Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Velikonoce se blíží! Vyberte si ten nejlepší vibrátor ve tvaru vajíčka

6.duben 2023
Velikonoce se blíží! Vyberte si ten nejlepší vibrátor ve tvaru vajíčka

S tolika různými typy vibrátorů - od bullet vibrátorů přes vibrátory na sání klitorisu až po rabbit vibrátory - může být hledání té nejlepší sexuální hračky právě pro vás nesmírně zahlcující. Ale věřte nám, že pro každou preferenci existuje dokonalý vibrátor - a ten váš může být právě vibrátor ve tvaru vajíčka...

Možná nejsou tak populární nebo hypované jako králičí vibrátory, ale věřte nám, když říkáme, že je možná na čase tento vibrátor vyzkoušet - pokud jste to tedy už neudělali.

Vajíčkové vibrátory (nebo také milostná vajíčka) jsou obvykle malé, ohebné vibrátory, které mají tvar vajíčka (šokující, že?) a jsou určeny ke stimulaci různých částí těla. "Vajíčkové vibrátory jsou součástí rostoucího tlaku průmyslu sexuálních hraček na hračky pro všechna těla. To znamená, že bez ohledu na to, jak se identifikujete nebo co chcete stimulovat, by pro vás tato hračka mohla být vhodná," říká Shan Boodram, lektorka intimity, sexuoložka a moderátorka podcastu Lovers and Friends. "Vibrační vajíčko můžete použít na bradavky, klitoris, varlata, konečník, vaginální kanál, podpaží, prostě na co si vzpomenete!"

Ať je tento typ vibrátoru pro vás nový, nebo chcete rozšířit svou sbírku, shromáždili jsme pro vás ty nejlepší vibrátory ve tvaru vajíčka, které můžete právě teď nakupovat. Pro vaši informaci, mnohé z vibrátorů na tomto seznamu jsou určeny ke stimulaci vašich vnitřních intimních míst, ale není důvod, proč byste je nemohli používat i jako vnější vibrátory. Dobrá, to by prozatím stačilo jako předehra, pokračujte v rolování a vyberte si ten nejlepší!

Hody, hody, hurá pro milostné vajíčko!

Vibrační vajíčko ROMP Cello

Cena: 40 dolarů
Klady: vodotěsné, vyrobené z materiálů bezpečných pro tělo
Zápory: krátká doba provozu - jedna hodina

Tento rozkošný dálkově ovládaný vibrátor ve tvaru vajíčka stimuluje vaše niterní intimní místa šesti intenzitami a čtyřmi pulzujícími vzory. Předejte dálkové ovládání svému partnerovi a užijte si pořádně žhavou noc.

Vibrační vajíčko ROMP Cello

Lelo LYLA™ 2

Cena: 159 dolarů
Klady: osm nastavení vibrací, vyrobeno z prvotřídního silikonu bezpečného pro tělo
Zápory: drahé

Jedná se o oblíbený vajíčkový vibrátor lektorky intimity Shan Boodram, a to nejen proto, že má vše, co si od klasického vibrátoru ve tvaru vajíčka můžete přát, ale také proto, že jeho bezdrátový dosah je třikrát silnější než u většiny těchto vibrátorů, takže je skvělý pro partnerské hrátky na dálku.

Lelo LYLA™ 2

Lovehoney Rose Glow 2v1 sací stimulátor klitorisu a vnitřní stimulátor

Cena: 60 dolarů
Klady: stimuluje i klitoris, vodotěsné
Zápory: krátká doba provozu - 55 minut

Erotickou hračku ve tvaru růže, kterou všichni na TikToku milují, možná znáte, ale tahle ji posouvá na vyšší úroveň díky připojenému vajíčkovému vibrátoru. Náš tip: vložte vajíčko dovnitř a současně použijte růžici na klitoris pro orgasmus nové úrovně. Není zač!

Lovehoney Rose Glow 2v1 sací stimulátor klitorisu a vnitřní stimulátor

Lovehoney Ignite vibrační milostné vajíčko s 20 funkcemi

Cena: 35 dolarů
Klady: tři rychlosti a 17 vzorů vibrací, má cestovní zámek a úložnou tašku, takže se s ním snadno cestuje
Zápory: několik recenzí uvádí, že je hlučné

Tento vibrátor ve tvaru vajíčka má 20 (!) funkcí pro vaše erotické hrátky, takže ano, budete se dobře bavit. A pokud s tímto typem vibrátorů začínáte, bude tento ideální, protože jeho velikost je skvělá i pro začátečníky. Je také plně vodotěsný a nabíjí se přes USB.

Lovehoney Ignite vibrační milostné vajíčko s 20 funkcemi

Smile Makers The Ballerina

Cena: 129 dolarů
Klady: šest rychlostí a šest vzorů, dobíjecí
Zápory: po otevření nelze vrátit

Tato vajíčkový vibrátor zaměřený na vulvu se vejde do dlaně a přesně obepne vaši vagínu. Nabízí texturu podobnou "lidskému doteku", díky které zapomenete, že jde o vibrátor, a budete si představovat, že jde o ruce kohokoli, koho byste chtěli.

Vibrátor Lovehoney Wickedly Powerful Love Egg

Cena: 20 dolarů
Klady: levné, drátové ovládání znamená, že nikdy neztratíte dálkový ovladač
Zápory: vyžaduje baterie

Tento jedinečný vibrátor má ovládací kolečko, které vám umožní najít přesně tu správnou intenzitu. Zmínili jsme se, že stojí jen 20 dolarů? Skvělá cena.

Vibrátor Lovehoney Wickedly Powerful Love Egg

Lovense Lush 3.0 Zvukem aktivovaný vibrátor

Cena: 160 dolarů
Klady: doba provozu pět hodin, lze používat s aplikací i bez ní
Zápory: drahé

Vzorce a intenzitu tohoto luxusního vibrátoru lze ovládat pomocí aplikace a lze jej synchronizovat s hudbou nebo jiným zvukem. Takže si zapněte svůj sex playlist a nechte vibrace, ať udělají všechnu práci.

Lovense Lush 3.0 Zvukem aktivovaný vibrátor

Blush Novelties Double Pop Eggs

Cena: 13 dolarů
Klady: cenově dostupné, k dispozici ve třech barvách
Zápory: vyžaduje baterie

Tato jedinečná hračka obsahuje dva vajíčkové vibrátory, což vám dává spoustu možností. Použijte jeden na bradavky a druhý dole pro větší prožitek, nebo nechte partnera používat jeden, zatímco vy budete používat druhý. Žádný luxus, ale za 13 dolarů? Výborná nabídka.

Blush Novelties Double Pop Eggs

Lovehoney Power Play milostné vajíčko se 7 funkcemi

Cena: 25 dolarů
Klady: sedm vibračních funkcí, recenze říkají, že je výkonný
Zápory: vyžaduje baterie

Podívejte, hračky mohou být pěkně drahé, zejména pokud teprve začínáte zjišťovat, co se vám líbí. Vyzkoušejte tento cenově dostupný vibrátor ve tvaru vajíčka, pokud se tento typ chystáte kupovat poprvé a váháte.

Lovehoney Power Play milostné vajíčko se 7 funkcemi

Maude Drop

Cena: 49 dolarů
Klady: 4,7 z 5 hodnocení více než 300 recenzí, až 2 hodiny používání na jedno nabití
Zápory: nelze použít se silikonovými lubrikanty

Tento malý chlapík je ve skutečnosti velký jako opravdové vejce, ale nenechte se zmást. Má tři různé rychlosti, z nichž každá má silný účinek. Navíc ho můžete vážně použít kdekoli na svém těle. (Dokonce jde použít třeba i na paty nohou po dlouhém dni.)

Maude Drop

ZALO Unicorn Set

Cena: 129 dolarů
Klady: stimuluje více zón najednou, šest vibračních režimů, šest režimů přítlaku a tři režimy sání
Zápory: drahé

S názvem, jako je Unicorn Set (sada jednorožců), můžete očekávat, že tento skvost s vámi udělá opravdová kouzla. Tato sada neobsahuje jen kompaktní vajíčkový vibrátor, ale také sací hračku na klitoris a mini vnitřní vibrátor pro extra vnitřní stimulaci.

ZALO Unicorn Set

Vibrátor Emojibator Doris Love Egg Whale

Cena: 64 dolarů
Klady: 100% vodotěsný, nabíjení přes USB, mega roztomilý
Zápory: lze ovládat pouze pomocí dálkového ovládání

I pokud nemáte rádi velryby, není možné, aby vás tento ohromně roztomilý vibrátor ve tvaru velryby nerozesmál. Nabízí 10 různých frekvencí a tři intenzity, které vás dostanou tam, kam potřebujete. Navíc díky jeho super zábavnému tvaru nikdo nepozná, že jde o vibrátor ve tvaru vajíčka.

Dame Pom

Cena: 99 dolarů
Klady: nabíjení přes USB, tichý
Zápory: drahý

Nejenže Pom padne přesně do dlaně, ale je také vyroben z pružného lékařského silikonu pro velmi cílený zážitek. Díky pěti různým vzorům a intenzitám se můžete skutečně věnovat stimulaci, která je pro vás ta pravá.

Dame Pom

Unbound Babes Pep in the Wild

Cena: 42 dolarů
Klady: pět rychlostí a tři vzory vibrací, vyrobeno ze silikonu bezpečného pro tělo
Zápory: někteří recenzenti si přejí, aby vibrace byly silnější

Tento vibrační krasavec je prakticky neslyšitelný, takže pokud máte spolubydlící nebo žijete s rodinou, nebojte se, nikdo o něm nebude vědět. A i když je tichý, stále má na výběr z pěti rychlostí a vibračních vzorů.

Unbound Babes Pep in the Wild

Vibrátor We-Vibe Jive G-Spot

Cena: 132 dolarů
Klady: funguje také jako kalhotkový/nositelný vibrátor, nabíjení přes USB
Zápory: není určen pro anální použití

Pokud jste ve vztahu na dálku nebo je váš partner na víkend pryč, je tento vajíčkový vibrátor pro vás. Místo dálkového ovládání má Jive aplikaci, takže vás partner může stimulovat odkudkoli na světě. Navíc díky jedinečnému tvaru a super měkkému silikonu zapomenete, že ho máte v sobě (pokud se rozhodnete ho takto používat).

Vibrátor We-Vibe Jive G-Spot

Cal Exotics nabíjecí silikonové milostné vajíčko na bod G s dálkovým ovládáním

Cena: 65 dolarů
Klady: nabíjení přes USB, dálkové ovládání
Zápory: možná bude potřeba trochu přizpůsobení

Zakřivený design tohoto vibrátoru zajišťuje, že zasáhne vaše vnitřní erotogenní zóny tím nejlepším způsobem. Má 12 vibračních funkcí a navíc je i vodotěsný.

Cal Exotics nabíjecí silikonové milostné vajíčko na bod G s dálkovým ovládáním

Milostná vajíčka jsou jen jedním druhem erotických hraček. Pokud vám z jakéhokoliv důvodu nesedne, nezatracujte je a vyberte si jiný druh sexuální pomůcky.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.