Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Víte, jak používat anální kuličky? Dáme vám tipy

27.srpen 2019
Víte, jak používat anální kuličky? Dáme vám tipy

Erotické hračky mohou a nemusí být součástí vašeho života. Proč byste se ale měli ochuzovat o krásné chvíle plné slasti, které díky nim můžete zažít? Není to škoda? Třeba takové anální kuličky, víte vůbec, k čemu slouží a jak přesně se používají? Pokud ne, dnes se to dozvíte, když si přečtete náš článek.

Dospělí lidé se dělí na pár skupin. Zaprvé ti, kteří žádnou erotickou hračku nikdy nezkoušeli a nikdy ani vyzkoušet nechtějí. Jsou to takoví odpůrci erotických hraček, ale někdy nejen jich, ale například i kondomů nebo lubrikačních gelů. Nepotřebují v sexu s ničím "pomoci" a vždy si na vše vystačí sami, resp. s partnerem. Zadruhé tu máme ty, kteří sice erotickou pomůcku ještě nevyzkoušeli, ale mají o to zájem, či ty, kteří již nějakou vyzkoušeli, ale sami doma žádnou nevlastní. Třetí skupinu tvoří lidé, kteří mají doma jednu nebo dvě erotické pomůcky - většinou se jedná o vibrátory nebo dilda. Nic zajímavého, žádné novinky, zkrátka klasika, která nezklame. Ale čtvrtá skupina se toho nebojí.

Nemusí mít pomůcek sto, ale rádi vyzkouší co nejvíce druhů, které se nabízí, aby zkrátka věděli, zda se jim to bude líbit. Nemají rádi nudu a stereotyp, naopak mají rádi vzrušení a poznávání nového. Co takhle se zařadit do této skupiny? Vyzkoušejte také něco jiného, než klasická dilda nebo vibrátory, poohlédněte se po análních kuličkách!

Jak vypadají anální kuličky a k čemu slouží?

Jak anální kuličky poznáte na první pohled?

Nebude asi žádným překvapením, že anální kuličky budou ve formě kuliček. Tyto kuličky jsou spojeny buď "provázkem", často jsou ale spojené stejným materiálem, z jakého jsou vyrobeny kuličky (např. silikon), takže tvoří jeden celek. Tyto kuličky jsou, na rozdíl od venušiných kuliček, zakončeny základnou. Základna znamená jakoukoliv zábranu proti zaplutí celých kuliček do análního otvoru, které byste pak neměli jak vytáhnout ven. 

Vzhledem k tomu, že rozhodně nechcete, aby se vám toto stalo, vždy si pořizujte pouze kuličky s takovou základnou. Ta může vypadat různě, většinou se zároveň jedná o úchytku, kterou tuto erotickou pomůcku pohodlně vytáhnete ven.

Tvar této hračky může být různý, většinou se jedná o opravdové kuličky, někdy ale mohou být i protáhlé nebo oválné. Mohou tam být jen dvě, ale může jich být klidně i 5 nebo víc. Jejich velikost může jít od nejmenší po největší (vhodné pro začátečníky), ale mohou mít i všechny stejnou velikost.

Ujistěte se, že mají vaše anální kuličky základnu a poutko

K čemu přesně slouží?

Jak vám jistě již došlo z předchozích vět, případně z názvu, tyto kuličky se zasouvají do análního otvoru. Ale nesmíte se zhrozit, i když to zní dost zvláštně mít kuličky v zadnici, není to nic úchylného, ani divného. Naopak je to velmi opomíjená hračka, které byste měli věnovat svou pozornost. Anální kuličky vám přinesou úplně jiný typ potěšení, než máte z análního penetrativního sexu

Kolem řitního otvoru se nacházejí tisíce citlivých nervových zakončení. I když je obvykle uvnitř necítíte, anální kuličky stimulují svaly análního svěrače, když jsou vloženy nebo odstraněny. Což znamená, že se jedná spíše o jemné dráždění, které vás vzrušuje, než pocit plnosti, který pocítíte například s análním kolíkem nebo s penisem.

Líbí se vám tato představa? Chcete si vyzkoušet, jaké by to bylo? Měli byste ale nejprve vědět pár věcí, se kterými vás vzápětí seznámíme.

Co byste měli vědět před použitím a koupí análních kuliček?

Měli byste se nejprve porozhlédnout pro setu pro začátečníky

I když si myslíte, že vy sami nejlépe odhadnete, co by se vám mohlo líbit a co byste mohli zvládnout a myslíte si, že můžete začít od kuliček větší velikosti, i tak zvolte raději menší velikost. Můžete si vybrat ze dvou možností. Buď si pořídíte kuličky, jejichž velikost se postupně zvětšuje a nejmenší jedna nebo dvě kuličky jsou opravdu malé - ale budete se muset smířit s tím, že budete zasouvat ze začátku pouze tu jednu nebo dvě. Nebo si pořiďte menší kuličky, které se mohou také postupně zvětšovat, ale ne tak razantním způsobem a i poslední kulička bude jen o kousek větší než první.

Pokud stále váháte a nevíte si rady, pořiďte si celý set pro začátečníky. Většinou obsahuje dvě nebo tři sady análních kuliček, které jsou od nejmenších až po velké. Díky tomu můžete zjistit, že jste se přecenili a hned to můžete napravit menšími a nemusíte čekat, až si koupíte další. A až si na malé zvyknete a budete se chtít posunout dále, už budete vybaveni. Navíc tyto sety bývají i cenově zvýhodněné.

Pokud vás lákají vibrace, můžete si pořídit i vibrační anální kuličky. Vibrace budou ještě více stimulovat nervová zakončení, takže požitek může být intenzivnější.

Anální kuličky mohou být z různých materiálů

Musíte používat lubrikační gel

Anální otvor se nemůže sám lubrikovat, takže mu musíte pomoci. Je to podmínka, bez jejíhož splnění byste si mohli ublížit. Vždycky se ujistěte, že je vám to příjemné, a pokud uspokojujete svého partnera, tak se ho zeptejte, případně se předem domluvte, že se ozve, když se mu nebude něco líbit. 

Poohlédněte se po lubrikačním gelu na vodní bázi, který je přímo určený na anální hrátky. Možná, že takový nenajdete v supermarketu, ale v sex shopu, ať už kamenném nebo na internetu, na něj určitě narazíte. Ten nemusíte aplikovat tak často jako jiné lubrikanty na vodní bázi, protože je hustší. Takový lubrikační gel je navíc kompatibilní s erotickými hračkami, které jsou vyrobeny ze silikonu, a to anální kuličky často jsou. Dávejte pozor na lubrikanty na silikonové bázi, které silikonové hračky poškozují.

Nebude z nich hlavní představení večera

Když je budete zkoušet poprvé, možná se zaměříte jenom na ně, abyste si to nacvičili. Také abyste věděli, jak kolik kuliček zvládnete a jak rychle nebo pomalu se vám líbí jejich vyndavání. Ale jinak je lepší, když anální kuličky plní funkci vylepšení sexuálních hrátek nebo předehry. Obzvláště skvělé je, když je na začátku zasunete, a když už bude orgasmus na spadnutí, tak je začnete pomalu vyndavat. Je to takové příjemné vylepšení orgasmu, kterým nikdo nepohrdne. Vyndavat si kuličky můžete sami, nebo se o to postará partner.

Nejprve zasouvejte pouze pár kuliček

Když budete zkoušet kuličky poprvé, nesnažte se zasunout všechny kuličky naráz. Většinou si lidé vystačí maximálně s prvními dvěma až třemi kuličkami. Při prvním zkoušení se také zaměřte na to, jestli se vám víc líbí zasouvání nebo vytahování, každý to má jinak. Později, až na to budete připraveni, můžete zasouvat i celé anální kuličky. Většinou mají délku okolo 40 až 45 cm a i když se vám to může zdát hodně a že to nebude bezpečné je zasouvat celé, nemusíte se bát. Jen se vždy ujistěte, že vám na konci nechybí poutko pro snadné vyndání.

Anální kuličky pro začátečníky by měly být na začátku menších rozměrů

Po každém použití je umyjte

Když si uvědomíte, kam se anální kuličky zasouvají, pravděpodobně vás napadne i to, že po vyndání nebudou nejčistější a měly by se umýt. To ale většinou nestačí pouze horkou vodou a mýdlem, lepší je je vyvařit. Určete si doma hrnec, který budete používat pouze na vyvařování erotických pomůcek, a máte po problému. Stejně tak se ujistěte, že je hračka čistá, ještě než ji použijete.

Již při pořizování byste měli dbát na to, abyste si nekoupili kuličky z porézního materiálu, tím je například guma, polyuretan nebo latex. Naopak nejlepšími materiály jsou silikon, ušlechtilá ocel nebo ABS plasty. V návodu k použití by mělo být napsáno, jak nejlépe a nejefektivněji materiál vyčistit, abyste si mohli užívat sexuálních hrátek bez následků.

Nechte si je pouze pro sebe

Je nejlepší, když máte anální hračky jen pro sebe. Je sice lákavé je používat s partnerem společně, ale může to mít nepěkné následky, protože bakterie v těle každého z nás se maličko liší. Můžete je mezi použitím vyvařit, jak jsme zmiňovali v předchozím odstavci, ale pokud je budete chtít používat hned po sobě, pochybujeme, že si budete chtít dát pauzu na vyvaření hračky. Pokud se vám oběma líbí hrátky s análními kuličkami, raději si kupte dvoje.

Anální kuličky jsou skvělým zpestřeních pro vaše intimní chvilky. Dokáží vaše orgasmy zinenzivnit a bez problémů je mohou používat muži i ženy. Jestliže ale máte jakékoliv pochybnosti ohledně análních hrátek, přečtěte si naše články Vše, co jste chtěli vědět o análním sexu - 1. díl a Vše, co jste chtěli vědět o análním sexu - 2. díl, ve kterých se dozvíte mnoho cenných informací nejen ohledně análního sexu, ale o análním uspokojování obecně a ty můžete zužitkovat právě při svých prvních zkušenostech s análními kuličkami.

Tyto erotické hračky můžete nakoupit jak přes internet, tak v kamenných sex shopech. Obě varianty mají své výhody, ale pokud si stále nejste jistí, poraďte se s personálem v obchodě. Ty ostatně najdete po celé České republice - od Karlových Varů až po Ostravu.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.