Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Vaše nejcitlivější erotogenní zóny podle znamení

15.duben 2018
Vaše nejcitlivější erotogenní zóny podle znamení

Díky astrologii můžeme zjistit spoustu věcí. Každý měsíc vám přinášíme sex horoskop, který vám prozradí, jaký další měsíc bude, co se týká vašeho sexuálního a milostného života. Dnes vám prozradíme, jaké erotogenní zóny jsou u jednotlivých znamení nejcitlivější.

Možná se vám líbí dotyky na určitých částech těla, některé konkrétní ale přinášejí ještě lepší pocity. Nazývají se erotogenní zóny a způsobují slabost v kolenou. A nejen to. Díky nim můžete rychleji dosáhnout orgasmu. Pozitivní je, že každý máme nějakou erotogenní zónu, jen ji musíme objevit. U mužů i u žen se mohou tyto zóny lišit. Ale víte, že se mohou lišit i podle znamení? Vyzkoušejte na svém partnerovi ještě dnes, zda najdete ty správné erotogenní zóny! 

Na erotogenních zónách je zvýšená citlivost. Stimulace této oblasti způsobuje sexuální odpověď, jako je uvolnění, rozvíření sexuální frantazie, sexuální vzrušení a někdy i orgasmus. Mohou se nacházet po celém těle, záleží především na počtu nervových zakončení v dané oblasti. Stimulovat tyto zóny můžete mnoha různými způsoby, nejenom obyčejným dotýkáním se - přejížděním konečky prstů, nehty, masírováním, líbáním, dýcháním nebo lízáním. Můžete se dotýkat i něčím jiným než pouze vaším tělem, například zapnutým vibrátorem nebo jinou erotickou pomůckou. Hledání erotogenních zón nebo jejich stimulace (pokud už víte, kde se nacházejí) je krásnou předehrou, kterou ocení každý partner. Ženy se díky ní mnohem víc vzruší a uvolní, což vede k dobré lubrikaci vagíny, a tím pádem je zde menší riziko bolestivého sexu. 

Astroložka Valerie Mesa vám vysvětlí, proč každý zástupce nějakého znamení může být velmi nadšen, když se budete dotýkat určitých částí jeho těla, na základě osobnostních rysů, které jsou v souladu s hvězdami. Kdo ví, možná najdete svůj nový oblíbený způsob, jak mít lepší a delší orgasmus, nebo jak potěšit svého partnera.

Beran (21. března - 20. dubna)

V astrologii Berani vládnou hlavě a první sféře sebe (našemu prvnímu dojmu). Ať už je to erotická masáž hlavy nebo jemné dotyky na tváři, Berani se tímto opravdu lehko vzruší. I hraní s jejich vlasy je dostane do nálady. Beran ale vždy zůstane Beranem a nakonec se to pravděpodobně změní v nezbedné tahání za vlasy.

Býk (21. dubna - 21. května)

Býci vládnou krku a druhé sféře zvěrokruhu. V ložnici se jejich zóny potěšení vždy nachází někde okolo krku. Protože jsou ovládáni Venuší, jsou považování za nejvíce vášnivé znamení celého zvěrokruhu a i jednoduché líbání na krku je může přivést k extázi. Jste připraveni si užívat celou noc? Protože jakmile se Býk jednou rozvášní, nejde jen tak zastavit. 

Blíženci (22. května - 21. června)

Blíženci vládnou pažím, ramenům, rukám a celému nervovému systému. Navzdory své nestálé osobnosti je stále stejné to, co je vzrušuje - chtějí všechno, jen ne nic obyčejného. V průběhu sexu si budou žádat velkou a kvalitní předehru. Budou chtít, abyste byli vždy při ruce (doslova). Jinými slovy - sajte jejich prsty, líbejte jejich ramena. Škádlení a dráždění je jejich oblíbená zábava.

Rak (22. června - 22. července)

V astrologii jsou Raci považování za nejživější a nejženštější znamení zvěrokruhu. V posteli vyžadují Raci intenzivní intimitu a mnoho líbání. Pokud je ale opravdu chcete dostat do varu, budete muset zahrnout ještě jejich hrudník a bradavky. To je naprosto dostane.

Lev (23. července - 22. srpna)

Ovládáni zářícím a charismatickým Sluncem, Lvi jsou vždy za hvězdu show - speciálně pak v ložnici. Chtějí být uctíváni, obdivováni a žádáni - nežádají si zas příliš mnoho, ne? Když ale dojde na to, co je nejvíc vzrušuje, pak se musí zmínit záda. Ať už jim děláte pěknou a smyslnou masáž nebo pouze jezdíte konečky prstů podél jejich páteře, rozhodně je poté uslyšíte řvát.

Panna (23. srpna - 22. září)

Panny vládnou břichu, slezině a střevům. Panny, které by se pro každého nejraději rozkrájely, vzrušuje dobrá hygiena a pozornost k detailům. V ložnici je čistota jednoznačnou nutností. Žaludek představuje jejich nejvíce erotogenní zónu a nežné líbání a pečování je jistojistě vzruší.

Víte, kde se nachází vaše erotogenní zóny?

Váhy (23. září - 23. října)

Lidé ve znamení Vah jsou ovládáni planetou lásky a krásy, jejich sex drive je rovnocenný jejich neodolatelnému kouzlu. V posteli jsou tito lidé spravedlivý a dopřávají svému partnerovi vše, co si přeje. Pokud je chcete opravdu rozpálit, zaměřte se na spodní část zad a zadek. Váhy vládnou sedmé sféře partnertví a přátelství. 

Štír (24. října - 22. listopadu)

Teď si možná řeknete: "Jasně a komu by se nelíbilo a koho by nevzrušilo, když by se jeho partner věnoval na jeho těle 'vy víte jaké' oblasti..." Ale pro Štíry je to trochu jiné. Kromě toho, že jsou jedním z nejvíce sexy lidí z celého zvěrokruhu, ještě k tomu toto vodní znamení myslí tajně na sex 24 hodin denně 7 dní v týdnu. A moc jim nepomáhá skutečnost, že jsou jejich pohlavní orgány citlivější než ostatních. Štíři jsou mistři v orgasmech a vše, co uděláte pro to, aby nějaký měli, bude správně. Navíc, je to velmi jednoduché: orální sex je pro ně vším!

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Pro Střelce sou nejcitlivějšími zónami boky a stehna. Jsou šťastným a optimistickým znamením Jupitera a chtějí vše aspoň jednou vyzkoušet. Pro Střelce sex představuje dobrodružství a chtějí, aby si jejich partner užíval sex stejně tak, jako si ho užívají oni. Pokud nejste venkovní nebo dobrodružný typ, ujistěte se, že je alespoň popadnete za boky, až budete odmítat jejich nápad na road trip (při kterém si ale mimochodem můžete užít spoustu zábavy). To je dobrý způsob, jak je odmítnout tak, aby z toho nebyli smutní nebo naštvaní. 

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Ovládáni jsou vážným Saturnem a i proto žijí pro moc, autoritu a úctu. Chvíli jim trvá, než najdou cestu ke svému partnerovi a cítí se v jeho blízkosti dobře. Jakmile se jim to ale podaří, sex s nimi bude důsledný a dominantní, stejně jako jejich osobnost. Máte pochybnosti a zajímá vás, co by takového člověka mohlo rozpálit? Jemné pohlazení nebo přitáhnutí za koleno dostane Kozorohy na úplně jinou úroveň vzrušení. Vyzkoušejte to.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Vodnář je považován za největšího rebela zvěrokruhu, vzhledem k tomu, že je ovládán elektrickým Uranem. Toto znamení chce všechno, jenom ne nic běžného. V ložnici je jejich sex drive zvláštní a sporadický, stejně jako jejich střídající se nálada. Toto vzdušné znamení chce, aby jejich láska byla nekonvenční tak, jak je to jenom možné. Jejich nejvíce citlivou erotogenní zónou jsou lýtka a kotníky. Tak zapněte svou fantazii na plné obrátky a zaměřte se na tyto zóny.

Ryby (21. února - 20. března)

Ryby, ovládané nepolapitelným a vyhýbavým Neptunem, jsou hodně intuitivní a mají velkou představivost. Podle astrologie toto znamení vládne nohám (je to celkem vtipné, když zrovna ryby žádné nohy nemají). V posteli dokáží být kýmkoliv, kým je je jen budete chít. Lidé narození ve znamení Ryb jsou submisivní a smyslní, žijí proto, aby uspokojili svého partnera. Chcete, aby zažili něco skvělého? Začněte uctívat jejich nohy a uvidíte, jak nadšení budou.

Pokud byste se rádi dozvěděli o erotogenních zónách ještě něco více, můžete si přečíst náš článek, který se zabývá konkrétně mužskými erotogenními zónami. U svého partnera pak můžete své nejnovější poznatky zkombinovat a vyzkoušet vše - určitě ho něco nažhaví. I vám může partner hýčkat vaše erotogenní zóny. Pokud jste již ty vaše objevili a víte, kde se nachází, neváhejte a podělte se o to s ním. Můžete hrát třeba hru "samá voda - přihořívá - hoří". Bude to zábava a rozhodně to bude mít i svůj pozitivní efekt v podobě slastného starání se o to pravé místo. 

Zkoušet, kde se nachází erotogenní zóny, nemusí pouze lidé v dlouhodobém vztahu. Do této uspokojující činnosti se mohou zapojit i kamarádi s výhodami, milenci nebo i lidé, kteří hledají pobavení na jednu noc. A kde takové lidi najít? Zaregistrujte se na erotickou seznamku a možná, že vám někdo padne do oka.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.