Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Užívání na horách

14.červenec 2016
Užívání na horách

Stalo se to v zimě, když jsem se s tříčlenou partou holek rozhodla jet na hory do Krkonoš do podnikové chaty. Na tuto chalupu jsme se dostaly díky jedné zúčastněné kamarádce, jejíž táta pracoval v podniku, kterému patřila tato chata.

Byla to taková obyčejná chata, kde bylo cca 16 pokojů, některé 2, 4 a některé 5 lůžkové. Sprchy a wc byly společné pro celou chatu, ale alespoň dělené na muže a ženy. Byla tu jedna společná místnost, kde byla televize. V každém pokoji byla kamna. No, my čtyři holky a topit, to bylo něco.

Přijely jsme sem v pátek večer autobusem, ubytovaly se a po dvou hodinách se nám podařilo zatopit. Byl večer, lyžovat jsme jít nemohly a tak jsme se vydaly do hospody. Naše chata byla vzdálená cca 1 km od vesnice. Bylo asi tak metr sněhu, ale naštěstí se dalo jít po vyhrnuté silnici. V hospodě jsme docela "bumbaly". Byla sranda a jelikož jsme byly čtyři holky, hned se k nám mělo pár kluků, kteří seděli ve stejné hospodě. No a to víte, pití, chlapi, dvojsmyslné řeči… a tak. No, ale nic se nedělo, jen jsme řekněme slovně flirtovali. Bylo půl dvanácté večer a v hospodě nás začali kasírovat s tím, že zavírají. Nedalo se nic dělat, a tak jsme vyrazily na chatu. Po cestě jsme dělaly blbosti, házely se do sněhu a tak. Došly jsme na chatu. Rozhodly jsme se, že uděláme očistu, ale jelikož tam byly jen dvě sprchy (navíc v jedné větší kabince), musely jsme se vystřídat. Byla jsem tam já a holky: Janča, Petra a Simona. Petra se Simonou jsou sestry - jako by si z oka vypadly, ale popravdě moc krásy nepobraly. Janča, to je asi tak 170 cm vysoká brunetka, štíhlá, moc hezoučká. Petra a Simona šly spolu jako první, my s Jančou jsme počkaly. Sestry asi za 20 minut přišly a na řadě jsem byla já s Jančou. Janča řekla, ať jdu napřed, že dorazí.

Přišla jsem do sprchy, stáhla svetr, tričko, sundala podprsenku, stáhla kalhoty, kalhotky, ponožky a vlezla jsem do sprchy. Pod proudem horké vody a s větším množstvím alkoholu v krvi jsem začala mít íšné myšlenky a představy. Stála jsem pod sprchou, hladila se po celém těle, kroutila se a byla jsem moc vzrušená. Ani jsem si nevšimla, že Janča už dávno přišla a pozorovala mě. Stála před sprchou, oblečená a koukala na mě s vytřeštěnýma očima. Najednou jsem si jí všimla, zarazila jsem se a zčervenala až na prdeli. Ona se pousmála, svlékla se a vlezla k vedlejší sprše. Jak jsem už psala, sprchy tam jsou dvě, ale v jedné velké kabince. Přestala jsem se mýt, jen jsem stála pod tou sprchou a koukala na Janinu. Jak se svlékla, skoukla jsem jí celou. Vlasy dlouhé opravdu až po zadeček, skoro rovné, zdravé. Oči tmavě zelené, nos maličko zatočený vzhůru-  ale ne moc. Rtíky měla velmi veliké, no k zulíbání. Věděla jsem o ní, že dělá aerobik, měla velmi pevné a lehounce vypracované, krásně do hněda (i v zimě) opálené tělo. Měla ňadra tak č.2, ale velmi hezky tvarovaná a pevná. Zadeček díky cvičení velmi hezký, pevný. Broskvičku měla oholenou úplně do hladka. Byla jsem strašně moc vzrušená, ale nevěděla jsem, jestli Janina je jen na chlapy, nebo jestli je bi. Nevěděla jsem, co mám dělat. V kundičce velmi vlhko, bradavky ztopořené...

Najednou na mě Janina křikla - "Lucí, umyješ mi záda prosím? No, nedalo se nesouhlasit. Namydlila jsem žínku, stoupla si za Janinu a začala jí mýt záda. Janina se ani nehla. Jemně jsem jí drhla záda. Neodolala jsem a za zad jsem přes bok přejela na bříško. Janina nic nenamítala, tak jsem se k ní zezadu přitiskla, zahodila žínku. Mnula jsem jí zezadu ňadra, lehounce štípala do bradavek. Pravděpodobně se jí to líbilo, protože tichounce sténala. Zaklonila hlavu a já jí začala líbat na krk. Jednou rukou jsem jí nadále laskala ňadra a druhou jela po bříšku níž a níž, až jsem byla těsně nad kundičkou. Janina se povolně rozkročila, ale já jsem na kundičku nedosáhla. Proto jsem se od ní odlepila, poodstoupila a zajela zezadu rukou přes zadeček na kundičku. Něžňounce jsem roztáhla její stydké pysky a jedním prstíkem zajela kousíček dovnitř. Byla pěkně mokrá. Najednou se mi Janina odtrhla, otočila se, objala mě a začala mě líbat. Líbaly jsme se a hladily po celém těle. Během chvilinky jsme ležely na zemi. Roztáhla jsem jí nožky a olízla jí od prdelky po celé délce její voňavoučké skulinky. Hlasitě zasténala. Roztáhla jsem jí stydké pysky a jazýčkem našla poštěváček. Kmitala jsem jazykem okolo něj a chvilkama si ho vsávala mezi rtíky. V jejím celém těle to škubalo, měla moc citlivý poštěváček a proto po chvilce laskání strnula, rukou si přitáhla můj obličej ke kundičce, prohnula se a s ohromným křikem vychrlila velikou dávku své šťávičky na můj obličej a do mé pusinky.

Nenechala jsem jí vydechnout, zasunula jsem dva prsty do její zmáčené broskvičky a začala jí pomaloučku šukat prsty. K tomu jsem přidala jazýčkem laskání poštěváčku. Byla to malininká chvilka a Janina se znovu svíjela rozkošnou křečí. Ležela, v obličeji blažený, leč unavený výraz. Já byla hrozně a hrozně moc vyrajcovaná, vzrušená, vlhká. Janina na mě: "Lucinko, pojď sem ke mně." A já: "A kam jako?" "Sem, nad můj obličej." No, nezaváhala jsem ani vteřinku a už jsem jí klečela nad pusinkou. Janina se se mnou nemazlila. Okamžitě mi do skulinky vrazila dva prsty a s poštěváčkem dělala to, co já jí předtím. A protože jsem byla opravdu moc a moc vzrušená, během okamžiku jsem jí svou kundičku docela drsně přimáčkla k jejímu obličeji, pomáhájíc si rukama a tryskala jí šťávičku do pusinky. Nemohla jsem zůstat v kleče, proto jsem se svalila ne zem vedle Janiny. Ještě chviličku jsme ležely na boku proti sobě a hladily se po tvářích. Potom říkám: "Ty jo, sakra, jak jsme tu dlouho? Vždyť holky musí asi tušit, že když jsme tu tak dlouho, co tu asi děláme." Rychle jsme se sebraly, ještě se na rychlo osprchovaly a vyrazily do pokoje.

Tam už byla tma, holky spaly. Lehla jsem si, Janina také. Každá ale zvlášť. Už jsem usnula, ale najednou mě vzbudí hlas: "Lucko, pojď se mnou do té místnosti, jak je televize." Ano, vzbudila mě Janina. Tiše jsme odešly z pokoje. Přijdeme tam a mně došlo, že Janina tu byla a připravila to tu. Uprostřed místnosti stůl, na něm prostěradlo a Janina s vibrátorem v ruce. Měla jsem na sobě jen noční košilku. Janina si mě odvedla ke stolu, lehla jsem si. Roztáhla mi nohy, začala mě líbat na mušličce. Najednou Janina vytáhla prádelní šňůru a nohy i ruce mi přes okraje stolu přivázala k nohám od stolu. Vzala vibrátor, opatrně mi ho vsunula do kundičky a pustila vibrace. Nejprve pomalé, pak rychlejší a pak to dala na maximum. Já sebou škubala, zmítala hlavou za strany na stranu. Janča mi navíc rukama mačkala ňadra a dosti hodně mě kousala do bradavek. Následoval můj první orgasmus. Janina na to nereagovala a nechala vibrátor běžet dál. Sedla si na mě jako na koníčka, potom se přisunula kundičkou k mým rtům. Začala jsem jí líbat a lízat mušličku, ale přitom sebou cukala od toho, jak vibrátor pracoval. Janina se najednou odlepila od mých rtíků. Nadzvedla se asi o 5 centimetrů a před mýma očima si začala honit kundičku sama. Během chvilky mě zkropila štávičkou. Potom se opět přesunula k mojí kundičce a vibrátorem a jazykem mě znovu dovedla k rozkoši. Potom mě odvázala a šly jsme spát. Takovýto večer na společenské místnosti to byl poslední, protože ráno sem začali jezdit další hosté.

Ráno jsme všechny čtyři vstaly brzy, udělaly jsme ranní hygienu, nasnídaly se a šly na skibus. Vzaly jsme lyže, baťůžky s foťákem a různejma blbostma a jely do Pece pod Sněžkou. Tam jsme lyžovaly převážně na sjezdovce tuším že se jmenovala "Smrk". Všechny umíme vcelku dobře lyžovat, ale holky chtěly zůstat jen na této sjezdovce. Mě lákala sjezdovka jménem "Bramberk", která je zde nejdelší. No, holky nechtěly, tak jsem tam vyrazila sama. Asi dvě hoďky jsem lyžovala, ale pak jsem zastavila u bufetu, dala jsem si groček a polívku. Potom jsem ještě dala cigaretku a chvíli seděla. Z ničeho nic si přisedl kluk. Začal konverzaci nudným "Ahoj, jak se máš?", ale potom jsme se dali do řeči a rozhodli se, že budeme lyžovat spolu. Jelikož já ráda lyžuju a skáču v hlubokém sněhu, rozhodli jsme se, vydat se na sjezd mimo upravenou sjezdovku. Párkrát jsme tam projely, a pak jednou když jsme tam projížděli, on (jmenoval se Honza) upadl. Přijela jsem k němu, jestli je ok, ale on mě k sobě stáhl na zem a začal mě líbat. Chvíli jsem se bránila, ale pak jsem mu polibky opětovala. Líbal mě, přes oblečení mě osahával a popravdě já jeho také. Ale začalo sněžit, tak jsme toho nechali a šli zase lyžovat. Potom se mě ptal, kde bydlím a s kým tu jsem. To jsem mu ochotně sdělila a měla jsem radost, když jsem se dozvěděla, že on je ubytovaný v chalupě, ve které jsem byla s holkama v hospodě. A že tam je s kámošem, ale tomu bylo ráno blbě, tak lyžovat nešel. Domluvili jsme se, že se večer uvidíme, dala jsem mu pusu na tvář a odjela za holkama na "Smrk". Jim jsem samozřejmě neřekla ani slovo. Blížil se večer a tak jsme se rozhodly, že pojedem na chatu. Počkaly jsme si a skibus a frčely. Na chatě jsme se osprchovaly (teď už ale opravdu jen osprchovaly), pak jsme si udělaly večeři a začaly se vypravovat do hospody. Janině jsem potom řekla, co se mi stalo přes den a ona na mě hodila výraz, ze kterého bylo poznat, že se těší.

Šly jsme tedy do hospody, seděly asi hoďku jen my čtyři a potom se zde objevil Honza a s ním Milan, kterého mi potom představil. No a já je představila holkám. Ty dvě se ptaly, odkud je znám, tak jsem řekla, že jsme se potkali u bufetu na sjezdovce a domluvili si sraz. Kluci sedli k nám a pili jsme a bavili se. Honza si všímal převážně mě, Milan zase Janiny. Petra a Simona si toho všimly a znuděně se rozhodly, že půjdou na chatu, což jsme já, Janča, Honza a Milan uvítali. Odešly. Pili jsme dál a dál. Potom přišel vrchní, že bude zavírat. Nikomu se nám nechtělo, protože jsme si fajn rozuměli. A co se nestalo - kluci nás pozvali k sobě na pokoj s tím, že koupí ještě lahvinku vína a vezmou pivko do PET láhve. No a my s Jančou jsme byly samozřejmě pro! Na pokoji jsme kecali a popíjeli to vínko. No a během chvilky byla lahvinka prázdná, no a kluky samozřejmě napadlo, že budeme hrát "flašku". No a já s Jančou, pod vlivem alkoholu a dvou hezkých kluků, jsme souhlasily. Tak nějak se spravedlivě střídalo, na koho flaška ukázala, takže asi za dvacet minut jsme byli všichni nazí. Oběma klukům penisy pevně stály, já měla mezi nohama vlhko a Janča myslím si taky. No, ale flašku jsme hráli dál a už nebylo co sundávat, tak jsme začali dávat úkoly. No jejda, to byly blboviny. No, ale pak točil Milan a padlo to na Janču. A on jí řekl úkol: "S Luckou nám předvedete lesby šou!" Janča se na mě podívala, kývla jsem a už to jelo. Líbaly jsme se, hladily, osahávaly, zajížděly si prstama do kundiček. No kluci byli vykulení. Všimly jsme si s Jančou, že chvilkama si ho kluci nenápadně honili.

Špitla jsem jí do ucha: "Dáme si je?" a ona: "No jasně, můžem, ne? Co nám brání?" a já na to: "Tak jo…a kterého chceš?" "Chtěla bych Milana." Souhlasila jsem a vrhly jsme se na ně. Kluci uplně nechápali, ale nebránili se. (no ještě aby jo :D). Já jsem si to rozdávala s Honzou na zemi a Janina s Milanem v posteli. Potom jsme ale teda byli všichni na zemi a rozdávali si to ve všech možných polohách a i se vystřídali, takže jsme obě dvě, okusili oba dva. No řádili jsme tam asi tři a půl hoďky. Potom už jsme nemohli a jen jsme udýchaní, ale blažení, leželi na zemi. Bylo moc hodin a tak jsme se s Jančou oblékly, daly jsme pusu na rozloučenou, věnovaly telefonní čísla a mazaly na naší chalupu. Jen co jsme přišly, okamžitě jsme znavené usnuly. Ráno se nám nechtělo vstávat, tak lyžovat jely jen Simona s Petrou. My s Jančou jsme okamžitě smskovaly. Kluci také nevstali a byli ve své chatě. S Jančou jsme se rozhodly, že já půjdu za Honzou do jejich chalupy a Milan přijde za ní na naší chalupu. Daly jsme jim to vědět smskou a samo že souhlasili. Šla jsem se vysprchovat. Potom jsem se vrátila do pokoje a začala se načančávat, abych se Honzovi líbila. Janča dělala to samé. Vzala jsem si nejmenší tanga, která vlastním - je ni nich jen trojúhelníček látky nad kundičkou a jinak jsou tam jen provázky. Podprsenku jsem si nevzala. Na vršek jsem si vzala tílko, na to svetr. A vyrazila jsem. Asi ve třetině cesty jsem potkala Milana, jak jde za Jančou. Byl vykoupaný, navoněný, učesaný, krásně oblečený. Prohodili jsme pár slov, dali cígo a šli každý svým směrem. Přišla jsem k Honzi pokoji a zaklepala. Honza otevřel. Byl jen v boxerkách (no vůbec mi to nevadilo) a kolem krku měl ručník. A říká: "Jejda promiň, akorát lezu ze sprchy, nějak nestíhám." "Dobrý, v poho." Řekl mi ať se posadím a nasnídám. Měla jsem tam připravené dva suché rohlíky a obložený talíř. U toho zapálené dvě svíčky a nalitá sklenice vína. Zeptal se mě, jestli nebude vadit, že zůstane jen v trenkách, že je mu horko. Samozřejmě jsem přikývla.

Nasnídali jsme se. A teď přišel trapas - ani jeden jsme nevěděli, co dělat, co říkat. Včera to bylo lepší, protože jsme byli opilí. Já jsem si jen sundala svetr - měl tam opravdu horko, a tak jsem seděla v tílku. Chudák, bylo mu trapně, nevěděl jak na to. Nu, tak jsem se zvedla a sedla si na něj do křesla čelem k němu. Okamžitě jsme se začali líbat. Během minutky jsem na sobě měla jen ta drobná tanga, za která jsem byla pochválena. Moc jsem mu chtěla vykouřit penis, moc mě to lákalo. Neměl ho nijak velký, ale ani malý a hlavně se mi líbil. On se tomu nebránil (asi jako každej chlap, že?). Lehounce jsem mu stáhla předkožku, olízla žalud a vzala ho do pusinky. Jemně jsem ho kouřila, přitom jednou rukou ještě honila a druhou si pohrávala s jeho kulkami. Moc se mu to líbilo, protože slastně kňoural. Potom jsem mu po celém penise rejdila jazýčkem - od hlavinky, přes tělo, na kulkách a také na tom místě mezi kulkama a zadečkem. Zanedlouho se mi vystříkal do pusinky a já potvora ještě se zbytkem spermatu jsem mu dala francouzký polibek. Moc z toho nadšený nebyl :D. Potom mě i on orálně uspokojil a když jsme nabrali nový dech, rozdávali jsme si to v misionářské, na koníčka, zezadu. Potom mi říká: "Lucinko, můžu ti ho strčit do prdelky?" Já souhlasila a přes prvotní problémy se do mě dostal a šoustal mě do zadečku, kam se mi pak i vystříkal. Měnili jsme polohy jak na běžícím pásu a užívali si jednu rozkoš za druhou. No já byla jak šílená, chtěla jsem pořád a pořád, a on chudák už skoro nemohl. Ve finále jsem na něm poskakovala na koníčka, když v tom se otevřeli dveře a tam Milan. Jen jsme se na něj koukli a rozdávali si to dál. Milan to nějak neunesl a za chvíli ho cítím, jak mi ho strká do prdelky. Naštěstí jsem byla od předtím roztažená od Honzy, takže to šlo dobře. Kluci mě píchaly do obou dírek, já řvala, měla jsem jeden orgasmus za druhým a už jsem opravdu nemohla. Kluci se ze mě vytáhli, já si lehla na záda na zem a oba si je za penisy přitáhla k sobě. Honila jsem jim je, střídavě kouřila, až mi postříkali obličej, ňadra, bříško. Padli jsme na zem a odpočívali. Potom mě to trklo a říkám Milanovi: "Co ty tady?Kde máš Janinu?" "No, jsme se rozhodli, že pro vás skočím, protože jste nebrali telefon, a všichni půjdeme na chatu k vám."

Tak když jsme tak nějak nabrali sil, oblékli se, vyrazili jsme za Janinou na chatu. Tam jsme si ívali ve čtyřech celé odpoledne až do večera. Pak se blížil příjezd holek, tak jsme kluky vyhodily. Holky přijely, my s Jančou měly vše naštěstí uklizené a pokoj vyvětraný, takže nic nepoznaly. Potom jsme se s Jančou domluvily, holkám jsme řekly, že na ně prdíme, sbalily jsme se a odstěhovaly se na chatu ke klukům. Tam sice majitel měl zpočátku výtky, ale pak nás tam nechal a my všichni čtyři jsme si tam zbytek týdne užívali spolu. Přes den jsme lyžovali, přes noc souložili. Přišla poslední noc, kterou jsme popravdě oči nezamouřili. Celou noc jsme proprcali. Ráno, pusa na rozloučenou. Ahoj… Nasedly jsme smutně s Jančou do busu a jely domů. Na druhé zastávce přistoupily Petra se Simonou a jak mohly prasknout závistí, ani nás nepozdravily. Přijela jsem domů a ítel, protože mě týden neviděl, moc chtěl sex. Ale já se došla vykoupat a usnula jsem.

Letos pojedeme na hory jen já s Jančou, tak třeba bude zase o čem psát.....

Chcete-li si také zařádit na horách, navštivte Liberec a vydejte se do Krkonoš nebo České Budějovice a hurá na Šumavu!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.