále.

Jak se mám připravit na anální hrátky?

Než se pustíte do zkoumání zadečku, je třeba si nejprve projít několik základních pravidel. Koneckonců, nechcete si přece anál naztrhnout nebo v něm něco ztratit. Bezpečnost je klíčová, přátelé.

Získejte souhlas

"Prvním (a nejdůležitějším) přípravným krokem je samozřejmě získání souhlasu. Protože se chystáte prozkoumat něčí tělo, musíte se ujistit, že dotyčný skutečně chce, aby jeho tělo bylo prozkoumáno, proto ho požádejte o souhlas," říká Oriowo. Kromě toho, že od partnera získáte souhlas, že si budete hrát s jeho zadečkem, měli byste mu také nastínit, co s ním hodláte dělat, aby se mohl patřičně rozhodnout.

Připravte danou oblast

Kolem řitního otvoru se odehrává mnoho střevních záležitostí, takže pokud chcete zajistit, abyste při hraní s ním nenarazili na žádné zbytky, měli byste ho předem očistit. Samozřejmě můžete oblast jednoduše otřít. "Pokud chcete ještě hlubší očistu, můžete použít anální sprchu nebo balónek, kterými do konečníku vtlačíte čistou vodu," říká Sari Cooper, sexuální terapeutka a ředitelka Centra pro lásku a sex v New Yorku. Podle bezpečnostního průvodce, který vydala Sanfranciská nadace pro AIDS, se před výplachem ujistěte, že používáte vlažnou vodu (voda z kohoutku je v pořádku, pokud se výplach neprovádí každý den) a nepoužíváte příliš mnoho vody (množství vody, které pojme baňka, by mělo stačit). Poté nějaký čas počkejte, aby měla všechna voda možnost odtéct.

Pokud se i tak setkáte s nějakými nečistotami, nestyďte se za to a nebuďte divní. Je to koneckonců lidská přirozenost.

Chcete-li vyzkoušet anální hrátky, získejte od partnera nejprve souhlas

Ujistěte se, že máte zapilované nehty

"Kůže v blízkosti konečníku je velmi tenká, takže pokud se tam chystáte strkat prst, pak byste si měli nehty zastřihnout nebo opilovat, abyste zabránili jakémukoli poškrábání," říká Box. Jako bariéru můžete také použít rukavice, pokud vy ani váš partner nejste alergičtí na latex (nebo si jednoduše pořiďte rukavice bez latexu).

Lubrikujte!

Opakujte si: "Lubrikant je můj nejlepší přítel." O tom se nediskutuje, při styku s konečníkem musíte používat lubrikant. "Zadečky se nezvlhčují samy jako vagíny, takže pro optimální pohodlí je nutné hojné používání lubrikantu," vysvětluje Box.

"Obecně platí, že nejlepší volbou je lubrikant na vodní bázi, protože většina lidí není na tento typ lubrikace citlivá. Lubrikant na bázi silikonu však nabízí o něco větší klouzavost a nemá tendenci tak snadno vysychat," říká Oriowo. Pokud tedy hledáte špičkovou jízdu, možná byste měli vyzkoušet lubrikant na bázi silikonu.

Mějte na paměti: Pokud používáte silikonovou hračku, měli byste se vyhnout lubrikantům na bázi silikonu, protože mohou hračku časem znehodnotit. A zatímco lubrikanty na bázi silikonu je vhodné používat s kondomy, lubrikanty na bázi oleje nikoliv.

Pokud lubrikant vysychá, znamená to, že je rozhodně nejvyšší čas ho znovu použít.

Jak najdu mužský bod G?

Teď, když jste připraveni, vám přinášíme několik tipů a triků, jak podle odborníků najít mužský bod G:

Nastavte je do správné polohy

"Pro snadný přístup k prostatě budete chtít partnera vyzvat, aby si lehl na záda a zvedl kolena k ramenům, nebo ať si lehne na všechny čtyři, tzv. na pejska," říká Cooper.

Masírujte tuto oblast

Chcete-li uvolnit řitní otvor pro průnik, masírujte vnější oblast. Můžete to dělat krouživými pohyby prstů (nebo hračkami či penisem, jste-li muž). V tuto chvíli byste měli partnerovi připomenout, aby v klidu dýchal.

Nezapomínejte na předehru

Jak kdysi řekl (pravděpodobně) jeden moudrý člověk: "Předehra je ta nejlepší hra." Vždyť je to tak. Ve vší vážnosti, vzrušení ze stimulace pohlavních orgánů může pomoci uvolnit svaly svěračů, vně i uvnitř konečníku, a také usnadnit určení prostaty, protože vzrušení způsobuje její zvětšení. Nezapomeňte proto svého partnera před tím, než se do toho pustíte naplno, trochu vzrušit rukou nebo jazykem.

Nevynechte předehru

Začněte prstem

Pokud s análními hrátkami experimentujete poprvé, obecně se doporučuje začít prstem (dodávají se v pěti různých velikostech a jsou zdarma!). Pomalu zasouvejte prst do análního otvoru směrem k pupíku (asi dva centimetry), dokud neucítíte něco baňatého. Seznamte se s prostatou!

Postupujte pomalu

Při zavádění čehokoli byste měli postupovat pomalu a klidně, protože už centimetr uvnitř konečníku můžete narazit na odpor vnitřního svěrače. "Nechcete se skrz tento sval prodírat silou, místo toho pomalu masírujte oblast prstem, hračkou nebo penisem, dokud se sval neuvolní," vysvětluje Box. "Budete to fyzicky cítit, protože bude snazší dostat se dál."

Jak stimulovat mužský bod G?

Takže jste našli bod G - hurá! Jste o krok blíž k tomu, aby vám to opravdu šlo. Chcete-li zvýšit své šance, že partnerovi (nebo sobě) způsobíte ohromující orgasmy, dalším krokem je jeho stimulace. Bez dalších okolků vám přinášíme několik odborníky schválených způsobů, jak to udělat:

Proveďte pohyb "pojď sem"

"Jakmile prstem zasáhnete bod G, pro jeho stimulaci proveďte pohyb "pojď sem", jako byste do ložnice lákali nějakého sexy muže," říká Box. Při tom se ujistěte, že hladíte směrem nahoru k břichu.

Hrajte si s různými pocity

Pohyb "pojď sem" není jediným způsobem, jak stimulovat bod G. Můžete na něj také poklepávat (stejným tlakem jako při zvonění na zvonek), obkreslovat kolem něj malé kroužky a dokonce jím kroutit. Můžete také zkusit měnit tlak, podle toho, co je vám nebo vašemu partnerovi příjemné.

Rada profesionála: "Příliš velký tlak na prostatu může někdy vyvolat pocit, že se vám chce na záchod, takže pokud je z toho nervózní, možná mu dejte příležitost se vyprázdnit dřív, než začnete," vysvětluje Oriowo.

Zařaďte hračky

"Pokud jde o hračky, nejúčinnější možností jsou masážní přístroje na prostatu, protože jsou speciálně navrženy tak, aby stimulovaly tuto žlázu," říká Box. Naštěstí je nyní na trhu spousta hraček vyrobených pro anální hrátky, takže si jednoduše vyberte svou oblíbenou a užívejte si.

"Jakákoli anální hračka musí mít rozšířenou základnu, protože zadek je známý tím, že ji celou 'vcucne' a řekne 'teď už je to moje'," říká Oriowo. Pokud si chcete ušetřit výlet do nemocnice, ujistěte se, že si kupujete vhodnou hračku.

Zapojte do svých hrátek i erotické hračky

Stimulujte ji zvenčí

Prostatu lze stimulovat také zevně, a to prohmatáním oblasti podél perinea, což je pruh kůže mezi konečníkem a šourkem. Technika je stejná jako při vnitřním hledání bodu G; měli byste nahmatat něco baňatého. Protože jste však dále od prostaty, možná budete muset vyvinout větší tlak.

Na perineum můžete také použít sexuální hračky. Dobře by mělo fungovat něco, co je pevné, vibruje nebo má na konci velkou baňku.

Když se bude blížit k vyvrcholení, nic neměňte!

I když budete chtít během hrátek věci měnit, protože vás nebude bavit dělat pořád dokola to samé, existuje výjimka z tohoto pravidla, a to když se chystáte dosáhnout vyvrcholení, neboli jste blízko orgasmu. "Když k tomu dojde, je často nejlepší zůstat u tohoto ověřeného způsobu," vysvětluje Box.

Nezapomeňte na hlášení

"Ačkoliv se to často přehlíží, zpětná vazba po sexu je velmi důležitá, zejména při experimentování s novou formou hrátek. Pokud je to vaše první zkušenost, může vám to připadat jako první sex v životě, což znamená, že to může být trochu trapné a může dojít k několika přehmatům," říká Oriowo.

Abyste zajistili, že příště bude hra o něco méně trapná a možná i příjemnější pro všechny strany, nezapomeňte se zeptat: Co se ti na tom líbilo? Co se ti nelíbilo? Co bys příště chtěl jinak?

Kromě kontroly po sexu nezapomeňte na kontrolu i během něj. Oriowo sdílí názor, že absence bolesti neznamená přítomnost rozkoše, takže místo otázky "Bolí to?" se raději ptejte "Je to příjemné?".

Proč se muži tolik bojí mužského bodu G?

Existuje mnoho důvodů, proč mužský bod G často zůstává neprozkoumaný, zejména u mužů heterosexuálů. Zaprvé je tu společenský scénář, že anální sex je "gay", se kterým mnoho lidí vyrostlo. "Z nějakého důvodu byly anální hrátky označeny za něco, co dělají především gayové," říká Box. V důsledku toho někteří muži nepožádají své partnerky o anální hrátky, protože se obávají, že bude zpochybněna jejich sexualita. "Stejně tak se ženy nezeptají svého partnera, zda by o to mohl mít zájem, protože se bojí, že by ho urazily," vysvětluje Oriowo.

Společenská podmíněnost také způsobila, že anální sex muže zbaví mužnosti. "Pokud je někdo penetrován, je rozšířený názor, že tato osoba je submisivnějším partnerem v páru," vysvětluje Cooperová. "A mnoho mužů je stále vychováváno v přesvědčení, že jejich mužnost spočívá právě v tom, že jsou dominantní a heterosexuální."

Lidé by si měli uvědomit, že sexuální orientaci nemají části našeho těla, ale lidé. Pokud jste heterosexuální muž a máte sex se ženou, neexistuje žádný sex, který by z vás dělal homosexuála.

Takže se nebojte zadečku! Když otevřete svou mysl a půlky, můžete objevit zcela nový svět rozkoše. A udělejte si u toho třeba pěknou erotickou fotku.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.