Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Váš sex v průběhu roku 2019: Jaký bude podle vašeho znamení?

23.leden 2019
Váš sex v průběhu roku 2019: Jaký bude podle vašeho znamení?

Už pár dní tady máme nový rok 2019 a vy jste možná už všechna svá novoroční předsevzetí vzdali. Pokud ne, tak vám gratulujeme a pokračujte v jejich plnění i nadále. Dnes tu ale máme něco jiného než novoroční (sexuální) předsevzetí. Jedná se o pohled na sex v roce 2019 z oblasti astrologie a sexuálních trendů.

Lidé jsou od přírody zvědaví, a tak není žádným překvapením, že jste klikli na tento článek - zajímá vás, co bude rok 2019 znamenat pro váš sexuální život. Některé věci budou jednoznačně pozitivní, jiné zase tolik ne a u některých se budete muset snažit, aby se staly. Tento sex horoskop na rok 2019 vytvořila, stejně jako všechny naše další horoskopy, Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině). 

Sex horoskop na rok 2019

Co myslíte, že vesmír zamýšlí v tomto roce s vaším sexuálním životem? Vyhledejte si své znamení a budete to hned vědět!

Beran (21. března - 20. dubna)

Berani, tento rok pro vás bude znamenat riskování. Pustíte se do činů a budete zkoušet takové věci, o kterých jste v minulosti váhali. Budete naprosto přesně vědět, co v posteli chcete. Až to budete vědět, vezměte to pomalu do bodu, ve kterém se budete cítit nejlépe. Vaše intimní chvilky by mohla zpestřit smyslná masáž.

Býk (21. dubna - 21. května)

Nechte své představivosti volnost, Býci. Víte o té fantazii, která vám již nějakou dobu zaměstnává mozek, že? Je na čase s tím něco udělat. Když se otevřete a svěříte se svému partnerovi, pomůže vám to uvolnit se a užívat si vše, po čem jste již takovou dobu toužili. 

Blíženci (22. května - 21. června)

Blíženci, vy víte, co chcete, tak už si o to konečně řekněte. Ujistěte se, že to budete říkat naprosto jasně, nezapomeňte vysvětlit, jak to chcete a kdy to chcete. Tento rok bude vhodné vyvinout nějakou snahu, abyste rozvíjeli svou smyslnost. Možná budete muset trochu předělat své plány, aby to bylo možné, ale vyplatí se to.

Rak (22. června - 22. července)

Nebojte se to v posteli trochu rozbalit, Raci! Věci, o kterých jste si v minulosti mysleli, že jsou zvláštní nebo možná trochu úchylné, budou možná tím pravým, co váš vztah (ať už je jakýkoliv) potřebuje. Tento rok bude pro váš sexuální život znamenat především růst.

Lev (23. července - 22. srpna)

Lvi, je na čase, abyste do postele znovu přivedli nějakou zábavu. Trochu neškodného smíchu a nebrat věci tak vážně by vám mohlo velmi pomoci, potřebujete totiž do vašeho sexuálního života jiskru. V tu chvíli využijte svou intuici, abyste správně odhadli náladu, a následně ji dovolte, aby vás vedla dále k nádhernému sexuálnímu potěšení.

Co vás čeká v sexu v roce 2019?

Panna (23. srpna - 22. září)

Mars, planeta akce a sexu, se bude na začátku roku nacházet ve vaší sféře sexu a intimity, skvělé! V podstatě to znamená, že si budete hodně užívat a je to skvělá příležitost, abyste si nasadili laťku na tuto úroveň po celý zbytek roku. Nezapomeňte si mezi tím sexem ale udělat i chvilku na romantiku. Abyste dosáhli hlubší intimity (a tím i lepšího sexu), musíte se dobře znát a vědět, co chcete.

Váhy (23. září - 23. října)

Je na čase, abyste začali chtít určité věci změnit. Když to uděláte, skončí to tak, že budete mít mnohem uspokojivější sexuální život. Uran, planeta změn, se bude po většinu roku 2019 nacházet ve vaší sféře sexu a intimity a právě proto je teď na změny ta nejvhodnější doba. Tak na co ještě čekáte? Stačí i maličkosti, třeba obstarání nového sexy spodního prádla... I to způsobí velkou změnu.

Štír (24. října - 22. listopadu)

Štíři, tento rok pro vás bude znamenat lepší komunikaci v posteli - to vám umožní prožívat hlubší intimitu a lepší sexuální uspokojení. Důvěřujte v průběhu toho svému partnerovi: pomůže vám to otevřít se více způsoby než jen jedním. Mějte ale na paměti, že váš partner nemusí být tak intuitivní jako vy, takže se nebojte promluvit o tom, že máte také své potřeby, které ještě nebyly uspokojeny.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Lunární uzel se bude nacházet v roce 2019 ve vaší sféře sexu a intimity, což vašemu sexuálnímu životu bude jedině prospívat, Střelci. Budete díky tomu snáze sdílet své pocity s partnerem. Buďte upřímní v tom, jak se cítíte, i když se třeba bojíte závazku nebo že se váš vztah na něčem zasekne. Také se dobře starejte o své tělo, dopřávejte mu jídlo, které mu dodá potřebné živiny, to pomůže nasytit vaši smyslnost.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Kozorozi, v roce 2019 byste neměli brát věci zas tak vážně, alespoň co se těch postelových záležitostí týká. Dokonce i něco takového jako sdílení lechtivého vtípku vás může v posteli uvolnit a cítit se lépe. Zkuste si pustit oblíbený seriál nebo komedii, odpočívejte spolu a uvolněte se. Od té chvíle půjde vše hladce.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Pro váš šťastný sexuální život bude nejdůležitější šťastná mysl. Ujistěte se, že dostatečně komunikujete o tom, co byste rádi, a to i v případě, že si myslíte, že váš partner není tak otevřený jistým věcem jako vy. Měli by to alespoň vykoušet, a pokud ne, možná, že byste si měli najít nového sexuálního partnera...

Ryby (21. února - 20. března)

Užívejte si svou vnitřní a vnější krásu a dovolte si cítit se úžasně. Díky tomu, že o sebe budete pečovat, se budete v posteli cítit velmi sebevědomí. A nevyhýbejte se romantice! Než se pustíte do sexu, dejte si dobré jídlo, skleničku vína a poslouchejte hudbu,... To vás pěkně uvolní a vy budete připravení na skvělé potěšení, až bude ten pravý čas.

Přečtěte si, jaké budou sexuální trendy v roce 2019

Sexuální trendy na rok 2019

Stejně jako v jiných oblastech života, i v té sexuální oblasti najdeme různé trendy. Některé z nich se dají předvídat na následující rok, především za to může rozvoj moderních technologií. Tyto trendy sestavila společnost LELO, která se zaměřuje na výrobu erotických hraček. Pokud v tomto roce vyzkoušíte všechny věci, o kterých se zmiňují, můžete se považovat za velmi trendy a sexy osobu. 

Otevřený vztah a polyamorie

Polyamorie samozřejmě není žádná novinka, ale díky médiím, celebritám a influencerům, kteří sdílí své příběhy, jak nemonogamní a otevřené vztahy mohou fungovat, se šíří do podvědomí lidí. Pomyslete třeba na to, jak se BDSM dostalo do mysli lidí, když vyšlo 50 odstínů šedi. A to samé se nyní stane s polyamorií.

Sex dolls

O sex dolls nebo sexuálních pannách, které ale nevypadají jako nafukovačky s otvory, jsme vám již přinesli článek Android sex dolls. Tyto sexuální pomůcky vypadají skoro jako živí lidé, jsou vyrobeny ze silikonu a ačkoliv většina z nich jsou ženy, najdou se i "umělí" muži.

Umělá inteligence

Obzvláště v Americe se velmi rychle rozrůstá používání umělé inteligence v mnoha sférách života a v domácnostech, například Google Home nebo Alexa. Není tak žádným překvapením, že tyto umělé inteligence budou zasahovat i do našich ložnic, například v erotických pomůckách, které budou sbírat vaše data a pak vám nabídnou to nejlepší nastavení k dosažení orgasmu. Nebo sex roboti, kteří s vámi povedou dirty talk a přizpůsobí svou osobnost tak, aby korespondovala s vašimi touhami a fantaziemi. Lidé, kteří mají z takovýchto vymožeností fóbii, asi nadšení nebudou, ale bude to skvělý rok na pozorování toho, kam až mohou moderní technologie zajít.

Být single

LELO uvádí, že v roce 2019 budeme vídat mnohem více žen, které budou bez partnera a nebudou prahnout po žádném vztahu. Stejně tak myšlení na sebe při sexu a uspokojování se sám bude na vzestupu. To i znamená, že se budou lidé více zaměřovat na erotické hračky.

Mužské uspokojení

Možná vám přijde, že se společnosti, které vyrábějí erotické hračky, zaměřují spíše na ženskou část populace. Není to zas tak daleko od pravdy, ačkoliv ty opravdu kvalitní společnosti se snaží co nejvíce svou nabídku hraček rozšířit i o ty určené pro muže. Bude rok 2019 konečně tím rokem, kdy všichni uznají, že i muž si může užívat s erotickými pomůckami? Sexuální trh nabídne několik nových produktů, které budou mužům pomáhat s tím, co by mělo být naprosto normální (alespoň u žen to tak platí), a to masturbovat efektivněji. Pomohou jim v tom nové umělé vagíny a pomůcky pro masáž prostaty, což sice nejsou žádné novinky, ale je velmi těžké vymyslet převratnou novinku a jeden rok na to většinou nestačí.

Nové pocity

Vibrace jsou skvělé, ale LELO tvrdí, že tento rok bude na vzestupu ještě něco nového, jak stimulovat vaše vzrušení. Erotická hračka Sona totiž k uspokojení používá v okolí klitorisu sonické vlny, které se dostanou daleko dále do těla. Také se objeví více hraček, které budou využívat pulsy nebo sání.

Už se těšíte, co pro vás nový rok připraví? Něco vám ale stále chybí? Že by to byl vhodný sexuální partner? Pak se zaregistrujte na online erotickou seznamku a seznamte se s nějakým!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.