Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Velký penis nemusí znamenat velké problémy

17.červen 2020
Velký penis nemusí znamenat velké problémy

Když dojde na velikost penisu, větší neznamená vždycky lepší. Své o tom mohou mluvit muži i ženy, kteří se díky velkému penisu potýkali s problémy při sexu. A problém často netkví pouze v tom, že "nejde zasunout", i když ten je samozřejmě tím největším a nejčastějším. Poradíme vám, co dělat, aby si sex s velkým penisem užily obě strany.

Ve filmech i porno videích se často setkáte s odbivováním velkých penisů. Málokdy se objeví scéna, ve které si postavy stěžují na to, že sex nebyl dobrý, protože byl muž příliš obdařený. Realita je ale o dost jiná, a protože víme, že se s tím lidé celkem běžně potýkají, rozhodli jsme se vám poradit, co dělat, abyste si sex i s velkým penisem mohli oba naplno užít. Tipy budou pro ženy, pro muže, ale i pro oba z páru, protože téměř vše záleží na tom, aby oba spolupracovali.

Užijte si sex s velkým penisem!

Zkuste dilatátor, díky kterému si tělo zvykne na větší velikost

Dilatátory jsou v podstatě prostá, elegantní, rovná, jednoduchá dilda, která se používají k "aklimatizaci" vagíny na penetraci. Většinou je pořídíte v sadě po několika kusech. Logicky začínáte tím nejmenším a postupně se propracujete k těm větším. V postatě je to stejné jako sady análních kolíků, ale tyto jsou určené pro ženy. Dávejte ale pozor. I když si budete myslet, že zvládnete hned dilatátor uprostřed sady, nedělejte to a volte je opravdu postupně. Nezapomeňte na velké množství lubrikačního gelu a pomalé zavádění.

Nenechávejte všechno uspokojení pouze na penetrativním sexu

Veškeré uspokojení nemusí plynout pouze z penetrace, naopak je vhodné střídat různé techniky. Užívejte si i díky prstům, jazyku nebo erotickým hračkám. Tyto techniky jsou často opomíjené, ale kolikrát dovedou vytvořit větší uspokojení než klasický penetrativní sex. Nebojte se je dostatečně zapojit.

Vyzkoušejte anální sex

Možná vám to může znít jako zvláštní rada, ale nezatracujte ji hned. Některé ženy mají děložní čípek umístěný níže nebo ho mají jinak nakloněný (a je to mnohem běžnější, než si myslíte), a proto jim sex s partnerem s velkým penisem může působit bolest. Nejen, že to ženu může bolet, ale dokonce ji to tam může způsobit pohmoždění. Pokud máte anální sex rádi nebo nejste vyloženě proti němu (a i když ano, stejně byste ho měli zkusit), může to být lepší řešení. Stejně jako u vagíny ale platí, že byste své tělo měli na velikost penisu nejprve navyknout. To znamená koupit anální kolíky různých velikostí (speciální sady) a postupně zavádět větší obvod hračky. Rozhodně byste neměli zapomenout na lubrikační gel.

Velký penis nemusí působit ve vašem sexuálním životě žádné problémy!

Vybudujte si vzájemnou důvěru

Tohoto by si měli být vědomi oba z páru. Ani ty nejlepší dilatátory totiž nezajistí kvalitní sex, když mezi partnery nebude důvěra. Nedůvěra, nervozita nebo jakékoliv duševní nepohodlí totiž způsobuje napětí svalů a nedostatek lubrikace ve vagíně. Jestliže k partnerovi dostatečnou důvěru necítíte (určitě nechceme házet všechny do jednoho pytle, ale většinou se jedná o muže, kterým mají ženy problém důvěřovat), vysvětlete mu, že právě důvěra je první krok k tomu, abyste se mohli cítit uvolnění. Sdělte svému partnerovi, co se vám líbí, co se vám nelíbí, kdy se zastavit, jak rychle se na to vrhnout, které pozice pomáhají zmírnit problémy s velikostí nejlépe a všechno další, co vám bude připadat důležité.

Přes penetrací dožeňte ženu orálním sexem k několika orgasmům

Orální sex může být jedním z nejlepších způsobů, jak připravit vagínu na větší než průměrný penis. Partner by měl pomalu dráždit klitoris, dovést ženu k orgasmu a ještě nechat tělo chvilku odpočívat, aby v něm mohla pořádně proudit krev (obzvláště v intimních partiích). Díky tomu se mnohem lépe připraví na penetraci.

Praktikujte Kegelovy cviky

Kegelovy cviky vám pomohou nejen posílit svaly pánevního dna, ale také jejich flexibilitu, která následně usnadní vychutnat si celý obvod penisu. Ženy, tyto cviky byste měly cvičit správným způsobem, návod najdete například v našem článku Ohromte sebe i partnera, cvičte Kegelovy cviky. Důležitou součástí cvičení je naprosté uvolnění svalů mezi stahy.

Co nejdříve po sexu si dojděte na záchod

Dojít vykonat malou potřebu po sexu s partnerem, který má velký penis, je mnohem důležitější, než u "normálních" velikostí. Velké penisy totiž natahují vaginální vstup více než ty menší. Za těchto podmínek tak může být pravděpodobnější, že se bakterie dostanou do močové trubice, a to rozhodně nechcete! Hrozí nepříjemné infekce močového ústrojí.

Vyzkoušejte kroužky Ohnut

Kroužky Ohnut slouží jako erotická pomůcka, která je přímo stvořena pro potíže při sexu s velkým penisem. Nasadí se totiž na kořen penisu - buď celá sada za sebou, která čítá 4 kusy, nebo jednotlivé kroužky, podle toho, jak vám to vyhovuje. Ty pak brání zasunutí celého penisu, slouží jako takový nárazník. 

Vyzkoušejte naše tipy a triky, které pomohou nadměrně obdařeným mužům i jejich partnerkám

Věnujte dostatečný čas předehře

Je důležité zmínit, že čím víc je žena při sexu vzrušená, tím snadněji penetrace probíhá, protože se vagína celkově zvětšuje. Vzrušení se zvýší především díky předehře, na kterou byste si rozhodně měli vyhradit dostatek času. Je jen na vás, jak si s ní poradíte a co budete všechno dělat, může to být cokoliv, co bude mít ten správný efekt a nebude se jednat o penetraci jako takovou. Velmi dobrými úspěchy se může pyšnit především orální sex, jak jsme již zmiňovali výše.

Před sexem zjistěte, jestli je kondom dostatečně velký

Určitě si při výběru kondomu dejte pořádně záležet. Na velké penisy padnou pouze speciální kondomy větších velikostí, ty menší by mohly buď sklouznout nebo se protrhnout. Vybírejte si kvalitní značky, nejlépe ty, které se na výrobu větších velikostí specializují. Na internetu se dají sehnat i zvýhodněná větší množství, což může přijít vhod.

Při orálním sexu se nemusí do úst vejít celá délka penisu

U orálního sexu (stejně jako u všech jiných druhů sexu) by mělo platit, že by měl být příjemný pro obě strany. To znamená, že by se žena neměla dusit a neměla by z toho mít negativní pocity. Úplně bohatě stačí, když se budete starat především o žalud, protože na něm se stejně vyskytuje úplně nejvíc nervových zakončení, a je proto nejcitlivější.

Zdvojnásobte množství lubrikačního gelu

Lubrikační gel je dobrým pomocníkem a u styku s velmi obdařením partnerem to platí dvojnásob. Nebojte se dát lubrikantu opravdu hodně a vše se vám usnadní. Pokud se vám ty klasické z obchodu nelíbí, můžete si pořídit třeba luxusní lubrikační gel od znaky Lelo, který vypadá spíše jako parfém a určitě se nebudete muset stresovat tím, že ho budete muset po použití rychle schovávat do šuplíku, abyste se vyhli trapasu, když ho někde zapomene.

Lubrikační gel od firmy Lelo vypadá opravdu luxusně

Mluvte o tom

Asi nemusíme nijak zdůrazňovat, že komunikace je ve vztahu velmi důležitá. V tom sexuálním to není jinak, a tak by i toto téma mělo být součástí vaší konverzace. Důležité je mluvit otevřeně, bez studu a navrhovat řešení (například ta, která vám v tomto článku nabízíme).

Správně si to načasujte

Některé ženy jsou v průběhu menstruace nebo těsně před ní citlivější než ve zbytku měsíce, a tak potřebují delší předehru, nebo sex vynechat úplně.

Zjistěte, které polohy jsou nejpříjemnější

Některé polohy přinesou potěšení oběma z páru a zároveň zaručí, že to pro ženu nebude bolestivé. Často jsou to právě ty, kdy je žena nahoře a může tedy sama ovlivňovat hloubku penetrace. 

Pozměňte polohu na pejska

Můžete si užívat i polohy zezadu, jen je většinou musíte trochu pozměnit, aby penetrace nebyla tak hluboká. Nejlepší bude, když dá žena nohy k sobě a není opřená o ruce a kolena, ale leží v rovině.

V průběhu misionáře držte nohy u sebe

To pomůže, aby penetrace nebyla tak hluboká, což je u sexu s partnerem s dlouhým penisem podstatné.

Užijte si polohu třešnička na vrchu

Žena si lehne na záda na partnera (který také leží na zádech) a ten do ní takto vstoupí. Budou se dráždit nejcitlivější body vagíny, ale zároveň se nevyužije celá délka penisu. Můžete nalubrikovat i vnitřní stehna a nechat partnera si hrát.

I poloha lžiček vám může pomoci

Díky poloze lžiček má žena možnost nenechat partnera zajet moc hluboko. Navíc je to pohodlná a intimní poloha.

Dovolte erotickým hračkám, aby vám pomohly k uspokojení

Již jsme zmiňovali erotickou pomůcku Ohnut. Kromě ní najdete na trhu i klasické kroužky na penis, které mohou být i s vibracemi, což zpříjemní zážitek ze sexu vám oběma. Vše ale nemusí být nutně o penetraci, a tak si můžete pořídit jakoukoliv erotickou hračku, která vás zaujme, a užívat si uspokojení i jen s ní. 

Když na to půjdete správně, velký penis nemusí být žádnou překážkou v tom, abyste si oba užili pěkný sex. A pokud nemáte s kým si ho užít, vyzkoušejte online sex seznamku, která vám nabízí seznámení s muži i ženami za účelem různých druhů sexuálních vztahů. A ženy, narazíte-li na muže s velkým penisem, nelekejte se! Teď už víte, že se není čeho bát a naopak si můžete užít nezapomenutelné chvilky slasti.

[Lil]

Zdroj:

https://www.lelo.com/

https://ohnut.co/

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.