Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Valentýn plný sexu

13.únor 2018
Valentýn plný sexu

Že Valentýn je jen pro zamilované? Každý má takový Valentýn, jaký si ho udělá. A vy si ho můžete celý vyplnit pěkným sexem, když budete chtít. Co všechno můžete zítra podniknout?

Slavný americký svátek, který mnoho lidí v Čechách odsuzuje a ani neslaví. Ale tak proč jednou neudělat změnu? Nemusíte se ani řídit pravidlem, že byste kupovali své polovičce růže nebo jiné klišé dárky. Jestli nějakého partnera máte, budete to mít jednodušší. Počítají se i partneři, se kterými si užíváte "pouze" intimní kontakt, kamarádi s výhodami a ostatní, se kterými vás může čekat vzrušující den a noc. A pokud partnera nemáte, něco s tím udělejte, ať si můžete říct, že jste si jednou toho Valentýna také užili!

Najděte si partnera pro sexuální hrátky

Na první pohled to může vypadat jako celkem věda. Můžete vyrazit někam do baru a tam sbalit prvního člověka, který vám bude sympatický. Jde to ale i tak, že nikam nebudete muset chodit, můžete zůstat doma nebo cestovat a i tak si takového partnera najít. Jak? Zaregistrujte se na erotickou seznamku, na které je velké množství lidí, kteří si chtějí užívat stejně tak, jako vy. Budet stačit pár zpráv na to, abyste se trochu poznali, zjistili o sobě, co se tomu druhému líbí a zda byste si v sexu mohli rozumět. Můžete si popovídat o praktikách, polohách a o vašich obecných preferencích v sexu. To jsou témata, která by vás měla nejvíce zajímat, pokud si chcete užít skvělý den plný toho nejúžasnějšího sexu.

Někteří lidé potřebují víc času na to, aby k druhému začali cítit důvěru, pokud patříte mezi ně, dělejte to podle sebe - klidně si toho Valentýna můžete oslavit i o víkendu, v tom vám nikdo bránit nebude. Důležité je, abyste do ničeho nenutili jak sebe, tak druhou osobu. Z vašeho valentýnského sexuálního vzplanutí se může stát pouze rychlovka, sex na jednu noc, ale třeba i nějaký dlouhodobý milenecký vztah, který vás bude oba naplňovat třeba i několik let. Sami si rozmyslete, co vlastně hledáte, nebo tomu dejte volný průběh a uvidíte, co vznikne.

Partnera už tedy máte, co s ním ale o tomto dnu podniknout?

Valentýnské uspokojení

Sex, sex a sex! To je to, co budete o Valentýnu dělat. Chtělo by to ale tomu dát nějakou formu, aby se protínaly různé druhy pěkných věcí a zároveň jste byli vždy uspokojení. 

Sex před večeří

Přemýšlejte nad tím takto: Dáte si jednu sklenku vína, další a další, pak si dáte večeři, nějaký dobrý dezert a pak budete tak nacpaní, že už se vám nebude chtít vůbec nic, natož být nějak sexuálně aktivní. Navíc musíte druhý den do práce, takže půjdete brzy spát. To je špatně a tomu byste se měli zakaždou cenu vyvarovat. Volno už si v práci sice asi vzít nestíháte (pokud jste tak již neučinili dříve), ale to neznamená, že celý váš sexuální Valentýn odpískáte. Měli byste na to skočit ještě před večeří, tak si užijete nejvíc zábavy a zároveň vám pěkně vyhládne. Nějaké to vínko si dát můžete, ale nepřehánějte to, přecijen, bude ještě odpoledne.

Udělejte si Valentýn plný sexu!

Večeře

S večeří buďte opatrní. Nechcete se nacpat k prasknutí, protože večer budete ještě dovádět. I když máte naplánovanou večeři v pěkné restauraci, snězte jen tolik, abyste byli nasycení, ale neměli těžký žaludek. Jestliže se ale neudržíte a dorazíte domů s náladou akorát tak jít spát, nedělejte si z toho hlavu a pokračujte následujícím krokem.

Ranní sex

Samozřejmě sexovat můžete na Valentýna začít už od rána, ale tento odstavec bude věnován ránu dalšího dne. Může se vám stát, že už večer zkrátka na žádné hrátky nebudete mít náladu, tak se nenechte odradit a těšte se na ráno. I kdybyste si měli přivstat, tak to bude stát za to a navíc po Valentýnu bude teprve několik hodin, takže i to se počítá. Šeptejte partnerovi do ucha věci, které jste s ním chtěli minulou noc provádět. Uvidíte, jak bude najednou také vzhůru a vzrušený. Počítejte ale s tím, že se možná do práce dostanete trochu později...

Dělejte to, co vás baví

Nenuťte se do ničeho. Pokud vás romantika nebere, vynechte večeři při svíčkách a romantickou hudbu. Pokud si myslíte, že vás více spojí jiné činnosti, třeba si zajít na bowling nebo do kina, udělejte to! Nedělejte něco jen proto, že se to "přeci o Valentýnu dělá". 

Nezapomeňte si tento den něčím zpestřit

Nejen, že si ho zpestříte sexem, vy si ho zpestříte skvělým sexem! A jak ho dosáhnout? Tak, že se vyhnete stereotypu a uděláte vše pro to, abyste do svého sexuálního života přivedli něco nového.

Nakupujte

Můžete si nakoupit předem, udělat nákupy společné nebo můžete objevit z krabice pod postelí něco dávno zapomenutého. A co že to budete nakupovat? Můžete si vybrat ze spousty různých věcí. Jako první asi přichází na mysl různé erotické pomůcky a hračky, kterých je nepřeberné množství. Inspirovat se můžete v naší rubrice Erotické pomůcky. Dále se můžete zaměřit na pěkné sexy spodní prádlo, u mužů sice tak velký výběr není, ale zato ženy si mohou vybírat, a to nejen podle toho, co se líbí jim samotným, ale i podle toho, co se líbí jejich partnerům. Které spodní prádlo se mužům líbí se můžete podívat třeba do článku Jaké prádlo je podle můžu na ženách nejvíc sexy?. Zaměřit se můžete nejen na hračky jako takové, ale i na různé pomůcky, které vám mohou zkrášlit a znevšednit jak akt samotný, tak i předehru. Jedná se například o masážní svíčky, speciální lubrikační gely nebo třeba i sexy stolní hry. Podstatou je, abyste jednu novou věc přivedli do vašeho sexuálního života vy a jednu váš partner.

Nakupovat můžete jít společně, bude to tak mnohem větší zábava a pěkně vás to naladí. Stejně tak můžete svému partnerovi dát dárkový poukaz, například do obchodu se spodním prádlem. Dáte mu tak dárek a zároveň budete dělat i něco pro svůj sexuální život, i když to tak nemusí zprvu vypadat.

Už víte, co budete dělat o Valentýnu vy?

Učte se

Přečtěte si nějaký z našich mnoha článků o tom, jak svůj sexuální život zlepšit, třeba tím, že odstaníte nějaké své negativní návyky. Dále přiveďte do svého intimního života nové polohy. Víte o tom, že i klasický misionář se dá "upgradovat" tak, že se z něho stane nová poloha, která si ale zachová misionářovu intimitu? Můžete se ale pustit i do bláznivějších kousků a třeba si vyzkoušet něco z kamasutry nebo jiné zajímavé sexuální polohy. Nenuďte se pořád ve stejné poloze, experimentujte a odvažte se.

Vyzkoušejte nové praktiky

Ať už jste se svým partnerem v dlouhodobém vztahu nebo se vidíte poprvé, stanovte si každý jednu praktiku, kterou byste rádi zkusili a prokonzultujte se svým partnerem, zda by do ní šel, stejně tak on s vámi tu svou. Nacházejte kompromisy mezi tím, co chcete vy a co ten druhý. Pokud chcete inspiraci, zde vám nějakou nabízíme: anální sex, rimming, fisting, pissing, svazování, voyeurismus, sex párty, skupinový sex, trojka, BDSM, role play,...

Lákají vás nová místa?

Nemusí se jednat o místo, na kterém jste nikdy neměli sex, ale třeba i o takové, na kterém se vám to moc často nepovede. Proč si nezamluvit třeba hotelový pokoj jen na tu jednu noc? Hodí se to obzvláště v případě, kdy nebydlíte sami dva. I kdyby ve vašem městě nebo v nějakém o pár kilomterů dál. Bude to pro vás změna a ta je vítaná vždy. Jestliže se vám do toho moc nechce, nikdo vám pak snad nebude bránit v tom, abyste vyzkoušeli všechny místnosti v bytě (děti by mohly na návštěvu k babičce) nebo si to rozdali na jiném zajímavém místě. Jen si dobře rozmyslete sex venku, protože na to ještě není počasí, nicméně vyhřáté auto se může zdát jako lákavá alternativa...

Sexting

Sexting je psaní si erotických zpráv přes sms nebo sociální sítě. Pokud jste oba přes den v práci a budete mít chvilku, obdarujte partnera nějakými opravdu vzrušujícími zprávami, třeba ho navnaďte na to, co s ním máte v plánu večer dělat nebo mu povězte o svých sexuálních fantaziích. Jen ho moc nevystrašte. Nevyzrazujte vše, to nejlepší si nechte na večer. Pokud si v tomto psaní zrovna moc nevěříte, zkuste raději poslat nějakou pěknou sexy fotku. Pozor ale na to, aby si ji váš partner nezobrazil před zraky všech kolegů! 

Jste romantici?

Pro ty, kteří mají rádi romantiku a chtějí Valentýn oslavit i trochu v romantickém duchu, tu máme jeden tip. Všechny předchozí tipy samozřejmě neopomíjejte a zkuste je také zakomponovat do svého valentýnského dne. Jak ale začít sex, aby to bylo zároveň i romantické? Pořiďte si olej, který vám bude oběma krásně vonět a začněte svého partnera masírovat. Nejprve třeba při filmu přes oblečení pouze ramena, pak tričko shoďte a masírujte už s olejem. Nakonec se můžete masírovat svými těly navzájem, až dojdete ke smyslnému sexu.

Sex a Valentýn jdou k sobě nádherně dohromady. Tak proč toho nevyužít?

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.