Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Ve kterých hotelech ve světě si užijete ten nejlepší sex?

30.srpen 2019
Ve kterých hotelech ve světě si užijete ten nejlepší sex?

Konec prázdnin už je za dveřmi a pomalu, ale jistě se blíží i konec léta. To ale neznamená, že nemůžete vyrazit na nějakou last minute dovolenou a užít si přitom pěkně žhavé chvilky, i když teplota už nebude ve všech destinacích vyloženě letní. Možná stejně více času strávíte v hotelu samotném...

Některé hotely jsou vhodnější na prožívání intimních chvilek než jiné a některé jsou k tomu přímo stvořené. Ale majitelé či personál jiných hotelů si naopak skoro až odmítají připustit, že by se v jejich pokojích mohlo odehrávat něco víc než jen spánek. 

Pojďte si naplánovat skvělou a žhavou dovolenou!

Nestihli jste toto léto dovolenou? Nevadí! Snad najdete trochu času teď, nebo třeba v zimě. Ono je to jedno, kdy pojedete, důležité je, co zažijete. A my vám dnes dáme tipy jak na hotely, které se budou nacházet v mírném pásu, takže přibližně budete vědět, jaké počasí tam očekávat, ale i na hotely v tropickém nebo subtropickém pásu, kam můžete vyrazit i v zimě a žhavá dovolená v obou těchto pásech získá dvojí význam.

Nezapomeňte si sbalit věci, které by se vám rozhodně mohly hodit - dost lubrikantu, kondomů a třeba i sexy prádlo nebo erotické hračky. To, zda si s sebou přibalíte i nějakého partnera, nebo si "nabalíte" nějakého až na místě, necháme na vás.

Velká Británie

Do Velké Británie to nemáme vůbec daleko a i letenky se dají pořídit za slušné peníze. Počasí sice nic moc, ale zase vám to vynahradí velké množství hotelů, které si můžete vybrat.

The Secret Dungeon, High Wycombe

Cena: od 240 liber (6184 Kč)

Tento hotel vás naprosto dostane. Je to vlastně (již podle názvu) ukryté podzemí plné erotických pomůcek, přístrojů a nástrojů (kterému se říká dungeon). Jestliže vidíte postel a myslíte si, že na ni budete spát, pravděpodobně vám utekla pointa... Nechybí třeba i zrcadlové stropy, postel s nebesy, ale i soukromá terasa s vířivkou. Jestliže máte rádi BDSM, budete se tady cítit jako v ráji. Najdete tu tolik různých pomůcek, že se vám z toho zatočí hlava. Podívejte se na fotku, abyste věděli, co od toho čekat, i když ani na ní neuvidíte vše.

Cena není nejnižší, na druhou stranu - ten, kdo si přesně toto přeje zažít, to obětuje, protože to není hotel, který najdete na každém rohu.

Takto to vypadá v hotelu The Secret Dungeon v High Wycombe

Hotel Pelirocco, Brighton

Cena: od 96 liber (2726 Kč)

Tento hotel nebude mít vůbec nic společného s průměrným hotelem, ve kterém se ubytujete, když jedete na dovolenou. Je to palác, který má pouze 19 pokojů a každý z nich s jiným tématem. Můžete si vybrat, co se vám bude nejvíce líbit nebo vás třeba vzrušovat, a to od výstředního až po kýčovité - najdete zde pokoje ve stylu Dollywood, romantický Cloud Cuckoo Land a Kraken's Lair - apartmá se třemi pokoji s kulatou postelí velkou téměř 2,5 metru, zrcadly na stropě, vanou zapuštěnou do země a tyč na pole dance.

Návštěvníci si mimo skvělého jídla mohou objednat na pokoj i něco velmi speciálního - koibito love hampers. Jedná se o sady, které obsahují erotické hračky a různé pomůcky k sexu. Vybrat si můžete se 6 druhů, z nichž nejlevnější stojí 60 liber a nejdražší 260 liber. Nejdražší obsahuje ručně vyráběná pouta z ovčí kůže, hladkou japonskou masku na oči, koženou plácačku, anální kolík od značky Fun Factory, vibrátor značky LELO, který se nabíjí přes USB, origami, kondomy, pírko a organický lubrikant. Vše si můžete prohlédnout na fotografii.

Svůj pobyt si můžete zpestřit sadou koibito love hampers

Better Than A Bed, Londýn

Cena: od 250 liber (7098 Kč)

Klasický B&B hotel, řeknete si - najdete tu ložnici, koupelnu, kuchyň a pak si všimnete, že nechybí sex dungeon. Ložnice je laděná do kombinace černé a červené, což vypadá moc hezky, ale kdo ví, jestli byste ji vůbec použili...

Cena opět není nejnižší, ale zase tu máte dungeon, který byste v mnoha hotelech hledali marně.

BXG Suite at Sanctum, SoHo, Londýn

Cena: od 335 liber (9 511 Kč)

Jestliže máte rádi opravdový luxus a BDSM dohromady, pak musíte navštívit tento hotel. Ten totiž nabízí voyeuristickou výstavu Raye Burmistona. V apartmá 404 si můžete objednat Box Of Grey - kolekci luxusních BDSM pomůcek, jako jsou kožená maska na oči, plácačky, pouta a jiné hračky. Vyjde vás to na 350 liber. Jestliže byste přímo o toto neměli zájem, můžete zaplatit 150 liber a dostanete klíč ke skříňce s erotickými hračkami. Standardní pokoj v tomto hotelu stojí od 187 liber.

Za luxus se platí a zde máte krásný příklad. Stále to ale není nejdražší hotel, který v našem článku najdete.

The Crazy Bear Hotel, Beaconsfield

Cena: od 99 liber (2811 Kč)

Toto místo již v 16. století fungovalo jako hostinec, teď ale postoupilo o dost úrovní výš a dá se říci, že se v něm setkáte opravdu s luxusem. Nádherné postele jsou u nohou zakončeny měděnou vanou, stěny jsou ze sametu, všude najdete spoustu luxusním detailů a obří lustry. Pokud by vás to už nebavilo uvnitř pokoje, který je přímo stvořený na sexuální hrátky, můžete jít na párty se slavnými DJs.

Luxus hotelu The Crazy Bear

Francie

Hotel Amour, Paříž

Cena: od 72 euro (1860 Kč)

Pokud se chcete obytovat, pobavit se, možná se trochu vzrušit (případně si užít) a zároveň nechcete utratit moc peněz, pak pro vás máme skvělý tip v srdci Francie. Tam totiž najdete hotel, který je sice inspirovaný jinými sex a mileneckými hotely, zároveň se tam ale více cítíte jako doma a ještě navíc v pokojích najdete kousky ve tvaru penisu, prsou nebo nahých lidí. 

Hotelu navíc velmi lichotí jeho poloha, nachází se totiž ve čtvrti Pigalle, která je plná sex shopů a divadel pro dospělé. A pokud byste šli na procházku, určitě si nenechte ujít Mouline Rouge, který najdete pouhých 10 minut cesty pěšky.

Takže pokud jste již tento rok na dovolené byli a v kapse (nebo spíše na bankovním účtu) vám už nezbylo moc peněz, můžete vyzkoušet tento pařížský hotel, protože ani cesta do Francie vás nevyjde draho.

V hotelu Amour naleznete různé zajímavé předměty...

Mexiko

Desire Resort & Spa, Riviera Maya

Cena: od 11 066 mexických pesos (12 906 Kč)

Tak a dostali jsme se k nejdražšímu hotelu z našeho článku. Za jednu noc v pokoji zaplatíte téměř 13 tisíc korun. A co za takovou částku můžete čekat za zvláštnosti oproti ostatním hotelům? Tak například je tento hotel vhodný pro exhibicionisty, protože oblečení v něm je volitelné, a tak můžete klidně chodit nazí. Stejně tak by se dalo říci, že je to ráj pro voyeury. Ovšem je určen pouze pro páry. To hlavní se pak točí okolo nočního klubu, který nabízí i pokoje pro swingers, na hrátky a tyč na striptýz. Těšit se můžete na tematické noci, například noc školaček.

Také v něm můžete najít pokoj hříchů a relaxační zónu s vířivkou, kde je povolený fyzický kontakt na veřejnosti. Tento hotel také nabízí fantasy menu, což zahrnuje erotickou masáž ve čtyřech a kameramana, který bude vše natáčet.

Jestliže vás hotel v Mexiku zaujal, věřte, že to není jediný hotel v tomto duchu v této zemi. Navštívit můžete o hotel The Desire Pearl v Cancúnu, o kterém jsme již psali podrobný článek.

V hotelu Desire si i odpočinete... nazí

USA

The Erotic Suite: The Palms Casino Resort, Las Vegas

Cena: na vyžádání

Tento hotel nabízí opravdu obří množství různých druhů pokojů, od vcelku klasických po tematicky zaměřené. Vše je luxusní a velmi čisté. V eroticky zaměřeném pokoji najdete velkou kulatou postel, která se otáčí, dále sprchu, ve které najdete i tyč na pole dance, a samozřejmě nechybí ani zrcadla na stropech. Cena je na vyžádání, a tak očekáváme, že to nebude zrovna levné. Ono také ještě aby bylo, když se nachází v Las Vegas! Pokud máte odvahu (a peníze), můžete si takový pokoj zarezervovat ještě dnes.

Stay & Play, Los Angeles

Cena: 422 dolarů (9804 Kč)

Jedná se o byt, který je velmi populární mezi fanoušky BDSMswingers a podobných praktik. Najdete v něm dvě postele a 3 "spací klece", ale také obývák, kuchyň a koupelnu. Kromě těchto normálních věcí (tedy až na ty klece), se byt skládá ale také ze 6 různých hracích prostředí, například Scarlett Boudoir, skladu a výslechové stanice. Majitelé také pořádají pravidelné akce, jako je Masque - večeře pro fetišity a kabaret.

Japonsko

Geihinkan, Tokio

Cena: od 7135 japonských jenů (1561 Kč)

V Japonsku mají velké množství mileneckých hotelů, které páry navštěvují většinou za jedním účelem pouze na omezenou dobu (ostatně takové najdeme i u nás). Dá se tam ale narazit i na trochu speciálnější sex hotely. Konkrétně Geihinkan je zvláštní tím, že v něm najdete mnoho pokojů a každý z nich bude mít jiné téma, například hnízdo lásky čínské kurtyzánky. Každý si najde to své a zklamaní byste rozhodně neodcházeli. Navíc se jedná o nejlevnější hotel z dnešního článku (ačkoliv cesta do Japonska na tom už asi tak dobře nebude).

Na dovolenou je stále spousta času, obzvláště na sex dovolenou, při které nemusíte z pokoje ani vystrčit nos. Tápete, s kým byste mohli na takovou žhavou dovolenou vyrazit? Zkuste se podívat na erotické seznamce, zda vás někdo nezaujme. Stačí si založit profil a můžete brouzdat profily opačného pohlaví, dokud nenarazíte na toho pravého/tu pravou.

[Lil]

Zdroje fotografií:

https://www.hotelpelirocco.co.uk/

https://metro.co.uk

http://www.crazybeargroup.co.uk/

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.